IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не я практикувам.

    Да ви кажа, че балканският тип мъже (висок, добре сложен, малко грубоват, по дънки и пуловер) много не се харесва в Западна Европа.

    Само като чуят, че идва от Източна Европа и го игнорират. В Америка има по-голям шанс, но с някоя пълна американка.

    Това го потвърждават и мои приятели, които са живели там.

    Ся, по мои лични наблюдения, тъмният балкански субект ич не е висок. В сравнение с тъмните субекти от другите части на обединена Европа.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      евго ти по западна европа ли почна да гледаш за невести.
      ще те разочаровам. наш познат е в германия вече 7-8 години и освен на турци, на друго не попада.
      стигнал е до там, че да търси жена по индийските сайтове за запознанства.


      В Западна Европа също няма много свободни невести, защото са еманципирани.

      Но някой готин българин може да си намери хърватка, словенка, полякиня или словачка, т.е. от славянските народи. Те са и по-добрички,


      Обаче на Джонката "умът му щрака", много ми хареса коментара му наскоро, че щом момчето е добро, няма шанс с младите мадами. То си е точно така.
      Last edited by Evgo; 19.11.2021, 14:56.

      Коментар


      • евго ти по западна европа ли почна да гледаш за невести.
        ще те разочаровам. наш познат е в германия вече 7-8 години и освен на турци, на друго не попада.
        стигнал е до там, че да търси жена по индийските сайтове за запознанства.
        Last edited by ratten; 19.11.2021, 14:11.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          А практикуваш ли я с дамите?
          Не я практикувам.

          Да ви кажа, че балканският тип мъже (висок, добре сложен, малко грубоват, по дънки и пуловер) много не се харесва в Западна Европа.

          Само като чуят, че идва от Източна Европа и го игнорират. В Америка има по-голям шанс, но с някоя пълна американка.

          Това го потвърждават и мои приятели, които са живели там.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            да
            А практикуваш ли я с дамите?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              тоест, как така?
              тя сигурно има не само топки, но и основния атрибут.
              Ми такива са времената, че не можеш да си сигурен, кой какво е способен да извади.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Ами просто пробвам, знаеш ли колко бедни момичета си мечтаят за стабилен мъж, който да им стане донор. И да имат сигурност и пари. И да е културен и да се грижи за тях.


                Относно другите коментари:

                Наскоро един далечен познат (семеен мъж, с 2 деца, много хубава професия и готин) каза, че неговата кака нямала нищо против да го мушне,

                Хората експериментират и имат фантазия,
                тоест, как така?
                тя сигурно има не само топки, но и основния атрибут.

                сега се сетих и един виц, предполагам по действителен случай.
                попаднал един човек в затвора и го настанили в килия с някакъв здравеняк, който без много епилог му казал
                - тази вечер ще си играем на семейство, ти кой родител искаш да си?
                - еми, ако може аз да съм таткото..?
                - може разбира се. хайде сега, надупи се на мама.
                Last edited by ratten; 18.11.2021, 16:39.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  да
                  [прелисти той набързо википедия]

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Евго знаеш ли какво е емпатия?
                    да

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Ами просто пробвам, знаеш ли колко бедни момичета си мечтаят за стабилен мъж, който да им стане донор. И да имат сигурност и пари. И да е културен и да се грижи за тях.


                      Относно другите коментари:

                      Наскоро един далечен познат (семеен мъж, с 2 деца, много хубава професия и готин) каза, че неговата кака нямала нищо против да го мушне,

                      Хората експериментират и имат фантазия,
                      Евго знаеш ли какво е емпатия?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Така с разбиране, настойнически, приятно приказваш и накрая топки, топки, топки.
                        Казвам ви /на публиката/ Жените са обсебени от топки. Една жена не се чуди - аз привлекателна ли съм? умна ли съм? красиви ли са очите ми?
                        Основния въпрос пред една жена сега е - имам ли или нямам топки.

                        Има различни жени. Нека не обобщаваме, в желанието си да намерим истината. Едва ли самият ти търсиш този вид жена, за който пишеш, украсената като Коледна елха: с топки, гирлянди, меченца, котенца ... (при по-голяма фантазия...)

                        Виж дамата до себе си. Тя си пада, но не по нейните атрибути, а по онова, което й липсва...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

                          S gornoto” isbi ribata napravo”.
                          Ами просто пробвам, знаеш ли колко бедни момичета си мечтаят за стабилен мъж, който да им стане донор. И да имат сигурност и пари. И да е културен и да се грижи за тях.


                          Относно другите коментари:

                          Наскоро един далечен познат (семеен мъж, с 2 деца, много хубава професия и готин) каза, че неговата кака нямала нищо против да го мушне,

                          Хората експериментират и имат фантазия,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Така с разбиране, настойнически, приятно приказваш и накрая топки, топки, топки.
                            Казвам ви /на публиката/ Жените са обсебени от топки. Една жена не се чуди - аз привлекателна ли съм? умна ли съм? красиви ли са очите ми?
                            Основния въпрос пред една жена сега е - имам ли или нямам топки.
                            Що да се чудя аз си знам Аз съм привлекателна, умна и с красиви очи. И не въобще не е това основния въпрос. Това са си някакви твои интерпретации по темата.

                            Бъди жив и най-вече здрав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Глупости.

                              Жените искат това, което винаги са искали, зрели, емоционално достъпни стойностни, поемащи отговорност мъже, а не питър пановци обсебени от външния си вид и трениращи по спортни зали до умопомрачение.

                              Няма състезание. Има равностойно партньорство.

                              Както и на мъжете им писва от инфантилни жени, така е и с жените. А светът се напълни с инфантилни незрели индивиди и от двата пола.

                              Ето това е мъж тука: четете му биографията обаче между редовете, този културната революция го смила, сестра му се самоубива, родителите му са мачкани и репресирани, а него го пращат в долната земя … на него не му се “струва”, че жените имат топки, защото той има топки.

                              https://www.chinavitae.com/biography/xi_jinping/full
                              Така с разбиране, настойнически, приятно приказваш и накрая топки, топки, топки.
                              Казвам ви /на публиката/ Жените са обсебени от топки. Една жена не се чуди - аз привлекателна ли съм? умна ли съм? красиви ли са очите ми?
                              Основния въпрос пред една жена сега е - имам ли или нямам топки.

                              Коментар


                              • Изобщо нещата вървят към унисекс - няма мъжко, няма женско.
                                Първо с дрехите, а сега и с половете......
                                Жените с топки, а мъжете - без!
                                Швеците - няма мъж, няма жена, има само "тоя, който ражда детето"!

                                Коментар

                                Working...
                                X