IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Ма тов са митове и легенди. Смесените бракове повсеместно се увеличават пи една много проста причина. Самолетния транспорт стана като да вземеш рейс. Мешат се хората. Екзотиката привлича. Не всичко е пари.

    А не ти се умилкват, според мен, по различни причини, не защото си българин. Ох айде до утре ако имам време, че завършвам он лайн учебна година .
    Ала бала.На 10 българки,омъжени за чужденци има един българин женен за чужденка.И то разликата е,че чужденката приема българските нрави и става част от българското общество,а българката забравя рода и Родината и учи и децата си така.
    Колкото до това дали на мен се умилкват,не бери грижа.Аз съм от лошите момчета ,така че не оставам на сухо.Женен съм,пък и да ме остави жената заради някой чужденец,все ще се намерят кандидатки да ми стоплят леглото.Макар че жена ми е последната,която би се омъжила за чужденец.Потомка е на участник в Априлското въстание и си държк на българското.И дъщерите ни възпитава така.А не като някои майки ,които от малки манипулират дъщерите си да се омъжват за чужденци.
    Какво цивилизовано отношение-та стотици българки са омъжени за араби.В арабският свят не смятат жената за човек.В Западна Европа също се гледа на източноевропейците като на втора категория хора.И те щото западняците хич не изневеряват.Ей ги и двамата президенти Клинтън и Тръмп са изневерявали на жените си.Що си мислиш,че обикновените хора се различават?
    Сама даде и пример,че някакъв изпанец изневерявал на гаджето си.Такива примери с известни личности са стотици.
    Френските президенти пък всичките си имаха и любовници.Без сегашният,който си има любовници,ама мъже.В Италия същата работа.
    Last edited by mirodes; 14.05.2020, 19:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами много ясно,че щом българките предпочитат чужденци пред българи са безпътни.Що еврейките не се женят за чужденци?Или туркините?Като видят българките някой миризлив западноевропеец и веднага свалят гащите.Аз така веднъж в една дискотека се заговорих с един чужденец на английски език.После излязох навън и една жена вика на друга-тоя е чужденец.И веднага почнаха да ми се хилят и умилкват.А ако си българин ще се умилкват на куков ден.
      Защо ги предпочитат замислял ли си се? Дали от тях не получават повече уважение и по-цивилизовано отношение? Никой не ти рекламира бракове в чужбина. Просто ти се казва, че ако прекалиш с магариите относно “аз чукам и е ок, ама тя ми изневерява и не е ок” има алтернатива. Алтернативата може да е друг уважаващ жените българин например. Не е задължително да е чужденец.

      Иначе смесените бракове повсеместно се увеличават по една много проста причина. Самолетният транспорт стана като да вземеш рейс. Мешат се хората. Екзотиката привлича. Не всичко е пари.

      А не ти се умилкват, според мен, жените по съвсем различни причини, не защото си българин. Лека вечер.
      Last edited by Selena; 14.05.2020, 19:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        Толкова наранена и обезверена изглеждаш...
        Да не хукнеш сега да си променяш пола!!! ))
        От къв зор това ? Ти пък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

          Имаше един лаф, не помня от кой филм - че жената е като маймуната - не пуска клона, докато не хване другия. Явно пробва дали другия клон е по-здрав от нейния. А за чий х@й го прави - или и е малък сегашния, или и е скучно. За това - пълниш ѝ еклера, да не седи без работа и да не и е скучно. Пък то е ясно, че ще требе друга маймуна на твоя клон. То за това в природата повечето животни са полигамни
          Точно така е.Стане ли прекалено добър един мъж и му се качват на главата.
          Ей го и жените във форума развиват теорията,че е висша ценност да се омъжат за чужденец.Не им дреме за семейство,род,Родина.Готови са и фередже да сложат,само и само да е чужденец.
          Last edited by mirodes; 14.05.2020, 18:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

            Ще прецакаш някой с този съвет - в България, все още работата с предбрачните договори е пунта мара. Ти го имаш, ма не струва нищо.

            п.п. и ние ядем бонбонки "тик-так" и пушим цигарки "кент"... не е от вчера
            Няма кого да прецакам всеки мъж е добре да се подсигури. Не от вчера много жени се омъжват по сметка после развод и бягат с някой милион, апартамент, кола и прочие. Предбрачен договор образно казано, има си всякакви хватки да не може жената после да те изцоца и да ти харчи парите с някой мърляч

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Ще го обича на куков ден.Ще започне да го презира.
              Имаше един лаф, не помня от кой филм - че жената е като маймуната - не пуска клона, докато не хване другия. Явно пробва дали другия клон е по-здрав от нейния. А за чий х@й го прави - или и е малък сегашния, или и е скучно. За това - пълниш ѝ еклера, да не седи без работа и да не и е скучно. Пък то е ясно, че ще требе друга маймуна на твоя клон. То за това в природата повечето животни са полигамни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Жената също може да изневери един, два, че и три пъти - без да влага чувства. Само колкото да се увери, че е постъпила правилно при избора си на съпруг. Как после да не го заобича още по-силно!?
                Ще го обича на куков ден.Ще започне да го презира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                  Другото което е мъжете с пари задължително по едно предбрачно договорче. В случай че жената иска развод и да се хване с някой кирливец, да не ви вземат после паричките и "да издържате" друг мъж. Щото любовта е до време. Пък и голяма част от мъжете са лапнишарани, само една усмивка и дават мило и драго да свалят звезди. А жените са хитри.
                  Ще прецакаш някой с този съвет - в България, все още работата с предбрачните договори е пунта мара. Ти го имаш, ма не струва нищо.

                  п.п. и ние ядем бонбонки "тик-так" и пушим цигарки "кент"... не е от вчера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    То тва си е вина на мъжете. Жените като нямат страх от тях какво очакваш? Напълнило се е с меки китки. Да не ме разбирате погрешно твърдо против съм насилието над жени. но в самата жена трябва да има чувство на страх от мъжа и. Така че да си знае че ако изневери и нея и любовника и не ги чака нищо добро. Примерно мутрите. Мутреските им много много не смеят да свалят гащи на тоя и оня защото знаят какво може да им се случи. А тва че тези мъже са били някакви чехлювци си е техен проблем. Трябва още от самото начало да вземеш респекта на жената, а в мига в който няма вече респект към теб със сигурност ще изневерява. Оставяйте си жените преди те да оставят вас
                    Абе и двамата не са чехльовци.Даже си бяха сериозни свалячи като ученици и студенти.Сега са женени с по две деца.Ама явно ония кучки са решили,че са такива и са им слагали рога.Явно са били влюбени пичовете.Ама патките не са го оценили.
                    Иначе подкрепям написаното от теб.
                    Сега се сетих,че и двете бяха изневерили с чужденци.Едната с грък в България,другата с немец в Германия.
                    Last edited by mirodes; 14.05.2020, 18:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      ... му сервира "студено ястие". Коварна, подла и подмолна.
                      Наздраве, Селена!
                      Че то това е нищо наказание. Да е благодарен изобщо, ако има ядене и да целува ръка

                      Коментар


                      • И това за българките е много вярно. меркантилни до мозъка на костите си. Какво ли не правят за едно стори в някоя немска скъпа кола. Затова и доста от по-младите момчета правят всичко за някоя количка трета ръка избушеняк за 10-15 хиляди. За да свалят по-лесно мацките.

                        Много от подрастващите момичета проституират по някакъв начин. Познавам момиче което ми разака за нейната приятелка 11 клас която си има 4-5 25-до30 годишни дето си я опъват редовно срещу подаръчета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Жената ще презира и ненавижда мъж, който й е изневерил. Тефалът ще е най-малкият му проблем. Тя може с години да не го показва, докато някой ден ...

                          Това имах предвид. Дискусията се изроди в хуленето на българката, което е доста грозно. Понеже е предпочела друг етнос, сакън, колко е лошава тя и разпътна. Ама ако съм мъж, всичко ми е позволено и всичко ми се прощава. Пак двоен, малко инфантилен аршин общо взето.

                          А темата е за това какво искат жените. Ами, научихме какво не искат мъжете общо взето. Не е зле от време на време човек да се попогледне в огледалото и малко да си поразшири кръговзора.

                          Затова известно време ще Ви оставя, господа .
                          Ами много ясно,че щом българките предпочитат чужденци пред българи са безпътни.Що еврейките не се женят за чужденци?Или туркините?Като видят българките някой миризлив западноевропеец и веднага свалят гащите.Аз така веднъж в една дискотека се заговорих с един чужденец на английски език.После излязох навън и една жена вика на друга-тоя е чужденец.И веднага почнаха да ми се хилят и умилкват.А ако си българин ще се умилкват на куков ден.

                          Коментар


                          • Другото което е мъжете с пари задължително по едно предбрачно договорче. В случай че жената иска развод и да се хване с някой кирливец, да не ви вземат после паричките и "да издържате" друг мъж. Щото любовта е до време. Пък и голяма част от мъжете са лапнишарани, само една усмивка и дават мило и драго да свалят звезди. А жените са хитри.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ами ето-и сама си стигнала до същият извод.Че мъжете не влагат чувства в изневярата и след нея започват да се отнасят по-добре с жените си.А при жените е обратното.Един приятел така хвана гаджето си на калъп с друг мъж.Оная му беше лазила в краката и се молела да й прости.Той й прости и на следващата година я беше хванал да прави секс с двама едновременно.
                              Друг пък си беше хванал приятелката,че се среща с бившето си гадже.И оная така беше обещала,че няма да се повтори.Да ама не,редовно си ходела при бившия да я боцка.
                              Жената също може да изневери един, два, че и три пъти - без да влага чувства. Само колкото да се увери, че е постъпила правилно при избора си на съпруг. Как после да не го заобича още по-силно!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ами ето-и сама си стигнала до същият извод.Че мъжете не влагат чувства в изневярата и след нея започват да се отнасят по-добре с жените си.А при жените е обратното.Един приятел така хвана гаджето си на калъп с друг мъж.Оная му беше лазила в краката и се молела да й прости.Той й прости и на следващата година я беше хванал да прави секс с двама едновременно.
                                Друг пък си беше хванал приятелката,че се среща с бившето си гадже.И оная така беше обещала,че няма да се повтори.Да ама не,редовно си ходела при бившия да я боцка.
                                То тва си е вина на мъжете. Жените като нямат страх от тях какво очакваш? Напълнило се е с меки китки. Да не ме разбирате погрешно твърдо против съм насилието над жени. но в самата жена трябва да има чувство на страх от мъжа и. Така че да си знае че ако изневери и нея и любовника и не ги чака нищо добро. Примерно мутрите. Мутреските им много много не смеят да свалят гащи на тоя и оня защото знаят какво може да им се случи. А тва че тези мъже са били някакви чехлювци си е техен проблем. Трябва още от самото начало да вземеш респекта на жената, а в мига в който няма вече респект към теб със сигурност ще изневерява. Оставяйте си жените преди те да оставят вас

                                Коментар

                                Working...
                                X