IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Да - контакт ще му търсиш! - КОНТАКТ -

    Да не му намериш някой социален щепсел!
    Shit happen

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ее, ми той евго да не е мак/а/рон
      виж там нещо по към средата на срока да е
      Еми това малко кат вица за водопроводчика . Кофти пазар. Готините булки задомени. Гепиш каквото можеш ако е останало.

      ”-Жена, какво прави този мъж в кухнята?
      -мъжо, това е водопроводчикът.
      - а защо е гол?
      - мъжо, такъв са имали, такъв са пратили.”
      Last edited by Arana; 09.02.2023, 22:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
        Не ме карай лятос да ти уреждам социални контакти. При теб това трябва много много социални контакти и да те очупим да си общителен.
        Да - контакт ще му търсиш! - КОНТАКТ -

        Да не му намериш някой социален щепсел!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Сори. Видях го - много фина жена, но срокът не става. Язък.
          ее, ми той евго да не е мак/а/рон
          виж там нещо по към средата на срока да е
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Всички жени по света харесват сходни неща в мъжете.Същото се отнася и до мъжете какво харесват в жените.А и поведението им е сходно. Така че няма никакво значение дали една жена е испанка,българка или рускиня.Ти имаш тоя навик да плашиш мъжете ако имат връзка с чужденка. Преди и мен ме плашеше колко страшно щяло да стане ако се хвана с рускиня или украинка.Ужас някакъв.Направо ме наплаши колко страшно ще е ако се хвана с някоя млада и красива чужденка.
            Ох, бегай хвани някоя. После пак ще приказваме. Каквото искаш прави.

            Мъж се не пуаши принципно.

            Лови там, не ме занимавай. От мен успех имаш като пожелание.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              виж и етикета
              Сори. Видях го - много фина жена, но срокът не става. Язък.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Не е Евго за испанка. Не му туряй зорлем таралеж в гащите.

                Може някоя клиентка от бг контингента тук. Имам една вдовичка, но е с “изтекъл срок на годност” Имам и една рускиня, ама тя драпа да остава тука, а доста българки са на ръба на решението да се върнат. Рускинята трябва да ѝ видя “срока на годност”, че не помня
                Всички жени по света харесват сходни неща в мъжете.Същото се отнася и до мъжете какво харесват в жените.А и поведението им е сходно. Така че няма никакво значение дали една жена е испанка,българка или рускиня.Ти имаш тоя навик да плашиш мъжете ако имат връзка с чужденка. Преди и мен ме плашеше колко страшно щяло да стане ако се хвана с рускиня или украинка.Ужас някакъв.Направо ме наплаши колко страшно ще е ако се хвана с някоя млада и красива чужденка.
                Last edited by mirodes; 09.02.2023, 22:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  виж и етикета
                  Другата седмица, че скоро ще пукна от бачкане.

                  Подсетете ме.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не е Евго за испанка. Не му туряй зорлем таралеж в гащите.

                    Може някоя клиентка от бг контингента тук. Имам една вдовичка, но е с “изтекъл срок на годност” Имам и една рускиня, ама тя драпа да остава тука, а доста българки са на ръба на решението да се върнат. Рускинята трябва да ѝ видя “срока на годност”, че не помня
                    виж и етикета
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Българите в днешно време.......приемат това като подигравка и не искат да правят никакви услуги за друг човек. За това и няма приятелство почти.

                      Нали сме го коментирали. Всеки се оправя както може и хората са станали егоисти.
                      Стига бе човек. Става дума за социален живот, а не за услуги. Аз като се връщам как имам богат социален живот и хората ми се струват ок както винаги са били.

                      Не ме карай лятос да ти уреждам социални контакти. При теб това трябва много много социални контакти и да те очупим да си общителен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        абе то така лесно се дават съвети
                        я селенка да те запознае с неко нейна приятелка, мустаката хиспанка
                        и както казваше един пиятел:
                        не знам дали защото са мустакати са толко страстни
                        или от страст им избиват мустаци
                        Не е Евго за испанка. Не му туряй зорлем таралеж в гащите.

                        Може някоя клиентка от бг контингента тук. Имам една вдовичка, но е с “изтекъл срок на годност” Имам и една рускиня, ама тя драпа да остава тука, а доста българки са на ръба на решението да се върнат. Рускинята трябва да ѝ видя “срока на годност”, че не помня
                        Last edited by Arana; 09.02.2023, 22:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Българите в днешно време.......приемат това като подигравка и не искат да правят никакви услуги за друг човек. За това и няма приятелство почти.

                          Нали сме го коментирали. Всеки се оправя както може и хората са станали егоисти.
                          абе то така лесно се дават съвети
                          я селенка да те запознае с неко нейна приятелка, мустаката хиспанка
                          и както казваше един пиятел:
                          не знам дали защото са мустакати са толко страстни
                          или от страст им избиват мустаци
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Той също може да има сестра . Не ти говоря за сватосване, а да си разшириш контактите с повече жени. Май митето и той ти го каза. Някой ти го каза това.
                            Българите в днешно време.......приемат това като подигравка и не искат да правят никакви услуги за друг човек. За това и няма приятелство почти.

                            Нали сме го коментирали. Всеки се оправя както може и хората са станали егоисти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Този тип сватосване много не води до резултат.........според мен.

                              Приятелят й също е готин.
                              Той също може да има сестра . Не ти говоря за сватосване, а да си разшириш контактите с повече жени. Май митето и той ти го каза. Някой ти го каза това.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Дебни дали има сестра и свободни приятелки.
                                Този тип сватосване много не води до резултат.........според мен.

                                Приятелят й също е готин.

                                Коментар

                                Working...
                                X