IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    бях на море 3 седмици, без Интернет и не съм следил темата,

    Много хубаво изкарах, но търсенето ми на жена продължава.
    Евго, ама ти и на бостана не можеш да намериш диня бе, човече...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Евго, какво стана? Трето море карам а ти си млъкнал като политик ...
      Здравей Селена,

      бях на море 3 седмици, без Интернет и не съм следил темата,

      Много хубаво изкарах, но търсенето ми на жена продължава.


      Поздрави

      Коментар


      • Интересно лято досега- приключения и опити за свалки. Всеки с начина си.
        Днес бе малко по- странен опит, неразбираем за мен, но мисля всеки си преценя за себе си.
        Оставих си колелото до една пейка и си правя упражнения на открития фитнес. Отидох да пия вода и на същата пейка бе седнал младеж на около 40, който също тренираше и ме заговаря:
        - Тези татуировки, които си правила на младини вече не можеш да ги махнеш, защо са ти трябвали, а и колко инфекции могат да причинят.
        На което просто отговорих, че не съжалявам и не желая да ги махам. Искаше и нещо друго да каже, но вече си подкарвах колелото и не чух добре.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Ей така като стане
          Attached Files

          Коментар


          • Евго, какво стана? Трето море карам а ти си млъкнал като политик ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              питах те в другата тема, но модерацията го затри...
              имаш ли нещо общо с плевен
              примерно да си живял там последните години?
              Не съм прочел . Не .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Като спортист твърдя ,че едно време не е ставало въпрос за срам от реване а за липса първоизточник за емоцията създаваща реване , т.е. различно възприятие на нещата . Е случвало се е някой да отрони някоя сълза но обикновено от гняв и зор или от химна на България . А днешните госпожици с мъжки атрибути са психоемоционално неустойчиви ....що е така е дълга тема .
                питах те в другата тема, но модерацията го затри...
                имаш ли нещо общо с плевен
                примерно да си живял там последните години?
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                  Не знам, едно време спортистите се срамуваха да плачат (или други тятрални маймунджилъци) всенародно, и жените също. Все пак спортът е само игра, поне по определение, а не медийно шоу с милиардни реклами, диктуващи всичко.
                  --------

                  Извън горното - по темата:

                  "Целувка за да помечтая"
                  https://m.youtube.com/watch?v=fHjZQb-kGek

                  "Дай ми целувка да мечтая
                  И мойто въображение ще цъфне със това
                  Мила, за повече не моля -
                  Целувка да мечтая"

                  Еха, едно време хората бяха хора, жените - жени, мъжете - мъже.
                  Като спортист твърдя ,че едно време не е ставало въпрос за срам от реване а за липса първоизточник за емоцията създаваща реване , т.е. различно възприятие на нещата . Е случвало се е някой да отрони някоя сълза но обикновено от гняв и зор или от химна на България . А днешните госпожици с мъжки атрибути са психоемоционално неустойчиви ....що е така е дълга тема .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    От радостно емоционална възбуда ли?
                    И аз благодаря!
                    Не, само от възбуда.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      За това може и да си прав , но ако гледаш реакциите на спортисти при състезание ще видиш по много от същото и там няма такава мотивация още повече ,че е трудно изпълнимо когато пулса ти е 180 да се насилиш да цивриш. Та , на зле е положението ...
                      Не знам, едно време спортистите се срамуваха да плачат (или други тятрални маймунджилъци) всенародно, и жените също. Все пак спортът е само игра, поне по определение, а не медийно шоу с милиардни реклами, диктуващи всичко.
                      --------

                      Извън горното - по темата:

                      "Целувка за да помечтая"
                      https://m.youtube.com/watch?v=fHjZQb-kGek

                      "Дай ми целувка да мечтая
                      И мойто въображение ще цъфне със това
                      Мила, за повече не моля -
                      Целувка да мечтая"

                      Еха, едно време хората бяха хора, жените - жени, мъжете - мъже.
                      Last edited by chan_tura_naga; 11.08.2021, 15:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                        Имам подозрението, че това риване навсякъде по медиите е тяхно изискване – вид шоу за да гъделичкат нервичките на съвременните поколенийца-снежинчици...

                        Па и тиянката се учат на живот само от медиите и филмите (щото истински немат) и стана модерно да си поплакнюват от сърчице... Най-малкото за да не бъдат обвинени в липса на "емпатия" (кво е това?) и/ли "емоционална интелигентност" (ква е тая глупост?). От друга страна, гордеят се с подвластността си на "емоционалните си тригери" (ква е тая измислица?).
                        За това може и да си прав , но ако гледаш реакциите на спортисти при състезание ще видиш по много от същото и там няма такава мотивация още повече ,че е трудно изпълнимо когато пулса ти е 180 да се насилиш да цивриш. Та , на зле е положението ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Вчера е ревал за глупости. Ма тя и някаква афро гимнастичка рева и преди това някаква тенисистка.

                          Просто са отглеждани в саксия. В този смисъл някоя и друга криза даже са си полезни.
                          Имам подозрението, че това риване навсякъде по медиите е тяхно изискване – вид шоу за да гъделичкат нервичките на съвременните поколенийца-снежинчици...

                          Па и тиянката се учат на живот само от медиите и филмите (щото истински немат) и стана модерно да си поплакнюват от сърчице... Най-малкото за да не бъдат обвинени в липса на "емпатия" (кво е това?) и/ли "емоционална интелигентност" (ква е тая глупост?). От друга страна, гордеят се с подвластността си на "емоционалните си тригери" (ква е тая измислица?).
                          Last edited by chan_tura_naga; 09.08.2021, 09:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Просълзих се. Благодаря!
                            От радостно емоционална възбуда ли?
                            И аз благодаря!
                            ​​​​​​​
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Естествено ,че живота ще продължи , то това му е функцията ,да се възпроизвежда и да намира най устойчивото . Мантри няма , има очеизвадни факти , което не пречи жените да започнат да отглеждат мъже за разплод ! Но уви женската душа ще бъде девствена и съответно нещастна .
                              ПП Какво са пеели в древна Гърция ?! Мъжката сексуалност отдавна не е тема ,щото ако пратиме ревльото от олимпиадата да защити семейството си , най много да даде анус !
                              ПП И още нещо по повод Гърция ,древна. Виж статистиката за раждаемост на западния свят ...и се замисли какви глупости пишеш . Не искам да отварям дума за десетките новопоявили се полови определения .Примерите за грешната посока са толкова много , че няма смисъл да се изброяват .
                              ПП Да историята показва цикли на подеми и спадове но удобно пропускаш ,че историята е показала и катастрофи . Доколко са мит или реалност е отделна тема. И в този смисъл смятам че на прага на 4-та техническа революция вървим към дирижирана катастрофа , доколко ще овладяна ,евентуално ще бъдем свидетели .
                              ПП Попаднах на пресконференцията на Меси , ами извинявай идва ми да отида и да му вкарам два тупаника .жена му като истински пич му подава кърпичка за сълзичките и сополките. Идилия пълна !
                              ПП И още нещо , майка ли си? И ако да мъжка рожба имаш ли?
                              Разлигавили сме се това западната циливилизация. Факт. Ама ти си много черноглед. Чак пък катастрофа.

                              Ще поживеем и ще видим.

                              Меси е със синдром на Аспергер. Това обяснява неадекватното му изражение. Вчера е ревал за глупости. Ма тя и някаква афро гимнастичка рева и преди това някаква тенисистка.

                              Просто са отглеждани в саксия. В този смисъл някоя и друга криза даже са си полезни.
                              Last edited by Selena; 09.08.2021, 08:13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                                Който каквото носи, това дава, а днес както ме разхождаше домашния любимец, си затананиках една позната мелодийка и си викам, що пък да не ви я споделя...


                                https://textovenapesni.com/detski-pe...a-usmivka.html
                                Просълзих се. Благодаря!
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X