IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    изведнъж получих мощен серотонинов пристъп. но кратък.

    притеснява ме това, което каза евго за шарените чорапи.
    спомних си един надпис на спирка от преди много години;
    "като станем повече от вас, ще видите кой е обратен"
    ... и как ще скочи борсовата цена на шарените чорапи...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo

      Но има и бебета, след запознанство във фб.
      Все е нещо, казваш...

      ИзпуснА грузинката! Някои казват, че билЕ много страстни...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Аз мисля, че трябва да сме щастливи, понеже все още не са започнали да се гримират и да си боядисват косите. Като азиатците, от които тръгна тази мода.
        Наздраве!
        изведнъж получих мощен серотонинов пристъп. но кратък.

        притеснява ме това, което каза евго за шарените чорапи.
        спомних си един надпис на спирка от преди много години;
        "като станем повече от вас, ще видите кой е обратен"
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да ти кажа, дори във финансовите центрове в ЕС костюмирани банкери обуват шарени чорапи, за да контрастират (например, лилави).

          Има го и в сутрешните блокове по ТВ.


          Относно въпроса на Безимен,

          фейсбук е просто лесно средство да се започне едно приятелство и много връзки започват от там.
          Много връзки започват от- и завършват там - като имам предвид ситуацията с теб.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            така е евго, така е.
            всеки преценява от кое и как да се измъкне.

            кажи ми, какво мислиш за тоя тренд при младежите
            доста къси дънки и отдолу шарени чорапи?
            защо все по-често ги виждам?
            Аз мисля, че трябва да сме щастливи, понеже все още не са започнали да се гримират и да си боядисват косите. Като азиатците, от които тръгна тази мода.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              така е евго, така е.
              всеки преценява от кое и как да се измъкне.

              кажи ми, какво мислиш за тоя тренд при младежите
              доста къси дънки и отдолу шарени чорапи?
              защо все по-често ги виждам?
              Да ти кажа, дори във финансовите центрове в ЕС костюмирани банкери обуват шарени чорапи, за да контрастират (например, лилави).

              Има го и в сутрешните блокове по ТВ.


              Относно въпроса на Безимен,

              фейсбук е просто лесно средство да се започне едно приятелство и много връзки започват от там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Как по точно ми е помогнала:

                като се опита да ме запознае с чужденка, в друга държава, която била на кръстопът, без да разменим фейсбук,

                а на всичкото отгоре казала, че не ме познава и не можела да гарантира за мен. А онази казала, че ще прецени дали да се занимава с мен.


                Благодаря за такава помощ.

                Груьо ви каза, че повечето мнения, които пишете по темите, са плява и че рядко някой дава умни идеи или може да се научи от него.



                Взех решение да не разказвам в темата за новите мадами......

                Евго, за теб (и не само) - Фейсът решава всички проблеми.

                Поразсъждавах малко по въпроса и стигнах до там, в конкретни случаи да потвърдя гореказаното. Кой е основно проблемът, който се решава чрез познанство във Фейсбук между разнополовите? Сексът за една нощ. Това е извод от твоите преживявания, Евго.

                Неангажиращо : ако търсиш ефекта - наследник - в общият случай ще получиш т.нар. от теб "бройка" гаджета, при което наследниците ти ще продължават да клонят към нула, дори и след като си вече над 80..., ако и да си активен в мрежите...

                ..................

                Вън от горното, скоро една готина дама, при разговора ни, ми поиска Фейсбука... Казах, че не съм се регистрирал там и нямам такава потребност... Очевидно не ми повярва.

                Представяш ли си: Фейсът е панацея, която решава всички проблеми и ако го нямаш - за някои хора си непълноценен... За мен това е несериозно. Майтап някакъв, изкривен от реалните преживявания на хората.

                Всеки - с проблемите си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Казармата преди 16-17г си беше жива пародия и мизерно.

                  Да не съм луд да ходя да служа с мангалите.

                  Така съм преценил, така съм направил. Те накрая и не викаха много.

                  И много мои връстници платиха няколко такси за магистратури, без да ги завършат, само заради основанието,

                  Или с връзки при военните комисии.
                  така е евго, така е.
                  всеки преценява от кое и как да се измъкне.

                  кажи ми, какво мислиш за тоя тренд при младежите
                  доста къси дънки и отдолу шарени чорапи?
                  защо все по-често ги виждам?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    казарма си имаше.
                    само, че евго изкара 2 висши едно след друго за да я избегне.

                    взаимовръзката е обратната на тази, която ти имаш предвид.
                    Определено има нещо обратно в ситуацията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Проследи надолу дискусията. Опитах се да запозная нашия лирически герой с мома грузинка на 32 години, която говори български. Тя поиска неговия фейсбук профил. Евго се уплаши и не го даде. Той не пое риск. Оттам тръгна дискусията. Наш Евго искаше мацката да му даде нейния профил и той да не поеме първия риск. Момата каза, че това не е мъжко поведение и работата се разсъхна.

                      От друга страна нашият лирически герой е радетел за консервативните ценности. Аз лично констатирам противоречие.

                      Ти как би постъпил?
                      Да, меа кулпа.
                      После видях, че питам напразно.

                      Аз бих си дал фейсбука, ако имам, макар че нямам. Риск е някакъв, но какво пък, в това има и интересно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Тази беше руса със сини очи (подозирам наличие на руска кръв). Принципно си прав.
                        Е толко ли не се намери некой в цела Испания за нея, та опряла до наш Евго тука? Па, като ше търси чак тука, колко му е до Грузия, хем родина?

                        Съмнително, съмнително...
                        Евго правилно, може би, се е предпазвал, и то не от страх, а от съмнение струва ли си усилията, времето и парите такава далекобойна връзка с такава нетърсена, може би, жена. Щото пък ако Евго се откаже след това по средата, пак ше го плюете.
                        Last edited by Николайко Перник; 23.02.2021, 13:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          казарма си имаше.
                          само, че евго изкара 2 висши едно след друго за да я избегне.

                          взаимовръзката е обратната на тази, която ти имаш предвид.
                          Казармата преди 16-17г си беше жива пародия и мизерно.

                          Да не съм луд да ходя да служа с мангалите.

                          Така съм преценил, така съм направил. Те накрая и не викаха много.

                          И много мои връстници платиха няколко такси за магистратури, без да ги завършат, само заради основанието,

                          Или с връзки при военните комисии.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            казарма си имаше.
                            само, че евго изкара 2 висши едно след друго за да я избегне.

                            взаимовръзката е обратната на тази, която ти имаш предвид.
                            Това да се отървават също е грешка . Виждаш ги резултатите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                              Риск от какво?

                              И: общ риск или индивидуален?
                              Проследи надолу дискусията. Опитах се да запозная нашия лирически герой с мома грузинка на 32 години, която говори български. Тя поиска неговия фейсбук профил. Евго се уплаши и не го даде. Той не пое риск. Оттам тръгна дискусията. Наш Евго искаше мацката да му даде нейния профил и той да не поеме първия риск. Момата каза, че това не е мъжко поведение и работата се разсъхна.

                              От друга страна нашият лирически герой е радетел за консервативните ценности. Аз лично констатирам противоречие.

                              Ти как би постъпил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                                Затова питам аудиторията. Чия функция е поемането на риска при първа среща?

                                Мъжка или женска?
                                Риск от какво?

                                И: общ риск или индивидуален?

                                Коментар

                                Working...
                                X