IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Човек казал на вселената:
    – Госпожо, аз съществувам!

    – Както и да е – отвърнала вселената, –

    този факт не предизвиква у мен усещане за задължение.
    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

      Няма мои и твои деца- те са наши. Мен ми пука за нашите деца.
      Не виждам да си тръгнала да отглеждаш моите, ако изобщо имаш деца.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        И какво смяташ да правиш с нашите деца, които не са твои?
        Да им даде обич предполагам в този смисъл е изказването. Наистина няма свои и чужди когато даваме добро отношение. Няма да забравя покъртителното интервю на Милен Цветков (Светла му памет) с баща, който бе изгубил детето си поради действие на чуждо дете, дали не бе поради катастрофа (каква ирония) вече не помня …

        Та онзи баща казваше, да аз възпитах своето дете, но явно трябва да се грижим и за чуждите деца. Мисля, че това визира и Мия.

        Мия просто вижда отвъд хоризонта, факт трудносмилаем за викхънтъровци, груювци и прочее зурлювци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

          Виждам много болни и страдащи хора, и преди се втурвах да давам съвети и се мъчех да помагам но разбрах, че те всъщност не желаят помощ и си им е добре да си страдат на воля. Няма и лошо опитите да продължават, но глупостта нали се състоеше в това да правиш едни и същи неща и да очакваш различни резултати. Процесите обаче се забързват доста и сега е момента да се избират влакове и гари.....
          Срува ми се....не ме разбра...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Ферарито е самоирония в контекста на друг диалог. Интересното е, че всички приеха поста буквално.

            Никаква липса не запълва, реално то не е необходимо .

            Доколко заслужаваме предметите на лукса и дали те заместват нещо друго от това би се получил интересен разговор.

            Има мъжки и дамски “играчки”. Не винаги тези играчки са заместител. Някои хора обичат комфорта, за други е въпрос на статус и съизмерване с околните, трети запълват някакви техни емоционални дефицити.

            Оттук лесно може да се скочи на другата болна за жените тема - външен вид, козметика, малоумни реклами втълпяващи анорексични канони за красота, you name it.
            Ако не се лъжа ,Хумболт беше дал следното определение за "предметите на лукса"-Да си купувш неща ,които не можеш да си позволиш,с пари ,които не притежаваш,за да впечатлиш хора ,които не можеш да понасяш....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              И какво смяташ да правиш с нашите деца, които не са твои?
              Това лято ще бъда аниматор- доброволец на един фестивал и ще се забавляваме заедно.
              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                Няма мои и твои деца- те са наши. Мен ми пука за нашите деца.
                И какво смяташ да правиш с нашите деца, които не са твои?

                Коментар


                • Не успях да прочета, моля те пробвай пак, Вик!
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Мия, просто си говорим. И не бих искал да те вадя от перманентния ти транс.
                    А какво точно искаш да ми кажеш?
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                      Дори да е така, приятелю, с какво ти помага на теб този твой факт за психичното и физичното ти съществувание?
                      И направи ли те по- щастлив днешното ти прозрение?
                      Мия, просто си говорим. И не бих искал да те вадя от перманентния ти транс.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Ти разбира се не знаеш истината и основно не знаеш истината за себе си.
                        Какво точно смяташ да правиш с децата на другите? Да ги организираш в колонии на щастието?
                        И ако все пак намериш истината за себе си ще разбереш, че си психично болна.
                        Дори да е така, приятелю, с какво ти помага на теб този твой факт за психичното и физичното ти съществувание?
                        И направи ли те по- щастлив днешното ти прозрение?

                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                          Няма мои и твои деца- те са наши. Мен ми пука за нашите деца.
                          Ти разбира се не знаеш истината и основно не знаеш истината за себе си.
                          Какво точно смяташ да правиш с децата на другите? Да ги организираш в колонии на щастието?
                          И ако все пак намериш истината за себе си ще разбереш, че си психично болна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Мога и да продължа - след което кой ли не ни обяснява, че глезим децата си. Не че ми е запукало, кои да глезя - чуждите ли?
                            Няма мои и твои деца- те са наши. Мен ми пука за нашите деца.
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Давай, дерзай......лошото че най-добрият опит продължава от преди 2000г. А резултата го виждаш....
                              Виждам много болни и страдащи хора, и преди се втурвах да давам съвети и се мъчех да помагам но разбрах, че те всъщност не желаят помощ и си им е добре да си страдат на воля. Няма и лошо опитите да продължават, но глупостта нали се състоеше в това да правиш едни и същи неща и да очакваш различни резултати. Процесите обаче се забързват доста и сега е момента да се избират влакове и гари.....
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                                ...ама щото и тях са ги тормозили, но в нас е силата да не се превръщаме в жертви, а осъзнато да стопираме тормоза за поколенията.
                                Мога и да продължа - след което кой ли не ни обяснява, че глезим децата си. Не че ми е запукало, кои да глезя - чуждите ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X