IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    А не се ли насажда така МОДЕЛ НА ПОВЕДЕНИЕ. Сигурен съм че 90% от 15г момичета въздишат. Това са 90% трапанирани, даже овапсаните са по малко
    Възможно е. Живеем в епохата на електронната помия. Тотално ни е заляла.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Че то коя нормална ще отиде в подобен помиярски унизителен формат? Само кръгла кифла с един самотен неврон в черепната кутия. Това не е представителна извадка на съвременните моми, стига моля ти се.
      А не се ли насажда така МОДЕЛ НА ПОВЕДЕНИЕ. Сигурен съм че 90% от 15г момичета въздишат. Това са 90% трапанирани, даже овапсаните са по малко
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
        Само да напомня, че тази същата дискусия, колко е зле младото поколение, са я водили и тези преди нас, но за нас. Всяко поколение е различно. Ние също сме различни от предците ни. Всяко поколение си мисли, че е по-добро от предишното. Също така си мисли, че следващото поколение е по-лошо. За добро или за лошо човечестветото се развива, променя и въобще еволюира. Битието определя съзнанието. От там идва и разликата между поколенията. Също не е хубаво да се генерализира. В миналото под 10% от хората са имали висше образование, но е имало велики гении. Сега раздават дипломите като бонбони. Но и днес има поети, мислители и интелигентни хора. Така или иначе бъдещето винаги е на младите. За това е най-добре ако всяко поколение подкрепя младите. Нека те сами намерят пътя си и построят свят, в който искат да живеят. Не съм сляп и виждам тъпотиите в тик-ток. Но виждам и многото дълбоки и смислени теми, които вълнуват много от младите. След две хилядолетия на 6 дневна работна седмица, нашите предци са се преборили за 5 дневна. Наследниците ще се преборят за 4 дневна и ще постигнат безусловен базов доход за всички. Много от младите не искат просто да работят за пари. Искат да виждат смисъл от труда си. Искат да осмислят и променят света с действията си. Онова обаче, което искат жените, никога няма да се промени, защото е вечно и е заложено в подсъзнанието, а не се влиае от модни течения и културни въздействия.
        Младите са си супер, само разни кисели чички и лелки мрънкат, ама то щото себе си не могат да оправят, техните кусури ще одумват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

          Освен това не съм чичак, с хубава фигура, висок, като се подстрижа нула номер, изглеждам както изглеждах на 29 г.

          Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г. Те тогава жените вече се решават и раждат за първи път.
          А Защо нула номер

          Коментар


          • Само да напомня, че тази същата дискусия, колко е зле младото поколение, са я водили и тези преди нас, но за нас. Всяко поколение е различно. Ние също сме различни от предците ни. Всяко поколение си мисли, че е по-добро от предишното. Също така си мисли, че следващото поколение е по-лошо. За добро или за лошо човечестветото се развива, променя и въобще еволюира. Битието определя съзнанието. От там идва и разликата между поколенията. Също не е хубаво да се генерализира. В миналото под 10% от хората са имали висше образование, но е имало велики гении. Сега раздават дипломите като бонбони. Но и днес има поети, мислители и интелигентни хора. Така или иначе бъдещето винаги е на младите. За това е най-добре ако всяко поколение подкрепя младите. Нека те сами намерят пътя си и построят свят, в който искат да живеят. Не съм сляп и виждам тъпотиите в тик-ток. Но виждам и многото дълбоки и смислени теми, които вълнуват много от младите. След две хилядолетия на 6 дневна работна седмица, нашите предци са се преборили за 5 дневна. Наследниците ще се преборят за 4 дневна и ще постигнат безусловен базов доход за всички. Много от младите не искат просто да работят за пари. Искат да виждат смисъл от труда си. Искат да осмислят и променят света с действията си. Онова обаче, което искат жените, никога няма да се промени, защото е вечно и е заложено в подсъзнанието, а не се влиае от модни течения и културни въздействия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

              Освен това не съм чичак, с хубава фигура, висок, като се подстрижа нула номер, изглеждам както изглеждах на 29 г.

              Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г. Те тогава жените вече се решават и раждат за първи път.
              А ако се появи жена на 39 ще я върнеш ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Колко пъти обаче да ти кажа, че това дигитално поколение не е твоята таргет група. Търси жена на 40-45. И само да чуя гък за репродукцията. Идваш на иберийския полуостров и я оправяме репродукцията. Друг вариант за тебе не виждам.
                Че кво им има от 30 нагоре?
                Евго обаче трябва да променя мисленето. Да спре да е ръб с основна мисъл пари и как да купи "онова после".
                Трябва да излезе от обърканият си свят и да влезе в реалността.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Колко пъти обаче да ти кажа, че това дигитално поколение не е твоята таргет група. Търси жена на 40-45. И само да чуя гък за репродукцията. Идваш на иберийския полуостров и я оправяме репродукцията. Друг вариант за тебе не виждам.
                  Аз съм на 43г и търся жена от 20 до 38 г.

                  Освен това не съм чичак, с хубава фигура, висок, като се подстрижа нула номер, изглеждам както изглеждах на 29 г.

                  Ясно ми е, че таргет групата ми е 35-40г. Те тогава жените вече се решават и раждат за първи път.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Казват му "дигиталното поколение".

                    Въпреки това, че не са чели и че са мързеливи, поради липсата на хора им дават големи заплати и се справят добре. И си имат самочувствие.
                    Колко пъти обаче да ти кажа, че това дигитално поколение не е твоята таргет група. Търси жена на 40-45. И само да чуя гък за репродукцията. Идваш на иберийския полуостров и я оправяме репродукцията. Друг вариант за тебе не виждам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Да, навсякъде кризата на средната възраст се изражда във втори пубертет?

                      Не толкова самия интернет, но соц. мрежи прекалено много изкривиха формата на комуникация. Кога в жив разговор някой 18 год. келеш ще говори на дядо си все едно му е набор!? Щом е анонимно - няма никакъв проблем. Разни тийнейджъри като им спреш соц-а и гледаш как ръцете им треперят в жив разговор, не знаят как да се държат, иначе са много наперени. Ама то не е като да гледаш човека очи в очи...
                      Имаш социални мрежи за всичко. Излиза естествено най-лошото. Проблем е, че няма как да спреш този тип поток и резултатите са плачевни. Голяма ерозия изживяваме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        И в Испания е същата, да не кажа още по-голяма трагедия. Две изпуснати поколения. Какви “CVта” получавам не е истина. Колекции си правя. И расте трета реколта напълно неграмотно поколение. Визуални били. Дръжки. Просто висят в тик-ток и прочее простотии и дотам.

                        Дотук я докарахме с толкова интернет и свободия. Да не ти кажа и възрастните с какво се занимават…карат втори пуберитет …
                        Казват му "дигиталното поколение".

                        Въпреки това, че не са чели и че са мързеливи, поради липсата на хора им дават големи заплати и се справят добре. И си имат самочувствие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          И в Испания е същата, да не кажа още по-голяма трагедия. Две изпуснати поколения. Какви “CVта” получавам не е истина. Колекции си правя. И расте трета реколта напълно неграмотно поколение. Визуални били. Дръжки. Просто висят в тик-ток и прочее простотии и дотам.

                          Дотук я докарахме с толкова интернет и свободия. Да не ти кажа и възрастните с какво се занимават…карат втори пуберитет …
                          Да, навсякъде кризата на средната възраст се изражда във втори пубертет?

                          Не толкова самия интернет, но соц. мрежи прекалено много изкривиха формата на комуникация. Кога в жив разговор някой 18 год. келеш ще говори на дядо си все едно му е набор!? Щом е анонимно - няма никакъв проблем. Разни тийнейджъри като им спреш соц-а и гледаш как ръцете им треперят в жив разговор, не знаят как да се държат, иначе са много наперени. Ама то не е като да гледаш човека очи в очи...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Аз мога да се обзаложа, че покрива поне едни 40% представителност!
                            Ако ще се залага - от мен 23%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              За мен е "поне 40%", че като гледам колко грамотни идват и при мен да ги обучавам.

                              Мъжко, женско...... все е функционално неграмотно!
                              И в Испания е същата, да не кажа още по-голяма трагедия. Две изпуснати поколения. Какви “CVта” получавам не е истина. Колекции си правя. И расте трета реколта напълно неграмотно поколение. Визуални били. Дръжки. Просто висят в тик-ток и прочее простотии и дотам.

                              Дотук я докарахме с толкова интернет и свободия. Да не ти кажа и възрастните с какво се занимават…карат втори пуберитет …

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Да бе, те и на външност не виждам нещо кой знае какво, ама нали едната била плеймейтка или каквото там. Та явно все нещо е успяла да "продаде". Тя и една бивша миска и викаха "крокодил", ама се води мис, нали?

                                Е, скивай ! За "промяната" във вкусовете на мъжете през годините.... или дълбочината на джобовете на спонсорите им!

                                Знам я тая. Мъжът й беше някакъв руснак доколкото помня. Ми вкусове разни . Да не доразгаряме страстите сега, че и без туй по другите теми е напечено.

                                Коментар

                                Working...
                                X