IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Няма, няма и изведнъж - хоп, цял харем.
    Халал меридж, дет се вика.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

      Няма, няма и изведнъж - хоп, цял харем.
      NSFW
      ​​​
      https://tantramag.com/love-sutras/ka...ones-own-wife/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Не искам директно да разказвам тук, но имам и нови приятелки.

        А и след пандемията българката ще направи преоценка на ценостната си система,

        И много добре помня съвета ти,

        Поздрави
        Няма, няма и изведнъж - хоп, цял харем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Добро утро,

          надявам се сте отпочинали добре, Дядо Мраз ви е донесъл хубави подаръци, трапезата е била обилна и сте гледали коледни филми, концерти и сте слушали английски коледни песни.

          Иска ми се да прочета някоя хубава история или случка от Репрезентативния или големия пич Груьо,

          А иначе над моето пристанище се задават топли ветрове.


          Поздрави
          тия неща с умишлено ги пропуснах, но бих се позабавлявал с някой нов еротично-фантастичен разказ.

          евго, твойта опита ли от новогофишния кекс?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            А иначе над моето пристанище се задават топли ветрове.


            Поздрави
            Пробвай малко платната в залива, докато вятъра е зимен.
            Ако става, може напролет пък да се пробваш и малко в открито море?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              За много години братле, да си жив и здрав и тая година най- после да си намериш жената мечта на твоите мечти Как се развиха събитията с девойката, дойде ли при теб по празниците ? Радваш ме с тия твои думи че при теб ще задухат топли южни ветрове Начи не всичко е безнадеждно ....
              И кат стана дума за ветровете се сещам ся за песента на баба Лили :
              Ветрове гонят ме през нощните клади, а косачи раздират без пощада душата ми млада .....
              Не искам директно да разказвам тук, но имам и нови приятелки.

              А и след пандемията българката ще направи преоценка на ценостната си система,

              И много добре помня съвета ти,

              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                За много години братле, да си жив и здрав и тая година най- после да си намериш жената мечта на твоите мечти Как се развиха събитията с девойката, дойде ли при теб по празниците ? Радваш ме с тия твои думи че при теб ще задухат топли южни ветрове Начи не всичко е безнадеждно ....
                И кат стана дума за ветровете се сещам ся за песента на баба Лили :
                Ветрове гонят ме през нощните клади, а косачи раздират без пощада душата ми млада .....
                То такава дето Евго си търси не съществува в нашият свят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Добро утро,

                  надявам се сте отпочинали добре, Дядо Мраз ви е донесъл хубави подаръци, трапезата е била обилна и сте гледали коледни филми, концерти и сте слушали английски коледни песни.

                  Иска ми се да прочета някоя хубава история или случка от Репрезентативния или големия пич Груьо,

                  А иначе над моето пристанище се задават топли ветрове.


                  Поздрави
                  За много години братле, да си жив и здрав и тая година най- после да си намериш жената мечта на твоите мечти Как се развиха събитията с девойката, дойде ли при теб по празниците ? Радваш ме с тия твои думи че при теб ще задухат топли южни ветрове Начи не всичко е безнадеждно ....
                  И кат стана дума за ветровете се сещам ся за песента на баба Лили :
                  Ветрове гонят ме през нощните клади, а косачи раздират без пощада душата ми млада .....

                  Коментар


                  • Добро утро,

                    надявам се сте отпочинали добре, Дядо Мраз ви е донесъл хубави подаръци, трапезата е била обилна и сте гледали коледни филми, концерти и сте слушали английски коледни песни.

                    Иска ми се да прочета някоя хубава история или случка от Репрезентативния или големия пич Груьо,

                    А иначе над моето пристанище се задават топли ветрове.


                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      За пореден път ще помоля, да не замесваш семейството ми в драканиците си, както аз не замесвам майка ти. Що се отнася до впечатленията ти, доказал си, че те нямат връзка с реалноста. Желая ти успешна и спокойна нова година, през която да обърнеш повече внимание на психичното си здраве!

                      Ясно. Хората, които започват да говорят за куци коне и принцове - трябва да обърнат повече внимание на психичното си здраве.

                      Желая ти успешна и спокойна Нова година, както и да се придържаш към собствените си съвети.

                      Очевидно - често губиш част от психичното си равновесие, особено при дискусиите си с някои от нас в ТОЯ форум...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        Опс, 4Д, много закъсня с отговора, само че си лесен за разкриване, ти и трети ник си имал ....
                        Повече сме, бедна ти е фантазията
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                          Написа и ти ода, на баба си на хурката. Да беше поне поет като Пишурката.
                          цитирах Христо Ботев, да не си помислиш нещо
                          Опс, 4Д, много закъсня с отговора, само че си лесен за разкриване, ти и трети ник си имал ....
                          Last edited by hazard; 01.01.2021, 23:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Той не намесва семейство, казва че вероятно не си женен което и аз предполагам, темата е за жените, ти не позворяваш никакви коментари ли за тебе, come on
                            С тия поне два ника тука как да ти остане време между дебненето и злобните коментари, даже и куците жени се борят за фонда "и аз съм човек".
                            Написа и ти ода, на баба си на хурката. Да беше поне поет като Пишурката.
                            цитирах Христо Ботев, да не си помислиш нещо
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              За пореден път ще помоля, да не замесваш семейството ми в драканиците си, както аз не замесвам майка ти. Що се отнася до впечатленията ти, доказал си, че те нямат връзка с реалноста. Желая ти успешна и спокойна нова година, през която да обърнеш повече внимание на психичното си здраве!
                              Той не намесва семейство, казва че вероятно не си женен което и аз предполагам, темата е за жените, ти не позворяваш никакви коментари ли за тебе, come on
                              С тия поне два ника тука как да ти остане време между дебненето и злобните коментари, даже и куците жени се борят за фонда "и аз съм човек".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Останах с впечатлението, че ерата на "куците коне" е приключила, след като твоята съпруга най-после се е съгласила да те вземе при себе си...

                                Да не ни казваш, че още не си женен?

                                Оффф... вЕрно бе - ти беше от групата на "принцовете", които се превръщат в жаби (или обратното май беше..)

                                Принцесите ще споделят впечатления от последователността на повествованието....

                                За пореден път ще помоля, да не замесваш семейството ми в драканиците си, както аз не замесвам майка ти. Що се отнася до впечатленията ти, доказал си, че те нямат връзка с реалноста. Желая ти успешна и спокойна нова година, през която да обърнеш повече внимание на психичното си здраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X