IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Темата е от една година и е полезна, защото хората си разказаха случките и дадоха полезни съвети. Има и подигравки, разбира се.

    Моето мнение е, че в общия случай съвремената българка 18-45 г. е куха кратуна, не харесва златото и белия хляб, а предпочита тенекето и хляба от ръж и лимец, който е боклук. Така смятам, на базата на многото срещи, на които съм ходил.

    Вчера в самолета от Варна имаше много мъже като мен, симпатични, готини, с тен, отпочинали и бяха без половинка, връщаха се от море. Така че не е болка за умиране.

    Поздрави
    Уха. Брат, стига вече сега с негативни нагласи. Българката, та българката. От Гърция се връщам. Много добре си изглежда и се държи българската сравнение с другите си балкански посестрими.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

      И няма аптекарки измежду тях
      Ако и с аптекарка сексът не върви направо не знам какво вече може да помогне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Бе гадни са аптекарките. Дори доктора да ти е предписал редовен секс, могат да откажат да изпълнят рецептата.
        Конкретно тази беше много меркантилна, хитра и правеше номера.

        На първата среща я черпих в ресторант, щедро.

        На втората среща........аз я черпя отново, донесох и подарък, а тя не ми обърна внимание както трябва, а предпочете да разговаря с персонала в заведението.

        И както много често се случва, при нея беше само на приказки, силна в чата, а на дела нищо.

        Отделно, че вече е на 40 г, тогава беше на 38, фигурата й не е хубава, прилича си на лелка.

        И ми вика: "Ще дойа на вилата ти на морето. Но да не мислиш, че ще ти пусна. Предпочитам всичко да стане постепенно и малко по-натам."

        А пък аз си помислих, без да й го казвам: "Да не мислиш, че съм толкова глупав да си харча парите за теб и да не получа нищо в замяна. То ако беше сериозна, на третата среща щеше да ме поканиш у вас или да дойдеш у нас."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          И няма аптекарки измежду тях
          Бе гадни са аптекарките. Дори доктора да ти е предписал редовен секс, могат да откажат да изпълнят рецептата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Хайде сега, дините не те оглеждат критично и взискателно
            И няма аптекарки измежду тях
            Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              По принцип, харесвам жените и се разбирам с тях. Бабите и лелите много ме харесват, като общо впечатление при комуникация.
              Наскоро, четох един материал, че съвременната българка над 35г мечтаела за мъж като Кирил Петков, но не можела да го срещне в реалния живот.
              Била с болезнен мензис и обикновено попадала на мъж с лош дъх и смръдливи крака. Или ако бил готин и чист, се оказвал хомо бандит.
              Остави бабите и лелите настрана.
              Те са "тура"-та на монетата.
              А ти търсиш "ези"-то.
              И определено не си Кирчо.
              p.s.
              Ама то и той скоро ще омръзне.
              И нов герой ще дойде на негово място. Ще видиш.
              Само дай време на нещата да се наместят в дългосрочен план.
              То това е проблема на емоционалните 'орица - че са лабилни и само се лашкат от крайност в крайност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Хе, Евго се появи и темата живна!
                Евго е като протон в ядрото на атома, а хейтърите само се въртят край него като електрони и го бъзикат.

                Интересно при такова заключение за жените (че са кухи лейки) да продължаваш да търсиш жена...?!?
                (обикновено лицето изразява мислите на човека, та не се учудвай ако те "надушват" )

                Ако приемем, че имаш основание за горното (спрямо българките) бих те посъветвал да се развъртиш за месец из Сръбско или Македонско. Убеден съм, че има достатъчно свободни - а и за тях бг-паспорта ще отвори доста врати в Европа... (давам ти още 1 жокер) или пък се запиши в новото шоу Ергенът, скоро мярнах някаква реклама.
                По принцип, харесвам жените и се разбирам с тях. Бабите и лелите много ме харесват, като общо впечатление при комуникация.

                Наскоро, четох един материал, че съвременната българка над 35г мечтаела за мъж като Кирил Петков, но не можела да го срещне в реалния живот.

                Била с болезнен мензис и обикновено попадала на мъж с лош дъх и смръдливи крака. Или ако бил готин и чист, се оказвал хомо бандит.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Моето мнение е, че в общия случай съвремената българка 18-45 г. е куха кратуна, не харесва златото и белия хляб, а предпочита тенекето и хляба от ръж и лимец, който е боклук. Така смятам, на базата на многото срещи, на които съм ходил. Вчера в самолета от Варна имаше много мъже като мен, симпатични, готини, с тен, отпочинали и бяха без половинка, връщаха се от море. Така че не е болка за умиране.
                  Хе, Евго се появи и темата живна!
                  Евго е като протон в ядрото на атома, а хейтърите само се въртят край него като електрони и го бъзикат.

                  Интересно при такова заключение за жените (че са кухи лейки) да продължаваш да търсиш жена...?!?
                  (обикновено лицето изразява мислите на човека, та не се учудвай ако те "надушват" )

                  Ако приемем, че имаш основание за горното (спрямо българките) бих те посъветвал да се развъртиш за месец из Сръбско или Македонско. Убеден съм, че има достатъчно свободни - а и за тях бг-паспорта ще отвори доста врати в Европа... (давам ти още 1 жокер) или пък се запиши в новото шоу Ергенът, скоро мярнах някаква реклама.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    5,
                    не е зле ма очаквах дузина
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      евго кажи сега колко (десетки) пъти топна чушката?
                      Жените са "еманципирани". Мислят си че само могат да се оправят в живота. Имам доста колежки вече гонят че и са подминали 40-те и шарят наляво и надясно като мъж и се забавляват + случаен секс
                      5,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Защо така смяташ?
                        евго кажи сега колко (десетки) пъти топна чушката?
                        Жените са "еманципирани". Мислят си че само могат да се оправят в живота. Имам доста колежки вече гонят че и са подминали 40-те и шарят наляво и надясно като мъж и се забавляват + случаен секс
                        Last edited by bota156; 30.08.2021, 11:20.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Бате живота ти мина в тая тема, заминавай за Тайланд на море за 3 месеца, и земай оттам една булка.
                          Темата е от една година и е полезна, защото хората си разказаха случките и дадоха полезни съвети. Има и подигравки, разбира се.

                          Моето мнение е, че в общия случай съвремената българка 18-45 г. е куха кратуна, не харесва златото и белия хляб, а предпочита тенекето и хляба от ръж и лимец, който е боклук. Така смятам, на базата на многото срещи, на които съм ходил.

                          Вчера в самолета от Варна имаше много мъже като мен, симпатични, готини, с тен, отпочинали и бяха без половинка, връщаха се от море. Така че не е болка за умиране.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Бате живота ти мина в тая тема, заминавай за Тайланд на море за 3 месеца, и земай оттам една булка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Евго, ама ти и на бостана не можеш да намериш диня бе, човече...
                              Хайде сега, дините не те оглеждат критично и взискателно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Евго, ама ти и на бостана не можеш да намериш диня бе, човече...
                                Защо така смяташ?

                                Коментар

                                Working...
                                X