IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Ще бъдеш ли така добър, да ни осветлиш по този въпрос, мъдрецо?
    Ender баш тоя ли ще ни "осветлява", дето гледа под полите на жените в автобусите и после като се прибере сам в кончината си им "разтропва кокалите" Заеви.
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

      Къф е тоа тийнейджърски недозрял ум, де ми цитираш? И ти въобще станала ли си възрастна или ти е по-кеф в децката градина?

      Ставаме възрастни, когато осъзнаем, че другите не са като нас и не мислят като нас.
      Започваме да ставаме мъдри, когато разберем защо другите са различни от нас.

      Мож да ме цитираш безплатно.
      Няма по- голямо блаженство за мъдрия от това да запази детето в себе си......
      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Ще бъдеш ли така добър, да ни осветлиш по този въпрос, мъдрецо?
        Всеки има някаква мъдрост.
        Е, добре, не всеки, а Хомо осъзнатикус.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
          Започваме да ставаме мъдри, когато разберем защо другите са различни от нас.
          Ще бъдеш ли така добър, да ни осветлиш по този въпрос, мъдрецо?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

            "Предполагаме, че всички възприемат живота като нас. Предполагаме, че другите мислят, чувстват, преценяват и обиждат по същия начин като нас. Това е най-важното предположение, което хората правят и причинява страха ни да бъдем себе си в отношенията си с околните. Смятаме, че всички останали ще ни осъдят, ще ни превърнат в жертви, ще злоупотребяват с нас и ще ни обвиняват така, както правим ние самите. Така че преди още околните да имат възможността да ни отхвърлят, ние вече сме се самоотхвърлили. Ето така работи човешкият ум."
            Къф е тоа тийнейджърски недозрял ум, де ми цитираш? И ти въобще станала ли си възрастна или ти е по-кеф в децката градина?

            Ставаме възрастни, когато осъзнаем, че другите не са като нас и не мислят като нас.
            Започваме да ставаме мъдри, когато разберем защо другите са различни от нас.

            Мож да ме цитираш безплатно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

              "Предполагаме, че всички възприемат живота като нас. Предполагаме, че другите мислят, чувстват, преценяват и обиждат по същия начин като нас. Това е най-важното предположение, което хората правят и причинява страха ни да бъдем себе си в отношенията си с околните. Смятаме, че всички останали ще ни осъдят, ще ни превърнат в жертви, ще злоупотребяват с нас и ще ни обвиняват така, както правим ние самите. Така че преди още околните да имат възможността да ни отхвърлят, ние вече сме се самоотхвърлили. Ето така работи човешкият ум."

              Ей го на, няколко човека направихте различни предположения, в зависимост от това, в каква матрица сте рамкирали себето.

              пп Сексът освен за размножаване има и още една функция- обмен. Но на какво, защо, как и кога- това всеки ще си прецени според колелото, което върти в този момент.
              ппп SKP, коя е третата според теб?
              Обмен на енергия. Но внимавайте с кого обменяте тази енергия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                За базовите не знам, но основната е, че "ти идва отвътре", то ест нагона, то ест физиологията. Там вече трябва да питаш Природата или брадатия дедо Боже, макар в Книгата да се твърди, че сексът бил показан на първата човешка двойка от Врага на човечеството.

                Ей го е, вчера в ахтобуса една мома до към 40-така седи пред мен и втренчено разглежда междукрачието ми. А аз си седя обикновено разкрачен, да си разлаждам мъдете в таа жега. Бре, погледнах и аз там и що да видя, Мийче?! Ми то късите ми панталонки се разшили неколко сантиметра и може да се зърне, какво има под тях. И момата се стараеше да го види.
                Е, какво е това, ако не абстрактно сексуално желание у нея? Нима е търсила причина публично да се заглежда в дедовия ми?
                Момата си беше нормална, прилична на външен вид.
                "Предполагаме, че всички възприемат живота като нас. Предполагаме, че другите мислят, чувстват, преценяват и обиждат по същия начин като нас. Това е най-важното предположение, което хората правят и причинява страха ни да бъдем себе си в отношенията си с околните. Смятаме, че всички останали ще ни осъдят, ще ни превърнат в жертви, ще злоупотребяват с нас и ще ни обвиняват така, както правим ние самите. Така че преди още околните да имат възможността да ни отхвърлят, ние вече сме се самоотхвърлили. Ето така работи човешкият ум."

                Ей го на, няколко човека направихте различни предположения, в зависимост от това, в каква матрица сте рамкирали себето.

                пп Сексът освен за размножаване има и още една функция- обмен. Но на какво, защо, как и кога- това всеки ще си прецени според колелото, което върти в този момент.
                ппп SKP, коя е третата според теб?
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                  За базовите не знам, но основната е, че "ти идва отвътре", то ест нагона, то ест физиологията. Там вече трябва да питаш Природата или брадатия дедо Боже, макар в Книгата да се твърди, че сексът бил показан на първата човешка двойка от Врага на човечеството.

                  Ей го е, вчера в ахтобуса една мома до към 40-така седи пред мен и втренчено разглежда междукрачието ми. А аз си седя обикновено разкрачен, да си разлаждам мъдете в таа жега. Бре, погледнах и аз там и що да видя, Мийче?! Ми то късите ми панталонки се разшили неколко сантиметра и може да се зърне, какво има под тях. И момата се стараеше да го види.
                  Е, какво е това, ако не абстрактно сексуално желание у нея? Нима е търсила причина публично да се заглежда в дедовия ми?
                  Момата си беше нормална, прилична на външен вид.
                  А може и да е било откровено отвращение. Срам я е било да направи забележка. В мадридското метро се наложи да поставят специална картинка, че прекаленото разкрачване отнема от пространството на седящия до теб и е признак на липса на възпитание.
                  Last edited by Selena; 05.08.2021, 11:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                    За базовите не знам, но основната е, че "ти идва отвътре", то ест нагона, то ест физиологията. Там вече трябва да питаш Природата или брадатия дедо Боже, макар в Книгата да се твърди, че сексът бил показан на първата човешка двойка от Врага на човечеството.

                    Ей го е, вчера в ахтобуса една мома до към 40-така седи пред мен и втренчено разглежда междукрачието ми. А аз си седя обикновено разкрачен, да си разлаждам мъдете в таа жега. Бре, погледнах и аз там и що да видя, Мийче?! Ми то късите ми панталонки се разшили неколко сантиметра и може да се зърне, какво има под тях. И момата се стараеше да го види.
                    Е, какво е това, ако не абстрактно сексуално желание у нея? Нима е търсила причина публично да се заглежда в дедовия ми?
                    Момата си беше нормална, прилична на външен вид.
                    ти като има едни аха да излязат цици не ги ли гледаш?
                    Човещинка
                    Мое па да е шивачка и да разглежда що се е разшил шева. Жените са по детайлите - само те могат да видят примерно черна точка. Апа бенка на долната главичка е цяло чудо - тип египетска пирамида
                    Last edited by bota156; 05.08.2021, 10:52.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Левчо,

                      тя е видяла, че имаш пари и се отличаваш от бедните българчета,

                      И мен преди 2 години една млада циганка сервитьорка така палаво ме погледна, че щеше да ме изяде с дрехите.

                      Аз знам как да се държа и какво да говоря, но все попадам на лоши и неподходящи жени.
                      явно си пропуснал шанса да се сродиш с кратунчо.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                        Не защо, а кои са базовите причини?
                        За базовите не знам, но основната е, че "ти идва отвътре", то ест нагона, то ест физиологията. Там вече трябва да питаш Природата или брадатия дедо Боже, макар в Книгата да се твърди, че сексът бил показан на първата човешка двойка от Врага на човечеството.

                        Ей го е, вчера в ахтобуса една мома до към 40-така седи пред мен и втренчено разглежда междукрачието ми. А аз си седя обикновено разкрачен, да си разлаждам мъдете в таа жега. Бре, погледнах и аз там и що да видя, Мийче?! Ми то късите ми панталонки се разшили неколко сантиметра и може да се зърне, какво има под тях. И момата се стараеше да го види.
                        Е, какво е това, ако не абстрактно сексуално желание у нея? Нима е търсила причина публично да се заглежда в дедовия ми?
                        Момата си беше нормална, прилична на външен вид.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Така е

                          Нашите спортни страници са обявите за бракосъчетания в светските хроники. И каква завист пада, когато някоя отбележи гол ...
                          Но понеже, а и защото животът е с по-сложни причини и правила от спорта, често след това като резултат на срещата се оказва, че самата цел на момата да "вкара гол" се оказва автогол за нея. И въобще самото поставяне на цел "победа над" се оказва общо поражение и на двата "отбора". След това, повтарям – като по-краен резултат. Но за това по-малко се говори, мисли се за едва ли не автоматично и нормално развитие на живота, както човек съди по статистиката на личния опит и този на поколенията преди него.

                          И много е изписано по въпроса, особено в 19-ти век, когато психологията, социологията и научният подход са били нови неща и всеки е гледал да се качи на този модерен влак. Ей го, неотдавна захвърлих "Физиология на брака" на Балзак, доста глупости е изписал, може бе защото тогава е бил млад и неженен още. Но има смелостта да "поучава човечеството" (sic!, цитат от него) по вапроза.
                          Last edited by chan_tura_naga; 05.08.2021, 10:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Днес , Евго, любов от пръв поглед в едно кръчме и то бех с опашка. Моме на около 30ина, но не повече от 34, бачка сервитьорка, но често е sitter. На три пъти ходя там и си разменихме номерата. Софиенче, задържа ръката ми, усмихва се, мята погледи, поканих го на вечеря като свърши труда тук на морето. Без излишни приказки, винаги са вредни. Помни че жената те чука, не ти нея. Тя пък утре ме покани в кръчмето на кафе.
                            Ще ставам рано да дишам йодни пари. ...не се говори за имоти и нищо материално, не прави тази грешка. Нито за произход, не се изхвърляй, остави момето да те преценява. Ей, докога ще ви уча.
                            Левчо,

                            тя е видяла, че имаш пари и се отличаваш от бедните българчета,

                            И мен преди 2 години една млада циганка сервитьорка така палаво ме погледна, че щеше да ме изяде с дрехите.

                            Аз знам как да се държа и какво да говоря, но все попадам на лоши и неподходящи жени.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                              Не искам, да те разочаровам, защото виждам, че си интусиазиран.
                              Но на нас, цял живот ни се обяснява, да не си мерим п..ките.
                              А всъщност, жените си мерят сутиените ежечасно и ежемину/е/тно.
                              Нещата, дори и в спорта, опират до:
                              "Не искам да съм прилична, искам да съм различна".
                              Така е

                              Нашите спортни страници са обявите за бракосъчетания в светските хроники. И каква завист пада, когато някоя отбележи гол ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                                Нула причини
                                Интереснно предположение, на което дори бръсначът Окамски би завидял.....
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X