IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    1000 кинта за платеното гадже и 100 пари за агнето нъл тъй ?? ..................
    Познавайки особеностите на потребителското поведение на потенциалния клиент, бих заложил на 120 за агнето и 100 за овцата.

    Коментар


    • [QUOTE=Evgo;n3749964]
      Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение


      От по-евтините платени гаджета, но пак готина.
      A, ok.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        n3749950]

        Напротив, ще ги похарча.

        Вече съм ги разпределил.
        Hallelujah praise the Lord

        Коментар


        • [QUOTE=Асо Пика;n3749960]
          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          1000 кинта за платеното гадже и 100 пари за агнето нъл тъй ?? ..................

          От по-евтините платени гаджета, но пак готина.

          Коментар


          • [QUOTE=Evgo;n3749955]
            Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

            Напротив, ще ги похарча.

            Вече съм ги разпределил.
            1000 кинта за платеното гадже и 100 пари за агнето нъл тъй ?? ..................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


              От едно от местата, където работя, ще ми дадат Великденски бонус, стига за елитна компаньонка среден клас и богата трапеза с агне и всичко останало.

              Добре, че не са се стискали, можеше да дадат само за елитна компаньонка нисък клас

              Коментар


              • [QUOTE=Malka Boza;n3749950]
                Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Все пак, има мъже, които не искат да правят бебета (имат вече или не искат), но пък искат да трескат.

                От едно от местата, където работя, ще ми дадат Великденски бонус, стига за елитна компаньонка среден клас и богата трапеза с агне и всичко останало.



                Много хубаво,
                Ама Ха на бас че ще си ги спестиш
                Напротив, ще ги похарча.

                Вече съм ги разпределил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
                  Много хубаво,
                  Ама Ха на бас че ще си ги спестиш
                  И кое ви кара да мислите, че ще се откаже от трапезата? Да не е някой скъперник..?

                  Коментар


                  • [QUOTE=Malka Boza;n3749950]
                    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Все пак, има мъже, които не искат да правят бебета (имат вече или не искат), но пък искат да трескат.

                    От едно от местата, където работя, ще ми дадат Великденски бонус, стига за елитна компаньонка среден клас и богата трапеза с агне и всичко останало.

                    Много хубаво,
                    Ама Ха на бас че ще си ги спестиш
                    Изпреварил си ме .

                    Коментар


                    • [QUOTE=Evgo;n3749948]

                      Все пак, има мъже, които не искат да правят бебета (имат вече или не искат), но пък искат да трескат.

                      От едно от местата, където работя, ще ми дадат Великденски бонус, стига за елитна компаньонка среден клас и богата трапеза с агне и всичко останало.



                      Много хубаво,
                      Ама Ха на бас че ще си ги спестиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                        Феминизмът е кофти нещо !!! Ако за един мъж центърът на съществуването му е жена то текста е в известна степен валиден ,майката или природата е извън този контекст. Но мъжът не се ражда за да е допълнение на жената или нейна жертва . Обратното е валидно ,най малкото защото е в хармония със женската природа да отдава себе си ! Оплождането е функция на мъжа и не само като физически акт, а оплождането на материята въобще .
                        Ще завърша със следното :интимната любов е период за мъжа а за женат е е живота .Безпорните емоционални качества са дадени на жената за да съумее да бъде оплодена и да отгледа потомство .
                        Все пак, има мъже, които не искат да правят бебета (имат вече или не искат), но пък искат да трескат.

                        От едно от местата, където работя, ще ми дадат Великденски бонус, стига за елитна компаньонка среден клас и богата трапеза с агне и всичко останало.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                          И аз да се включа в безкрайната, но пък винаги актуална тема. Признавам си, че това което някои от участниците пишат определено си заслужава четенето. Следващия текст/книга съм го чел преди години и от няколко дни го търсих по повод разговор с един приятел на общо взето същата тема като тази ( рязкото намаляване на жените които разбират написаното по-долу ). Днес успях да го намеря и за това споделям, защото наистина съм впечатлен колко много болезнена (за мъжете ) истина има написана в него и колко е точен:



                          ....
                          Феминизмът е кофти нещо !!! Ако за един мъж центърът на съществуването му е жена то текста е в известна степен валиден ,майката или природата е извън този контекст. Но мъжът не се ражда за да е допълнение на жената или нейна жертва . Обратното е валидно ,най малкото защото е в хармония със женската природа да отдава себе си ! Оплождането е функция на мъжа и не само като физически акт, а оплождането на материята въобще .
                          Ще завърша със следното :интимната любов е период за мъжа а за женат е е живота .Безпорните емоционални качества са дадени на жената за да съумее да бъде оплодена и да отгледа потомство .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Ъ-ъ, такова... Нали не смяташ да публикуваш тук цялата книга?

                            П.С. Понякога и линк върши работа.

                            Миии ... не можах да го намеря онлайн. По случайност го намерих в книга, която аз имам. А и все пак реших да го запазя текста така както си е, а не аз да се правя на остроумен като извадя само откъси от него и да претендирам, че са мои прозрения .
                            Last edited by pantaleev; 20.04.2021, 18:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                              Следващия текст/книга съм го чел преди години и от няколко дни го търсих по повод разговор с един приятел на общо взето същата тема като тази ( рязкото намаляване на жените които разбират написаното по-долу ). Днес успях да го намеря и за това споделям, защото наистина съм впечатлен колко много болезнена (за мъжете ) истина има написана в него и колко е точен:
                              ....
                              Ъ-ъ, такова... Нали не смяташ да публикуваш тук цялата книга?

                              П.С. Понякога и линк върши работа.

                              Коментар


                              • страница 2 :
                                ....

                                ... Никога! - нито най-малко раздразнение, нито нотка на агреривно недоволство! - оставете това на него; при нас, жените, раздразнителността е признак на недостатъчна духовност. Не дай боже да се използуват сарказми, ироничен тон! Всякаква критика е допустима само в контекста на непрекъснато нарастващото одобрение: признайте неговите заслуги предварително, давайте му аванси за дребните разходи на самолюбието, хвалете го за това, което той още не е направил (но, разбира се, ще направи) - и всичко ще бъде наред, той ще бъде и рицар, и домашна слугиня...
                                (Откъм страната на мъжката половина се дочу леко колективно ръмжене.)

                                ... Но не бива работата да се схваща така, приятелки, че Мъжът трябва да свикне с нашите възторзи и да ги приема като нещо дължимо. Съвсем не! При добре настроения Лост дори само едно леко намаляване на дозата на Сладкиша се оказва добър Камшик, който понякога следва да се използува и профилактично. Мъжът трябва да знае за кое вие го прехвалвате, но не трябва да знае за кое го недохвалвате. Не е нужно да поставяте двойки - достатъчно е просто да не поставите бележка. Мимолетна сдържаност, мека студенина, изчаквателна пауза - повярвайте, сестри, в 99 процента това е достатъчно, за да се предизвика в душата на Мъжа свещена паника! Поставят му бележка нула, без чертичка - кое може да бъде по-страшно от-това? А Знаците на крайно неодобрение - упреците, сълзите, истериката и тл. - трябва да се прилагат само в аварийни положения и да се оформят така, че да демонстрират нашата знаменита слабост, да, достигайки дори до унижението, което винаги ни възвишава... (Признаци на протест сред слушателките.) .

                                - Имайте пред вид, приятелки, че дори достигайки пълно разбиране на нашата власт над него, Мъжът все едно не е в състояние да се освободи; напротив, разбирайки цялата безнадеждност на този замисъл, той ни се отдава с гордостта на осъзнатата необходимост и през глава се хвърля от своята творческа скала в първозданното лоно на матриархата, загрижен само за едно - скокът да бъде юнашки смел. Бъдете тогава артистични царици! Учете се да властвувате над себе си, за да го владеете точно тогава, когато той се чувствува ваш властелин. Бъдете горди и спокойни, пазете увереността в своето превъзходство и в своята благородна мисия - с мозъка и ръцете на това същество ние създадохме цивилизацията, която, уви, носи върху себе си всичките отпечатъци на неговите несъвършенства - и колко още ни предстои (Скъсване на лентата.)
                                Оставям без коментар този възмутителен текст, драги Читателю. (Добре е все пак, че аз седях завит под халата.) Ще добавя само това, че ролята на Мъдрата Приятелка играеше някаква маска в рокля, стигащ до петите, доста широка в раменете, която говореше със сгъстен контраалт. А след паузата (изключително оживено обсъждане, смях, спорове) започва занятието на Школата на Рицарите. Сега настрана седяха жените. Думата взе някой-си, който се представи като Съвършен Джентълмен. Този човек също беше с маска, неговата стройна фигура бе прикрита с пелерина от чаршаф, а говореше той с твърде уплътнен дискант...


                                От книгата "Изкуството да общуваме".
                                Last edited by pantaleev; 20.04.2021, 18:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X