IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Не бе слънце. Това са постоянни клиенти. От години. Всичко се вижда. А пък със социалните мрежи абсолютно всичко.

    Относно почерненото. Вземи мерки с агресията и изказванията си срещу жените по принцип. Зад подобни изказвания обикновено се крият дефицити.
    Ти се радвай, че все пак признава възможността ни да мислим, защото можеше и по-зле да е.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Хахаха-викаш проследяваш им пътищата. Идват мъжете да ти се изповядват ли за интимният си живот?Ако чуеш само бившата съпруга естествено ,че ще изкара,че мъжът й е станал мизерник.Това ви е женското мислене. Реалността е много различна.
      Не бе слънце. Това са постоянни клиенти. От години. Всичко се вижда. А пък със социалните мрежи абсолютно всичко.

      Относно почерненото. Вземи мерки с агресията и изказванията си срещу жените по принцип. Зад подобни изказвания обикновено се крият дефицити.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

        Извинявай ,ама какво означава да "си е отеб*л на младини"....?!Щото...,а бе,не съм спал на младини,пък и на 50+,като че ли - мераците ми никак не са намалели...
        Хаха, нескопосано се изразих, но мисълта ми беше, че всяко нещо трябва да е с времето си. Докато е млад човек да гони 20-годишните мацки и т.н. Иначе става комедия в стил Рачков с неговата 23-4г. Анита. Излизайки с нейната компания от младежи, няма как да се впише и стои нелепо до тях. Зевзеците отстрани се сцепват от смях и подхвърлят реплики в стил - "Внимание, препоръчителен родителски контрол" и т.н...такова нещо не знам кой нормален мъж би си го причинил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Ако мъжът си е отеб*л на младини и не мисли да става баща на 50+ отново, е далеч по-добре да си вземе улегнала жена около 40-те. Не само, че чисто житейски ще си пасват повече, ами няма да има драма и с разликата в епохите. Не виждам как момиче на 25г. може да е спътник в живота на мъж на 50. В началото може и да е забавно, но задържайки се малко повече, ще установят колко бързо се изчерпват допирните им точки.
          Извинявай ,ама какво означава да "си е отеб*л на младини"....?!Щото...,а бе,не съм спал на младини,пък и на 50+,като че ли - мераците ми никак не са намалели...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Ако оценяваме само физическите данни, малко хора на 40+ могат да се похвалят с визията си спрямо 20г. Плюса на такава жена е, че може да ти създаде домашен комфорт, която никоя на 20 няма да се навие. Въпрос на приоритети. Същото важи и за осигуреният мъж и стабилността, която предоставя. По тоя въпрос точна мерилка няма, затова и подходих с любопитство какво казва статистиката.
            То ако някоя жена не може да ми осигури домашен конфорт изобщо няма да имам връзка с нея. Независимо на колко години е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Мире, да ти кажа, аз пък често сядам на маса с жени, които в някои области ме слагат в малкия си джоб. Което по никакъв начин не ме фрустрира. Това, че не се интересува от коли и политика, както и, че не може да пие наравно с нас не я прави по-лоша. Пак ме вкарваш в позиция да ставам адвокат на женското съсловие, щото много крайно гледаш на нещата
              Не става въпрос за професионални знания в някои области, а да водиш разговор с жена на тема,която ти е интересна извън професионалните ангажименти.
              Иначе не отричам,че в професионалното си развитие някои жени са отлично подготвени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Какви трябва да им са допирните точки?Ами аз от 13 годишен имам отношения с жени и още не съм срещнал такава, която като мен да се интересува от наука,политика,спорт, автомобили .Съответно не си говорим на такива теми.
                Дали жената ще е на 25 или 50 години няма голяма разлика в мисленето им и в интересите.
                Допирните точки са им в съвместният живот.Естествено мъжът трябва да е и във форма,щото ако не си върши работата в леглото наистина връзката ще куца.
                Мире, да ти кажа, аз пък често сядам на маса с жени, които в някои области ме слагат в малкия си джоб. Което по никакъв начин не ме фрустрира. Това, че не се интересува от коли и политика, както и, че не може да пие наравно с нас не я прави по-лоша. Пак ме вкарваш в позиция да ставам адвокат на женското съсловие, щото много крайно гледаш на нещата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Ако мъжът си е отеб*л на младини и не мисли да става баща на 50+ отново, е далеч по-добре да си вземе улегнала жена около 40-те. Не само, че чисто житейски ще си пасват повече, ами няма да има драма и с разликата в епохите. Не виждам как момиче на 25г. може да е спътник в живота на мъж на 50. В началото може и да е забавно, но задържайки се малко повече, ще установят колко бързо се изчерпват допирните им точки.
                  +1

                  Така е, обаче човешката психика е сложно нещо като "айсберг" и невидимата част е голяма.

                  Ако жена избере по-голям мъж с 20 или 25 г., то й липсва баща и тя иска да компенсира това.

                  Един мъж на 50+, ако се поддъжа и спортува, не е лошо нещо и може да се справи отлично като един 20-годишен.
                  Last edited by Evgo; 20.01.2023, 16:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Жените винаги си намират мъж , въпроса е мъжа каква стойност носи и сменя ли се мъжа периодично , щото не може да го задържи или щото е муньо . Статистически след 35 40 жената е бита карта/говоря модерната необвързана кариерно ориентирана жена,при семейните е по друг фактическияТ момент водещ до друга постановка на битието и житието / , щото спрямо съвремието рядко носи нещо съществено на втория етаж и от тук срока на годност физически а и психически , рязко пада ! А това ,че тя има високо мнение за себе си и живота си дори накисната в лайна е отделна тема .
                    И за да не обвинят в пристрастност колежките при мъжките обикновенно в голям процент от случаите играта е предварително загубена !
                    Ако оценяваме само физическите данни, малко хора на 40+ могат да се похвалят с визията си спрямо 20г. Плюса на такава жена е, че може да ти създаде домашен комфорт, която никоя на 20 няма да се навие. Въпрос на приоритети. Същото важи и за осигуреният мъж и стабилността, която предоставя. По тоя въпрос точна мерилка няма, затова и подходих с любопитство какво казва статистиката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Ако мъжът си е отеб*л на младини и не мисли да става баща на 50+ отново, е далеч по-добре да си вземе улегнала жена около 40-те. Не само, че чисто житейски ще си пасват повече, ами няма да има драма и с разликата в епохите. Не виждам как момиче на 25г. може да е спътник в живота на мъж на 50. В началото може и да е забавно, но задържайки се малко повече, ще установят колко бързо се изчерпват допирните им точки.
                      Какви трябва да им са допирните точки?Ами аз от 13 годишен имам отношения с жени и още не съм срещнал такава, която като мен да се интересува от наука,политика,спорт, автомобили .Съответно не си говорим на такива теми.
                      Дали жената ще е на 25 или 50 години няма голяма разлика в мисленето им и в интересите.
                      Допирните точки са им в съвместният живот.Естествено мъжът трябва да е и във форма,щото ако не си върши работата в леглото наистина връзката ще куца.
                      Last edited by mirodes; 20.01.2023, 16:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Аха-дойдохме си на думата за умната столичанка и тъпият провинциалист. То явно като нямаш аргументи това казваш.На нивото си на бакшишите,за които шофьорът на всеки автомобил с несофийска регистрация е селянин.
                        Та по конкретният случай - жена,която наближава 50-е да хване тузар е възможно единствено ако е Наоми Кембъл или е милионерка. Говоря естествено за обвързане-ако е запазена може от време на време да си я поебва.
                        Явно и понятие си нямаш от мъжка психика,та да те светна,че мъжете са така устроени,че ще изчакат всяка що годе прилична жена ако им се предложи. Но това не означава, че имат намерение да градят връзка с нея.
                        Ако мъжът си е отеб*л на младини и не мисли да става баща на 50+ отново, е далеч по-добре да си вземе улегнала жена около 40-те. Не само, че чисто житейски ще си пасват повече, ами няма да има драма и с разликата в епохите. Не виждам как момиче на 25г. може да е спътник в живота на мъж на 50. В началото може и да е забавно, но задържайки се малко повече, ще установят колко бързо се изчерпват допирните им точки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ми те са испанци и двамата. Не знам каква София те гони.

                          Тук жена на 50 си е ок и си хваща каквото пожелае. Особено с професия и кинти.

                          От тази гледна точка ти казах да не прилагаш селската камбанария и мислене.

                          Конкретната испанска работи в мадридска банка и си хвана един от шефовете на банката. Тук не всички са извратени и двойките се формират от връстници в 90% от случаите.

                          Различава се от стереотипа набутан в главата ти и не го вярваш. Не е мой проблем.
                          Мале-шеф на банка се жени за разведена 50 годишна жена с деца.Или е прикрит педал като Макрон, или е импотентен или вече е много немощен и си я взима за компания, а не за реална съпруга.
                          И викаш щом някой мъж си вземе по-млада съпруга е извратен.За теб може да е извратен, за мъжете е на почит.
                          Last edited by mirodes; 20.01.2023, 16:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ти явно живееш в някакъв измислен свят на филмите на"Розамунде Пилхер",в който за мъжете настъпва края на света при развод. Точно обратното е-имам поне 10 познати,които се разведоха и един вдовец и никой от тях не е останал самотен.Даже на двама приятелките са с по 25 години по-млади.Даже повечето съжаляват,че не са се развели по-рано. Преди мен пък ме плашеше колко страшно щяло да стане ако заживея с някоя млада и красива украинка или рускиня.Направо не можех да заспя от ужасната перспектива.
                            Слез от розовите облаци на земята и виж реалността.
                            Аз пък имам двама познати при друга комбинация:

                            - мъж на 35 г, с висше и доста пари за БГ, си хвана жена на 42г по Интернет, той пътува много и не може да намери младичка и няма много контакти.

                            -мъж на 30г преди 10 г си хваща 40-годишна жена, и двамата много наточени, суетни (с хубав гардероб, имат парички), заедно ходят на фитнес и се глезят, ходят по чужбина и качват снимки и клипчета. Тя го е подлъгала тогава, но няма репродукция за съжаление.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Тука ми е интересно да чуя какво казва статистиката. Защото моя поглед малко се разминава от тоя на Миро. Макар и с "ремарке", у нас жените по-лесно си намират 2-ри мъж за съжителство, отколкото мъжете. Съдя по познати.
                              Намират си някой льольо.Кой нормален мъж ще отглежда чуждо дете?Или си намират някой женен,който да ги чука отвреме навреме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Аха-дойдохме си на думата за умната столичанка и тъпият провинциалист. То явно като нямаш аргументи това казваш.На нивото си на бакшишите,за които шофьорът на всеки автомобил с несофийска регистрация е селянин.
                                Та по конкретният случай - жена,която наближава 50-е да хване тузар е възможно единствено ако е Наоми Кембъл или е милионерка. Говоря естествено за обвързане-ако е запазена може от време на време да си я поебва.
                                Явно и понятие си нямаш от мъжка психика,та да те светна,че мъжете са така устроени,че ще изчакат всяка що годе прилична жена ако им се предложи. Но това не означава, че имат намерение да градят връзка с нея.
                                Ми те са испанци и двамата. Не знам каква София те гони.

                                Тук жена на 50 си е ок и си хваща каквото пожелае. Особено с професия и кинти.

                                От тази гледна точка ти казах да не прилагаш селската камбанария и мислене.

                                Конкретната испанка работи в мадридска банка и си хвана един от шефовете на банката. Тук не всички са извратени и двойките се формират от връстници в 90% от случаите.

                                Различава се от стереотипа набутан в главата ти и не го вярваш. Не е мой проблем.

                                А “мъжката психика” варира от мъжете в Афганистан, през мъжете в България до мъжете в европейските столици.

                                Това също е “мъжка психика”:

                                https://www.marca.com/tiramillas/act...b618b45ad.html
                                Last edited by Arana; 20.01.2023, 16:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X