IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Не, то туй остана
    не се напрягай, на теб има кой да ти определя излъчването, сещаш се.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Добро утро,

      както съм ви разказвал, по времето на социализма жените бяха почтенни в общия случаи, работливи и смирени. Домакини жени,

      Имало е и изключения. Ако ви е интересно, ще ви разкажа историята на луда стара мома, която се навряла между мъж и жена и източила финансите и възможностите на едно семейство. Ще ви е интересно ли?
      това сигурно е историята на чичото от убо-то
      аз дори понякога си мисля, че това е историята на вашето смейство
      не, евго. няма да е интересна.
      дай някоя по-прясна
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Мдам, абе мъжкото излъчване не следва ли жените да го определят все пак?
        Не, то туй остана

        Коментар


        • Добро утро,

          както съм ви разказвал, по времето на социализма жените бяха почтенни в общия случаи, работливи и смирени. Домакини жени,

          Имало е и изключения. Ако ви е интересно, ще ви разкажа историята на луда стара мома, която се навряла между мъж и жена и източила финансите и възможностите на едно семейство. Ще ви е интересно ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Мдам, абе мъжкото излъчване не следва ли жените да го определят все пак?
            Не смятам, че е редно да се дискриминират заинтересованите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Имаха и мъжко излъчване, Така че не позна.
              Мдам, абе мъжкото излъчване не следва ли жените да го определят все пак?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Ми то не пречи, даже някои от тия са бая мъжествени на вид.
                Може, но и по гласа се познава.

                По походката също и при невербална комуникация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Имаха и мъжко излъчване, Така че не позна.
                  Ми то не пречи, даже някои от тия са бая мъжествени на вид.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    трябва да са били от модерните
                    Имаха и мъжко излъчване, Така че не позна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Темата е от една година и е полезна, защото хората си разказаха случките и дадоха полезни съвети. Има и подигравки, разбира се.

                      Моето мнение е, че в общия случай съвремената българка 18-45 г. е куха кратуна, не харесва златото и белия хляб, а предпочита тенекето и хляба от ръж и лимец, който е боклук. Така смятам, на базата на многото срещи, на които съм ходил.

                      Вчера в самолета от Варна имаше много мъже като мен, симпатични, готини, с тен, отпочинали и бяха без половинка, връщаха се от море. Така че не е болка за умиране.

                      Поздрави
                      трябва да са били от модерните
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Ако и с аптекарка сексът не върви направо не знам какво вече може да помогне
                        Мед.сестра.
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Вестник "Уикенд", последния брой
                          Несъмнено добър източник. Отивам да си купя бройка. Тъкмо се чудех какво ми липсва от родината

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Дай линк за тоз шедьовър.
                            Вестник "Уикенд", последния брой

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              По принцип, харесвам жените и се разбирам с тях. Бабите и лелите много ме харесват, като общо впечатление при комуникация.

                              Наскоро, четох един материал, че съвременната българка над 35г мечтаела за мъж като Кирил Петков, но не можела да го срещне в реалния живот.

                              Била с болезнен мензис и обикновено попадала на мъж с лош дъх и смръдливи крака. Или ако бил готин и чист, се оказвал хомо бандит.


                              Дай линк за тоз шедьовър.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Темата е от една година и е полезна, защото хората си разказаха случките и дадоха полезни съвети. Има и подигравки, разбира се.

                                Моето мнение е, че в общия случай съвремената българка 18-45 г. е куха кратуна, не харесва златото и белия хляб, а предпочита тенекето и хляба от ръж и лимец, който е боклук. Така смятам, на базата на многото срещи, на които съм ходил.

                                Вчера в самолета от Варна имаше много мъже като мен, симпатични, готини, с тен, отпочинали и бяха без половинка, връщаха се от море. Така че не е болка за умиране.

                                Поздрави
                                Уха. Брат, стига вече сега с негативни нагласи. Българката, та българката. От Гърция се връщам. Много добре си изглежда и се държи българската сравнение с другите си балкански посестрими.

                                Коментар

                                Working...
                                X