IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жена от чужбина също е вариант.Особено рускиня или украинка.Дават мило и драго да се махнат от тези държави пък и са много красиви.Има сайтове,в които украинки и рускини си търсят мъже от чужбина.Не се знае на каква ще попадне ама не е казано,че веднага ще се жени за нея.Дори и кратка връзка с някоя руска или украинска красавица си заслужава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


      Или да я накара да вкара колата в гаража. Ако го направи с една маневра, дълбоко да се замисли.
      Стига бе, момчето ще откачи....
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        И да провери преди това за операция....

        Или да я накара да вкара колата в гаража. Ако го направи с една маневра, дълбоко да се замисли.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Имах една позната помакина, около 30-те, девствена, мога да я потърся къде е сега при интерес, не изглежда зле
          Иначе, си докарай тайландка, ще намериш симпатични около 25-те год, знаят да готвят, всички са спортни типажи, слушат, масажи правят, постоянно се усмихват, леки са - около 50-55кг, ти като си по-висок още повече ще изглеждаш като закрилник за нея, там заплатата е 200 евро, с удоволствие ще дойде у БГто.
          Разлики в годините не им пречат, умират да докопат западняк, било и с 15-20 год разлика.
          И да провери преди това за операция....
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

            Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

            Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
            Имах една позната помакина, около 30-те, девствена, мога да я потърся къде е сега при интерес, не изглежда зле
            Иначе, си докарай тайландка, ще намериш симпатични около 25-те год, знаят да готвят, всички са спортни типажи, слушат, масажи правят, постоянно се усмихват, леки са - около 50-55кг, ти като си по-висок още повече ще изглеждаш като закрилник за нея, там заплатата е 200 евро, с удоволствие ще дойде у БГто.
            Разлики в годините не им пречат, умират да докопат западняк, било и с 15-20 год разлика.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

              Тоя па и тоя. ... Романтичен секс. ...тва да не е меден месец.
              Човека жена няма, плаче му се, жив да го ожалиш, ти му надуваш главата с романтичен секс ...
              Ти виждал ли си го Евго на живо?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Евгоооо ще те пребия , изтървал си много. ЖЕНАТА искала да гради ДОМ с тебе. Повече от това ти не трябва. Трябвало е да питаш къде и какво мисли да прави с твоите неща и ако ти хареса вземаш директно, ако те избъзика още по добре …. а и много як роматичен секс е можело да се получи.
                Тоя па и тоя. ... Романтичен секс. ...тва да не е меден месец.
                Човека жена няма, плаче му се, жив да го ожалиш, ти му надуваш главата с романтичен секс ...
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ъхъм. Чадо, и от тоз сериал нищо не си разбрал. Целия харем барабар с всички мъже там ги въртеше майката на султана. Страхотна актриса между другото.

                  Съвети вече не смея да давам, че съвсем ще те объркаме.

                  Как да угоди на всички, човека... Само върти очи, обещава и чака следващият съвет...

                  Една дама - ако не му каже: евалла, браво, добре се справяш - как може да му вдигне самочувствието?

                  То и тук: майката ще каже на Айше - кога, как и по колко му се полага - и ето ти я ролята на мамаН... То, навсякъде е така... Затова хората /мъжете/ му дават различни съвети..., значи отново сме в началото: има две непримирими групировки /по пол/ - всяка от които защитава приоритетите /СИ/...

                  /гледах колко настървено една булка опитваше ПЪРВА да настъпи младоженеца, но се оказа, че онзи е по-подвижен... ))... Майтапчии! /

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                    Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

                    Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

                    Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

                    Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все кусури им намира.



                    Баце лошото е ,че читава е почти абсурд да срещнеш ! Ти сигурен ли си ,че си читав ? Без компромис ще си вечния ерген ,което принципно не е ок . Не ти знам набора но ако е над 45годишен и търсиш млада булка ще ти е АДСКИ трудно !
                    Last edited by pa4anga; 13.05.2020, 23:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                      Интересно е, че пишещите тук споделят и лични неща.

                      Да ви кажа, при пандемия от коронавирус е трудно да започнеш връзка с непозната жена.

                      Имал съм приятелка селянка, но не мина хубаво, разказвал съм. Не мисля, че е добра идея всеки уикенд да ме тормози да ходим на селото й, при мама. И наскоро имах кандидатка селянка, без да сме консумирали любовта си, правеше планове да променя и да размества у нас !?!

                      Аз съм малко като Джони, от другата тема, който все не може да си намери хубав апарт. Има пари, но все кусури им намира.



                      Евгоооо ще те пребия , изтървал си много. ЖЕНАТА искала да гради ДОМ с тебе. Повече от това ти не трябва. Трябвало е да питаш къде и какво мисли да прави с твоите неща и ако ти хареса вземаш директно, ако те избъзика още по добре …. а и много як роматичен секс е можело да се получи.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

                        Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

                        Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
                        Ъхъм. Чадо, и от тоз сериал нищо не си разбрал. Целия харем барабар с всички мъже там ги въртеше майката на султана. Страхотна актриса между другото.

                        Съвети вече не смея да давам, че съвсем ще те объркаме.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

                          Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

                          Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
                          кукуруку - вафла чудна
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Мен пък ми харесва както е при турците (справка "Великолепния век").

                            Жената да е покорна, мъжът да решава всичко, а тя да свежда глава и да му се покланя, като минава.

                            Като дойде мадамата, можем да те покани на гости у нас.....да я одобриш и харесаш,
                            Виж сега-трябва да има и компромис.За жените е много важно да подредят дома както те намерят за добре.И жената дойде в моята къща и сега всички промени са по нейно настояване.На мен хич не ми дреме-важното е,че се грижи за децата,мен и домакинството.Трябва да им се остави свобода да правят някои неща,които те искат.А важните за един мъж са да му е вярна на първи място,да му роди деца,да се грижи за децата и домакинството,да не отказва често секс/щото понякога отказват,особено ксто се родят и децата/.Ако тръгнеш да се карате за абажура или секцията доникъде няма да я докарате.

                            Коментар


                            • Нямах намерение да пиша повече в темата, но нещата загрубяха.....
                              Времето от топло, стана горещо....КОВИД от заплаха, стана предизвикателство.....
                              Днес се разходих по улиците и леко се пообъркАх....Младите дамички са се разголили като за плаж и са придобили егати нахалните погледи.....Направо се нуждаят от хомонална терапия.....( не орална, а хормонална...)

                              пп Колегата Evgo, започва да ме дразни.....
                              Алоуууу, форумите са за 40 + годишните..
                              За теб са дискотеките !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                Дали? Ако е проумяла, че в други общности съпругът и ще изглежда като ..... да не казвам. На нея ли се подиграват, или на него?
                                Дреме им,че някой щял да им се подиграва.Аз лично не им се присмях-щом така разбират живота,нека така да си го живеят.Естествено това е някаква крайност,която никога не бих искал от моя жена.Въпросът е ,че в тези общности жените са учени на уважение към мъжа.А не както пише един форумец да му слагат рога и да му викат балък.

                                Коментар

                                Working...
                                X