IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами до 1979г хомосексуализма е бил в списъка на психичните заболявания на СЗО,но благодарение на гей лобито е изваден от този списък.
    Колкото до подобни предавания там нещата винаги са субективни. Изобщо не ги и гледам.
    А за ксенофобията на британците може много да се напише.Но в случаят си казвам отношението към подобни "творци ",без да се водя от етническата му принадлежност.Когато не харесвам нещо го заявявам,без да съм лицемер.
    А и двете песни-относно потната жена и за дебелата жена са си явна подигравка към жените. И са израз на хомосексуализма му.Един истински мъж никога не би написал и пял песни с подобни текстове.
    А позволяваш ли на околните да са на друго мнение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не виждам докторската ти диплома обаче за горната констатация.

      Видях и чух само една негова песен, в която би могъл да бъде обвинен, че се подиграва на жените.

      Като цяло не виждам подигравка. А ти знаеш, че не бих му цепила басмата за подигравка с жените.

      Интересното в британския формат бе, че някакъв британски хомо не го допусна било от ревност и професионална завист, било от комплекси и островно шовинистично тесногръдие.

      Ок си е Иво и си носи кръста.
      Ами до 1979г хомосексуализма е бил в списъка на психичните заболявания на СЗО,но благодарение на гей лобито е изваден от този списък.
      Колкото до подобни предавания там нещата винаги са субективни. Изобщо не ги и гледам.
      А за ксенофобията на британците може много да се напише.Но в случаят си казвам отношението към подобни "творци ",без да се водя от етническата му принадлежност.Когато не харесвам нещо го заявявам,без да съм лицемер.
      А и двете песни-относно потната жена и за дебелата жена са си явна подигравка към жените. И са израз на хомосексуализма му.Един истински мъж никога не би написал и пял песни с подобни текстове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Името му е Иво. Не Айво.Как ще се изписва на английски език няма никакво значение.Никой не го задължава да си пише името Ivo, ще го напише Ivvo и ще го произнася правилно.
        Освен това никой не се ражда хомосексуален,а става такъв. Ген на хомосексуализма не е открит, въпреки че човешкият геном е разкрит.
        И такова ми е нивото,че не харесвам подобни "творци".А журито го пусна поради политкоректност-щото видимо си личи,че е гей.Ако не го бяха пуснали напред щяха да ги обвинят в хомофобия.
        Иначе щом те кефи човек ,който подиграва жените,лошо няма. Изборът си е твой.Аз нямам намерение да се запознавам с"творчеството"му.
        Не виждам докторската ти диплома обаче за горната констатация.

        Видях и чух само една негова песен, в която би могъл да бъде обвинен, че се подиграва на жените.

        Като цяло не виждам подигравка. А ти знаеш, че не бих му цепила басмата за подигравка с жените.

        Интересното в британския формат бе, че някакъв британски хомо не го допусна било от ревност и професионална завист, било от комплекси и островно шовинистично тесногръдие.

        Ок си е Иво и си носи кръста.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Точно “айво” се произнася на английски при отворена сричка, г-н “завършил Английската гимназия”.

          И точно този Айво набор 1976 г. е представител на едно некомплексирано бг поколение, което аз харесвам. Не е задръстен, но ти няма как да го видиш. Пътува, научава неща и да родил се е хомо. Това отдавна не е някаква алена буква навън по белия свят, където спасението дебне отвсякъде…

          Това, което им каза “Айво” в британския Х фактор бе, че различното не е непременно лошо. И го зацепиха трима от журито - Роби, съпругата му и по-възрастния член.

          Публиката - ами тя беше на твоето ниво. Разни хора, разни идеали.

          Само за “Водка”, която е жестока пародия на всичко лошо в съвременните руснаци, той ти прави такъв исторически и културен разрез, че ти пада мандибулата. Стига да можеш четеш между редовете обаче.

          Това не изключва, а допълва и хубавата народна музика и класическата България, както е предадена в този прекрасен клип например.

          https://youtu.be/N1-Jmq7BLFE
          Името му е Иво. Не Айво.Как ще се изписва на английски език няма никакво значение.Никой не го задължава да си пише името Ivo, ще го напише Ivvo и ще го произнася правилно.
          Освен това никой не се ражда хомосексуален,а става такъв. Ген на хомосексуализма не е открит, въпреки че човешкият геном е разкрит.
          И такова ми е нивото,че не харесвам подобни "творци".А журито го пусна поради политкоректност-щото видимо си личи,че е гей.Ако не го бяха пуснали напред щяха да ги обвинят в хомофобия.
          Иначе щом те кефи човек ,който подиграва жените,лошо няма. Изборът си е твой.Аз нямам намерение да се запознавам с"творчеството"му.
          Колкото до поколението-и аз съм от същото поколение, ама подобни индивиди няма как да олицетворяват цяло едно поколение.
          Last edited by mirodes; 04.02.2023, 15:33.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Голям гений,голямо нещо. Казва, че тия,които "тропали "хора и ръченица не били образ на съвременна България. А какъв е образът на съвременна България-серопозитивен педераст, който се прави на маймуна ли?Ами с право не го харесаха зрителите на Х фактор.И аз не го харесах,въпреки че доста се различавам от англосаксонците по възгледи.
            Хората и ръченицата са типично български танци и запазват връзката между поколенията българи.И винаги бих предпочел България да се олицетворява от хора,които играят хора, вместо от такива като тоя.
            Даже го е срам и от българското си име и го произнася Айво,а не Иво.
            Точно “айво” се произнася на английски при отворена сричка, г-н “завършил Английската гимназия”.

            И точно този Айво набор 1976 г. е представител на едно некомплексирано бг поколение, което аз харесвам. Не е задръстен, но ти няма как да го видиш. Пътува, научава неща и да родил се е хомо. Това отдавна не е някаква алена буква навън по белия свят, където спасението дебне отвсякъде…

            Това, което им каза “Айво” в британския Х фактор бе, че различното не е непременно лошо. И го зацепиха трима от журито - Роби, съпругата му и по-възрастният член на журито.

            Публиката - ами тя беше на твоето ниво. Разни хора, разни идеали.

            Само за “Водка”, която е жестока пародия на всичко лошо в съвременните руснаци, той ти прави такъв исторически и културен разрез, че ти пада мандибулата. Стига да можеш четеш между редовете обаче.

            Това не изключва, а допълва и хубавата народна музика и класическата България, както е предадена в този прекрасен клип например.

            https://youtu.be/N1-Jmq7BLFE
            Last edited by Arana; 04.02.2023, 19:53.

            Коментар


            • Не виждам някой от форума, с който говориш нормално. Винаги се стига до обиди от твоя страна. Както ти каза и Дюри-търсиш конфронтация. Като ти кажат в очите, че грешиш някъде и се почва с обидите, т.е, други мнения не съществуват. АЗ АЗ АЗ...ти никога не си виновен, нали? Винаги са другите. Да, виновни са, че ти търпят глупотевините изръсени от висотата на ЙОРИС(да не се бърка с юрист), което си е едно голямо превъзнасяне.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Спри се ,де ! Разбрахме ,че смяташ Азис за творец ,но забравяш ,че и той е на другия бряг.
                Иво, е много широкоскроен артист и е жалко да чета това което пишеш. Хората и ръчениците нямат нищо общо и не може дори сравнение да се прави.
                Имам усещането ,че търсиш конфронтация във форума ,независимо в коя тема пишеш. Не е хубаво да избиваш комплекси така !
                И кога съм казал, че Азис е творец и го харесвам?Казах,че поне може да пее,за разлика от тоя.Естествено ,че не харесвам Азис като личност и скоро писах по тоя въпрос в друга тема.Ти естествено не си го прочела това и ми приписваш неща,които никога нито мисля, нито съм писал.
                А като не искаш да ми четеш това,което пиша има функцията"игнор".Игнорираш ме и няма да ми четеш мненията. Както виждаш аз никога не те коментирам теб.
                И естествено като някой ме обижда ,ще му отговарям подобаващо. Има много потребители във форума, с които водим съвсем нормален диалог.Ама,ако някой си мисли ,че ще ме обижда и аз ще мълча,не е познал.
                А няма по-комплексарско от това в анонимен форум да се хвалиш колко си преуспял.А със сигурност не аз съм човекът, който твърди подобно нещо.Някои други си избивате комплексите.
                Last edited by mirodes; 04.02.2023, 10:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Голям гений,голямо нещо. Казва, че тия,които "тропали "хора и ръченица не били образ на съвременна България. А какъв е образът на съвременна България-серопозитивен педераст, който се прави на маймуна ли?Ами с право не го харесаха зрителите на Х фактор.И аз не го харесах,въпреки че доста се различавам от англосаксонците по възгледи.
                  Хората и ръченицата са типично български танци и запазват връзката между поколенията българи.И винаги бих предпочел България да се олицетворява от хора,които играят хора, вместо от такива като тоя.
                  Даже го е срам и от българското си име и го произнася Айво,а не Иво.
                  Спри се ,де ! Разбрахме ,че смяташ Азис за творец ,но забравяш ,че и той е на другия бряг.
                  Иво, е много широкоскроен артист и е жалко да чета това което пишеш. Хората и ръчениците нямат нищо общо и не може дори сравнение да се прави.
                  Имам усещането ,че търсиш конфронтация във форума ,независимо в коя тема пишеш. Не е хубаво да избиваш комплекси така !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Има разлика между човек и творец. Този Иво специално вчера ми оправи деня. Ако бе художник щеше да е някой балкански Дали. Леонардо също е бил хомосексуалист и гений.

                    Уникални пародии е направил и на руската тъпота и на западната тъпота. Творец, който преработва реалността в такъв широк регистър както го прави той не е за подценяване.

                    Съответно аз благодаря, че ми го показахте форумци.

                    Гледах го и в британския Х фактор. Те са прекалено тъпи, за да го оценят и този формат му е малък, а го препъна някакъв неук бритиш комплексар.

                    Находка. Още веднъж благодаря.
                    Голям гений,голямо нещо. Казва, че тия,които "тропали "хора и ръченица не били образ на съвременна България. А какъв е образът на съвременна България-серопозитивен педераст, който се прави на маймуна ли?Ами с право не го харесаха зрителите на Х фактор.И аз не го харесах,въпреки че доста се различавам от англосаксонците по възгледи.
                    Хората и ръченицата са типично български танци и запазват връзката между поколенията българи.И винаги бих предпочел България да се олицетворява от хора,които играят хора, вместо от такива като тоя.
                    Даже го е срам и от българското си име и го произнася Айво,а не Иво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      И трябва да му се възхищаваме ли на тоя ли?Болен от СПИН педераст,който не може да пее(Азис поне пее много добре),прави се на маймуна в облеклото и маниерите си,и бил голям артист и изпълнител.Деградацията на обществата е пълна, щом такива са за пример.
                      А и тия песни, в която осмива потните и дебелите жени, са пълно падение,щото един истински мъж никога не би си позволил да подиграва по тоя начин на жена. Типичен педераст, който мрази жените. И ти му се кефиш!!!
                      Има разлика между човек и творец. Този Иво специално вчера ми оправи деня. Ако бе художник щеше да е някой балкански Дали. Леонардо също е бил хомосексуалист и гений.

                      Уникални пародии е направил и на руската тъпота и на западната тъпота. Творец, който преработва реалността в такъв широк регистър както го прави той не е за подценяване.

                      Съответно аз благодаря, че ми го показахте форумци.

                      Гледах го и в британския Х фактор. Те са прекалено тъпи, за да го оценят и този формат му е малък, а го препъна някакъв неук бритиш комплексар.

                      Находка. Още веднъж благодаря.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        И трябва да му се възхищаваме ли на тоя ли?Болен от СПИН педераст,който не може да пее(Азис поне пее много добре),прави се на маймуна в облеклото и маниерите си,и бил голям артист и изпълнител.Деградацията на обществата е пълна, щом такива са за пример.
                        А и тия песни, в която осмива потните и дебелите жени, са пълно падение,щото един истински мъж никога не би си позволил да подиграва по тоя начин на жена. Типичен педераст, който мрази жените. И ти му се кефиш!!!
                        Тук няма да се съглася с теб. Азис прави попфолк с претенция, при Димчев няма рамка и вторият план му е много силен. И не е подигравка това за потните и дебели жени, защото в общият случай ги няма.....невидими...
                        Но и ти си прав, не е необходимо да му се възхищаваме. В изкуството понякога е така, един да докоснеш, стига...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Леле тоз балкански тигър/тигрес от емигранство съм го пропуснала. Какъв пропуск само хибрид между Фреди Мъркюри, Джон Малкович и Азис.
                          И трябва да му се възхищаваме ли на тоя ли?Болен от СПИН пед*раст,който не може да пее(Азис поне пее много добре),прави се на маймуна в облеклото и маниерите си,и бил голям артист и изпълнител.Деградацията на обществата е пълна, щом такива са за пример.
                          А и тия песни, в която осмива потните и дебелите жени, са пълно падение,щото един истински мъж никога не би си позволил да подиграва по тоя начин на жена. Типичен педераст, който мрази жените. И ти му се кефиш!!!
                          Last edited by Andi11; 04.02.2023, 10:02.

                          Коментар


                          • Статусите че мъжете са боклуци рязко намаляват преди 14-ти февруари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Пропуснала го бях и аз , ето нещо да видиш, но мнението ми е ,че е повече от това
                              За първи път когато го чух си помислих точно това което си написала ! Голям + от мен

                              https://www.youtube.com/watch?v=NuARf9NjhxQ

                              https://www.youtube.com/watch?v=iuFb3cB-LWk

                              https://www.youtube.com/watch?v=k5Q_a3ceyWM

                              Не съм му някакъв фен, но не мога да го задраскам и го следя да си призная
                              Талантлив емпат. Носи тежък товар. Успех му пожелавам и да съумее да държи главата над повърхността. Респект, че не се крие.

                              Коментар


                              • Байдъвея на Иво Димчев първите му успехи бяха на запад.
                                Хайде и аз

                                Коментар

                                Working...
                                X