IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Бъди сигурен, че този младеж ще има много повече полза да се вслушва в съвети на женени мъже с деца на средна възраст като Пачангата и мен,отколкото ако слуша жените на средна възраст във форума. За никакво псевдомъжкарско поведение не става въпрос, а че една жена трябва да има уважение към мъжа си и да се грижи за домакинството, да роди деца и да ги отгледа.И колкото повече мъжът си отстоява мъжката позиция в семейството, толкова по-добре и за двамата. Не става въпрос за грубост, а просто с поведението си мъжът да респектира жената до него.
    Сам казваш,че неуредените отношения мъж жена се отразявали на популацията. Ами естествено, че ще е така,щото жените като усетят,че мъжът е мека Мария и не си дават зор да забременеят,родят и отгледат деца от такъв мъж.
    Уважение не се постига с унижение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Харесва ми анализа, който си направила. Както сама виждаш - насреща имаме неувереност, която се опитва да бъде прикрита с псевдомъжкарско поведение. По този начин, вместо да се подобрява ситуацията, става обратното.

      За жалост голяма част от хората буквално не знаят къде се намират. Ако наравим аналогия с пазар, където децата са дефицитна стока, а жените са потенциални купувачи, то мъжката роля се пада на продавачите. Колкото и странно да звучи, виждам как способността на мъжете да убеждават намалява, и това пряко рефлектира върху популацията.

      В крайна сметка всички са недоволни, но основната заслуга да търпим такива последствия е на продавачите. Сякаш липсва мотивация и хъс, точно там където битката е на живот и смърт.

      Подозирам социалните мрежи за основен виновник, понижаващ амбицията за развитие, заради множеството откази.

      Бъди сигурен, че този младеж ще има много повече полза да се вслушва в съвети на женени мъже с деца на средна възраст като Пачангата и мен,отколкото ако слуша жените на средна възраст във форума. За никакво псевдомъжкарско поведение не става въпрос, а че една жена трябва да има уважение към мъжа си и да се грижи за домакинството, да роди деца и да ги отгледа.И колкото повече мъжът си отстоява мъжката позиция в семейството, толкова по-добре и за двамата. Не става въпрос за грубост, а просто с поведението си мъжът да респектира жената до него.
      Сам казваш,че неуредените отношения мъж жена се отразявали на популацията. Ами естествено, че ще е така,щото жените като усетят,че мъжът е мека Мария и не си дават зор да забременеят,родят и отгледат деца от такъв мъж.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ледников период по-скоро
        Уви потоп ще да е , но мренето е функция на живите , за умрелите приживе или хубаво или нищо !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Неглиижираш задаващият се потоп но нейсе ,трудно е да наплюеш огледалата !
          Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ледников период по-скоро
          Хихихи

          Големи сте сладури!

          Споко! Ей сега ще дойде bota и ще разведри обстановката с някой екзотичен лаф

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
            Лошото е, че има хора, и то интелигентни, които се влияят от неговото мнение и формират в ума си неадекватни поведенчески модели...

            Видяхме наскоро един Момчо, който беше разколебан дали е нормално понякога да мие чиниите вкъщи...
            Отиде да пита Изкуствения интелект. Получи утвърдителен и убедителен отговор, но това не му беше достатъчно...
            За да не изостава от масата, взе решение да купи съдомиялна машина - за улеснение.
            А дали на човек, който живее с гаджето си под наем, му трябва съдомиялна машина? Колко ли чинийки на ден имат за миене, като сигурно се хранят веднъж дневно вкъщи, и то не всеки ден? И дали е удачно да си купиш съдомиялна машина, ако ще я ползваш веднъж седмично/месечно???
            (извинявай Пич, не искам да те обидя... но вярвам, че най-ценното в един форум са алтернативните мнения и в крайна сметка ще извлечеш нещо ценно за себе си )
            Харесва ми анализа, който си направила. Както сама виждаш - насреща имаме неувереност, която се опитва да бъде прикрита с псевдомъжкарско поведение. По този начин, вместо да се подобрява ситуацията, става обратното.

            За жалост голяма част от хората буквално не знаят къде се намират. Ако наравим аналогия с пазар, където децата са дефицитна стока, а жените са потенциални купувачи, то мъжката роля се пада на продавачите. Колкото и странно да звучи, виждам как способността на мъжете да убеждават намалява, и това пряко рефлектира върху популацията.

            В крайна сметка всички са недоволни, но основната заслуга да търпим такива последствия е на продавачите. Сякаш липсва мотивация и хъс, точно там където битката е на живот и смърт.

            Подозирам социалните мрежи за основен виновник, понижаващ амбицията за развитие, заради множеството откази.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Неглиижираш задаващият се потоп но нейсе ,трудно е да наплюеш огледалата !
              Ледников период по-скоро

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Мерси за мнението. Много мило, Съни
                Неглиижираш задаващият се потоп но нейсе ,трудно е да наплюеш огледалата !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мерси за мнението. Много мило, Съни
                  You are welcome, Arana
                  Нещата са такива, каквито ги виждаме с ума си!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Миро много наптрапчиво и неуморно налага собствените си възгледи за живота,
                    промотира туркини, помакини и рускини, непрекъснато обижда и унижава българките, все едно са някаква измет неземна...

                    Това обаче е естествено за човек със съотвеното възпитание (!) и ниска култура на поведение... и повдига някои интересни въпроси за мотивацията му...

                    Лошото е, че има хора, и то интелигентни, които се влияят от неговото мнение и формират в ума си неадекватни поведенчески модели...

                    Видяхме наскоро един Момчо, който беше разколебан дали е нормално понякога да мие чиниите вкъщи...
                    Отиде да пита Изкуствения интелект. Получи утвърдителен и убедителен отговор, но това не му беше достатъчно...
                    За да не изостава от масата, взе решение да купи съдомиялна машина - за улеснение.
                    А дали на човек, който живее с гаджето си под наем, му трябва съдомиялна машина? Колко ли чинийки на ден имат за миене, като сигурно се хранят веднъж дневно вкъщи, и то не всеки ден? И дали е удачно да си купиш съдомиялна машина, ако ще я ползваш веднъж седмично/месечно???
                    (извинявай Пич, не искам да те обидя... но вярвам, че най-ценното в един форум са алтернативните мнения и в крайна сметка ще извлечеш нещо ценно за себе си )

                    Интересното е, че има мъже, които се възхищават на Миро. Вместо да му накривят шапката...

                    Миро непрекъснато обижда Арана. Не я познавам, но съвсем ясно виждам, че...

                    ... Арана е изключително умна, интелигентна и мъдра жена... Зряла... Работеща... Учеща... Великодушна... Позитивна... Образована... Рядко срещан човек - ПОДАРЪК! Тя нищо не иска от никой. Просто се забавлява във форума! Убедена съм, че си има от всичко, което й трябва, и то по повече, отколкото и трябва! С какво е заслужила това лошо отношение от Миро?
                    Пълни глупости. Женен съм за българка и всичките ми гаджета досега са били българки.Майка ми е българка,сестра ми,дъщерите ми,племенницата ми също.Шест от осемте ми най-близки хора са български жени. Така че ми приписваш неща,които нито мисля,нито съм писал .НИКОГА не съм правил обобщение за българките,а само за конкретни жени.
                    И НИКОГА ПРЪВ не съм обиждал никого в тоя форум ,било мъж или жена.Но естествено като ме обидят да се защитя.Дръжте се възпитано и ще получите съответното отношение. Включително и ти многократно си обиждала не само мен ,но и съпругата ми.Арана постоянно ме обижда и се заяжда с мен. Ами естествено, че няма да й мълча.Възпитанието ми е такова, че когото човек се държи възпитано с мен получава съответното отношение, когато се държи надменно и подигравателно съща получава подобно отношение. Всеки жъне това,което е посял.
                    Винаги има избор да не комуникира с мен, както и ти.Има и функция "ignore ",така че изобщо няма и да ми четете коментарите,които не са благозвучни за аристократичните ви уши.
                    Ама ти не правиш това, а искаш да ми накривили шапката и настройваш другите участници във форума срещу мен.
                    Няма проблем-не държа да пиша в пиша тая тема. То е видно,че конструктивни разговори не могат да се водят, а се избиват комплекси.
                    Last edited by mirodes; 05.03.2023, 12:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                      Миро много наптрапчиво и неуморно налага собствените си възгледи за живота,
                      промотира туркини, помакини и рускини, непрекъснато обижда и унижава българките, все едно са някаква измет неземна...

                      Това обаче е естествено за човек със съотвеното възпитание (!) и ниска култура на поведение... и повдига някои интересни въпроси за мотивацията му...

                      Лошото е, че има хора, и то интелигентни, които се влияят от неговото мнение и формират в ума си неадекватни поведенчески модели...

                      Видяхме наскоро един Момчо, който беше разколебан дали е нормално понякога да мие чиниите вкъщи...
                      Отиде да пита Изкуствения интелект. Получи утвърдителен и убедителен отговор, но това не му беше достатъчно...
                      За да не изостава от масата, взе решение да купи съдомиялна машина - за улеснение.
                      А дали на човек, който живее с гаджето си под наем, му трябва съдомиялна машина? Колко ли чинийки на ден имат за миене, като сигурно се хранят веднъж дневно вкъщи, и то не всеки ден? И дали е удачно да си купиш съдомиялна машина, ако ще я ползваш веднъж седмично/месечно???
                      (извинявай Пич, не искам да те обидя... но вярвам, че най-ценното в един форум са алтернативните мнения и в крайна сметка ще извлечеш нещо ценно за себе си )

                      Интересното е, че има мъже, които се възхищават на Миро. Вместо да му накривят шапката...

                      Миро непрекъснато обижда Арана. Не я познавам, но съвсем ясно виждам, че...

                      ... Арана е изключително умна, интелигентна и мъдра жена... Зряла... Работеща... Учеща... Великодушна... Позитивна... Образована... Рядко срещан човек - ПОДАРЪК! Тя нищо не иска от никой. Просто се забавлява във форума! Убедена съм, че си има от всичко, което й трябва, и то по повече, отколкото и трябва! С какво е заслужила това лошо отношение от Миро?
                      Мерси за мнението. Много мило, Съни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        ЕВРОПА СЪВСЕМ ИЗТРЕЩЯ! В ИСПАНИЯ УЗАКОНЯВАТ СЕКСА С ЖИВОТНИ!

                        Пита се в задачата мъжете или жените за нищу ни стаат
                        Споко. Подлежи на корекция. Тази година има избори

                        Здравите сили ще поемат властта и първото нещо, което ще направят е да отменят два три абсурдни закона и после ще си се посветят на класическото крадене и приватизация, традиционно за тукашното дясно

                        Екзотиката с тези закончета е аномалия, която дължим на една бивша касиерка в супермаркет додрапала до министърка на “равноправието”.

                        Абсурдите на популизма.
                        Last edited by Arana; 05.03.2023, 12:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Миро, много им се възхищаваш на туркините и на манталитета.
                          Миро много наптрапчиво и неуморно налага собствените си възгледи за живота,
                          промотира туркини, помакини и рускини, непрекъснато обижда и унижава българките, все едно са някаква измет неземна...

                          Това обаче е естествено за човек със съотвеното възпитание (!) и ниска култура на поведение... и повдига някои интересни въпроси за мотивацията му...

                          Лошото е, че има хора, и то интелигентни, които се влияят от неговото мнение и формират в ума си неадекватни поведенчески модели...

                          Видяхме наскоро един Момчо, който беше разколебан дали е нормално понякога да мие чиниите вкъщи...
                          Отиде да пита Изкуствения интелект. Получи утвърдителен и убедителен отговор, но това не му беше достатъчно...
                          За да не изостава от масата, взе решение да купи съдомиялна машина - за улеснение.
                          А дали на човек, който живее с гаджето си под наем, му трябва съдомиялна машина? Колко ли чинийки на ден имат за миене, като сигурно се хранят веднъж дневно вкъщи, и то не всеки ден? И дали е удачно да си купиш съдомиялна машина, ако ще я ползваш веднъж седмично/месечно???
                          (извинявай Пич, не искам да те обидя... но вярвам, че най-ценното в един форум са алтернативните мнения и в крайна сметка ще извлечеш нещо ценно за себе си )

                          Интересното е, че има мъже, които се възхищават на Миро. Вместо да му накривят шапката...

                          Миро непрекъснато обижда Арана. Не я познавам, но съвсем ясно виждам, че...

                          ... Арана е изключително умна, интелигентна и мъдра жена... Зряла... Работеща... Учеща... Великодушна... Позитивна... Образована... Рядко срещан човек - ПОДАРЪК! Тя нищо не иска от никой. Просто се забавлява във форума! Убедена съм, че си има от всичко, което й трябва, и то по повече, отколкото и трябва! С какво е заслужила това лошо отношение от Миро?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            ЕВРОПА СЪВСЕМ ИЗТРЕЩЯ! В ИСПАНИЯ УЗАКОНЯВАТ СЕКСА С ЖИВОТНИ!

                            Пита се в задачата мъжете или жените за нищу ни стаат
                            По-скоро мъжете. Като гледам как са загоряли живеещите жени в Испания и си изливат злобата по форумите, явно испанците не си вършат работата. Интересно е от какви животни ще се възползват?

                            Коментар


                            • ЕВРОПА СЪВСЕМ ИЗТРЕЩЯ! В ИСПАНИЯ УЗАКОНЯВАТ СЕКСА С ЖИВОТНИ!

                              Пита се в задачата мъжете или жените за нищу ни стаат
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Ти щото ще я издържаш ..... и ще издържаш още 4,5 чавета ....да ама не
                                Темата ли коментираме или моят личен живот?
                                А и доколкото познавам туркините в България (а имам преки наблюдения )нито имат средно по 4-5 деца, нито си стоят вкъщи,а повечето работят.Даже в област Кърджали има един от най-ниските коефициенти на плодовитост в България-1,31.При средно 1,58 за България. Не че българките раждат повече, ами просто в тая област има малко циганки.
                                Та както каза и tnm туркините са съвременни жени,ходят на работа, нямат по много деца.
                                Last edited by mirodes; 05.03.2023, 06:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X