IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Именно. Явно за наш Евго това не е реторичен въпрос. Затова го задавам по прост начин.

    Липсата на казарма повреди много нещата
    казарма си имаше.
    само, че евго изкара 2 висши едно след друго за да я избегне.

    взаимовръзката е обратната на тази, която ти имаш предвид.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      E реторичен ти е въпроса ! Мен като ме свалят жени се дразня примерно и го смятам за курвенско .
      Именно. Явно за наш Евго това не е реторичен въпрос. Затова го задавам по прост начин.

      Липсата на казарма повреди много нещата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Забележете, Евго мълчи по въпроса за поемането на риска. Затова питам аудиторията. Чия функция е поемането на риска при първа среща?

        Мъжка или женска?
        E реторичен ти е въпроса ! Мен като ме свалят жени се дразня примерно и го смятам за курвенско .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Тази беше руса със сини очи (подозирам наличие на руска кръв). Принципно си прав.
          Е, добре, съгласен - днес си в някакво особено добро настроение ли, що ли Иначе с поемането на риска - да, априори се приема, че е мъжка дейност, ма реално е на този, дето е по-зорлия (което в случая не знам кой е точно). Но си права - няма как да ловиш риба, ако не хвърлиш поне стръв, хеле пък ако не се пънеш за нещо различно от каракуди, попчета и петолевки, дето се ловят и на блесна, та Евго си е за бой, щом не си е дал фейса и грешката си е само в него
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Забележете, Евго мълчи по въпроса за поемането на риска. Затова питам аудиторията. Чия функция е поемането на риска при първа среща?

            Мъжка или женска?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

              Кое, да избереш 30 годишното пред 55 годишната?

              Дали същото мислят и 30 годишните моми, а не само >50 годишните?
              Зависи на колко си ти
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Дрън дрън

                Пише се simplemente.

                Тя изобщо не искаше да си даде фейсбука, тъй като не ме познавала.
                Е бате , изожил си се здраво ! Пак ще ти кажа за секс има под път и над път но качество трудно ,за жена за съвместен живот работата е друга и там трябват топки от мъжа и душа от жената .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ще ме прощава вСелена, че я цитирам, но за пръв път да съм съгласен с нея - слава Богу, че Евго не си е дал фейсбука. То за Грузия и красотата на жените им вицове се разказват

                  Грузинска сватба.
                  Един гледа булката и си говори:
                  - Каква странна булка!
                  Друг го пита:
                  - Какво има?
                  - Гледам и не мога да разбера, това мъж ли е или жена?
                  - Ще те убия! Това е дъщеря ми.
                  - Извинете, много е красива булката. Не знаех че сте и баща.
                  - Ще те убия! Аз съм майката.
                  Тази беше руса със сини очи (подозирам наличие на руска кръв). Принципно си прав.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Е, щом Грую, капацитет от галактическа величина го е казал, не споря.

                    Чужденката беше мило 32 годишно грузинско момиче, което искаше твоя фейсбук профил, ма тебе те достраша да ѝ го дадеш.

                    Слава Богу.


                    Сега, това последното ти решение е ок. Спри да ни занимаваш, да отдъхнем малко. Дай една пауза .
                    Ще ме прощава вСелена, че я цитирам, но за пръв път да съм съгласен с нея - слава Богу, че Евго не си е дал фейсбука. То за Грузия и красотата на жените им вицове се разказват

                    Грузинска сватба.
                    Един гледа булката и си говори:
                    - Каква странна булка!
                    Друг го пита:
                    - Какво има?
                    - Гледам и не мога да разбера, това мъж ли е или жена?
                    - Ще те убия! Това е дъщеря ми.
                    - Извинете, много е красива булката. Не знаех че сте и баща.
                    - Ще те убия! Аз съм майката.

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Дрън дрън

                      Пише се simplemente.

                      Тя изобщо не искаше да си даде фейсбука, тъй като не ме познавала.
                      Ми аз го пиша, ама машината го яде

                      Фундаментален въпрос ще ти задам пак.

                      Мъжът или жената следва да поемат подобен риск?

                      Демек тя ли следва да ти даде своя фейсбук профил и да поеме риска или ти?

                      Оттук, пак фундаментален въпрос: какъв мъж си ти щом не поемаш риска????

                      Трябват ли ни мъже, които не поемат елементарен риск?

                      Мъжко поведение ли е да се поемат рискове?

                      Ако ще разменяме ролите дай тогава на теб да ти търсим съпруг, който да поеме риска.

                      Estamos???
                      Last edited by Selena; 23.02.2021, 12:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                        Гледам сте пропуснали Турския, що така.
                        Има време. До полунощ може е на по-екзотични езици да пропишат.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Гледам сте пропуснали Турския, що така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Е, щом Грую, капацитет от галактическа величина го е казал, не споря.

                            Чужденката беше мило 32 годишно грузинско момиче, което искаше твоя фейсбук профил, ма тебе те достраша да ѝ го дадеш.

                            Слава Богу.

                            Сега, това последното ти решение е ок. Спри да ни занимаваш, да отдъхнем малко. Дай една пауза .
                            Дрън дрън

                            Пише се simplemente.

                            Тя изобщо не искаше да си даде фейсбука, тъй като не ме познавала.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Селена е умерен оптимист. Аз предпочитам да се въздържам от такивата емоции
                              Наздраве!
                              зная
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                евго, селена единствена от женското присъствие се опита да ти помогне.
                                другите просто снизходително избягват да те коментират и да влизат в контакт с теб.

                                не разбирам с какво е заслужила такова отношение.
                                Селена е умерен оптимист. Аз предпочитам да се въздържам от такивата емоции
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X