IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Къде я намери?
    В една пряка на Витошка, но преди това 1г. яко търсене, даже ходих по други градове и паланки, включая на морето, толко луди и различни жени не бях срещал, ама преди това 15г. съжителство и не съм се и оглеждал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      В момента има пандемия и не може да се направи кой знае какво, хората избягват контакти с непознати.

      Мога да дам всичко на мадамата - любов, сигурност, стабилност, уважение, пари и т.н.
      Може и да можеш, ама не искаш бре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Навремето, като се появи СПИНа, не спряхме да се опознаваме и да ..., абе всичко, както си му е реда света не спря да се върти, много хора се изпожениха тогава, и аз включително
        Оная вечер пич играем си с жената в спалнята едни орални игрички такива По едно време викам й абе муци много си отслабнала нещо, ръбиш ми, а тя ми казва : Е като ме храниш само с сперма После се замислих и си викам казвам си аз, гати и вица мое да стане, па го пуснах в темата за вицовете с променени герой

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          В момента има пандемия и не може да се направи кой знае какво, хората избягват контакти с непознати.

          Мога да дам всичко на мадамата - любов, сигурност, стабилност, уважение, пари и т.н.
          Навремето, като се появи СПИНа, не спряхме да се опознаваме и да ..., абе всичко, както си му е реда светът не спря да се върти, много хора се изпожениха тогава, и аз включително
          Всичко е късмет, брат. Дори това, дали ще си отвориш очите утре така че, живей днес
          Айде да ти разкажа за пандемията и евентуалните усложнения. Преди години, точно около твоята възраст, здрав, прав, през лятото, при 40С, барнах двустранна вирусна бронхопневмония. Как стана, не знам. В болницата, с 40С температура няколко дни. Съкилийниците разправяха, че три дни не съм знаел какво говоря. Аз не ги и помня дните. Два пъти на ден системи с некви лекарства по 4 часа, плюс инжекции в задника с още нещо. Така десетина дни. После си парцал 1 седмица. Отслабнах поне 15 кила, при нормално тегло 75-80. Не го препоръчвам, но се преживява. След около месец си бях ок.
          Гледай по-весело на нещата и не се отчайвай
          Last edited by Kildirim_Bei; 09.12.2020, 12:20.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Значи, ако съм красив и по-богат от средностатистически мъж, всяка трябва да иска да е моя (ама само тая, дето аз си избера), да ме гледа в очите, да се поддържа, да й правя деца, да гледа мен и тях, да върти къщата с малко моя помощ, да изкарва и някакви пари (по-малко от мен, за да мога да й набивам канчето) и ако ми е кеф, да й изневерявам (не един път само), ама тя на мен - никога.

            Това искаш, кажи дали греша някъде. Какво ще дадеш ти?
            Знаеш, че съм на твоя страна, много сме си говорили на лични, казвал съм ти мои грешки, и искрено искам да си намериш половинката и да си щастлив с деца и семейство. Искам да ти помогна.
            В момента има пандемия и не може да се направи кой знае какво, хората избягват контакти с непознати.

            Мога да дам всичко на мадамата - любов, сигурност, стабилност, уважение, пари и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Добро утро,

              просто хората си казаха мнението.

              Много ценя Груьо, който ме подкрепя на 100% и показва разбиране и мъжкарска солидарност.

              Нещата са комплексни, демографска криза, емиграция, нови ценности и дори хубави и реализирани мъже не могат да намерят булка (тук включвам и себе си).

              Това е като при фитнес маняците. Ходи редовно на тренировки, прави супер форма и си мисли, че мадамите ще му кажат:

              "Enter me", "Give me your seed", но на практика не се случва така. Хората имат нереални представи.

              Поздрави
              Значи, ако съм красив и по-богат от средностатистически мъж, всяка трябва да иска да е моя (ама само тая, дето аз си избера), да ме гледа в очите, да се поддържа, да й правя деца, да гледа мен и тях, да върти къщата с малко моя помощ, да изкарва и някакви пари (по-малко от мен, за да мога да й набивам канчето) и ако ми е кеф, да й изневерявам (не един път само), ама тя на мен - никога.

              Това искаш, кажи дали греша някъде. Какво ще дадеш ти?
              Знаеш, че съм на твоя страна, много сме си говорили на лични, казвал съм ти мои грешки, и искрено искам да си намериш половинката и да си щастлив с деца и семейство. Искам да ти помогна.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                Слава Богу след март дойде ноември и си намерих истинското бижу, прекрасна и външно и вътрешно, балансирана жена с която никой разговор не ми е чужд, перфектна домакиня и спестовница. Трудолюбива и скромна чистофайна и не се превзема. Нежна и любеобвилна, иде ми поема да напиша за нея....ааа, забравих нещо важно, отгледана е от баба си.
                Къде я намери?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Маа му стара.... толкова негативизъм вчера тук, не е истина....
                  Жените виновни за всичко - мърли, меркантилни, не знам кви още, че и кръшкат на всичкото отгоре.
                  Ние - светци и джентълмени, всичко правим за тях... ама йок - не вървят нещата.
                  Откачена работа...
                  Темата залита към "Какво искат мъжете?"
                  В телеграфен стил - три неща
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Такава мърла не бих я търпял повече от десетина минути.
                    Слава Богу след март дойде ноември и си намерих истинското бижу, прекрасна и външно и вътрешно, балансирана жена с която никой разговор не ми е чужд, перфектна домакиня и спестовница. Трудолюбива и скромна чистофайна и не се превзема. Нежна и любеобвилна, иде ми поема да напиша за нея....ааа, забравих нещо важно, отгледана е от баба си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Добро утро,

                      просто хората си казаха мнението.

                      Много ценя Груьо, който ме подкрепя на 100% и показва разбиране и мъжкарска солидарност.

                      Нещата са комплексни, демографска криза, емиграция, нови ценности и дори хубави и реализирани мъже не могат да намерят булка (тук включвам и себе си).

                      Това е като при фитнес маняците. Ходи редовно на тренировки, прави супер форма и си мисли, че мадамите ще му кажат:

                      "Enter me", "Give me your seed",
                      но на практика не се случва така. Хората имат нереални представи.

                      Поздрави
                      почти бях сигурен, че си мислят нещо, докато се снимат с малки надървени пиш***лета пред огледалото във фитнеса.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Маа му стара.... толкова негативизъм вчера тук, не е истина....
                        Жените виновни за всичко - мърли, меркантилни, не знам кви още, че и кръшкат на всичкото отгоре.
                        Ние - светци и джентълмени, всичко правим за тях... ама йок - не вървят нещата.
                        Откачена работа...
                        Добро утро,

                        просто хората си казаха мнението.

                        Много ценя Груьо, който ме подкрепя на 100% и показва разбиране и мъжкарска солидарност.

                        Нещата са комплексни, демографска криза, емиграция, нови ценности и дори хубави и реализирани мъже не могат да намерят булка (тук включвам и себе си).

                        Това е като при фитнес маняците. Ходи редовно на тренировки, прави супер форма и си мисли, че мадамите ще му кажат:

                        "Enter me", "Give me your seed", но на практика не се случва така. Хората имат нереални представи.

                        Поздрави

                        Коментар


                        • Маа му стара.... толкова негативизъм вчера тук, не е истина....
                          Жените виновни за всичко - мърли, меркантилни, не знам кви още, че и кръшкат на всичкото отгоре.
                          Ние - светци и джентълмени, всичко правим за тях... ама йок - не вървят нещата.
                          Откачена работа...
                          Темата залита към "Какво искат мъжете?"
                          Last edited by Kildirim_Bei; 09.12.2020, 10:39.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                            Честно казано, това мнение ме обогати в много отношения! Ще си го копна и запазя завинаги. Миналият март 2019г. срещнах точно този тип жена, кани ме в дома си след вечеря в екзотичен р-т. Вътре пълен потрес, дебел кастриран котарак, който в следващите дни драскаше да влиза в хола-спалня, храната му гранулна, разхвърляна из пода на банята, непипната от соц. времената, с капеща батерия на топлата вода, която ремонтирах на третата ни среща у тях. Боклукйт се събира в найлонова торбичка, не в такава в кош. Тостерът за сутрешна тост закуска беше с брутално счупена закопчалка. Харесваше ни да слушаме музика и отегчен разговор на тема, как от всичко е отегчена...с усилие изкарахме два месеца и се разделихме малко грозно, но поради друга причина
                            Такава мърла не бих я търпял повече от десетина минути.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              чуесно предложение.
                              дано отворят скоро кръчмите.
                              По онова време имах предвид, извинявай, не, че не важи и за това...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                                Личните не ми работят, но кратка подсказка, предложение за бира по това време
                                чуесно предложение.
                                дано отворят скоро кръчмите.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X