IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

    Много просто :

    -дръж се естествено (придържай се към реалността и ежедневието, забрави за "по времето на НРБ...")
    -забрави за интернета (иначе ще минат още 20 години, докато разбереш че там няма да стане)
    -живей си живота, и търси този, с който да го живееш ("жени на 40г; комплекс на стара мома; правят номера; Джордж Клуни на младини" са подходащи изрази ако си на 60+, не е трудно да се промени човек на каквито и да е години - както казах - смени чипа и си живей живота - останалото само ще се нареди)
    Знам, че "ретро нещата" не се харесват и не ги коментирам.

    Не се хареса и да се довори директно за женитба и бременост. И не го правя.


    И да ти кажа, няколко жени, които са ми правили номера, все още са моми, нито забременяват, нито живеят с мъж........а времето си върви.

    Знам и за 2 въртиопашки, които развалиха семействата на 2-ма познати (тип мачо, доста готини). Всичко беше една кратка афера и секс и сега мъжете са сами. Пъстър свят,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Добре.

      Да ти кажа, че по начина им на писане и на държане, вече съм започнал да ги разпознавам,

      Има мъже, които нито са успешни, нито са хубави, нито черпят жените (скромнички, задръстенки, дори смотани), но въпреки това са намерили половинка. Как става това ми е много чудно?
      Много просто :

      -дръж се естествено (придържай се към реалността и ежедневието, забрави за "по времето на НРБ...")
      -забрави за интернета (иначе ще минат още 20 години, докато разбереш че там няма да стане)
      -живей си живота, и търси този, с който да го живееш ("жени на 40г; комплекс на стара мома; правят номера; Джордж Клуни на младини" са подходащи изрази ако си на 60+, не е трудно да се промени човек на каквито и да е години - както казах - смени чипа и си живей живота - останалото само ще се нареди)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Сигурно си права, много често нещата не са такива, каквито изглеждат.

        Но си е и до късмет и контакти.

        Има жени на 40г с комплекс на стара мома, не допускат мъже (правят номера) и чакат Джордж Клуни на младини.
        Хоп пак го правиш. Обърни се навътре. Всичко тръгва от теб, не от другите и не от външното, а от вътрешното. Абе поговори си малко с Мия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Виждат вътрешната стойност в другия и притежават собствена вътрешна стойност. Не е въпрос до външност финанси и пари. Кога ще го проумееш?

          На бас, че не разбираш за какво ти пиша.

          Просто имат съдържание. Имат стойност. А на теб ти излеждат “смотани”.
          Сигурно си права, много често нещата не са такива, каквито изглеждат.

          Но си е и до късмет и контакти.

          Има жени на 40г с комплекс на стара мома, не допускат мъже (правят номера) и чакат Джордж Клуни на младини.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Добре.

            Да ти кажа, че по начина им на писане и на държане, вече съм започнал да ги разпознавам,

            Има мъже, които нито са успешни, нито са хубави, нито черпят жените (скромнички, задръстенки, дори смотани), но въпреки това са намерили половинка. Как става това ми е много чудно?
            Виждат вътрешната стойност в другия и притежават собствена вътрешна стойност. Не е въпрос до външност финанси и пари. Кога ще го проумееш?

            На бас, че не разбираш за какво ти пиша.

            Просто имат съдържание. Имат стойност. А на теб ти излеждат “смотани”.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

              Докато се събуждаш сутрин с мисълта, че си дал общо 826 лв последните пет години за черпня и резултата е нулев, няма да се получат нещата.

              Слушай стария Симеончо - смени чипа. Само така ще успееш.
              Добре.

              Да ти кажа, че по начина им на писане и на държане, вече съм започнал да ги разпознавам,

              Има мъже, които нито са успешни, нито са хубави, нито черпят жените (скромнички, задръстенки, дори смотани), но въпреки това са намерили половинка. Как става това ми е много чудно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                И там търся, усещам иронията ти.

                Просто светът е такъв (Всички искат да вземат и никой не иска да дава) и на по-зрели години няма любов.
                Докато се събуждаш сутрин с мисълта, че си дал общо 826 лв последните пет години за черпня и резултата е нулев, няма да се получат нещата.

                Слушай стария Симеончо - смени чипа. Само така ще успееш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Sigmund Freud: Life and Work (Hogarth Press, 1953) by Ernest Jones, Vol. 2, Pt. 3, Ch. 16, p. 421. In a footnote Jones gives the original German, "Was will das Weib?"
                  Обожавам сблъсъка на профан с ерудит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Sigmund Freud: Life and Work (Hogarth Press, 1953) by Ernest Jones, Vol. 2, Pt. 3, Ch. 16, p. 421. In a footnote Jones gives the original German, "Was will das Weib?"
                    Аха. Данке!

                    Ето линк също така : https://academic.oup.com/monist/arti...rectedFrom=PDF

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И там търся, усещам иронията ти.

                      Просто светът е такъв (Всички искат да вземат и никой не иска да дава) и на по-зрели години няма любов.
                      Не бъркай другите със себе си и не говори са Света щото не го познаваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                        Наистина ли го е казал или "една лелка каза във фейсбуга"?
                        Sigmund Freud: Life and Work (Hogarth Press, 1953) by Ernest Jones, Vol. 2, Pt. 3, Ch. 16, p. 421. In a footnote Jones gives the original German, "Was will das Weib?"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                          А дано потърсиш и в реалния живот някой път, че белким намериш
                          И там търся, усещам иронията ти.

                          Просто светът е такъв (Всички искат да вземат и никой не иска да дава) и на по-зрели години няма любов.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Както съм ви разказвал, търся си жена и чрез сайтове за запознанства от доста време.

                            И съм се уверил, че жена, която много пише, много коментира и много "кряка" по форумите, за нищо не става и от нея да не очаквам нищо.

                            Тя просто убива време и задоволява някаква потребност, но няма да пусне и не е сериозна.
                            А дано потърсиш и в реалния живот някой път, че белким намериш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              "Въпреки моите 30-годишни изследвания на женската душа, не бях способен да отговоря на въпроса, на който никой още не е отговорил: "Какво искат жените?""

                              Зигмунд Фройд
                              Наистина ли го е казал или "една лелка каза във фейсбуга"?

                              Коментар


                              • "Въпреки моите 30-годишни изследвания на женската душа, не бях способен да отговоря на въпроса, на който никой още не е отговорил: "Какво искат жените?""

                                Зигмунд Фройд

                                Коментар

                                Working...
                                X