IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Силата няма нужда нито от уважение , нито от одобрение . Сблъсъкът винаги е болезнен ....кой е следващият е функция на слабостта искаща сила , а за да няма следващ е нужна любов .....Мозъкът бидейки инструмент на илюзията ,винаги , винаги има нужда от побутване ,за да осъзнае безсмислието на егото !
    Това го рекни на форумния лирически герой дето иска жената да му прави теманета и да го “уважава”. Аз претенции нямам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

      What ?
      Aааа, за това било всичко, господи боже,
      ама да слезе да си събере вересиите го моля сериозно.
      Уау, Мадрид станар равностоен на Лондон и Цюрих, според представите на представителката на Северопадналата България.
      Само, че класа се постига от родословното дърво, след две-три поколонения, поне.
      А, не, като представител на второ поколоние дето носи обуща и не е родено на къра.
      Нито дипломите са ценз, това е индустрия, всеки едноок/куц/тъп би завършил всичко възможно,
      ако си плати семестрите на Запад и някой да му помага със изпитите срещу заплащане.
      Не, че испанската столица няма квартали коптори.
      Повече уважение бих дал на някой български овчар, отколкото на превъзнесени зомбита емигрирали в чужбина и гледащи отвисоко.
      Ганчето се изявява както последна инстанция по всяка тема, пази боже, че има Гъгъл.
      Миро, чувствата са взаимни, не си единствен.
      Айщайн, хехе здрасти и на теб. В моят род има монети от XIти век. Нататък се сещай сам.

      На бас, че не зацепваш, че Миро извърта версията, както на него му изнася, а ти няма да си направиш труда да върнеш лентата на диалога от момента на появата на лирическия герой. Останалите просто се забавляваме, щото следим нещата от самият им генезис, когато нечия жена бе заплашила с развод лирическия герой, а той започна да обяснява как си пише с две рускини и има аспирации да си прави харем с украинки

      Прочее следвай го наш Миро и далече ще стигнеш. Чак до десети век .

      Ганчето се забавлява и пише в две три теми тук, а останалите ги чете с интерес щото “ганчето” има активи и в бг.

      Толкоз от мен за тебе

      ПП: относно дипломите ме гложди едно съмнение. Ти някаква диплома имаш ли? Отнякъде, било изток или запад?
      Last edited by Arana; 05.03.2023, 18:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Уважение не се постига с унижение.
        Силата няма нужда нито от уважение , нито от одобрение . Сблъсъкът винаги е болезнен ....кой е следващият е функция на слабостта искаща сила , а за да няма следващ е нужна любов .....Мозъкът бидейки инструмент на илюзията ,винаги , винаги има нужда от побутване ,за да осъзнае безсмислието на егото !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          Пселютно вярно.
          п.п Ти друга работа нЕмаш ли, та ме дразниш с тая Рибера? Тц, тц, тц, срама нямаш!
          Това обясних веднъж, на някои същества живота е тук във Инвестора,
          и говорим за петилетки и повече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Точно така.И когато казваш на някой мъж,че гледал от селската си камбанария ,че бил изостанал в развитието си с векове ,не бил достоен да живее в Мадрид, че се бил оженил за грозна и тъпа жена и че не можел да предложи нищо друго освен бързо чукане, не очаквай уважение.
            What ?
            Aааа, за това било всичко, господи боже,
            ама да слезе да си събере вересиите го моля сериозно.
            Уау, Мадрид станар равностоен на Лондон и Цюрих, според представите на представителката на Северопадналата България.
            Само, че класа се постига от родословното дърво, след две-три поколонения, поне.
            А, не, като представител на второ поколоние дето носи обуща и не е родено на къра.
            Нито дипломите са ценз, това е индустрия, всеки едноок/куц/тъп би завършил всичко възможно,
            ако си плати семестрите на Запад и някой да му помага със изпитите срещу заплащане.
            Не, че испанската столица няма квартали коптори.
            Повече уважение бих дал на някой български овчар, отколкото на превъзнесени зомбита емигрирали в чужбина и гледащи отвисоко.
            Ганчето се изявява както последна инстанция по всяка тема, пази боже, че има Гъгъл.
            Миро, чувствата са взаимни, не си единствен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              Пселютно вярно.
              п.п Ти друга работа нЕмаш ли, та ме дразниш с тая Рибера? Тц, тц, тц, срама нямаш!
              Нямам тц

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Хм. Да речем, че харемите от млади жени не предизвикват и мен уважение към индивида дерзаещ за подобен социален модел.

                Не познавам жена ти. Слагаш ми неистини в устата. Никога не си позволявам да обиждам хора, които не познавам. Обсъждаме начин на мислене и поведенчески модели, както и ценностни системи.

                Ако предложиш нещо по-галантно от заглеждане по помакини и мисъл за бързото им изчукване докато си със съпругата си на “спа” ще си променя и мнението, не че има някакво значение за живота, вселената и всичко останало.

                Наздраве с една Рибера
                Пселютно вярно.
                п.п Ти друга работа нЕмаш ли, та ме дразниш с тая Рибера? Тц, тц, тц, срама нямаш!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Интересно е от какви животни ще се възползват?
                  Очевидно не и от самовлюбени котенца.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не се е родил този, който ще ми казва какво да правя .

                    Разполагаш с игнор опция. Решаваш си сам.
                    Хахаха.Точно днес гледах едно предаване в Ютуб с Андрю Тейт.И една жена го попита защо мъжете не искат да излизат с качествена жена като нея.И той не отрече,че е качествена,но каза,че мъжете постоянно водят битки на работата,в бизнеса са и така нататък и последното нещо, което искат е да водят и битки вкъщи.
                    Андрю Тейт ми е един вид гуру,въпреки че е по-млад от мен. Но нямам проблем да се уча и от по-младите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Значи чувствата са взаимни.Не виждам смисъл да комуникираме. Имаш си интересни събеседници-другите жени,девственикът Харпия, така че няма да ти е никакъв проблем, че не общуваш с мъж като мен.
                      Не се е родил този, който ще ми казва какво да правя .

                      Разполагаш с игнор опция. Решаваш си сам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Хм. Да речем, че харемите от млади жени не предизвикват и мен уважение към индивида дерзаещ за подобен социален модел.

                        Не познавам жена ти. Слагаш ми неистини в устата. Никога не си позволявам да обиждам хора, които не познавам. Обсъждаме начин на мислене и поведенчески модели, както и ценностни системи.

                        Ако предложиш нещо по-галантно от заглеждане по помакини и мисъл за бързото им изчукване докато си със съпругата си на “спа” ще си променя и мнението, не че има някакво значение за живота, вселената и всичко останало.

                        Наздраве с една Рибера
                        Значи чувствата са взаимни.Не виждам смисъл да комуникираме. Имаш си интересни събеседници-другите жени,девственикът Харпия, така че няма да ти е никакъв проблем, че не общуваш с мъж като мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Мире, продавач който не умее да слуша клиента го губи. Не е нужно през две изречения да се крещи -“аз съм мъж бе, мъж”. Това отново е признак на неувереност. Мен живота ме е научил, че най-доброто доказателство са резултатите, а не приказките.

                          Хора които изпадат редовно в полемики, няма как да са добри водачи. Ей го - жена написа, че е безсмислено да се купува миялна машина за 2те мръсни чинии от една вечеря. А мъжа отсреща се чуди и се вайка, та чак до изкуствен интелект стига, барем заеме няква позиция. Пластелин. И не говоря за съфорумеца - тук стотици пъти сме повтаряли - използваме поведенчески модели, а не категоризации.

                          Затова и на теб ти вадят етикети, които са свързани с определени прослойки на обществото, именно заради начина на мислене и поведенчески модели, присъщи на определена група от хора. Това не означава, че конкретно ти си такъв, а че персонажа, който отразяваш във форума има много сходства с тях. А ти се фрустрираш, защото въпреки, че не се смяташ за представителна извадка от тази група, не си на 100% убеден и демонстрираш реактивност.
                          Ами хубаво-важни са резултатите. Ти си заможен мъж,а не си убедил жена ти/приятелката ти да ти роди деца. При твоите финансови възможности без проблем може да отглеждаш няколко деца.
                          И никакъв негативен персонаж не отразявам аз-не пия алкохол, а най-честите скандали в семейството стават след употреба на алкохол, не упражнявам насилие над жена си,нито физическо, нито психическо.Знам,че ви е трудно да разберете,но наистина има жени, за които не е проблем ,че се грижат за домакинството. Жена ми има пълна свобода да ходи,където си поиска,да се облича както поиска и тя има думата как да се подрежда дома ни.И всеки ден я карам и забирам от работа с колата,въпреки че има спирка на градският транспорт на 50 м от дома ни.Има мъже,които третират жените си като парцали, но аз нямам нищо общо с такива. И със сигурност знам какъв съм,а това,че някой, който не познава нито мен,нито съпругата ми,ме поставя в някакъв негативен поведенчески модел ,си е лично негов проблем .
                          Какъв негативен поведенчески модел видя в това?
                          Last edited by mirodes; 05.03.2023, 14:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Точно така.И когато казваш на някой мъж,че гледал от селската си камбанария ,че бил изостанал в развитието си с векове ,не бил достоен да живее в Мадрид, че се бил оженил за грозна и тъпа жена и че не можел да предложи нищо друго освен бързо чукане, не очаквай уважение.
                            Хм. Да речем, че харемите от млади жени не предизвикват и мен уважение към индивида дерзаещ за подобен социален модел.

                            Не познавам жена ти. Слагаш ми неистини в устата. Никога не си позволявам да обиждам хора, които не познавам. Обсъждаме начин на мислене и поведенчески модели, както и ценностни системи.

                            Ако предложиш нещо по-галантно от заглеждане по помакини и мисъл за бързото им изчукване докато си със съпругата си на “спа” ще си променя и мнението, не че има някакво значение за живота, вселената и всичко останало.

                            Наздраве с една Рибера
                            Last edited by Arana; 05.03.2023, 14:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Бъди сигурен, че този младеж ще има много повече полза да се вслушва в съвети на женени мъже с деца на средна възраст като Пачангата и мен,отколкото ако слуша жените на средна възраст във форума. За никакво псевдомъжкарско поведение не става въпрос, а че една жена трябва да има уважение към мъжа си и да се грижи за домакинството, да роди деца и да ги отгледа.И колкото повече мъжът си отстоява мъжката позиция в семейството, толкова по-добре и за двамата. Не става въпрос за грубост, а просто с поведението си мъжът да респектира жената до него.
                              Сам казваш,че неуредените отношения мъж жена се отразявали на популацията. Ами естествено, че ще е така,щото жените като усетят,че мъжът е мека Мария и не си дават зор да забременеят,родят и отгледат деца от такъв мъж.
                              Мире, продавач който не умее да слуша клиента го губи. Не е нужно през две изречения да се крещи -“аз съм мъж бе, мъж”. Това отново е признак на неувереност. Мен живота ме е научил, че най-доброто доказателство са резултатите, а не приказките.

                              Хора които изпадат редовно в полемики, няма как да са добри водачи. Ей го - жена написа, че е безсмислено да се купува миялна машина за 2те мръсни чинии от една вечеря. А мъжа отсреща се чуди и се вайка, та чак до изкуствен интелект стига, барем заеме няква позиция. Пластелин. И не говоря за съфорумеца - тук стотици пъти сме повтаряли - използваме поведенчески модели, а не категоризации.

                              Затова и на теб ти вадят етикети, които са свързани с определени прослойки на обществото, именно заради начина на мислене и поведенчески модели, присъщи на определена група от хора. Това не означава, че конкретно ти си такъв, а че персонажа, който отразяваш във форума има много сходства с тях. А ти се фрустрираш, защото въпреки, че не се смяташ за представителна извадка от тази група, не си на 100% убеден и демонстрираш реактивност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Уважение не се постига с унижение.
                                Точно така.И когато казваш на някой мъж,че гледал от селската си камбанария ,че бил изостанал в развитието си с векове ,не бил достоен да живее в Мадрид, че се бил оженил за грозна и тъпа жена и че не можел да предложи нищо друго освен бързо чукане, не очаквай уважение.
                                Last edited by mirodes; 05.03.2023, 13:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X