IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    странно
    жена ми имаше съвсем други критерии
    и никой от трите не покривах

    искаш ли да си признаем, че критериите не важат в избора?
    Признавам си, естествено. Като се замисля, по-едрата 1/3-та въобще не се връзва с моминските ми блянове. И слава Богу!
    Споменах за бриджа, защото ние бяхме партньори в играта около година, преди да станем гаджета.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не е. Сега Миро ще ти каже, че мъж не може да я зарежда.
      известно време и аз минавах с тоя номер
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ти естествено харесваш добрите момчета с престилката. Не се и съмнявам.
        Хал хабер си нямаш, а и не е обект на темата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Ще вземем и ние една съдомиялна и проблемът е решен. Два дни писане във форума отидоха на вятъра, а то решението било толкова лесно.
          Не е. Сега Миро ще ти каже, че мъж не може да я зарежда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! Нито един от тях двамата не можеше да играе чист бридж.
            Личният чужденеций почти не говори на диалект, пък и все пак в Чужденеция, освен някоя друга мамалигарска дума, разлики с говора в хабитатя почти няма.
            Наздраве!
            странно
            жена ми имаше съвсем други критерии
            и никой от трите не покривах

            искаш ли да си признаем, че критериите не важат в избора?
            Last edited by ratten; 28.02.2023, 21:57.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ако им разбираше, сега някой от тях можеше да е едрата част от семейството
              иначе вашия говор мисле е по-близък до говора на чужденеция
              Тцъ! Нито един от тях двамата не можеше да играе чист бридж.
              Личният чужденеций почти не говори на диалект, пък и все пак в Чужденеция, освен някоя друга мамалигарска дума, разлики с говора в хабитатя почти няма.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Ще вземем и ние една съдомиялна и проблемът е решен. Два дни писане във форума отидоха на вятъра, а то решението било толкова лесно.



                Във всяка пещера, в която преживявам сумарно повече от 2 седмици в годината има инсталирано такова удобство.
                За ведрата и задушевна семейна атмосфера също така допринася наличието на автоматична пералня, сушилня, прахосмукачка робот, мултикукър и редица други джаджи в кухнята.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Имам двама колеги от РазлоЧ. В студентските ми години се случи да попадна в тяхна компания, след като и двамата бяха употребили определено количество твърд алкохол, щедро разредено с бира. Завърза се шумен разговор, при което аз реших, че без да разбера съм пресякла държавната граница в посока тогава, все още Република Македония. Доста неща ми се загубиха в превода.
                  Наздраве!
                  ако им разбираше, сега някой от тях можеше да е едрата част от семейството
                  иначе вашия говор мисля е по-близък до говора на чужденеция
                  Last edited by ratten; 28.02.2023, 21:41.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Изключения, Мире, изключения е имало и ще има.
                    Ти естествено харесваш добрите момчета с престилката. Не се и съмнявам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Благодаря за съветите, намирам ги за полезни и ще ги имам предвид занапред. Всъщност аз още с първия си пост тук написах, че на 90% споделям твойте виждания за нещата. Тези неща, които ги говорим последните дни, сякаш ги знам, но друго е някой да ти ги посочи в прав текст без заобикалки.

                      Вярвам, че всички гледни точки, изложени в темата, са на хора, които са стигнали до един или друг извод на база някакъв опит, затова дори и с пачанга, който беше доста остър в изказванията си, съм съгласен в известен смисъл.

                      Това, жена да шофира, а мъжа да се вози, и аз не го разбирам. Единствено бих дал жената да ме вози, ако съм пил. Преди време бях видял една от алесите /дизайнерки на дрехи, женската част от форума може би ги знаят/, караше зад мен една небесно синя Х6, а мъжът ѝ се возеше до нея. Много силно впечатление ми направи, но се замислих, че тя изкарва доста пари, не знам какъв е мъжът ѝ, но ако не е някой, който да изкарва повече пари, цял живот ще бъде в нейната сянка.
                      Цялата работа е,че зад лустрото на съвременните хора като махнеш дрешките и обноските, в тях дремят стотици хиляди години човешки взаимоотношения, които са били битка на живот и смърт.В свят ,в който не е било сигурно дали ще оцелееш до другият ден. Затова и жените са избирали най-свирепите мъжкари,на които да родят деца и да носят техните гени и тези мъже да ги защитават тях и децата им.Затова и жените подсъзнателно избират такива мъже.
                      Аз съм си правил експеримент-отивам на нощен бар издокаран като примерно момче и никоя не ме поглежда. На другата седмица слагам прилепнала фланелка ,подстригвам се гола глава и пускам брада.Ами не съм имал пропуск да не забия някоя жена.
                      Last edited by mirodes; 28.02.2023, 21:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Сега ви е лесно - питате изкуственият интелект дали да измиете чиниите в къщи, без след това си действие да загубите мъжествения облик в очите на нежната си половинка. Късметлии.
                        Поради липсата на това чудо на технологиите, преди повече от 20 години по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието нарина сумата му пари за закупуването и инсталирането на първата съдомиялна в кочинката.
                        Наздраве!
                        Ще вземем и ние една съдомиялна и проблемът е решен. Два дни писане във форума отидоха на вятъра, а то решението било толкова лесно.




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          На вас не съм светил,но познавам добри момчета,които още са девствени. Т.е предполагам, но то е ясно.
                          Изключения, Мире, изключения е имало и ще има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Светил си ни ти на нас какво правим на тъмно
                            На вас не съм светил,но познавам добри момчета,които още са девствени. Т.е предполагам, но то е ясно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не знам, кое поражда хумора,
                              но за мен най-ценен е непосредствения, прост и здрав хумор на хората от народа
                              ако е съчетан със съответният югозападен или северозападен говор, гарантирано се сцпевам
                              Имам двама колеги от РазлоЧ. В студентските ми години се случи да попадна в тяхна компания, след като и двамата бяха употребили определено количество твърд алкохол, щедро разредено с бира. Завърза се шумен разговор, при което аз реших, че без да разбера съм пресякла държавната граница в посока тогава, все още Република Македония. Доста неща ми се загубиха в превода.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Тоя"ИИ"са го натъпкали с политкоректни идиотщини."Стереотипи,основани на полова принадлежност"и тем подобни глупости. Що във войната в Украйна се бият само мъже, а доколкото има жени те не са в бойните части.Значи стереотипът, основан на полова принадлежност,че във войните се бият само мъже е изцяло верен.
                                Други участници във форума може и да подиграват,но знаеш, че аз нямам такава намерения. И съвсем добронамерено ти казвам,че жените уважават мъже, които отстояват тия"полови стереотипи ".Все по-често наблюдавам коли да карат жени,а до тях седнали мъже на тяхната възраст, най-вероятно съпрузи или гаджета.Е какъв мъж е тоя,който поверява живота и здравето на семейството си на жена,вместо той да кара?По същия начин и с домакинската работа-това си е женско задължение.Моята жена отглежда децата и въпреки това се грижи изцяло за домакинството. А вие дори нямате деца и вършиш нейната работа. Замисли се над думите ми.
                                Благодаря за съветите, намирам ги за полезни и ще ги имам предвид занапред. Всъщност аз още с първия си пост тук написах, че на 90% споделям твойте виждания за нещата. Тези неща, които ги говорим последните дни, сякаш ги знам, но друго е някой да ти ги посочи в прав текст без заобикалки.

                                Вярвам, че всички гледни точки, изложени в темата, са на хора, които са стигнали до един или друг извод на база някакъв опит, затова дори и с пачанга, който беше доста остър в изказванията си, съм съгласен в известен смисъл.

                                Това, жена да шофира, а мъжа да се вози, и аз не го разбирам. Единствено бих дал жената да ме вози, ако съм пил. Преди време бях видял една от алесите /дизайнерки на дрехи, женската част от форума може би ги знаят/, караше зад мен една небесно синя Х6, а мъжът ѝ се возеше до нея. Много силно впечатление ми направи, но се замислих, че тя изкарва доста пари, не знам какъв е мъжът ѝ, но ако не е някой, който да изкарва повече пари, цял живот ще бъде в нейната сянка.

                                Коментар

                                Working...
                                X