IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Точно става въпрос за хора,които и понятие си нямат от женска психика.Най-важното,когато става въпрос за интимните отношения мъж жена е дали дадено поведение наранява другият във връзката.Познавам доста семейства,при които мъжът е изневерявал,но отношенията им не са се влошили от това.Жените не възприемат чак толкова негативно еднократна или краткотрайна изневяра.Имам един приятел,който всяка година ходи на санаториум и там си хваща по някоя за изчукване./Ето една възможност за Евго да завърже контакти,щото повечето жени ходят по тези санаториуми да се изчукат/Естествено не е казал на жена си,ама тя не е малоумна и се досеща.И всичко приключва дотам.
    Като се замисля нямам познат мъж от по-отраканите,който да не е изневерил на жена си.По-залюханите естествено не изневеряват.Щото няма коя да им върже.И го играят моралисти.Ама тая работа засяга само мъжът и жената,и не е работа на чужди хора да се бъркат във взаимоотношенията им.
    Бе ти май познаваш основно извратеняци, мислещи, че начесването на крастата е смисъла на отношенията и живота. Има още няколко, като репрезентативния, дето ти приглася. И то извратеняци в мисълта, не само в деянията, Ама що решихте да говорите от името на всички хора и мъже и жени, не мога да разбере. Някой ви упълномощи ли за това или се опитвате инстинктивно да оправдаете собствените си разбирания. Аз пък познавам малко подобни извратени семейства в които мъжът е тръгнал да гони числото 1000. Вие си го гонете, никой не ви спира. ама не говрете глупости от името на всички останали. Жената ти гледала децата, и това ти било важното, Децата като отлетят какво ще правиш с жената. Ще я смениш с поредната пачавра ли? Аре оставете мисловните си упражнения за вас си и не създавайте погрешни представи за други стойностни и качествени хора, които решихте да омаскарите, защото в очите им изглеждате меко казано като маскари!
    Last edited by malkia Muk; 15.05.2020, 10:33.
    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah

      КОнкуренция в природата. Нали се сещаш, че ти ще онодиш 2-3 девойки, Бай Стамен 4-5, и какво остава за останалите? 10 мъжки се борят за 1 кранта. СЪотношението мъже-жени е 50/50, и ако ти имаш 10 жени, това означава че 9 мъже са без жени. И те са готови на всичко и както в случая нашия колега, демонтрира добродетелност: вижте ме, аз имам ценности, не изневерявам, и ще бъда перфектния мъж за една жена.
      Знам, защото съм бил на неговото място като по-млад. За моя радост разбразх с с подобен подход жените не влизат в леглото, не и младите и красивите за които тайно мечтаех. Виж за онея над 35 с по1-2 деца работеше по-добре.
      Точно става въпрос за хора,които и понятие си нямат от женска психика.Най-важното,когато става въпрос за интимните отношения мъж жена е дали дадено поведение наранява другият във връзката.Познавам доста семейства,при които мъжът е изневерявал,но отношенията им не са се влошили от това.Жените не възприемат чак толкова негативно еднократна или краткотрайна изневяра.Имам един приятел,който всяка година ходи на санаториум и там си хваща по някоя за изчукване./Ето една възможност за Евго да завърже контакти,щото повечето жени ходят по тези санаториуми да се изчукат/Естествено не е казал на жена си,ама тя не е малоумна и се досеща.И всичко приключва дотам.
      Като се замисля нямам познат мъж от по-отраканите,който да не е изневерил на жена си.По-залюханите естествено не изневеряват.Щото няма коя да им върже.И го играят моралисти.Ама тая работа засяга само мъжът и жената,и не е работа на чужди хора да се бъркат във взаимоотношенията им.
      Last edited by mirodes; 15.05.2020, 09:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        И това за българките е много вярно. меркантилни до мозъка на костите си. Какво ли не правят за едно стори в някоя немска скъпа кола. Затова и доста от по-младите момчета правят всичко за някоя количка трета ръка избушеняк за 10-15 хиляди. За да свалят по-лесно мацките.

        Много от подрастващите момичета проституират по някакъв начин. Познавам момиче което ми разака за нейната приятелка 11 клас която си има 4-5 25-до30 годишни дето си я опъват редовно срещу подаръчета.
        Брей, че палава тази ученичка. Поне се е наситила на млади момчета.

        Виждам, че мъжете тук мислят като мен и са имали подобни случки на моите, т.е. меркантилност, номера, хитрини и заблуди.

        И аз, още от малък, знам, че ако мъжът не внимава, мадамата може да му отмъкне апартамента, 1/2 влог и каквото друго намери, пари, карти, злата.

        Но има един момент, че ако не са женени и имуществото му е от преди брака, трудно ще отмъкне нещо, а влогът е лично имущество от 2009 г. насам.

        И да ви кажа, че дори бедничките и оръфанките жени също правят номера (защото нямат).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          И кое е другото? Може пък точно то да е важното. Децата си хващат пътя в определен момент и какво остава? Че си изчукал няколко мастии... ми голямото важно! Как това създава стойност в ценностната ти система?
          Е кой ти е казал,че ми е важно?Просто един ме попита дали съм изневерил и аз отговорих,че е така.Оттам нататък тази тема се разнищи от жените във форума и се преекспонира.Нито ми е важно,нито ми е ценност.Хайде жените са ясни,ами ми е чудно защо мъж толкова преекспонира темата?А и в моя случай съпругата ми няма против да имам понякога подобни случки,стига да не се обвързвам и да ощетявам семейството си.Така че не мога да разбера какъв ви е проблема.Това са си наши отношения и това,че е случило два-три пъти за десетина години,не ме прави нито лош съпруг,нито лош баща.Почти всеки мъж при такава ситуация би се възползвал,щото това си ни е в природата.

          А ценностната ми система е свързана и с работата ми като юрист.Опитвам се да създам малко справедливост в обществото.
          В личен план никога не съм вършил престъпления,не съм предал доверието на приятели и роднини,нито пък съм се облагодетелствал от чужди хора,помагал съм на много хора със съвети или материално/с дребни суми,защото все пак имам семейство/.Така че драги ми господине,това,че съм изчукал две-три мастии,както се изрази,не ме прави боклук както няколко форумци се опитвате да ме изкарате.





          Last edited by mirodes; 15.05.2020, 02:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
            Може.Няма да свърши света.За мен е важно,че ми е родила и отглежда децата.Другото не е толкова важно.
            И кое е другото? Може пък точно то да е важното. Децата си хващат пътя в определен момент и какво остава? Че си изчукал няколко мастии... ми голямото важно! Как това създава стойност в ценностната ти система?

            Коментар





















            • И В ТЕЗИ РАБОТИ КЪСМЕТА Е ВАЖЕН..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Люта,брей.Нямах теб предвид.
                Огин жена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Съвсем ясно си спомням, че в коментарът си споменаваш жените от форума. Може би трябва да прочетеш какво си написал и да се поправиш, ако не си се изразил правилно?
                  Люта,брей.Нямах теб предвид.

                  Коментар


                  • По темата: За мен, жените винаги ще останат загадка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Много ясно се изразих,че имам предвид тези българки,които се омъжват за чужденци.
                      Търсиш спор там,където не съществува.
                      Съвсем ясно си спомням, че в коментарът си споменаваш жените от форума. Може би трябва да прочетеш какво си написал и да се поправиш, ако не си се изразил правилно?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Тя и за българин може да те поостави, ти продължавай да хойкаш .
                        Може.Няма да свърши света.За мен е важно,че ми е родила и отглежда децата.Другото не е толкова важно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Най-обичам да ме слагат в общ знаменател.

                          Сигурна съм, че знам повече от теб за рода и семейството си. Наследница съм на диви и непокорни дервенджии. Мога да намеря корените си няколко столетия назад. Възпитана съм да уважавам българските традиции и спазвам ритуали от нашата самобитност, за които ти представа си нямаш. Защото е казано, че дървото има корен, реката има извор, а човекът - кръв, т.е род и семейство.

                          По същият начин съм възпитала и сина. си. До такава степен, че отказа да отиде да учи в странство, макар да имаме възможности да го издържаме. Вярно, развява се из Европата с приятели, но това е само, за да обогати мирогледа си.
                          Много ясно се изразих,че имам предвид тези българки,които се омъжват за чужденци.
                          Търсиш спор там,където не съществува.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Че то това е нищо наказание. Да е благодарен изобщо, ако има ядене и да целува ръка
                            Па ако дамата има късмет, господинът мое и да се задави, дет се вика.
                            Наздраве, Прециту!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Точно така е.Стане ли прекалено добър един мъж и му се качват на главата.
                              Ей го и жените във форума развиват теорията,че е висша ценност да се омъжат за чужденец.Не им дреме за семейство,род,Родина.Готови са и фередже да сложат,само и само да е чужденец.
                              Най-обичам да ме слагат в общ знаменател.

                              Сигурна съм, че знам повече от теб за рода и семейството си. Наследница съм на диви и непокорни дервенджии. Мога да намеря корените си няколко столетия назад. Възпитана съм да уважавам българските традиции и спазвам ритуали от нашата самобитност, за които ти представа си нямаш. Защото е казано, че дървото има корен, реката има извор, а човекът - кръв, т.е род и семейство.

                              По същият начин съм възпитала и сина. си. До такава степен, че отказа да отиде да учи в странство, макар да имаме възможности да го издържаме. Вярно, развява се из Европата с приятели, но това е само, за да обогати мирогледа си.

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ала бала.На 10 българки,омъжени за чужденци има един българин женен за чужденка.И то разликата е,че чужденката приема българските нрави и става част от българското общество,а българката забравя рода и Родината и учи и децата си така.
                                Колкото до това дали на мен се умилкват,не бери грижа.Аз съм от лошите момчета ,така че не оставам на сухо.Женен съм,пък и да ме остави жената заради някой чужденец,все ще се намерят кандидатки да ми стоплят леглото.Макар че жена ми е последната,която би се омъжила за чужденец.Потомка е на участник в Априлското въстание и си държк на българското.И дъщерите ни възпитава така.А не като някои майки ,които от малки манипулират дъщерите си да се омъжват за чужденци.
                                Тя и за българин може да те поостави, ти продължавай да хойкаш .

                                Коментар

                                Working...
                                X