IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не ни изоставяй за толкоз дълго време обаче. Не е добре така

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gogo2000 Разгледай мнение
      Хубаво е началото на Август да се сложи текст в темата-Евго отиде на вилата на морето,затваряне на темата до Септември.
      Добре си е той на плажа
      Привет,

      вече си дойдох от море, прекарах чудесно, отпочинал свеж и изглеждам добре.


      Бях поканил и братовчед ми от провинцията за няколко дни (дойде и ни донесе екологично чиста продукция - мед, домати, сирене и орехи). Каза, че в неговия град има или ромки или "малоумни" българки (едвам завършили гимназия, не говорят, не работят, дори не могат да смятат). Той харесва първите.

      В полета до морето и обратно имаше доста сами мъже на 20,30 и 40 г. Симпатични и без половинка на морето. Имаше един от бизнес класата, с костюмче Хуго Бос, без татуси, епилиран, с мускули без да е прекалено, като цяло с много хубава визия и беше сам.

      Така че е често срещано човек да няма половинка, не казвам, че е хубаво.

      И не върви да спираш непознати жени по улицата или да им подсвирваш както правят някои.

      Коментар


      • Хубаво е началото на Август да се сложи текст в темата-Евго отиде на вилата на морето,затваряне на темата до Септември.
        Добре си е той на плажа

        Коментар


        • - Скъпи, колко ни е хубаво на двамата, тук в джакузито!
          - Не е джакузи.
          - Ама излизат балончета...
          - Не е джакузи ти казвам!!!

          Коментар


          • Айде, Евго, отивай да си купиш 1 биткойнче!

            Мъжете с криптовалутна сметка са по-привлекателни за жените

            Над 55% от дамите смятат крипто инвеститорите за по-привлекателни кандидати за срещи, отколкото криптоскептиците. Това показва проучване на сайта CryptoVantage. Допитването също така сочи, че 46% от жените смятат притежателите на криптовалутни капитали за по-желани партньори.

            Други 42% от дамите виждат в тях по-умни кандидати, а 32% от жените ги оценяват като потенциално по-богати. Заедно с това, в рамките на това проучване става ясно, че жените два пъти по-често сключват брак с такива кандидати, особено ако те имат и NFT-изображения.

            Коментар


            • Истинска любов е, когато и при 40 градуса спите прегърнати...

              Коментар


              • Не знам какво искат ама ЗНАМ какво получиха. Transgender Swimmer Lia Thomas Nominated For Woman Of The Year Award

                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Какво лошо има, че съм харесал младия лекар приятелски.

                  Има и много хубави млади лекарки, културни, и без да приличат на египетски царици, силиконки или барбита. С естествена красота (и без да се превземат), това харесвам аз,
                  Лошо е Евго, лошо е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Така де, Свърхчовекът от Алиекспрес- подходящ за консумация от амбициозни селяндури и еснафи
                    Точно четях нещо интересно за подобна обаче женска фигура. Пусни си превод ако имаш време, добро описание на успешна кариера, в която еснафската визия е само удобна фасада за успешна кариера в сложни селяндуроеснафски времена.

                    https://elpais.com/cultura/2022-05-0....html#?rel=mas

                    Коментар


                    • Така де, Свърхчовекът от Алиекспрес- подходящ за консумация от амбициозни селяндури и еснафи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Доста си личи, психиката и изглежда изключително подходаща за креватни девиации
                        В интерес на истината е близо до ума

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Хайде сега претенции, Айн Ранд и тя е рускиня все пак .
                          Доста си личи, психиката и изглежда изключително подходаща за креватни девиации

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

                            Не е от Кобилкина, значи е погрешна тази философия
                            Хайде сега претенции, Айн Ранд и тя е рускиня все пак .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Смятах, че темата е за жени , а какви мъже имало по болници и т. н. не ме вълнува. Покрай болниците, поне за мен единствено хубаво нещо са студентките по медицина
                              Какво лошо има, че съм харесал младия лекар приятелски.

                              Има и много хубави млади лекарки, културни, и без да приличат на египетски царици, силиконки или барбита. С естествена красота (и без да се превземат), това харесвам аз,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                                Взето от друг форум:

                                "Сексуалният избор на мъжа е сбор от неговите фундаментални убеждения.

                                Кажете ми какво един мъж намира за привлекателно в сексуален план и ще ви кажа цялата му житейска философия.

                                Покажете ми жената, с която спи, и ще ви кажа каква е самооценката му…

                                Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява дълбоката му визия за него самия… Мъжът, който е уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жена, на която да се възхищава, защото усещането за постижение може да получи само от завоюването на такава жена, а не на празноглава уличница. Той не се опитва да придобие стойност – той се опитва да я изрази."

                                - Айн Ранд
                                Не е от Кобилкина, значи е погрешна тази философия

                                Коментар

                                Working...
                                X