IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Няма бе човек.Имам един приятел гледа четири броки в една супка на къра ако го надушат се прави на ълав и казва че не знае...
    Пеше, дразниш ме вече! Я дай Гугъл координатите на супката на кърО, па че земем язе да ти донесем свинско у село.

    Свинската душа в небето отлетя - Труд (trud.bg)
    Last edited by ЦветомирК; 01.12.2021, 12:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

      Айде сега пак глупости?! От комшията бе Пеше, от комшията... и го питай каква му е шумоизолацията, щом не си разбрал, значи е добра.
      Няма бе човек.Имам един приятел гледа четири броки в една супка на къра ако го надушат се прави на ълав и казва че не знае...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Венко прав си ама такава ми била съдбата.Тя се сгушила в мен а аз и и казвам някак си не си представям живота аз се прибирам а ти заминаваш на работа.Тя ми казва аз няма да съм певица зарязвам това в мигът на твоето да...А аз продължавам ама ти много искаш да си певица много те обичам и не мога да искам това от теб..А тя плаче и и ме моли да кажа да.Остана само спомена...останахме си приятели виждахме се от време на време.За съжаление тя не случи на мъж и се разведе беше и колега.На една от срещите ми каза че нейният живот е свършил след моето заминаване за София.След това е било съществуване и инерция.Понякога си спомням този миг и се чудя защо животът е такъв?Прасе ще се опитам догодина ама освен да направя некоя дупка със шумоизолация...Абе гадно е без прасе за Коледа...Мани ми нема и от къде да купиш
        Айде сега пак глупости?! От комшията бе Пеше, от комшията... и го питай каква му е шумоизолацията, щом не си разбрал, значи е добра.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

          Моляяяя!!! Ти да не си се преместил веке у София? Те при Веката у папурищата не им правят проблем за кокошките, козите и свиньете, па вие у село софийски яйца ше требе да купувате от бакалията. Накъде върви тоа свет??? Или нещо ни моткаш, че да си пиеш сам елексира...
          Не не съм.За кокошки пуйки крави и овце не правят проблем ама за прасетата правят затова тая година останах без прасе...Са покрай ковида се улисаха и ще опитам...Недават покрай свинекомплекси и са турнали разни изисквания...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            пеше, големо говедо си бил
            ма такъв е живота. каквото трябва то е станАло.

            айде а от догодина да гледаш 1-2 прасенца.
            купчо ще извади семейната рецепта за бански бабек
            и ще изпием 20-тина кила от винцето
            Венко прав си ама такава ми била съдбата.Тя се сгушила в мен а аз и и казвам някак си не си представям живота аз се прибирам а ти заминаваш на работа.Тя ми казва аз няма да съм певица зарязвам това в мигът на твоето да...А аз продължавам ама ти много искаш да си певица много те обичам и не мога да искам това от теб..А тя плаче и и ме моли да кажа да.Остана само спомена...останахме си приятели виждахме се от време на време.За съжаление тя не случи на мъж и се разведе беше и колега.На една от срещите ми каза че нейният живот е свършил след моето заминаване за София.След това е било съществуване и инерция.Понякога си спомням този миг и се чудя защо животът е такъв?Прасе ще се опитам догодина ама освен да направя некоя дупка със шумоизолация...Абе гадно е без прасе за Коледа...Мани ми нема и от къде да купиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              пеше, големо говедо си бил
              ма такъв е живота. каквото трябва то е станАло.

              айде а от догодина да гледаш 1-2 прасенца.
              купчо ще извади семейната рецепта за бански бабек
              и ще изпием 20-тина кила от винцето

              щехме и накавръка да доведем ама той нещо е откАчил и иска да дига лихвата.
              Аааа, от винцето си пий ти, язе сакам от виното. А Кольо въобще не го бъркат лихвите, но има да тича по инстанции да сменя предназначението на гаража. Па после и ремонти...
              Last edited by ЦветомирК; 01.12.2021, 12:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                пеше, големо говедо си бил
                ма такъв е живота. каквото трябва то е станАло.

                айде а от догодина да гледаш 1-2 прасенца.
                купчо ще извади семейната рецепта за бански бабек
                и ще изпием 20-тина кила от винцето
                Преди няколко години на морето ни гостува една професорка от софийски вуз. Културна и ерудирана.

                Тя ни каза, че сега студентите се делят на бедни и богати, на София и на провинция и няма приятелство, за съжаление.

                По мое време имаше няколко типа студентки, като 3 бяха основните:

                1) задръстени, без приятел и недокосвани от мъж, малко по стара мода, скормни.

                2) разтропани, чатеха и спяха с чужденци или по-големи от тях мъже. Този тип сега са основно по чужбина.

                3) провинциалистки, които си носеха буркани на лекциите и като свършим в петък, си пътуваха. Но много от тях имаха приятел.

                При нас се влизаше с висок успех и всички бяха амбициозни. А и самото следване не можеше без учене и нямаше много време за гаджета.

                Доста студенти поработваха за мизерни пари, сравнено с днес.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Бог да я прости много ме обичаше и много плака.Бях се върнал от София и я гледам върви с майка си по центъро висока хубава грациозна абе много дал Господ то гърди то бедра тяло лице коса.Като ме видя се затича очите и блестят и ме пита какво правиш тука и не се обаждаш.А аз виновно с наведена глава отговарям завърших върнах се работя а тя казвай бе човек в събота ми е сватбата да я отменям ли?Майка и замръзна...Загина преди три години ако не ме лъже паметта в катастрофа край Ниш на връщане от Германия..Там пееше...Като научих бях смазан дълго гледах албумите и не можех да сдържам сълзите...Навремето бях млад и глупав тя ми слага ръката на гърдата на голо а аз я дърпам щото не исках да ме зарязват у казармата...Редовно ми идваше на свиждане и плачеше а аз смотаняка се изплаших...Сега си мисля че това е съдба така е трябвало да стане...

                  айде а от догодина да гледаш 1-2 прасенца.
                  купчо ще извади семейната рецепта за бански бабек
                  и ще изпием 20-тина кила от винцето

                  щехме и накавръка да доведем ама той нещо е откАчил и иска да дига лихвата.
                  Last edited by aleks262; 01.12.2021, 12:38.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Купа аз не ви се връзвам върнахте ме в едни години прекрасни които отлетяха као миг.За съжаление тая година няма сланина освен ако един приятел не се смили да отпусне.Не дават да гледаме прасета....
                    Моляяяя!!! Ти да не си се преместил веке у София? Те при Веката у папурищата не им правят проблем за кокошките, козите и свиньете, па вие у село софийски яйца ше требе да купувате от бакалията. Накъде върви тоа свет??? Или нещо ни моткаш, че да си пиеш сам елексира...
                    Last edited by ЦветомирК; 01.12.2021, 12:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                      Пеше, не ни се връзвай с Веката, ние само те подкачаме от благородна завист. Но не заради момите от МЕИ, а заради продуктите в мазето ти. Коги че ни поканиш на убава ракийка с кисело зеленце и тънконарязана сланина с червен пиперец?
                      Купа аз не ви се връзвам върнахте ме в едни години прекрасни които отлетяха као миг.За съжаление тая година няма сланина освен ако един приятел не се смили да отпусне.Не дават да гледаме прасета....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        сори пеше.
                        Бог да я прости много ме обичаше и много плака.Бях се върнал от София и я гледам върви с майка си по центъро висока хубава грациозна абе много дал Господ то гърди то бедра тяло лице коса.Като ме видя се затича очите и блестят и ме пита какво правиш тука и не се обаждаш.А аз виновно с наведена глава отговарям завърших върнах се работя а тя казвай бе човек в събота ми е сватбата да я отменям ли?Майка и замръзна...Загина преди три години ако не ме лъже паметта в катастрофа край Ниш на връщане от Германия..Там пееше...Като научих бях смазан дълго гледах албумите и не можех да сдържам сълзите...Навремето бях млад и глупав тя ми слага ръката на гърдата на голо а аз я дърпам щото не исках да ме зарязват у казармата...Редовно ми идваше на свиждане и плачеше а аз смотаняка се изплаших...Сега си мисля че това е съдба така е трябвало да стане...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Купчо в ТУ се учи за инженер а не за шлосер или стругар.
                          Пеше, не ни се връзвай с Веката, ние само те подкачаме от благородна завист. Но не заради момите от МЕИ, а заради продуктите в мазето ти. Коги че ни поканиш на убава ракийка с кисело зеленце и тънконарязана сланина с червен пиперец?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            убавите инженерки са само по холивудската продукция
                            Ти да видиш...Я досега не гледах холивудски чекии и бичкии но ша почвам щом имало готини инженерки...Венко стегайте са че ви изгониме и от банките,Вече там става царство на инженерите...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Не говори така щото има неща които не знаеш...И не искай да ви водя там.Не е по силите ми..Само Бог знае кога ще отидете при нея...
                              сори пеше.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Купчо в ТУ се учи за инженер а не за шлосер или стругар.
                                убавите инженерки са само по холивудската продукция
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X