IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo

    Ама освен Рафаело, другите не ги знаеш, нали?
    Ама - разбира се, че не ги зная!

    Компетентен си единствено ти и тоя форум ти благодари за това, че черпи знания от теб с пълни шепи!

    Сериозен съм!

    (нали ти правя реклама пред Тани и искам да имаш успех с нея, но поне проверявай, ако не си сигурен как се пише някоя дума на български език!..., не че за Тани това би имало значение, но ти бъди коректен пред себе си... А Пинокио не се изписва като "ПинокЬо" - не е болка за умирГане, но прави впечатление на интелигентните дами, а тук всички са такива...)

    Успехи и обръщай внимание на подробностите...

    (и това, без претенциите да сме безгрешни...)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo

      Аз пък имам репродукции на Old Masters: Франсоа Буше, Фрагонард, Тициан, Рафаело и Ван Гок. И също разбирам от изкуство, мило.

      Мога да ти разкажа за "the roaring 20s in the US", bootlegging, the Great Gatsby, и как се е стигнало до Великата депресия.

      Батко е компетентен,

      Кой пък беше тоя Ван ГоК, че не стоплям нещо?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

        Ти да не си писател? Готино разказваш, много увлекателно, даже два пъти прочетох постинга ти. Остави Мазачо, не си падам по ренесансовата школа, скучна ми е. Но умирам за всичко от стила на двайсетте и трийсетте години на миналия век и стила Ар Деко, и всичко свързано с него, особено във вътрешния и интериорния дизайн - мебели, предмети и всякакви разнообразни аксесоари.
        Нарочно ли ме бъзикате за Тесла? Аз не мога да понасям тази марка, а вие само за нея говорите, нарочно го правите, нали, да ме дразните?
        Падаш ми в очите, ако откажеш да вземеш новата Тесла, която Евго ти е купил. Една дама трябва да умее да оценява подаръците от човека до себе си, ако и да мисли различно... Самият жест на някого е много важен за дамата. Той гарантира следващи, по-високи нейни достижения, в търсене на най-доброто за нея.

        Само феите могат да ти доставят нещо на мига. Да не забравяме, че Евго НЕ е фея!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

          Ти да не си писател? Готино разказваш, много увлекателно, даже два пъти прочетох постинга ти. Остави Мазачо, не си падам по ренесансовата школа, скучна ми е. Но умирам за всичко от стила на двайсетте и трийсетте години на миналия век и стила Ар Деко, и всичко свързано с него, особено във вътрешния и интериорния дизайн - мебели, предмети и всякакви разнообразни аксесоари.
          Нарочно ли ме бъзикате за Тесла? Аз не мога да понасям тази марка, а вие само за нея говорите, нарочно го правите, нали, да ме дразните?
          Хаха, е, ама недей да оставаш с лоши чувства към една прекрасна марка, тя колата не е виновна че бившия ти е бил по-влюбен в нея отколкото трябва.
          Приеми го от добрата страна, по-добре съперница кола и рано в живота, отколкото след 20-30 години някоя млада секретарка с големи очи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Евгоо, губиш девойката,
            Бея напредва вече си пишат на лично
            Моля не се обиждате!
            Агата ми е приятел,

            дори да я вземе, няма да се сърдя.Той е много културен и ерудиран мъж.

            Относно коментара на Ender, не искам никоя да ми пере чорапите. Има пералня за това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Евгоо, губиш девойката,
              Бея напредва вече си пишат на лично
              Моля не се обиждате!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                Здравей
                Отговорих ти, но не съм сигурна дали писмото ми се изпрати. Моля те, бъди дискретен за нашия разговор тет-а-тет
                Евгоо, губиш девойката,
                Бея напредва вече си пишат на лично
                Моля не се обиждате!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение
                  И отново изтъкваш, че имаш пари. Добре, разбрах това. Имаш вили и апартаменти. И това разбрах. Друго освен пари и жилища какво можеш да ми предложиш?
                  В грешка си мила девойко, ако смяташ, че Евго ти предлага друго, освен да му родиш дете и да му переш чорапите. Ако проследиш темата назад, ще разбереш, че имотите и парите ще бъдат завещани на наследника или в краен случай на племенника, но гарантирано няма да бъдат достъпни за наложницата.

                  П.С. Ама четете бе хора! Писаното слово (понякога) остава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                    Евго, много странна метаморфоза си претърпял. Да не си сънувал нещо? Или си ходил на врачка? Как така отново си промени отношението за мен? Преди два дена бях ти допаднала и бях "мило", после станах "инфантилна". Сега отново съм "мила Тани" и грея "като слънце". Интересно ми е до довечера каква ще бъда.
                    И отново изтъкваш, че имаш пари. Добре, разбрах това. Имаш вили и апартаменти. И това разбрах. Друго освен пари и жилища какво можеш да ми предложиш?
                    Чак сега я втасахме... шизофренийката се развихри

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Добро утро мила Тани,

                      грееш като слънце в темата, защото си младичка и си носител на новото и не страдаш от стари разбирания и бабешки догми.

                      Искам да ти кажа, че много грешиш за мен. С риск да си направя реклама, ще ти кажа някой неща, защото си от скоро тук:

                      аз съм стабилен и отговорен мъж, точен като военните, обичам нещата да се правят по правилата, като каня гости обичам софрата да е богата, като отивам на гости купувам хубав и скъп подарък, който да се хареса на хората, поддържам перфектна хигиена и ред и работя много и имам пари,

                      Като съм канил комшии случайно, приятелски да разгледат, и те се чудят как може мъж да поддържа така, питат ме: "Двойка ли сте", "Къде е булката, кога се прибира?" Така че много ще сбъркаш ако не ми дадеш шанс. Освен това съм висок, с широки рамене, нямам корем и съм симпатяга,

                      Сигурно сега ще ревнат хейтърите тук, но не ми пука.

                      Приятен ден

                      Евго
                      Евго, много странна метаморфоза си претърпял. Да не си сънувал нещо? Или си ходил на врачка? Как така отново си промени отношението за мен? Преди два дена бях ти допаднала и бях "мило", после станах "инфантилна". Сега отново съм "мила Тани" и грея "като слънце". Интересно ми е до довечера каква ще бъда.
                      И отново изтъкваш, че имаш пари. Добре, разбрах това. Имаш също вили и апартаменти. И това разбрах. Друго освен пари и жилища какво можеш да ми предложиш?
                      Last edited by tani1992; 19.02.2021, 12:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                        ....
                        Нарочно ли ме бъзикате за Тесла? Аз не мога да понасям тази марка, а вие само за нея говорите, нарочно го правите, нали, да ме дразните?
                        Може да не е нарочно, за да те дразнят
                        Щом си забелязала, че така често говорят за тая тесла, може да има и друг вариант - Просто мъжете да я харесват тая марка, както е при теб с картините. Свиквай, ако не разбират, Това са гадове от Марс все пак...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Ясно Може би там има борба между его и реалност, а понякога си умираме да защитаваме егото. Особено, ако не е подкрепено от реални потвърждения. Влиза се в една защитна спирала с отдалечаване от действителността.
                          Здравей
                          Отговорих ти, но не съм сигурна дали писмото ми се изпрати. Моля те, бъди дискретен за нашия разговор тет-а-тет

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Евго, не се кахъри. Тани е млада, има още да черпи горчив опит, нещата не се случват лесно или поне - не както ни се иска. Ще се извървят още дузина с електрички Тесла, втора употреба, покрай нея, докато разбере, че най-добре е да е нова. Втората употреба си е сиромашко лято - късно слънце и отлетели лястовици, след които остава само тъга и още по-голям недоимък. А ти имаш възможност за това - да купиш една нова Тесла с ухаеща на жасмин кожена тапицерия, а не омазнена от чипс и джънкове, ядени по светофарите в задръстванията. Ще миеш джантите всеки ден със соли от Мъртво море, за да отразяват светлината на твоите чисти намерения и да чертаят светлия ти път. В багажника ще сложиш саксиите с цветя от остъкления балкон и ще посрещаш Тани всеки ден с ашладисани от теб китки без да се притесняваш, че си забравил да купиш, докато си си блъскал главата над борсовите индекси. И ако комшиите пак попитат двойка ли сте - няма да отговаряш, за да не охладиш чувствата на Тани и да станете тройка. Пачките, които си изкарал, няма да ги показваш - жените не обичат да ги гледат, те обичат да ги харчат. Ако само ги гледат, ще помислят, че си стиснат и чакаш да дойдат намаленията. Бъди ларж, изхвърли шпековия салам от хладилника и го напълни само с био продукти. Само да не вземеш да разкажеш за предимството на суровоядството за по-ниски сметки за ток. Купи картини на Мазачо - те са много светли и с богати тонове, и ги сложи в най-тъмните кьошета, за да види, че не си хвърляш там чорапите. Дълъг е пътят, докато Тани стане булка, ама дано ти да си късметлията, а не някой сиромашия, дето ще я омае с приказки за Киркегор, а после ще се оригва от бирата като пресъхнал исландски гейзер.
                            Ти да не си писател? Готино разказваш, много увлекателно, даже два пъти прочетох постинга ти. Остави Мазачо, не си падам по ренесансовата школа, скучна ми е. Но умирам за всичко от стила на двайсетте и трийсетте години на миналия век и стила Ар Деко, и всичко свързано с него, особено във вътрешния и интериорния дизайн - мебели, предмети и всякакви разнообразни аксесоари.
                            Нарочно ли ме бъзикате за Тесла? Аз не мога да понасям тази марка, а вие само за нея говорите, нарочно го правите, нали, да ме дразните?
                            Last edited by tani1992; 19.02.2021, 12:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Евго, не се кахъри. Тани е млада, има още да черпи горчив опит, нещата не се случват лесно или поне - не както ни се иска. Ще се извървят още дузина с електрички Тесла, втора употреба, покрай нея, докато разбере, че най-добре е да е нова. Втората употреба си е сиромашко лято - късно слънце и отлетели лястовици, след които остава само тъга и още по-голям недоимък.
                              ....... Дълъг е пътят, докато Тани стане булка, ама дано ти да си късметлията, а не някой сиромашия, дето ще я омае с приказки за Киркегор, а после ще се оригва от бирата като пресъхнал исландски гейзер.
                              Ти си за Пулицър, брат! Евала, уби ме
                              За Нобел ще почакаш, трябва по-голям труд по обем
                              Ама успех ти желая! Дерзай!
                              Last edited by Kildirim_Bei; 19.02.2021, 11:52.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Евго, не се кахъри. Тани е млада, има още да черпи горчив опит, нещата не се случват лесно или поне - не както ни се иска. Ще се извървят още дузина с електрички Тесла, втора употреба, покрай нея, докато разбере, че най-добре е да е нова. Втората употреба си е сиромашко лято - късно слънце и отлетели лястовици, след които остава само тъга и още по-голям недоимък. А ти имаш възможност за това - да купиш една нова Тесла с ухаеща на жасмин кожена тапицерия, а не омазнена от чипс и джънкове, ядени по светофарите в задръстванията. Ще миеш джантите всеки ден със соли от Мъртво море, за да отразяват светлината на твоите чисти намерения и да чертаят светлия ти път. В багажника ще сложиш саксиите с цветя от остъкления балкон и ще посрещаш Тани всеки ден с ашладисани от теб китки без да се притесняваш, че си забравил да купиш, докато си си блъскал главата над борсовите индекси. И ако комшиите пак попитат двойка ли сте - няма да отговаряш, за да не охладиш чувствата на Тани и да станете тройка. Пачките, които си изкарал, няма да ги показваш - жените не обичат да ги гледат, те обичат да ги харчат. Ако само ги гледат, ще помислят, че си стиснат и чакаш да дойдат намаленията. Бъди ларж, изхвърли шпековия салам от хладилника и го напълни само с био продукти. Само да не вземеш да разкажеш за предимството на суровоядството за по-ниски сметки за ток. Купи картини на Мазачо - те са много светли и с богати тонове, и ги сложи в най-тъмните кьошета, за да види, че не си хвърляш там чорапите. Дълъг е пътят, докато Тани стане булка, ама дано ти да си късметлията, а не някой сиромашия, дето ще я омае с приказки за Киркегор, а после ще се оригва от бирата като пресъхнал исландски гейзер.
                                Пинокьо,

                                мерси за хубавите съвети. Картини си имам общо 11 на брой.

                                Все пак, колата дори втора употреба, като е измита отвътре и отвън и сервизирана, върши същата работа.

                                Вчера те попитах нещо, хубаво е и вие да разказвате, за да научим нещо и за вас. Виждам, че има класа и стил при теб.


                                Поздрави

                                Евго

                                Коментар

                                Working...
                                X