IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Evgo жените са от друг свят, и най-тъпия начин за сваляне на жена е прилагане на логика. Можеш да й дадеш всичко, и пак да иде при някой скъсан. Логика има само в платената любов, там и двете страни са наясно.
    Нещо откачено и нестандартно, направено за нея, по може да привлече внимание и да те отведе до свещения храм И така периодично продължаваш, с логични неща между нестандартните. Ама не всеки ден екшън, много ще й дойде, и на теб тоже Нямам предвид да тръгнеш гол по улиците в натоварен час през работен ден, или билборд на оживено кръстовище с надпис "Обичам те, нам-коя-си, ще се омъжиш ли за мен?", но нещо трябва да измислиш. Това е от личния ми опит, никой не трябва да се съобразява Успех ти желая!
    Last edited by Kildirim_Bei; 26.10.2020, 11:23.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Добро утро,

      преди 5-6 години имаше една поредица "Секс образование", в която коментираха интересни теми за G точката, за L точката, че сексът понякога не се получава и че и на Запад жените търсят холивудска красота при мъжа.

      Разбирам да си млада мадама в силна позиция на 25-30 г, да си с претенции, но на 38-40г към края на срока на годност, не би трябвало жената да е с претенции. И трябва да вземе всеки здрав вол, който е способен да оре нивата и да носи пари вкъщи,

      Иначе много от нещата в нашия свят са преходни и относителни. Важното е да сме здрави.

      Поздрави
      Добро утро !
      Аз миналата седмица много си харесах един такъв , едър рогат добитък със страхотни очи , ма отнема време да смели.
      Май е бик , обаче


      ПП.Влиза мъж в сексшоп. Вижда надуваема кукла и пита: - Кога е произведена? - Януари, 2015-та година. - А-а-а, козирог не искам!

      Коментар


      • Добро утро,

        преди 5-6 години имаше една поредица "Секс образование", в която коментираха интересни теми за G точката, за L точката, че сексът понякога не се получава и че и на Запад жените търсят холивудска красота при мъжа.

        Разбирам да си млада мадама в силна позиция на 25-30 г, да си с претенции, но на 38-40г към края на срока на годност, не би трябвало жената да е с претенции. И трябва да вземе всеки здрав вол, който е способен да оре нивата и да носи пари вкъщи,

        Иначе много от нещата в нашия свят са преходни и относителни. Важното е да сме здрави.

        Поздрави

        Коментар


        • "Новата ми Тайландска приятелка ме успокои че малък пенис не е проблем в една истинска любов,
          Въпреки това ми се искаше да нямаше"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Виж ся БайВалю... във всяка вселена си важат собствени закони, а в темата се издирват универсални такива И тук идва голямото разминаване в очакванията на търсещите. Те се опитват да съвместят несъвместими избори - задоволяващи обществените парадигми и едновременно хармонизиращи със собствената вселена. Резултата е, че търсят несъществуващ обект - точно като в руските народни приказки - "хем да е гол, хем - облечен; хем да е на кон, хем да е пеша...". Та предвид факта, че човек е свободен в изборите си, вселената ни се формира в голяма степен и от тези, които не сме направили.

            ... "и от тези, които не сме направили... НАВРЕМЕ..."

            (бих добавил наречието "НАВРЕМЕ" за завършеност, но това не ангажира по никакъв начин автора на поста)...
            ​​​​​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
              вселената е сбор от много вселени и всеки живее в собствената си вселена!
              Виж ся БайВалю... във всяка вселена си важат собствени закони, а в темата се издирват универсални такива И тук идва голямото разминаване в очакванията на търсещите. Те се опитват да съвместят несъвместими избори - задоволяващи обществените парадигми и едновременно хармонизиращи със собствената вселена. Резултата е, че търсят несъществуващ обект - точно като в руските народни приказки - "хем да е гол, хем - облечен; хем да е на кон, хем да е пеша...". Та предвид факта, че човек е свободен в изборите си, вселената ни се формира в голяма степен и от тези, които не сме направили.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                Пичага, последно пишем, че наистина се отклонихме от темата, та: Ако това ти е аргумента за оневиняване - ана майчо(олеле майко) То и аз съм съгласен да думна някоя аптекъра, в моя град, в която и аптека да влезна все са изписани. Да обаче тук става въпрос за непълнолетен, на когото не се знае как ще му се промени психиката след един такъв случай. Най вероятно ще му е обременена и повредена завинаги.

                Не зная такива, които, преди навършване на пълнолетието си и са имали повече полови връзки - да са били с обременена психика.

                Нещо повече: познавам доста, които са били именно с обременена психика, без да са имали полови връзки...

                Половите връзки, преди пълнолетие - не са били масово явление - вероятно това е била причината, но има и много други начални условия за развитието на една девиация..., ако изобщо в случая може да се говори за такава...
                ​​​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

                  Запалката, много се палиш, не разбра ли, че историята за момчето и аптекарката е виц, разказан от Килдирим бей в първолице ед. ч. Ако беше разказан като "Иванчо влиза в една аптека и пита апт... и т.н., щеше ли да се възмущаваш, че Иванчо няма още 18 години
                  Не искам да знам как се казва момчето и къде и от кой е извършино действието. Казвам ви, както писах в началото, много ще задълбаем в случая и всичко това няма да свърши добре-не за мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Съгласен съм да не разводняваме темата

                    Иначе ми харесва изказа и сериозния стил в определението на тази общественоопасна личност (аптекарката). Много мъже с радост ще се съгласят да станат жертви на тази рецидивистка, по няколко пъти поне
                    Пичага, последно пишем, че наистина се отклонихме от темата, та: Ако това ти е аргумента за оневиняване - ана майчо(олеле майко) То и аз съм съгласен да думна някоя аптекъра, в моя град, в която и аптека да влезна все са изписани. Да обаче тук става въпрос за непълнолетен, на когото не се знае как ще му се промени психиката след един такъв случай. Най вероятно ще му е обременена и повредена завинаги.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                      Аз виждам в случая състав на престъпление! Ако шестнадесет годишния беше момиче, а не момче и не беше аптекарка, а аптекар, щяхте да възклицавате-горкото момиче, горкото момиче...изверг! Така ли трябва да се обучават всички непълнолетни-хващаш ги и в стаичката. Не знам не ви ли направи впечатление, че става дума за невръсен шестнайсет годишен младеж?
                      Запалката, много се палиш, не разбра ли, че историята за момчето и аптекарката е виц, разказан от Килдирим бей в първолице ед. ч. Ако беше разказан като "Иванчо влиза в една аптека и пита апт... и т.н., щеше ли да се възмущаваш, че Иванчо няма още 18 години

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                        Никъде в члена и алинеите не се споменава невминяемост. Иначе в НПК-то също може да си прочетеш престъплението. "Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам" Имайки предвид дързоста при извършването в описаният случай, склонен съм да мисля, че става дума за рецидив в извършване на подобни деяния и от там смятам същата за изключително обществено опасна личност
                        Съгласен съм да не разводняваме темата

                        Иначе ми харесва изказа и сериозния стил в определението на тази общественоопасна личност (аптекарката). Много мъже с радост ще се съгласят да станат жертви на тази рецидивистка, по няколко пъти поне
                        Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2020, 12:59.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Прочетох члена и алинеята. Защитава малоумните от сексуални посегателства на всякаква възраст, след навършване на 14 години.
                          ​Мислех, че в дискусията говорим за средностатистически нормални хора
                          Конкретно за нашия случай, в съда може да се поспори дали младежа е малоумен и аптекарката се е възползвала, зависи от адвокатите и вещите лица иначе аптекарката отнася до 5 лазарника. Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам
                          Отнесохме се от темата, но ти благодаря за инфото, дето ме накара да се разровя. Може да е полезно и на други
                          Никъде в члена и алинеите не се споменава невминяемост. Иначе в НПК-то също може да си прочетеш престъплението. "Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам" Имайки предвид дързоста при извършването в описаният случай, склонен съм да мисля, че става дума за рецидив в извършване на подобни деяния и от там смятам същата за изключително обществено опасна личност
                          Last edited by zapalkata; 24.10.2020, 11:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                            Аркадаш, мислих да ти пусна действително дело на подсъдимия Октай, на разградския ОС, но ще задълбаем много в теми, от които чист със случката няма да излезеш Няма да ставам многословен, но може да разгледаш чл.151 ал.4 от НК и да помислиш относно частта, че си е сложил кондома на палеца и пак след това да си говорим/пишем
                            Прочетох члена и алинеята. Защитава малоумните от сексуални посегателства на всякаква възраст, след навършване на 14 години.
                            ​Мислех, че в дискусията говорим за средностатистически нормални хора
                            Конкретно за нашия случай, в съда може да се поспори дали младежа е малоумен и аптекарката се е възползвала, зависи от адвокатите и вещите лица иначе аптекарката отнася до 5 лазарника. Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам
                            Отнесохме се от темата, но ти благодаря за инфото, дето ме накара да се разровя. Може да е полезно и на други
                            Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2020, 11:00.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              След навършване на 14 години, сексът по взаимно съгласие не е престъпление в България и доста други държави. Единствено за сключване на брак е необходимо съгласие на родителите до навършване на 18 години.
                              Предположих, че ще се появи някой като теб в оригиналната история младежът беше на 15. За да не засегна такава тънка струна, го промених на 16 май трябваше да го туря на 21 по американските стандарти, ама ми беше жал за младежа
                              Аркадаш, мислих да ти пусна действително дело на подсъдимия Октай, на разградския ОС, но ще задълбаем много в теми, от които чист със случката няма да излезеш Няма да ставам многословен, но може да разгледаш чл.151 ал.4 от НК и да помислиш относно частта, че си е сложил кондома на палеца и пак след това да си говорим/пишем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                                Аз виждам в случая състав на престъпление! Ако шестнадесет годишния беше момиче, а не момче и не беше аптекарка, а аптекар, щяхте да възклицавате-горкото момиче, горкото момиче...изверг! Така ли трябва да се обучават всички непълнолетни-хващаш ги и в стаичката. Не знам не ви ли направи впечатление, че става дума за невръсен шестнайсет годишен младеж? Добре де, айде измислена била историята, но можеше едни осемнайсед години да запишете и да не се разсъждава в сексуална и еротична насоченост. Може малко да ви се струвам консервативен, но такава ми е природата, разглеждам/виждам ги нещата със сигурност според вас малко праволинейно
                                След навършване на 14 години, сексът по взаимно съгласие не е престъпление в България и доста други държави. Единствено за сключване на брак е необходимо съгласие на родителите до навършване на 18 години.
                                Предположих, че ще се появи някой като теб в оригиналната история младежът беше на 15. За да не засегна такава тънка струна, го промених на 16 май трябваше да го туря на 21 по американските стандарти, ама ми беше жал за младежа
                                Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2020, 09:00.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X