IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Недей убива всичко детско в моята емигрантска душа. Тъкмо да го докарам до идеализация и ти люс с голямата секира. То ако е 40-60 пропорцията пак добре. Значи Евго няма какво да писка толкова.
    За мен е "поне 40%", че като гледам колко грамотни идват и при мен да ги обучавам.

    Мъжко, женско...... все е функционално неграмотно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Лудо шоу беше. Насред тая посткоронна скука

      Къде видя и външност не знам. Едната, оная дето си свали гащите в ефир на петата секунда е ясно с какво си изкарва прехраната. За останалите е загадка.
      Да бе, те и на външност не виждам нещо кой знае какво, ама нали едната била плеймейтка или каквото там. Та явно все нещо е успяла да "продаде". Тя и една бивша миска и викаха "крокодил", ама се води мис, нали?

      Е, скивай ! За "промяната" във вкусовете на мъжете през годините.... или дълбочината на джобовете на спонсорите им!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Аз мога да се обзаложа, че покрива поне едни 40% представителност!
        Недей убива всичко детско в моята емигрантска душа. Тъкмо да го докарам до идеализация и ти люс с голямата секира. То ако е 40-60 пропорцията пак добре. Значи Евго няма какво да писка толкова.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Това не е представителна извадка на съвременните моми, стига моля ти се.
          Аз мога да се обзаложа, че покрива поне едни 40% представителност!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Аз заради коментара на Селена за рускинчето намерих епизода и си го пуснах - за викторината с въпросите!

            Голям майтап - всичките са прости като галоши! И със сигурност не си изкарват парите сами. Ако изобщо успеят да изкарат пари - то е само с външност, щото с акъл - просто няма как! Тъй че да са благодарни на родителите си за гените! Толкоз...

            Имаше само 1 момиче с по-висока обща култура -> изкараха я зубрачка. То това е защитата на глупачките - обидата. Друго не можаха да измислят.
            Лудо шоу беше. Насред тая посткоронна скука

            Къде видя и външност не знам. Едната, оная дето си свали гащите в ефир на петата секунда е ясно с какво си изкарва прехраната. За останалите е загадка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              ти гледа ли ергена - аз сал 1 епизод + рекламите от време на време.
              Е то има ли ЕДНА дето да работи? А са на по 30-40 години издрани крокозъбели.
              Аз заради коментара на Селена за рускинчето намерих епизода и си го пуснах - за викторината с въпросите!

              Голям майтап - всичките са прости като галоши! И със сигурност не си изкарват парите сами. Ако изобщо успеят да изкарат пари - то е само с външност, щото с акъл - просто няма как! Тъй че да са благодарни на родителите си за гените! Толкоз...

              Имаше само 1 момиче с по-висока обща култура -> изкараха я зубрачка. То това е защитата на глупачките - обидата. Друго не можаха да измислят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ти гледа ли ергена - аз сал 1 епизод + рекламите от време на време.
                Е то има ли ЕДНА дето да работи? А са на по 30-40 години издрани крокозъбели.
                Че то коя нормална ще отиде в подобен помиярски унизителен формат? Само кръгла кифла с един самотен неврон в черепната кутия. Това не е представителна извадка на съвременните моми, стига моля ти се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Глупости, глупости, пълни глупости......

                  На кой свят живеете и кой ви тъпче главите с тая шума?!

                  Било "прието" - от кой и кога!?

                  p.s.
                  Сами си "отгледахте" цяло поколение млади момичета, които свикнаха на лесни пари - друг да ги храни.
                  ти гледа ли ергена - аз сал 1 епизод + рекламите от време на време.
                  Е то има ли ЕДНА дето да работи? А са на по 30-40 години издрани крокозъбели.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Обаче, когато всеки си плаща, вероятността да стане нещо после.......намалява много (поне в БГ).

                    В БГ е прието мъжът да плати, поне първите 3 пъти. И младите мъже така правят, не щадят парите.
                    И не само в Бг. Сериозният мъж се държи като мъж, а не като момченце. Дамата не трябва да прекалява. Ако прекалява с капризите значи не е дама. Толкоз.
                    Last edited by Selena; 19.04.2022, 16:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Обаче, когато всеки си плаща, вероятността да стане нещо после.......намалява много (поне в БГ).

                      В БГ е прието мъжът да плати, поне първите 3 пъти. И младите мъже така правят, не щадят парите.
                      Охххх Евго, накрая ще ме предаде доброто ми сърце и кат се върна лятос ще ме накараш да ти покажа как се прави среща.

                      Не усети ли ледената ирония в предишния ми пост до дракар?

                      Мама му стара това емоционалната интелигентност хич я няма при тебе. Готин си, ама някои неща не ги стопляш.

                      Тайната е в мярката. При тебе е като слон в стълкария 24/7.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Обаче, когато всеки си плаща, вероятността да стане нещо после.......намалява много (поне в БГ).

                        В БГ е прието мъжът да плати, поне първите 3 пъти. И младите мъже така правят, не щадят парите.
                        Глупости, глупости, пълни глупости......

                        На кой свят живеете и кой ви тъпче главите с тая шума?!

                        Било "прието" - от кой и кога!?

                        p.s.
                        Сами си "отгледахте" цяло поколение млади момичета, които свикнаха на лесни пари - друг да ги храни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Добре правиш. Жените ще са информирани навреме. Даже много добре правиш.
                          Обаче, когато всеки си плаща, вероятността да стане нещо после.......намалява много (поне в БГ).

                          В БГ е прието мъжът да плати, поне първите 3 пъти. И младите мъже така правят, не щадят парите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                            Аз никога не черпя . Каквото е яла и пила да си го плаща . Нали претендират за равенство на половете . Някои го приемат добре, някои се ядосват , защото примерно са поръчали нещо скъпо , което са очаквали друг да плати , а трети са учудени и чак не могат да възприемат какво се случва .
                            Точно така и трябва. А не като Евго да ръси пачките...

                            Въпросът е, че рано или късно ще случиш на някоя по-нахална, която ще ти спретне мини-скандал и ще се изниже, и ще останете само ти и сметката!

                            Трябва да нанесеш изпреварващ удар!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                              Аз никога не черпя . Каквото е яла и пила да си го плаща . Нали претендират за равенство на половете . Някои го приемат добре, някои се ядосват , защото примерно са поръчали нещо скъпо , което са очаквали друг да плати , а трети са учудени и чак не могат да възприемат какво се случва .
                              Добре правиш. Жените ще са информирани навреме. Даже много добре правиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                ОК,

                                Трябва да ти кажа, че са уникални простачки. След като съм ги почерпил и съм се държал добре, следва блокиране или нямат интерес. Или си измислят някакви техни глупости и оправдания.
                                Абе не казвам, че няма уникални простаци и уникални простачки. Има. Ама като си те знам и тебе кой знае какви си ги дрънкал по срещите.
                                Last edited by Selena; 19.04.2022, 16:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X