IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    този виц на цецо е много навременен

    Влиза пациент при лекар. Докторът пише нещо на бюрото си и без да вдига поглед от листата пита пациента:
    - От какво се оплаквате?
    - Не ми става.
    Докторът продължава да пише и без да вдига поглед казва:
    - Върнете се утре, но водете и жена си.
    Пациента идва водейки и жена си. Докторът нарежда:
    - Госпожо, моля съблечете се и легнете на кушетката.
    - Но докторе, той мъжът ми е за преглед, а не аз.
    - Моля ви, колаборирайте!
    Жената се съблича и ляга. Докторът продължава да нарежда:
    - Така, сега се обърнете насам. Добре. Сега застанете така. Отлично. Завъртете се. Чудесно.
    Докторът се обръща към мъжа:
    - Нищо ти няма. И на мен не ми става.

    Вицът може да запълни донякъде липсата на находчиви и разсмиващи истории в една компания "на градус"..., но ...

    ...ако говорим за възможността - някой пациент да попадне в подобна ситуация, според- репликите на лекаря - мъжът и жената (вероятно съпрузи) се намират в кабинета на лекар УНГ (уши-нос-гърло). "Обърнете се насам..., застанете така,..., завъртете се!"

    Едва ли втората специалност на ушен лекар е точно сексолог.

    От друга страна, жената да каже, че "мъжът й е за преглед, а не тя" - говори за абсолютна (вопиюща) некомпетентност и неориентираност. Същото е валидно и за мъжа, който отива САМ за помощ при лекар-сексолог?!? Или жена му го е изпратила - все същото.

    Еректилната дисфункция е проблем на двойката и в повече от случаите - изобщо НЕ е заболяване.

    .....

    А какви дами има, които могат да решат (и решават!) подобен "проблем" на мига! "Доктори" по призвание! Родени са за психолози и сексолози. Какво синьо хапче ви е патило, кВи 5 лева? Не напразно се е утвърдила репликата "Търсете жената!"

    Давайте нататък... С помощта на Евго можем да открием дори .. Америка!

    (направо се връщам в 5-6 класове)...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Тази е била само "за спорт" явно, т.е. не си я обичал истински според мен. 16 за вечер. Никога не казва кога и дали свършва. Гадая за обратна връзка от невербалното желание за още. А тя винаги иска още. По-скоро си мисля, че тя е нимфоманка, отколкото аз да съм майстор. Защото за да си майстор, все си мисля, че трябва да си вършал и жънал на много ниви.
      Абе, обичал я съм, даже така бях хлътнал по нея, че три пъти хващах автобус 94 за да ходя до студентския и да гледам лампата дали се е прибрала в общежитието от гр. Ямбол. Нямаше мобилни тогава, а аз й давах по 5$ от бакшишите ми, за да се прибира при мама и тати с влака.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Тази е била само "за спорт" явно, т.е. не си я обичал истински според мен. 16 за вечер. Никога не казва кога и дали свършва. Гадая за обратна връзка от невербалното желание за още. А тя винаги иска още. По-скоро си мисля, че тя е нимфоманка, отколкото аз да съм майстор. Защото за да си майстор, все си мисля, че трябва да си вършал и жънал на много ниви.
        майстор може да станеш по 2 начина - някоя те научи или с някоя се научите за доста дълго време чрез експерименти. Естествено трябва да имаш желание, липса на задръжки, въображение. Иначе цял живот на струга лашкаш.
        Случаен секс с различни е все един и същ без разнообразие и задълбочени техники.
        Трябва поне месец за да почувстваш партньора, да се напаснете, да си поискаш и изпълниш всички фетиши
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Моят рекорд е 9, като бях на 23 в Студентски град с една оперна певица, куаратурен сопран, между 8 вечер, на другия ден до 1 на обяд. Тогава не бях и чувал за стимуланти, като виагра. Но не съм я питал та кога/ дали и колко пъти е свършила
          Тази е била само "за спорт" явно, т.е. не си я обичал истински според мен. 16 за вечер. Никога не казва кога и дали свършва. Гадая за обратна връзка от невербалното желание за още. А тя винаги иска още. По-скоро си мисля, че тя е нимфоманка, отколкото аз да съм майстор. Защото за да си майстор, все си мисля, че трябва да си вършал и жънал на много ниви.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Ами казвай на жената че си станал за смях дет не иска деца и трябва да оправиш репутацията си
            Ще, ще Напоследък обаче много ми се сърди, че вися тук и си говоря с нея на пресекулки, докато пиша поредната си тъпотия във форума. Иска цялото ми внимание. Много са взискателни жените

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Е, аз нарочно го преместих в темата за вицовете, а ти сега ми съсипа и без това жалкото реноме тук в темата
              Ами казвай на жената че си станал за смях дет не иска деца и трябва да оправиш репутацията си
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                този виц на цецо е много навременен

                Влиза пациент при лекар. Докторът пише нещо на бюрото си и без да вдига поглед от листата пита пациента:
                - От какво се оплаквате?
                - Не ми става.
                Докторът продължава да пише и без да вдига поглед казва:
                - Върнете се утре, но водете и жена си.
                Пациента идва водейки и жена си. Докторът нарежда:
                - Госпожо, моля съблечете се и легнете на кушетката.
                - Но докторе, той мъжът ми е за преглед, а не аз.
                - Моля ви, колаборирайте!
                Жената се съблича и ляга. Докторът продължава да нарежда:
                - Така, сега се обърнете насам. Добре. Сега застанете така. Отлично. Завъртете се. Чудесно.
                Докторът се обръща към мъжа:
                - Нищо ти няма. И на мен не ми става.
                Е, аз нарочно го преместих в темата за вицовете, а ти сега ми съсипа и без това жалкото реноме тук в темата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Браво, но тя може и въобще да не е свършила - не е атака - просто отбелязвам.
                  Ми естествено! Мъжете сме егоисти. Бях се запознал със сестрата на един приятел, който почина Бог да го прости! Пихме щампанско и мезихме кашу в един бар. Тя беше красавица, но ме предупреди, че била фригидна и не изпитва удоволствия от секс с мъжете. Заведох я но хижа Простор и го правихме 5 пъти. Тя дори и не се преструваше, щото ме беше предупредила. Аз,обаче си направих купона, щото мъжа обича с очи, а жената с уши. Все пак, ми остана горчива дъвка на самочувствието...
                  Last edited by Bailor; 20.11.2022, 19:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Виаграта не е панацея при съпътстващи заболявания. Тя еректилната способност се губи по някаква причина. И може да се увреди сериозно сърцето.

                    Принципно на здрав спортуващ мъж виагра не му трябва. Аман от изгъзици.

                    Четете бе хора, ограмотявайте се.
                    този виц на цецо е много навременен

                    Влиза пациент при лекар. Докторът пише нещо на бюрото си и без да вдига поглед от листата пита пациента:
                    - От какво се оплаквате?
                    - Не ми става.
                    Докторът продължава да пише и без да вдига поглед казва:
                    - Върнете се утре, но водете и жена си.
                    Пациента идва водейки и жена си. Докторът нарежда:
                    - Госпожо, моля съблечете се и легнете на кушетката.
                    - Но докторе, той мъжът ми е за преглед, а не аз.
                    - Моля ви, колаборирайте!
                    Жената се съблича и ляга. Докторът продължава да нарежда:
                    - Така, сега се обърнете насам. Добре. Сега застанете така. Отлично. Завъртете се. Чудесно.
                    Докторът се обръща към мъжа:
                    - Нищо ти няма. И на мен не ми става.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Модераторе, аз докато ги цитирам и пиша отговор няма как как да имам кристално кълбо и да предвидя, че вие междувременно ще ги изтриете мненията.

                      Де да можех да преедвиждам бъдещето - отдавна щях да съм тото милионер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Моят рекорд е 9, като бях на 23 в Студентски град с една оперна певица, куаратурен сопран, между 8 вечер, на другия ден до 1 на обяд. Тогава не бях и чувал за стимуланти, като виагра. Но не съм я питал та кога/ дали и колко пъти е свършила
                        Браво, но тя може и въобще да не е свършила - не е атака - просто отбелязвам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ако спортува и взема виагра, защо да не може,
                          Виаграта не е панацея при съпътстващи заболявания. Тя еректилната способност се губи по някаква причина. И може да се увреди сериозно сърцето.

                          Принципно на здрав спортуващ мъж виагра не му трябва. Аман от изгъзици.

                          Четете бе хора, ограмотявайте се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Чак пък пет
                            Моят рекорд е 9, като бях на 23 в Студентски град с една оперна певица, куаратурен сопран, между 8 вечер, на другия ден до 1 на обяд. Тогава не бях и чувал за стимуланти, като виагра. Но не съм я питал та кога/ дали и колко пъти е свършила
                            Last edited by X_Y; 20.11.2022, 19:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Чак пък пет
                              Ако спортува и взема виагра, защо да не може,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Глупости пак приказваш. Ма то по навик нали?
                                ти започна, аз ти влизам в тона
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X