IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    В книгата си "Гний в ада, тъп, малоумен, грозен, лигав изроде", д-р Щайнер говори как да приемем една любовна раздяла, без омраза и лоши чувства.
    Ба си и таквия книги ли имало

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


      о, love-hate relationship!
      най-силната връзка.
      напомня ми за мене и жена ми га бехме млади.
      Абе Ботко ша го боцне как у Хепи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        да ма на тебе ти трябва да те харесват сегашните моми, а не старите лелки и чичаци. И аз те харесвам ама 2 пъти повече ме дразниш .
        Висок, строен изглеждаш 10+ години по млад, ама с мислене на ПЕНСИОНЕР. За жалост не си милиардер да ти лижат краката кухите шафрантии


        Мерси, ти също си ми любимец.

        Ще си взема поука и няма да коментирам за социализма. Има 3-ма известни журналисти, който периодично все тази тема дъвчат (Карбовски, Л. Огнянов и Ж. Любенов).

        Пачангата може да си има имоти, но не иска да се коментира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          да ма на тебе ти трябва да те харесват сегашните моми, а не старите лелки и чичаци. И аз те харесвам ама 2 пъти повече ме дразниш

          о, love-hate relationship!
          най-силната връзка.
          напомня ми за мене и жена ми га бехме млади.
          Last edited by ratten; 22.02.2021, 20:24.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Виж, че Пачангата харесва старите БГ филми,
            да ма на тебе ти трябва да те харесват сегашните моми, а не старите лелки и чичаци. И аз те харесвам ама 2 пъти повече ме дразниш .
            Висок, строен изглеждаш 10+ години по млад, ама с мислене на ПЕНСИОНЕР. За жалост не си милиардер да ти лижат краката кухите шафрантии
            Last edited by bota156; 22.02.2021, 20:11.
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Виж, че Пачангата харесва старите БГ филми,
              пачангата няма нито един имот, няма и да има, той затова ги плещи тука разни дълги протяжни, зер впечатли некоя мома, ти имаш 5 имота, стегни се и оплоди някоя мома, ще ти направя голям подарък за сватбата да знаеш..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                В книгата си "Гний в ада, тъп, малоумен, грозен, лигав изроде", д-р Щайнер говори как да приемем една любовна раздяла, без омраза и лоши чувства.
                пленяващо заглавие.
                предполагам има нишова таргет аудитория.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Evgo - престани да живееш в СОЦ-а, и да се представяш като жертва на недооценен УБО кадър.
                  На никой не му пука за онова време, ценностите му и вървежните доносници.
                  На жените още повече не им трябва нафталин
                  Виж, че Пачангата харесва старите БГ филми,

                  Коментар


                  • В книгата си "Гний в ада, тъп, малоумен, грозен, лигав изроде", д-р Щайнер говори как да приемем една любовна раздяла, без омраза и лоши чувства.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Evgo - престани да живееш в СОЦ-а, и да се представяш като жертва на недооценен УБО кадър.
                      На никой не му пука за онова време, ценностите му и вървежните доносници.
                      На жените още повече не им трябва нафталин
                      Тука хич не си прав. Днешното време е проекция на онова време . Проекция и не само ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Привет,

                        уикенда гледах "Дом за нашите деца" ("Неизчезващите").

                        Интересен ми е, за да видя как живееха хората по времето на социализма. Аз горе долу си го спомням, но друго си е на филм.

                        Освен темата за любовта, семейството, харесването, споменават и разни провинциални ценности: да се краде от държавата, за чеиза, еснафство и т.н.


                        Поздрави
                        Evgo - престани да живееш в СОЦ-а, и да се представяш като жертва на недооценен УБО кадър.
                        На никой не му пука за онова време, ценностите му и вървежните доносници.
                        На жените още повече не им трябва нафталин
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Филма е един път,не е като днешните български блъвочи .
                          +100

                          И аз съм забелязъл колко хубаво играят старите актьори.

                          Историческите филми от едно време също са супер.

                          Мисля да не коментирам повече за жените заради подигравките и за това че не съм разбран. Един приятел ми писа наскоро за това и ми го каза.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Привет,

                            уикенда гледах "Дом за нашите деца" ("Неизчезващите").

                            Интересен ми е, за да видя как живееха хората по времето на социализма. Аз горе долу си го спомням, но друго си е на филм.

                            Освен темата за любовта, семейството, харесването, споменават и разни провинциални ценности: да се краде от държавата, за чеиза, еснафство и т.н.


                            Поздрави
                            Филма е един път,не е като днешните български блъвочи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Привет,

                              уикенда гледах "Дом за нашите деца" ("Неизчезващите").

                              Интересен ми е, за да видя как живееха хората по времето на социализма. Аз горе долу си го спомням, но друго си е на филм.

                              Освен темата за любовта, семейството, харесването, споменават и разни провинциални ценности: да се краде от държавата, за чеиза, еснафство и т.н.


                              Поздрави
                              То, щото в София ич ги нямаше тез ценности. Мани, манииии!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Да, накрая и кажеш харесай който и да е и го вземаме, и тя отговори пак аз да върша всичко, ти нищо не правиш за това семейство
                                То, по принцип, няма хубави апартаменти, направени, само да платиш и да влезеш (има, но са на много високи цени, недостъпни за масовия клиент).

                                Коментар

                                Working...
                                X