IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами ето-и сама си стигнала до същият извод.Че мъжете не влагат чувства в изневярата и след нея започват да се отнасят по-добре с жените си.А при жените е обратното.Един приятел така хвана гаджето си на калъп с друг мъж.Оная му беше лазила в краката и се молела да й прости.Той й прости и на следващата година я беше хванал да прави секс с двама едновременно.
    Друг пък си беше хванал приятелката,че се среща с бившето си гадже.И оная така беше обещала,че няма да се повтори.Да ама не,редовно си ходела при бившия да я боцка.

    Много образно се изразяваш...

    В интерес на истината: времето си минава, а тя остава "небоцкана"... Двойна загуба! Бивш /настоящ - може би подобно разделение не е част от мисленето на дамите...

    Как да си обясним подобен феномен? Все ще бъде загубено време... Тя е потърсила някакви компенсации, защото времето е неумолимо!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Алкохол не пия .
      И наистина не разбрах какво имаш предвид с хващане на самодивско.
      А свинското и него ли си го спрел.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        ...............................Той й прости и на следващата година я беше хванал да прави секс с двама едновременно.
        ........................................
        Ами "надгражда" жената.... (жесток термин, много е модерен)
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Местен фолклор, ще ме извиниш. Това е израз, който се използва, за да се онагледи нарушаването на някакви правила и норми. В случая - наличието на изневяра.

          П.П. Наздравицата ми е по инерция от другата тема, в която пиша.
          Ами ето-и сама си стигнала до същият извод.Че мъжете не влагат чувства в изневярата и след нея започват да се отнасят по-добре с жените си.А при жените е обратното.Един приятел така хвана гаджето си на калъп с друг мъж.Оная му беше лазила в краката и се молела да й прости.Той й прости и на следващата година я беше хванал да прави секс с двама едновременно.
          Друг пък си беше хванал приятелката,че се среща с бившето си гадже.И оная така беше обещала,че няма да се повтори.Да ама не,редовно си ходела при бившия да я боцка.
          Last edited by mirodes; 14.05.2020, 17:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Алкохол не пия .
            И наистина не разбрах какво имаш предвид с хващане на самодивско.
            Местен фолклор, ще ме извиниш. Това е израз, който се използва, за да се онагледи нарушаването на някакви правила и норми. В случая - наличието на изневяра.

            П.П. Наздравицата ми е по инерция от другата тема, в която пиша.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тъй, де- направо ще й се възхищава

              В интерес на истината - свидетел съм на една закономерност. Понеже повечето от колегите ми са мъже, хобито ми се практикува по-често от мъже, била съм доброволец, а там екипите се съставени основно от мъже, имала съм честа и удоволствието да присъствам на много мъжки разговори.

              Прави ми впечатление, че когато някой момък пристъпи в самодивско, след това става особено мил, внимателен и любвеобилен със половинката си.
              Наздраве!
              Алкохол не пия .
              И наистина не разбрах какво имаш предвид с хващане на самодивско.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Естествено,че не е вярно.Един мъж никога няма да презира жена си ако ако знае,че е разбрала за изневярата му.Даже още повече ще я заобича.Докато в обратният случай жената започва да презира мъжа.
                Тъй, де- направо ще й се възхищава

                В интерес на истината - свидетел съм на една закономерност. Понеже повечето от колегите ми са мъже, хобито ми се практикува по-често от мъже, била съм доброволец, а там екипите се съставени основно от мъже, имала съм честа и удоволствието да присъствам на много мъжки разговори.

                Прави ми впечатление, че когато някой момък пристъпи в самодивско, след това става особено мил, внимателен и любвеобилен с половинката си.
                Наздраве!
                Last edited by tnm; 14.05.2020, 17:54.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  И за да има баланс, има палави чичовци, на 45, 50 и 55 г. (стегнати и поддържани), с хубави професии и те могат да си позволят 25-годишна хубавица.

                  Дори да е от платения контингент. Яко, а?
                  Имам трима приятели ,които си хванаха гаджета с над 20 години по-млади.Даже двамата се ожениха за приятелките си,а третият е на път.Единият има вече и две деца от по-младата си с 25 години приятелка.Която се оказала и девствена.А пък нека разведените да хващат самолета и да върват при Ханс.На никого няма да липсват.
                  Last edited by mirodes; 14.05.2020, 17:34.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Същото е напълно валидно с обратен знак
                    Естествено,че не е вярно.Един мъж никога няма да презира жена си ако ако знае,че е разбрала за изневярата му.Даже още повече ще я заобича.Докато в обратният случай жената започва да презира мъжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Даже още преди това.Баща ми е бил студент през 70-е години и разправяше как имал колеги негри,араби и тем подобни.Същата история е била и тогава.
                      И за да има баланс, има палави чичовци, на 45, 50 и 55 г. (стегнати и поддържани), с хубави професии и те могат да си позволят 25-годишна хубавица.

                      Дори да е от платения контингент. Яко, а?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Любимите ти рускини и украинки тоже и то умножено по сто .
                        И що да са ми любими?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Не само те, Уотсън .
                          Ами изнасяйте се всички.Женете се за араби да ви слагат фереджета,за белгийски селяни и тем подобни.
                          Само,че нали се сещаш,че важи и обратното.България е държава в ЕС и много жени биха дали мило и драго да заживеят в България.И то красиви жени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Българки.Не циганки,туркини или арменки.Само българките са готови веднага да разтворят краката,щом видят западноевропеец.А и не само.Като бях на общежитие там имаше един арабин от Судан.И тоя колко българки прекара.И то беше много тъмен ,та чак го мислеха за негър,ама не беше.Абе гнусна история.
                            Любимите ти рускини и украинки тоже и то умножено по сто .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Всеки уважаващ себе си мъж на момента би прекратил връзката.Щото изневери ли жената веднъж ,тя ще продължи да го прави.А и като знае,че мъжът е разбрал,ще започне да го презира.Такава е женската природа.
                              Същото е напълно валидно с обратен знак

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мдъъъ, пък жената като разбере, че мъжът й е изневерил и не изпочупи наличната посуда от кухнята в главата му / тефал, ти мислиш за всичко/, той ще започне да й се възхищава ... на силата на характера има предвид

                                Изглежда нещата не са се променили много от времето когато, ако една жена не е била девствена в първата си брачна нощ, от другия ден до края до живота й на масата, освен приборите за семейството, се е слагал още един комплект - за този, с когото е била преди да се омъжи.
                                Наздраве!
                                Лошо няма.Бих оправдал такова женско поведение.

                                Коментар

                                Working...
                                X