IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

    Който каквото носи, това дава, а днес както ме разхождаше домашния любимец, си затананиках една позната мелодийка и си викам, що пък да не ви я споделя...


    https://textovenapesni.com/detski-pe...a-usmivka.html
    Просълзих се. Благодаря!
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

      Ами ако може не идвай да ни виждаш повече.Аз как не идвам да ви виждам в София (не бих си го причинил).Бегай у Гърция с бохчата и 6 часови опашки на границата.
      Аз направих едно бегло сравнение с южното Черноморие! И не ходя на море в хотел под 4 звезди. Следващият път като пишете, вникнете в написаното, пък тогава се засягайте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

        Оплакване беше, кът бях 18 годишен.
        Сега не еее.
        Стига бе, говоря ти, че не знаете как да изпр...ните, един мъж. Само чакате наготово, оргазми. Хайде малко, влез в час.
        Има да чакат оргазми с такива печени мъже които лягат с жена заспиват и се напикават

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Те и в древна Гърция са ги пеели тези песимистични мантри, пък животът си е продължил още 2-3 000 години по скоро в циклична схема - подем - спад - подем ...
          Естествено ,че живота ще продължи , то това му е функцията ,да се възпроизвежда и да намира най устойчивото . Мантри няма , има очеизвадни факти , което не пречи жените да започнат да отглеждат мъже за разплод ! Но уви женската душа ще бъде девствена и съответно нещастна .
          ПП Какво са пеели в древна Гърция ?! Мъжката сексуалност отдавна не е тема ,щото ако пратиме ревльото от олимпиадата да защити семейството си , най много да даде анус !
          ПП И още нещо по повод Гърция ,древна. Виж статистиката за раждаемост на западния свят ...и се замисли какви глупости пишеш . Не искам да отварям дума за десетките новопоявили се полови определения .Примерите за грешната посока са толкова много , че няма смисъл да се изброяват .
          ПП Да историята показва цикли на подеми и спадове но удобно пропускаш ,че историята е показала и катастрофи . Доколко са мит или реалност е отделна тема. И в този смисъл смятам че на прага на 4-та техническа революция вървим към дирижирана катастрофа , доколко ще овладяна ,евентуално ще бъдем свидетели .
          ПП Попаднах на пресконференцията на Меси , ами извинявай идва ми да отида и да му вкарам два тупаника .жена му като истински пич му подава кърпичка за сълзичките и сополките. Идилия пълна !
          ПП И още нещо , майка ли си? И ако да мъжка рожба имаш ли?
          Last edited by pa4anga; 08.08.2021, 18:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Не съм съгласен ! Според мен формирането определя и последващите избори . И в този контекст следва целоживотна борба човека да разбере самия себе си особенно при нехармонично формиране отделящо индивида от хармонията . За качества и прочие няма да отварям скоба,защото много ще разводним диалога но общо взето около 50-60 година човека разбира ,че цял живот е преследвал призраци .Затова и смятам ,че цивилизацията е в период на активен упадък и ентропията ще вземе връх независимо от поставената маска на прогреса .
            Те и в древна Гърция са ги пеели тези песимистични мантри, пък животът си е продължил още 2-3 000 години по скоро в циклична схема - подем - спад - подем ...

            Коментар


            • Съгласна съм да не си съгласен, твой избор.
              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                Общо взето се фокусирам към това, което аз ще дам и споделя, отколкото очакванията на мен да дадат към момента, което не значи че преди години не съм търсила обратното. Преди не бях доволна от резултата, сега съм.
                Формирането от семейство, среда, гурута е съществено най-вече до 21 години, но от там нататък винаги имаш избор как да продължиш.
                Не съм съгласен ! Според мен формирането определя и последващите избори . И в този контекст следва целоживотна борба човека да разбере самия себе си особенно при нехармонично формиране отделящо индивида от хармонията . За качества и прочие няма да отварям скоба,защото много ще разводним диалога но общо взето около 50-60 година човека разбира ,че цял живот е преследвал призраци .Затова и смятам ,че цивилизацията е в период на активен упадък и ентропията ще вземе връх независимо от поставената маска на прогреса .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Т.е. си около 40-ака минимум и би следвало да знаеш ,че формиращи са нещица като -семейство, авторитети ,среда и прочие и извода ,че повечето индивиди от мъжки пол са с женски наклоности не е вярно ,просто са формирани като такива ... от споменатите неща и всъщност нито един от двата пола не е доволен от резултата .
                  Общо взето се фокусирам към това, което аз ще дам и споделя, отколкото очакванията на мен да дадат към момента, което не значи че преди години не съм търсила обратното. Преди не бях доволна от резултата, сега съм.
                  Формирането от семейство, среда, гурута е съществено най-вече до 21 години, но от там нататък винаги имаш избор как да продължиш.
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    Който каквото носи, това дава, а днес както ме разхождаше домашния любимец, си затананиках една позната мелодийка и си викам, що пък да не ви я споделя...


                    https://textovenapesni.com/detski-pe...a-usmivka.html
                    Т.е. си около 40-ака минимум и би следвало да знаеш ,че формиращи са нещица като -семейство, авторитети ,среда и прочие и извода ,че повечето индивиди от мъжки пол са с женски наклоности не е вярно ,просто са формирани като такива ... от споменатите неща и всъщност нито един от двата пола не е доволен от резултата .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      А, йок, не преди да чуем за крокодила Гена и за зеленинкий кузнечик
                      Който каквото носи, това дава, а днес както ме разхождаше домашния любимец, си затананиках една позната мелодийка и си викам, що пък да не ви я споделя...


                      https://textovenapesni.com/detski-pe...a-usmivka.html
                      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        На Олимпийските игри забелязах интересна закономерност...
                        Жените се радват а мъжете реват като изоставени ( но без да са прелъстени госпоици..). При спринта 4х100 реваха с глас и победения и спечелилия последната гонка...
                        При нашите спортисти горе - долу е същото....БРАВО на момичетата..Железни жени...Постигнаха невероятни успехи..
                        Това от кога го пиша. Селена сега ще обясни ,че сме тъмни балкански субекти ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                          Абе, гледам, че имаш подпис.
                          Пробвах току-що да си сложа и аз, но не излиза. Поне аз не го виждам.

                          Имаш ли представа как да го направя?
                          Имам престава Да. Гръмни се.
                          г-жа Фирдевс.2015г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                            Не стига, че все още идваме на бетонираното Черноморие, ами и Ви се пречкаме! От 10 години ходя все на Южното Черноморие, но тази година дойдох да Ви видя как се развивате на Северното. Ами не ми хареса! Златни пясъци се превръща в същото л...но, като Слънчев бряг. Св. Константин и Елена направо е западнал, без Гранд Хотел Варна. Мол Варна съвсем спокойно може да затвори, защото в него няма нищо... И всичко това след близо 6 часа път в едната посока! Скоро няма да си го причиня отново, поне докато не удължат магистралата
                            Ами ако може не идвай да ни виждаш повече.Аз как не идвам да ви виждам в София (не бих си го причинил).Бегай у Гърция с бохчата и 6 часови опашки на границата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              На Олимпийските игри забелязах интересна закономерност...
                              Жените се радват а мъжете реват като изоставени ( но без да са прелъстени госпоици..). При спринта 4х100 реваха с глас и победения и спечелилия последната гонка...
                              При нашите спортисти горе - долу е същото....БРАВО на момичетата..Железни жени...Постигнаха невероятни успехи..
                              Ми модерно е сега мъжете да са женчовци, а жените да са мъжаги. Така налага либерастията.

                              Коментар


                              • На Олимпийските игри забелязах интересна закономерност...
                                Жените се радват а мъжете реват като изоставени ( но без да са прелъстени госпоици..). При спринта 4х100 реваха с глас и победения и спечелилия последната гонка...
                                При нашите спортисти горе - долу е същото....БРАВО на момичетата..Железни жени...Постигнаха невероятни успехи..

                                Коментар

                                Working...
                                X