IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Има много жени в диапазона 25-35, които отговарят на условията ти. И пак може да се окажеш с гора от рога след 2-3 години макс. Евго, познавам жени, дето са перфектни домакини, гледат си семействата и децата, работят, не излагат мъжете си.... и се късат да им изневеряват мъжете им могат само да подозират, но не ги хващат и играта си върви. Жените могат да са много изобретателни, и повярвай, брат, учудвал съм се как жена може да върви към дадена цел и да я постигне без оглед на усилия, средства и време. Малко мъже го могат това.
    Но тия жени изневеряват, защото мъжете им са ги прецакали някъде - неуважение, липса на внимание, липса на подкрепа във важен момент за жената и такива неща. Не говоря за неква тъпа изневяра. Истински истории ти разправям, не си ги смуча от пръстите. И то за красиви, свестни, интелигентни и т.н. жени, каквито ти търсиш. Няма да ти е лесен живота с такава, много трябва да дадеш от себе си, абе направо всичко
    Жените могат много да прощават, но не си ли вземеш поука навреме, в един момент чашата прелива и връщане назад няма. А жена и вода тръгнат ли, спиране няма
    ​​​​
    Фантазиите са хубаво нещо ама в реалността вариант да изневериш и да не те хванат не съществува...Продължавай да го самозалъгваш...На мен много ми е чудно след като изневеряваш защо не се разделиш с жена си и ходи къде искаш.След изневяра семейство няма дори и да не се разделите.Мача приключва...Събрали сте се да живеете заедно а хитрувате и си правите тънки сметки как да изневерявате как да живеете на гърба на партньора си а децата гледат и мълчат или плачат...После порастват и се случва същото.Вие се радвате и казвате тате браво на жена ти гледай как се пляска с комшията....Този свят в който живеете е обречен.Всеки иска да мами да клеца ама видиш ли него да не го мамят и да не го клецат.Мамини убавци пийте си апчетата редовно и не се чудете що ви се случват едни лоши неща на вас и на децата ви..Навремето имах един приятел първо си заразя гаджето което го обичаше безумно.Въпреки това тя всичко му прости и го чакаше няколко години да се осъзнае.Нашия категорично я напъди.Тя се ожени роди си детенце и нашия герой после заедно с нея разбира се съсипаха семейството и.В един хубав летен ден се разхождахме по центъра и седнахме да пием бира.По едно време един младеж седна на нашата маса и му каза ще те убия рано или късно дето ми съсипа селейството.Майката на нашия герой от негово чудо се разболя и почина.А сега ти познай дъщерята на моя приятел какви ги върши и как се чувства той...Няма нищо безнаказано на тоя свят няма
    Last edited by national power; 24.12.2020, 11:15.

    Коментар


    • Абе трябва по-малко да се мисли. Дали щала да изневери и т.н. Божа работа. Ама колкото повече се мислят такива неща, толкова повече мисловни бариери се поставят, което пречи нещата да се случват

      Коментар


      • То хубаво суругатни ама може и да си напазарува директно къде че оди до Украйна , пък и дествена и младичка как иска Евго


        https://www.youtube.com/watch?v=HD8Tnmeba40
        Last edited by Todor Sabev; 24.12.2020, 09:58.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

          Бах, колко да е скъпо...взимаш една украинка и си готов. Въпреки, че ще се замисля, дали да е сурогатна майка, или да я напълня лично...
          Ама ако ти се струват нашенките шавливи, на изток е още по-зле.
          А въпросния Петър специално се напънах да го видя, защото всички ме бъзикаха че имам по-млад двойник във фермата Ми прав е човека, но и той цели все греди. Такива, които искаш да не те излагат, няма да ги намериш в чалготеките...а и в хамстера ги няма.
          Имам близък приятел с дете, родено от сурогатна майка. Вече е на 5 години, да му е жив и здрав дивака.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Коригирах поста.

            Изискванията на Петър и моите са: да може да ражда и да не ме излага.

            Има много жени в диапазона 25-35, които отговарят на условията ти. И пак може да се окажеш с гора от рога след 2-3 години макс. Евго, познавам жени, дето са перфектни домакини, гледат си семействата и децата, работят, не излагат мъжете си.... и се късат да им изневеряват мъжете им могат само да подозират, но не ги хващат и играта си върви. Жените могат да са много изобретателни, и повярвай, брат, учудвал съм се как жена може да върви към дадена цел и да я постигне без оглед на усилия, средства и време. Малко мъже го могат това.
            Но тия жени изневеряват, защото мъжете им са ги прецакали някъде - неуважение, липса на внимание, липса на подкрепа във важен момент за жената и такива неща. Не говоря за неква тъпа изневяра. Истински истории ти разправям, не си ги смуча от пръстите. И то за красиви, свестни, интелигентни и т.н. жени, каквито ти търсиш. Няма да ти е лесен живота с такава, много трябва да дадеш от себе си, абе направо всичко
            Жените могат много да прощават, но не си ли вземеш поука навреме, в един момент чашата прелива и връщане назад няма. А жена и вода тръгнат ли, спиране няма
            ​​​​
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В България не е разрешено, а в чужбина е скъпо, аз съм гледал.

              Ти каква информация имаш за това?
              Бах, колко да е скъпо...взимаш една украинка и си готов. Въпреки, че ще се замисля, дали да е сурогатна майка, или да я напълня лично...
              Ама ако ти се струват нашенките шавливи, на изток е още по-зле.
              А въпросния Петър специално се напънах да го видя, защото всички ме бъзикаха че имам по-млад двойник във фермата Ми прав е човека, но и той цели все греди. Такива, които искаш да не те излагат, няма да ги намериш в чалготеките...а и в хамстера ги няма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                До Бате Пешо, за сега не търся мъж, въпреки че ми допадат коментарите на някои колеги тук.

                До Ендер,

                Имам само 2 изисквания към жената, те са като на Петър от "Фермата", дано сте го гледали. Само 2 изисквания.
                Oф успокоих се.Имам лекарска забрана да гледам простотии по битиви и нова.не гледам подобни простащини.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                  Първото го може всяка под 30 години и повечето от 30 до 40 години.Второто си зависи от теб.Ако и даваш това което трябва в леглото няма.Ако не и го даваш ще си го потърси на друго място......
                  Сурогацията е краен вариант. По-добре да стане по нормалния начин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Коригирах поста.

                    Изискванията на Петър и моите са: да може да ражда и да не ме излага.

                    Първото го може всяка под 30 години и повечето от 30 до 40 години.Второто си зависи от теб.Ако и даваш това което трябва в леглото няма.Ако не и го даваш ще си го потърси на друго място......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      В България не е разрешено, а в чужбина е скъпо, аз съм гледал.

                      Ти каква информация имаш за това?
                      5000 евро и нямаш проблем. То една свястна сватба ще ти излезе повече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Сурогатна майка отговаря на изискванията. При това не е скъпо...
                        Със сигурност можеш да си го позволиш.
                        В България не е разрешено, а в чужбина е скъпо, аз съм гледал.

                        Ти каква информация имаш за това?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Коригирах поста.

                          Изискванията на Петър и моите са: да може да ражда и да не ме излага.

                          Сурогатна майка отговаря на изискванията. При това не е скъпо...
                          Със сигурност можеш да си го позволиш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Нито съм ти "бате", нито съм "Пешо" А комбайнеро-интелигенсткото реалити не съм го гледал.
                            Коригирах поста.

                            Изискванията на Петър и моите са: да може да ражда и да не ме излага.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Бате Пешо, за сега не търся мъж, въпреки че ми допадат коментарите на някои колеги тук.

                              Имам само 2 изисквания към жената, те са като на Петър от "Фермата", дано сте го гледали. Само 2 изисквания.
                              Нито съм ти "бате", нито съм "Пешо" А комбайнеро-интелигенсткото реалити не съм го гледал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Евго, бях сериозен, като предложих да си разпишеш изисикванията на един лист.
                                Направи го и ще се убедиш, че такава жена няма.
                                До Бате Пешо, за сега не търся мъж, въпреки че ми допадат коментарите на някои колеги тук.

                                До Ендер,

                                Имам само 2 изисквания към жената, те са като на Петър от "Фермата", дано сте го гледали. Само 2 изисквания.
                                Last edited by Evgo; 23.12.2020, 23:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X