IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Има и такива, които дори тогава не са доволни. ...Мистерия някаква
    А, тези сигурно са доволни само когато ти е гадно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      Явно не си и влюбено агънце, защото щеше вече да си я извикал при тебе. Много бързо си е показала рогата. Май наистина не е за тебе. По принцип не е рецепта, но може би на теб специално ти трябва жена от твоята класа или прослойка, да е заможна колкото тебе, че да не се филмираш в тази посока защо е с тебе.
      Тя дори не е добра актриса, да казва, че е влюбена, че много й харесвам, да ми влезе под кожата.........А личи, че просто иска да си уреди живота чрез връзка с мен. И не иска да идва до София за дискретни срещи, да се опознаем като хората.

      Не търся богата жена, просто да е симпатична и да си има някаква работа, поне за джобни пари за нея, да не ми иска сутрин,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Не става с опити да я направиш щастлива, но по някакво чудо когато ти си щастлив и доволен от живота си и тя става щастлива. Мистерия някаква
        Има и такива, които дори тогава не са доволни. ...Мистерия някаква

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          Жената иска разбиране, внимание, шарении (и в дрехите, и у дома и навън, тоест да ходи сред природа, екскурзии), помощ, уважение, секс, зачитане на нейните важни качества (каквито и колкото има), похвали, поставяне на мястото на другия.
          Тоест, да и покажеш, че можеш да си специалния за нея, без да отстъпваш и педя от исканията във второто изречение.
          В крайна сметка, тя ще отстъпи, защото другия, имагинерен мъж, може да е по-зле.
          Но, това съм го постигнал след много наблюдение, фантазия, мислене, предишна всекидневна работа директно със хора е препоръчителна.
          Дааа, трябва опит. Тея неща са важни и според мен и едва ли има мъж с успешна връзка ако не ги е разбрал и прави.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Брей, че яко.

            От къде ги намираш тези оплашени агънца.

            Аз, както ви писах, си хванах приятелка, обаче не ми покрива изискванията. Иска да я вземам при мен само срещу един път секс, без да ми е показала какво може. И няма работа и пари (тя не е от София). Изобщо сделката не е хубава и отново съм в процес на търсене.
            Явно не си и влюбено агънце, защото щеше вече да си я извикал при тебе. Много бързо си е показала рогата. Май наистина не е за тебе. По принцип не е рецепта, но може би на теб специално ти трябва жена от твоята класа или прослойка, да е заможна колкото тебе, че да не се филмираш в тази посока защо е с тебе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
              Дайте някой акъл и за мъжете, как да направят живота на жените такъв, че да са щастливи и да има мир и любов в семейството.
              Не става с опити да я направиш щастлива, но по някакво чудо когато ти си щастлив и доволен от живота си и тя става щастлива. Мистерия някаква

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Тук една от дамите вече ти го каза:

                1. Когато двамата са на различно мнение - мъжът се съобразява с мнението на жената.

                Ако трябва да допълним този извод, при неизпълнение на горепосоченото условие:

                2. Дамата продължава да търси този вариант, докато открие желаното...

                Ако, все пак не го открие?

                Не е сложно: продължава да бъде креативна, усмихната и оптимистично настроена и най-вече - да вярва в сексапила и своята привлекателност - в някое от следващите ... измерения...

                Била си
                принцесата нааа баща си
                била си
                ма вече не си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah
                  Пичове идват Коледните празници, а локдауна направо с двеста дойде. Чудесно време за плющене, извинете за правене на любов с младите девойки. Едни такива уплашени, останали без особено-важната си работа като сервитьорки и хостеси, без дискотеки, Бали, Дубай, Милано.... изгладнели като вълчици за малко Мъжко внимание. Затворени и подивели (Season 2)
                  Та пиша само да се похвлая че още едно младо агънце до скоро не вярваше в Дядо Коледа! Предсатвяте ли си! Не вярваше и в чудодейните сили на семенната течност. А сега се чудя къде да се скрия, щото "ма то не било въобще гадно".
                  Ако и вашите жени са такива, не се щадете, напляскайте ги добре, няма нищо по-секси от жена със зачервени бузки.В случай, че попаднете на жена със завидни орални умения, не се чудете от къде ги е придобила. Добър се става с много практика, а не с лизане на сладолед. Използвайте винаги предпазни средства, и си мийте ръцете и члена преди полов акт. В точно тази последователност.
                  Брей, че яко.

                  От къде ги намираш тези оплашени агънца.

                  Аз, както ви писах, си хванах приятелка, обаче не ми покрива изискванията. Иска да я вземам при мен само срещу един път секс, без да ми е показала какво може. И няма работа и пари (тя не е от София). Изобщо сделката не е хубава и отново съм в процес на търсене.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                    Това според мен са констатации. Но не е само при жените проблема а и при мъжете - много мъже също не искат да се женят. Та въпроса ми беше мъжете като мъже, какво правят такова, че да променят отношенията в семейството или съжителството, за да няма залитане на жените в тези крайности? Ти как се оправяш с жена си, че да ти наред общия живот?

                    Тук една от дамите вече ти го каза:

                    1. Когато двамата са на различно мнение - мъжът се съобразява с мнението на жената.

                    Ако трябва да допълним този извод, при неизпълнение на горепосоченото условие:

                    2. Дамата продължава да търси този вариант, докато открие желаното...

                    Ако, все пак не го открие?

                    Не е сложно: продължава да бъде креативна, усмихната и оптимистично настроена и най-вече - да вярва в сексапила и своята привлекателност - в някое от следващите ... измерения...


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                      Това според мен са констатации. Но не е само при жените проблема а и при мъжете - много мъже също не искат да се женят. Та въпроса ми беше мъжете като мъже, какво правят такова, че да променят отношенията в семейството или съжителството, за да няма залитане на жените в тези крайности? Ти как се оправяш с жена си, че да ти наред общия живот?
                      Toва е друг въпрос, мда, различно е за всеки мъж.
                      Ами представих тези констатации на партньора ми и и показах, че няма да търпя зомбиран индивид до мен.
                      Но, и трябва разбиране преди това, как мислят жените.
                      Жената иска разбиране, внимание, шарении (и в дрехите, и у дома и навън, тоест да ходи сред природа, екскурзии), помощ, уважение, секс, зачитане на нейните важни качества (каквито и колкото има), похвали, поставяне на мястото на другия.
                      Тоест, да и покажеш, че можеш да си специалния за нея, без да отстъпваш и педя от исканията във второто изречение.
                      В крайна сметка, тя ще отстъпи, защото другия, имагинерен мъж, може да е по-зле.
                      Но, това съм го постигнал след много наблюдение, фантазия, мислене, предишна всекидневна работа директно със хора е препоръчителна.
                      Незнам, аз съм такъв тип, че ми е по-лесно, мога съм приятел със професора и със овчаря и да си говорим сладко със часове, да вляза във всяка роля, да разбера как мисли и какво чувства някой в голяма степен, да накарам някой да направи това което искам, малко манипулаторско е, но не злоупотребявам, променям си мнението лесно ако ме убедят, мога да говоря дълго и да държа вниманието на отсрешния, на теми на които на него са интересни или неща които иска да чуе.
                      Last edited by hazard; 06.12.2020, 17:29.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                        Това според мен са констатации. Но не е само при жените проблема а и при мъжете - много мъже също не искат да се женят. Та въпроса ми беше мъжете като мъже, какво правят такова, че да променят отношенията в семейството или съжителството, за да няма залитане на жените в тези крайности? Ти как се оправяш с жена си, че да ти наред общия живот?
                        И после ромите виновни нали?Навъди се народ който просто не желае да полага каквито и да са усилия.Всичко което пречи на кефа се отхвърля
                        Last edited by mibova; 06.12.2020, 18:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Аз писах преди за проблема.
                          Саксонците не искат здраво семейство, със семейни ценности, което е водещата единица на народите.
                          Как, ами, прокараха феминизма в САЩ, през 60те.
                          Равни права и всеобщо равенство на заплати, протекция, защита на жените ...
                          Нашите Ганки, не бяха чували за това при Тошо, затова семейството беше на почит тогава.
                          След 90те, медиите ги облъчваха с това и ги зомбираха, натиквайки ги в този идеологически капан.
                          Мрънкане, налагане и самостоятелност - и резултата е разбити семейства или неомъжени жени.

                          Съвременна форма на обучение също е със цел, затъпяване.
                          Тестове за изпит, тоест зазубряне на правилните отговори, без да се вниква в материята.
                          И ако се провалиш - си прокажен.
                          Айде после го накарай този да има собствен бизнес, да прави проба-грешка и да рискува.
                          Изучават всякакви глупости, но не и икономика и финанси (до 18 год), ето супер удачен за банките бъдещ клиент.

                          Холивуд, шоута и реалити помии са ясни.

                          Социални мрежи - друго промиване на мозъка.
                          Това според мен са констатации. Но не е само при жените проблема а и при мъжете - много мъже също не искат да се женят. Та въпроса ми беше мъжете като мъже, какво правят такова, че да променят отношенията в семейството или съжителството, за да няма залитане на жените в тези крайности? Ти как се оправяш с жена си, че да ти наред общия живот?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                            Нещо сякаш е объркано в мъжете и жените масово. Много жени се опитват с репчене да си наложат своето, от което страдат взаимоотношенията. По-умните жени не скачат, обаче знаят как да стане на тяхното, че и мъжа да е щастлив докато го прави. Дайте някой акъл и за мъжете, как да направят живота на жените такъв, че да са щастливи и да има мир и любов в семейството.
                            Аз писах преди за проблема.
                            Саксонците не искат здраво семейство, със семейни ценности, което е водещата единица на народите.
                            Как, ами, прокараха феминизма в САЩ, през 60те.
                            Равни права и всеобщо равенство на заплати, протекция, защита на жените ...
                            Нашите Ганки, не бяха чували за това при Тошо, затова семейството беше на почит тогава.
                            След 90те, медиите ги облъчваха с това и ги зомбираха, натиквайки ги в този идеологически капан.
                            Мрънкане, налагане и самостоятелност - и резултата е разбити семейства или неомъжени жени.

                            Съвременна форма на обучение също е със цел, затъпяване.
                            Тестове за изпит, тоест зазубряне на правилните отговори, без да се вниква в материята.
                            И ако се провалиш - си прокажен.
                            Айде после го накарай този да има собствен бизнес, да прави проба-грешка и да рискува.
                            Изучават всякакви глупости, но не и икономика и финанси (до 18 год), ето супер удачен за банките бъдещ клиент.

                            Холивуд, шоута и реалити помии са ясни.

                            Социални мрежи - друго промиване на мозъка.
                            Last edited by hazard; 06.12.2020, 16:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Най неприятното нещо след болестите е опърничава властна и глупава жена.Баща ти е бил разумен човек.Жената не може да впечатли мъж със сила а най много да го отврати.Жената може да впечатли един мъж само с любов.
                              Нещо сякаш е объркано в мъжете и жените масово. Много жени се опитват с репчене да си наложат своето, от което страдат взаимоотношенията. По-умните жени не скачат, обаче знаят как да стане на тяхното, че и мъжа да е щастлив докато го прави. Дайте някой акъл и за мъжете, как да направят живота на жените такъв, че да са щастливи и да има мир и любов в семейството.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Ти описваш нещата както е било по твоето време (за взаимното уважение, за доверието и т.н.).

                                Сега светът е друг,
                                Светът и тогава и сега си е все същия да не кажа че и преди 2000г си е бил същия...Само техниката е друга.Ако си мислиш че по мое време е нямало златотърсачки грешиш

                                Коментар

                                Working...
                                X