IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ще изкара 4-5 тека ако е млад и без"Виагра".Ама нали това работи, на другият ден пак ще трябва да задоволи клиентки. Е колко дни поред ще изкара с по 4-5 тека?Седмица, две, месец?А после?Докато жената навирва краката и може да изкара за деня и 20 клиенти. Жените в това отношение са много по-добре от мъжете. Хем могат да правят секс ,с когото си поискат, хем колкото си поискат. Друг въпрос е защо не се възползват. Гледах едно предаване за някаква англичанка,която решила да прави секс с много мъже. И за няколко години беше прекарала над 1000 мъже. А беше 120 килограмов хипопотам. Направи сметка ако беше по-привлекателна.А един мъж може да е привлекателен и пак да остане на сухо.


    Мъжете жиголо са малко долнопробна категория, изпаднали, правят номера, крадат, дори си дават дупето за пари........

    Бяха давали по един от каналите как си поръчват жиголо някакво младо момче със скрита камера в БГ, но не беше типичен пример. И дори момчето свиреше, но клипът беше цензуриран. Клиентът (някакъв чичо) го похвали, че е хубав и дори се разсъблече.


    Вчера в градския транспорт слушах момче и момиче студенти - говореха си за студентки теми, малко на диалект.

    Момичето беше отворена и нахилена. Каза: "На мен ми казаха, че съм с изостанало мислене, да ходя да паса кравите на село."

    Аз съм излизал с такава жена (с нейното излъчване и говорене), само се прави на добричка, иначе си гледа интереса и все да не се мине. И ме мота повече от една година.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Аранче,

      Да беше качила по-хубавото видео на песента.
      Имай предвид, все пак че това е кавър!
      Оригинала е на аржентинката.


      Оригинала:

      Знам, но версията на адашката е много хармонична, а и гласът на Селин е класи над-оригинала. Песента влезе в България чрез Селин и за мен е свързана с лични спомени
      Last edited by Arana; 22.11.2022, 09:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Льох-льох-лили-льох,
        льох, ли-ли, льох!
        За целувки и любов,
        Евго е готов! (дали)?

        п.п.
        Чудя се, щото матурата иди, иди... а хюмор от нийде се не види!


        Най-голямата ми грешка е,че не се научих да играя хоро. Даже и на сватбата ми не се хванах на хорото. А на хоро стават да играят почти всички жени.
        В тая връзка мога да дам един съвет на Евго-отива в кръчма и си набелязва някоя мадама и като пуснат хоро се хваща до нея.И като свърши хорото завързва разговор.

        Коментар


        • Аранче,

          Да беше качила по-хубавото видео на песента.
          Имай предвид, все пак че това е кавър!
          Оригинала е на аржентинката.


          Оригинала:

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
            С г-н Миков сме "врагове" във военната тема, където той си отстоява позициите си с достойнство, а аз не поддавам поради личен недъг - глупав съм. Предполагам, че за това се закача с мен и тук в любовната тема. И понеже той умело смени темата, отново ще попитам:

            Имате ли си химн/вашата си песен? Или аз съм единственият идиот тук, с такива тъпотии в главата?
            Разкошна песен пускам я само за теб .
             
            Last edited by Arana; 22.11.2022, 09:40.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
              Имате ли си химн
              Льох-льох-лили-льох,
              льох, ли-ли, льох!
              За целувки и любов,
              Евго е готов! (дали)?

              п.п.
              Чудя се, щото матурата иди, иди... а хюмор от нийде се не види!


              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                Имате ли си химн/вашата си песен? Или аз съм единственият идиот тук, с такива тъпотии в главата?
                Когато човек живее активно в настоящето, детайлите от миналото избледняват, и нямат голямо значение за него...

                Колкото и приятни неща да са ти се случвали в миналото... тук и сега има по-големи предизвикателства... по-силни изживявания... по-големи удоволствия... по-щастливи мигове... Живота е хубав!

                Хлапетата слушат песни...
                Младите сменят памперси...
                Тези, на средна възраст, помагат на младите...
                Бабите и дядовците ходят по екскурзии...

                Всеки е щастлив по своему... в рамките на ограниченията, които сам си е дефинирал!

                Hakuna Matata!

                Коментар


                • С г-н Миков сме "врагове" във военната тема, където той си отстоява позициите си с достойнство, а аз не поддавам поради личен недъг - глупав съм. Предполагам, че за това се закача с мен и тук в любовната тема. И понеже той умело смени темата, отново ще попитам:

                  Имате ли си химн/вашата си песен? Или аз съм единственият идиот тук, с такива тъпотии в главата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    Да не излезе грубо, но за една дама - важни моменти са: запознаването с партньора в секса, първата целувка (често тя е с различен партньор от този в секса), първият сутиен, първият секси комплект бельо, първият женски цикъл, първото докосване (с нейно съгласие) на гърдите й от момче (най-вероятно това не е при първия полов акт), първият полов акт (дефлорация), ... ТЯ помни също и подробностите от всеки шопинг - в страната или чужбина... Това са неща, които ТЯ помни задължително, независимо, че мъжът (до нея) не помни подобни "простотии".. ... Па мъж да забрави рожден ден на съпругата - по-добре да се хвърли от близък мост в дълбоки води и се остави водата да го погълне... , както и да изчезне от света ..

                    Мъжът със сигурност помни поне един "важен" момент в своя живот - първото напиване и (може би) всички казармени изпълнения, въпреки че това са изгубените и безмислени моменти от живота му, за разлика от великият смисъл, заложен във всички най-важни моменти от живота на дамата до него...

                    Така, че - когато мъж забрави повода, поради който харесва една песен от миналото - редно е да попита дамата до себе си, защото тя със сигурност ще го подсети... Има вероятност още тя да го изгледа предизвикателно, с показалец да го почука по главата и да го помоли да разкопчае панталона (джинсите) си..., да му ги смъкне внимателно надолу..., след което да му покаже (орално) какво се е случило при това изпълнение от клипчето... "Ох, скъпа! Толкова съм виновен пред теб! И признателен, разбира се!"... (предполагаеми реплики, които всеки мъж би трябвало да помни)... Или да се ограничи само с едно: "опааа!"

                    Мъжете (понякога) забравяме и това.... ..., но дамите прощават, защото утре е шопинга, а днес той е получил заплатата и коледните бонуси...
                    Тя не е такава. Не е меркантилна. Вярно е, че много я глезя и винаги съм давал всичко за нея. Но сме видяли и две и двеста. Винаги е била до мен и ме е подкрепяла. Колкото е била по-бедна трапезата, толкова по-сплотени сме били. Благодарен съм обаче, че винаги е имало нещо на трапезата. Не сме изпитали най-големите предизвикателства на човечността. Но сме изяли тонове сол в живота си. Заедно.

                    Коментар


                    • Да не излезе грубо, но за една дама - важни моменти са: запознаването с партньора в секса, първата целувка (често тя е с различен партньор от този в секса), първият сутиен, първият секси комплект бельо, първият женски цикъл, първото докосване (с нейно съгласие) на гърдите й от момче (най-вероятно това не е при първия полов акт), първият полов акт (дефлорация), ... ТЯ помни също и подробностите от всеки шопинг - в страната или чужбина... Това са неща, които ТЯ помни задължително, независимо, че мъжът (до нея) не помни подобни "простотии".. ... Па мъж да забрави рожден ден на съпругата - по-добре да се хвърли от близък мост в дълбоки води и се остави водата да го погълне... , както и да изчезне от света ..

                      Мъжът със сигурност помни поне един "важен" момент в своя живот - първото напиване и (може би) всички казармени изпълнения, въпреки че това са изгубените и безмислени моменти от живота му, за разлика от великият смисъл, заложен във всички най-важни моменти от живота на дамата до него...

                      Така, че - когато мъж забрави повода, поради който харесва една песен от миналото - редно е да попита дамата до себе си, защото тя със сигурност ще го подсети... Има вероятност още тя да го изгледа предизвикателно, с показалец да го почука по главата и да го помоли да разкопчае панталона (джинсите) си..., да му ги смъкне внимателно надолу..., след което да му покаже (орално) какво се е случило при това изпълнение от клипчето... "Ох, скъпа! Толкова съм виновен пред теб! И признателен, разбира се!"... (предполагаеми реплики, които всеки мъж би трябвало да помни)... Или да се ограничи само с едно: "опааа!"

                      Мъжете (понякога) забравяме и това.... ..., но дамите прощават, защото утре е шопинга, а днес той е получил заплатата и коледните бонуси...

                      Коментар


                      • Имате ли си химн с любимата/любимият? Ние имаме огромен брой песни, които са запечатали някаква емоция, от различни периоди на връзката ни. Харесваме всички тях, защото пазят много ценни спомени. Но една песен ни е малко по-специална. Защото още като бяхме деца през 94-та си стана нашата песен. Вече не помня защо точно тази, но помня, че беше много важно. И до ден днешен ми е много скъпа. Знам, че не е кой знае какво и че е на милион години, но аз влагам един по-различен смисъл в нея. За това, искам да поздравя всички влюбени гълъбчета тук, с тази антика от отминалата младост на бат ви цецко Обичайте се истински, слейте сърцата и душите си, завинаги вярвайте във вашата любов и нищо друго няма да има значение.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          20-годишният може и 3-4 пъти. Има много хормони.

                          А жиголото може да вземе виагра и да изкара 4-5 тека.
                          Ще изкара 4-5 тека ако е млад и без"Виагра".Ама нали това работи, на другият ден пак ще трябва да задоволи клиентки. Е колко дни поред ще изкара с по 4-5 тека?Седмица, две, месец?А после?Докато жената навирва краката и може да изкара за деня и 20 клиенти. Жените в това отношение са много по-добре от мъжете. Хем могат да правят секс ,с когото си поискат, хем колкото си поискат. Друг въпрос е защо не се възползват. Гледах едно предаване за някаква англичанка,която решила да прави секс с много мъже. И за няколко години беше прекарала над 1000 мъже. А беше 120 килограмов хипопотам. Направи сметка ако беше по-привлекателна.А един мъж може да е привлекателен и пак да остане на сухо.

                          Коментар


                          • Мале, мале!!! Такъв цирк съм упущила снощи. Част от мъжете си мерили дължината на ... таковата, струята, другата части завръщали
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Хайде, хайде... Достатъчно е, че се будим на другата сутрин.
                              Нека не бъдем максималисти...
                              Прав си, на тая възраст, не знам дали ще се събудя , а пък секса ми е бонус от Бог и всеки път благодаря на Господ, че освен оживял, оставам и палавник.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                                А само реалисти достатъчно ли е? Не мисля, поне в това отношение, но съм далечко от тези години.
                                @Ender е великан и му ударих един лайк. Но човек е на толкова, на колко се чувства. Виждал съм 30+ годишни старци, както и 60+ годишни младежи. Един мъж на 75+ ме направи за смях, изпреварвайки ме по пътеката към връх Мусала.

                                Коментар

                                Working...
                                X