IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Голям страх, голямо нещо мъжете ви да не ви оставят заради по-млада жена. Не съм забелязал такъв страх у мъжете.
    Еквивалентен. Като почнете да не го дигате, а и да не сте фертилни.

    Чети по-долу, ограмотявай се и спри да пишеш комплексарски дивотии, че смъкваш до безобразие нивото:
    Мъжката плодовитост намалява

    5 септември 2013 14 30
    В световен мащаб се наблюдава възход на клиниките само за мъже, борещи се с проблеми с плодовитостта

    Снимка: Dreamstime

    Много двойки имат проблеми със зачеването. Масово хората смятат, че причината за това се крие в жените. Истината обаче е съвсем различна. Все повече са случаите, в които именно мъжът има здравословни проблеми, които намаляват неговата плодовитост. Скорошно проучване установи, че от 1990 година насам концентрацията на спермата в мъжкото тяло е намаляла с една трета. Експерти определят констатациите като „сперматозоидна криза“.

    Според друго изследване броят на сперматозоидите е намалял наполовина за последните 50 години. Притеснителното е, че медиите се фокусират по-скоро върху женските проблеми с плодовитостта, но много малко се говори за мъжките такива. Доктор Шерил Хома работи в британска клиника, предназначена единствено за мъже, която прави необходимия набор от изследвания. Почти всички инвитро клиники се управляват от гинеколози, макар 50 на сто от генетичния материал за зачеване да е мъжки.

    Обикновено, когато една жена не може да забременее, тя се подлага на много повече тестове, отколкото мъжа. Стандартното мъжко изследване е спермограма, която невинаги е достатъчна. Анализът на спермата проверява броя на сперматозоидите и тяхната подвижност. Много проучвания обаче показват, че все по-често срещани са генетични аномалии в сперматозоидите, особено при по-възрастните мъже.


    Скорошни изследвания отчитат по-висок риск от спонтанен аборт, ако партньорът на жената е над 45 години. Рискът при хората под 25 години спада двойно. Специалисти смятат, че броят на сперматозоидите не може да даде гаранция за плодовитост, тъй като мъжете може да имат ДНК увреждане, което възпрепятства шансовете за естествено оплождане. Според доктор Хома качеството на спермата на мъжа се влошава с годините, подобно на женските яйцеклетки.

    Изглежда има причина по-възрастните мъже да искат млади жени. Зачеването в този случай е много по-вероятно, защото яйцеклетките на млада жена могат да „отстранят“ несъвършенствата в ДНК-то на възрастен мъж, доколкото яйцеклетките на една жена на повече години няма да имат същия успех, пише вестник Daily Mail.

    https://www.tialoto.bg/a/90-zdrav/31...tost-namaliava

    горната статия ти е от 2013 г., а ето ти една скорошна и нещата се влошават:


    Humans could face a reproductive crisis if action is not taken to tackle a drop in sperm count, researchers have warned after finding the rate of decline is accelerating.

    A study published in the journal Human Reproduction Update, based on 153 estimates from men who were probably unaware of their fertility, suggests that the average sperm concentration fell from an estimated 101.2m per ml to 49.0m per ml between 1973 and 2018 – a drop of 51.6%. Total sperm counts fell by 62.3% during the same period.

    period.

    Research by the same team, reported in 2017, found that sperm concentration had more than halved in the last 40 years. However, at the time a lack of data for other parts of the world meant the findings were focused on a region encompassing Europe, North America and Australia. The latest study includes more recent data from 53 countries.

    Declines in sperm concentration were seen not only in the region previously studied, but in Central and South America, Africa and Asia.

    Moreover, the rate of decline appears to be increasing: looking at data collected in all continents since 1972, the researchers found sperm concentrations declined by 1.16% per year. However, when they looked only at data collected since the year 2000, the decline was 2.64% per year.


    https://www.theguardian.com/society/...es-study-finds
    Last edited by Arana; 20.11.2022, 16:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      на много напрегната работа си я урЕдил
      Даже може да се каже, че съм я "уредил" на сладка работа.

      Заплатата е хубава и е до пенсия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Наистина си трябват пари за бебенце, но дори обикновени работещи хора се справят, макар и скромно и сумата не е 40К.

        По-скоро е скъпо да изучиш студент в чужбина и да му купиш кола и жилище. Тогава вече става въпрос за огромни суми, които не всеки има.

        А някой хора смятат, че не бива всичко да се дава на тепсия, на готово. It is much better to give them the tools.
        Човек знае две и двеста. Моите колеги доста се изхвърлят с детски градини и училища. Отделно една камара извънучилищни занимания. После едното води до друго. Както казваше един колега - като го заведеш на детска за 1,5к на месец и там децата не ги обличат от Илиянци и от там като влезеш в мола ти се завива свят. Всичките изпукват повече за детска градина с извънкласните занимания (като ски и пр.) , отколкото струва обучението в добър западен университет. За основно дават повече отколкото струва брашлянов. Дано като стигнат децата им до пълнолетие, да имат пари и за брашлянов. Защото иначе ще ги е яд, че не са го пратили в обществено училище, докато те събират парите за университета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo
          Днес си писах с една колежка. Познаваме се от 2003 г и съм й помагал да запоне работа, където е в момента (на хубаво място).

          Каза ми, че има биполярно разтройство от 2005 г, не може и не иска да стане майка. Преди време съм я показвал на снимка на Миродес.


          А аз се чудя защо се държи откачено и не стана нищо като се опитвах да я сваля преди 15 г. ?!?

          То не е за подигравки това.
          на много напрегната работа си я урЕдил
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

            Явно ловко съм те подвел. Аз съм роден като плебс, живял съм като плебс и ще умра като плебс. Вярно е, че съм стигнал до точката, в която мога и да не работя, за да се храня и живея. Тук включвам и разходите за дългоочакваното дете, които според колегите ми са "малко над 40к на година за едно дете". Но психиката ми не е променена. Аз съм си плебей и се гордея с произхода и житието си. Плача за плебейските болки и ги разбирам. Чел съм стълбата на Смирненски. Няма как това да стане при мен! Катерил съм стъпалата, но "по-хубавите очи и уши" за нищо на света не ги слагам. Моите си ми вършат по-добра работа. С тях си виждам и чувам най-добре. Не искам да подвеждам хората тук. Аз съм грешник и съм простолюдие. И понеже името ми се завъртя в последните страници тук в темата с добро и лошо, да поясня за четящите - не съм пример за подражание.
            Наистина си трябват пари за бебенце, но дори обикновени работещи хора се справят, макар и скромно и сумата не е 40К.

            По-скоро е скъпо да изучиш студент в чужбина и да му купиш кола и жилище. Тогава вече става въпрос за огромни суми, които не всеки има.

            А някой хора смятат, че не бива всичко да се дава на тепсия, на готово. It is much better to give them the tools.

            Коментар


            • Ама Миа, защо да е просто, ако може да се усложни казуса до безкрай ?

              Така де: феята трябвало да изпълни желанието на мъжа - да "чукне" жена му (с вълшебната пръчица), след което тя да стане с 30 години по-млада - при което двамата - според заслугите си - да останат доволни от промяната ,..., но - НЕ ...

              ....феята "наградила" мъжа за неговата вярност и той станал с 30 години по-възрастен от съпругата си. Очевидно, тая фея не е била от добрите, защото...

              ... не стига това, че наказала мъжа да бъде по-дРЪт с 30 години, ами наказала и жената - да му слугува по време на круиза - вероятно в инвалидната количка...

              ...но пък, на 92 феята може го е направила фитнес-манЯк (маниак), знае ли човек! ... Чувай Верде...

              Извод: напоследък нормалните, адекватни феи изчезнаха от хоризонта. Останаха някакви аматьорки (за феите говорим).... А едно време само какви феи имаше! Истински феи: вместо с вълшебна пръчица - с флейта... И знаеха нотите... А сегашните имат големи пропуски..., музикален слух им липсва.

              ​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                Внимавайте какво си пожелавате!

                Мъж и жена празнуват 35 годишнина от сватбата си. Изведнъж се появява една фея и казва:
                - Заради това, че сте заедно толкова години, ще ви изпълня по едно желание.
                - Бих искала околосветско пътешествие със съпруга ми на луксозен лайнер. - Казала жената.
                Абра-кадабра! И в ръцете й се озовали два билета.
                Мъжът помислил, помислил и си казал: "Такъв шанс се пада само веднъж"
                - Искам жена с 30 години по-млада от мен!
                Феята го погледнала учудено, но обещанието си е обещание...
                Абра-кадабра! И ... мъжът станал на 92 години.
                Голям страх, голямо нещо мъжете ви да не ви оставят заради по-млада жена. Не съм забелязал такъв страх у мъжете.

                Коментар


                • Внимавайте какво си пожелавате!

                  Мъж и жена празнуват 35 годишнина от сватбата си. Изведнъж се появява една фея и казва:
                  - Заради това, че сте заедно толкова години, ще ви изпълня по едно желание.
                  - Бих искала околосветско пътешествие със съпруга ми на луксозен лайнер. - Казала жената.
                  Абра-кадабра! И в ръцете й се озовали два билета.
                  Мъжът помислил, помислил и си казал: "Такъв шанс се пада само веднъж"
                  - Искам жена с 30 години по-млада от мен!
                  Феята го погледнала учудено, но обещанието си е обещание...
                  Абра-кадабра! И ... мъжът станал на 92 години.
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    То е ясно, че принцовете не правят нещо според правилата. Ще съдействам - също взаимствано от нета: за да се получи магията при трансформацията, задължително принцът трябва да посочи точната локация на целувката, както и нейната продължителност.

                    Ето това често пропускат принцовете...

                    Затова и принцесите много често са с наднормено тегло (много жаби ядат!), ... , но това е една друга тема.
                    Хахаха...........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                      “В едно далечно кралство, през девет гори в десета, живяла една красива, независима и интелигентна принцеса. (...и явно много скромна)!
                      Един ден тя седяла на брега на едно живописно езеро в зелената долина близо до замъка си, мислейки за смисъла на живота и изведнъж видяла жаба.
                      Жабата скочила в скута и и казала:
                      - Сладко, мило момиче, едно време бях красив принц,но злата вещица ме превърна в жаба. Ако ме целунеш, пак ще се превърна в принц, а след това, скъпа моя, ще ме заведеш в замъка ти и ще се оженя за теб, а ти ще ми готвиш храна, ще ми чистиш коня, ще ми переш дрехите, ще отгледаш децата ми и аз ще се радвам, че съм те взел за жена.
                      Същата вечер, след като изяла жабешките бутчета с подправки и в сос от скариди, поливайки ги с чаша бяло вино, принцесата тихичко си мърморела -
                      -ДА БЕ, ДА!..."
                      /Откраднато от нета/

                      Та, внимавайте, мили принцове

                      То е ясно, че принцовете не правят нещо според правилата. Ще съдействам - също взаимствано от нета: за да се получи магията при трансформацията, задължително принцът трябва да посочи точната локация на целувката, както и нейната продължителност.

                      Ето това често пропускат принцовете...

                      Затова и принцесите много често са с наднормено тегло (много жаби ядат!), ... , но това е една друга тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                        Явно ловко съм те подвел. Аз съм роден като плебс, живял съм като плебс и ще умра като плебс. Вярно е, че съм стигнал до точката, в която мога и да не работя, за да се храня и живея. Тук включвам и разходите за дългоочакваното дете, които според колегите ми са "малко над 40к на година за едно дете". Но психиката ми не е променена. Аз съм си плебей и се гордея с произхода и житието си. Плача за плебейските болки и ги разбирам. Чел съм стълбата на Смирненски. Няма как това да стане при мен! Катерил съм стъпалата, но "по-хубавите очи и уши" за нищо на света не ги слагам. Моите си ми вършат по-добра работа. С тях си виждам и чувам най-добре. Не искам да подвеждам хората тук. Аз съм грешник и съм простолюдие. И понеже името ми се завъртя в последните страници тук в темата с добро и лошо, да поясня за четящите - не съм пример за подражание.
                        Не си. Кака знае .

                        Сега, зависи какво точно визираш под “плебс”.

                        Евреите - мъдър дълбок народ казват, че освен паричен има и още няколко вида капитал и аз този капитал го виждам у теб, така че, по моята дефиниция, не си точно “плебс”, не че в темата няма горди гласовити и надарени негови представители.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Според мен си всичко друго, но не и точно простолюдие, чини ми се.
                          Явно ловко съм те подвел. Аз съм роден като плебс, живял съм като плебс и ще умра като плебс. Вярно е, че съм стигнал до точката, в която мога и да не работя, за да се храня и живея. Тук включвам и разходите за дългоочакваното дете, които според колегите ми са "малко над 40к на година за едно дете". Но психиката ми не е променена. Аз съм си плебей и се гордея с произхода и житието си. Плача за плебейските болки и ги разбирам. Чел съм стълбата на Смирненски. Няма как това да стане при мен! Катерил съм стъпалата, но "по-хубавите очи и уши" за нищо на света не ги слагам. Моите си ми вършат по-добра работа. С тях си виждам и чувам най-добре. Не искам да подвеждам хората тук. Аз съм грешник и съм простолюдие. И понеже името ми се завъртя в последните страници тук в темата с добро и лошо, да поясня за четящите - не съм пример за подражание.

                          Коментар


                          • "Първият признак, че някой е почнал да ви обича, е това, че ставате хубави. Дали знаете това или не, то е друг въпрос. Това е една от диагнозата. Вторият признак, че е почнал някой да те обича е това, че ти вече не си заспал. Ти започваш да се движиш на тук, натам, да се мърдаш, да човъркаш нещата и не се подчиняваш на никого, тогава ставаш особен, имаш особено мнение, не се подчиняваш. Тогава ти ставаш бамбашка човек. Третият признак, когато те обикне някой, ти ставаш мекичък, приятен като някой ароматичен плод. До преди да те е обикнал, ти си бил груб, но след това ставаш мекичък, нежен.
                            Следователно, ако не си мекичък, ако не се мърдаш, т. е. ако не мислиш и ако не си станал красив, никой още не те е обикнал. Ако имаш тези три качества в себе си, това показва, че те е обикнал някой. Кой е той, това не е важно, то не трябва да се прави въпрос."

                            Учителят БЕИНСА ДУНО

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Да бе, да хихих
                              Коефициентът на плодовитост е 1,34 в София ,където има най-много принцеси.Вадим циганките от статистиката и отива на 1,1-два пъти по-малко, отколкото е необходимо за поддържане броят на населението. Та няма лошо принцесите до ядат жабешки бутчета и да пият вино с други принцеси,ама гледат със завист пепеляшките, които разкарват деца и внуци.А и тия пепеляшки се отнасят с презрение към принцесите,които не са родили деца.И принцесите най-мразят семейни празници като Коледа и Великден, а 8-и март и 14-и февруари са им най-омразните дни в календара.
                              Last edited by mirodes; 19.11.2022, 23:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                                Има и изключения. Аз съм неизменна част от простолюдието, но имам и куче и котка
                                И аз. Псето е мое, а котката е на една възрастна комшийка, която я прибраха децата й да я гледат.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X