IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Да ти кажа, че при по-простите нещата стават по-лесно.



    Имам 3-ти братовчед, прост, нисък, грозен и дебел. Шофьор, краде гориво от 20 г.

    Тормозеше баба си в последните й дни, която му остави голям апартамент и 1/2 вила в София. Не й даваше да ползва банята и тоалетната, а да ходела в кофа или на двора във външната тоалетна. И не можеше да се къпе половин година.

    Въпреки това намери жена и има 2 деца след като бабата почина, бързо след това.
    Пак за имоти приказваш/Ще ти кажа от от опит.Не е важно колко си богат а дали си ларж.Кел файда от имоти като не искаш да я заведеш на приличен ресторант.И да се хвалиш с имоти некоя нема да ти поверва като нямаш пара да почерпиш.


    Лесно е относително понятие. И не разбрах кое ставало лесно/
    Last edited by nradev; 19.04.2022, 11:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      АААА не. не се давам лесно.Аз съм претенциозен.За да ме впечатли една жена освен въшния вид трябва да е интелигентна.

      Да ти кажа, че при по-простите нещата стават по-лесно.



      Имам 3-ти братовчед, прост, нисък, грозен и дебел. Шофьор, краде гориво от 20 г.

      Тормозеше баба си в последните й дни, която му остави голям апартамент и 1/2 вила в София. Не й даваше да ползва банята и тоалетната, а да ходела в кофа или на двора във външната тоалетна. И не можеше да се къпе половин година.

      Въпреки това намери жена и има 2 деца след като бабата почина, бързо след това.

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	B1DBWbloIpS._CLa_2140,2000_71o792Gms3L.png_0,0,2140,2000+0.0,0.0,2140.0,2000.0_AC_UX466_.jpg
Views:	1
Size:	21.9 КБ
ID:	3911513


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Aaaaa моля, моля, мъжете точно това обожават.
          Цял живот пилите нервите ежечасно ежеминутно и после се оплаквате що имало бой, еб@н и малко кютек
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

            И за кво ти е интелигентна, да ти пили нервичките ли ???
            Aaaaa моля, моля, мъжете точно това обожават.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

              Това с пълната програма са нещо като сказки по Омир, древногръцки митове и легенди - мъже за удоволствие, жени за разплод. Скапа се обществото

              Лалке, тая гледна точка на дамския състав, която регламентира нещата с "мъжете за удоволствие" - е нещо ново за мен. Оригинална е. Дано не си я обосновавала в полусънно състояние. Ще чакаме ново включване...

              Почти съм сигурен, че и Евго ще поиска повече подробности по тази идея... ..., която наистина е любопитна...

              Винаги съм знаел, че дамите притежават огромно въображение, за което мъжката част дори не предполага в своите най-смели фантазии...

              Хубав и усмихнат ден, Лалка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Зависи кВо се включва във волната (програма)...

                С други думи, не избързвай с подробностите по "пълната програма"... , оставИ го да мечтае, че може би .... някой ден .. Така (безметежно) минава един живот...
                Това с пълната програма са нещо като сказки по Омир, древногръцки митове и легенди - мъже за удоволствие, жени за разплод. Скапа се обществото

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение

                  Все тая според мен. Трън та на глог. Хората трябва да се разбират и да се харесват дори без "пълна програма"

                  Зависи кВо се включва във волната (програма)...

                  С други думи, не избързвай с подробностите по "пълната програма"... , оставИ го да мечтае, че може би .... някой ден .. Така (безметежно) минава един живот...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    По-простичките пилят повече нерви!

                    Интелигентните по-рядко (но пък за с/ка на това - по-качествено)!
                    Все тая според мен. Трън та на глог. Хората трябва да се разбират и да се харесват дори без "пълна програма"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                      И за кво ти е интелигентна, да ти пили нервичките ли ???
                      По-простичките пилят повече нерви!

                      Интелигентните по-рядко (но пък за с/ка на това - по-качествено)!
                      Last edited by Julius_BG; 18.04.2022, 18:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Досущ кат Наполеон. И той такива ги избирал
                        Наздраве!
                        ... освен всичко друго ги харесвал и некъпани - поне 3 дни!

                        Така им пишел: Връщам се от битка, не се къпи!

                        https://perfumesociety.org/history/n...l-for-cologne/
                        Last edited by Julius_BG; 18.04.2022, 18:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          АААА не. не се давам лесно.Аз съм претенциозен.За да ме впечатли една жена освен въшния вид трябва да е интелигентна.
                          И за кво ти е интелигентна, да ти пили нервичките ли ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            АААА не. не се давам лесно.Аз съм претенциозен.За да ме впечатли една жена освен въшния вид трябва да е интелигентна.
                            В правото всяко твърдение подлежи на доказване

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              АААА не. не се давам лесно.Аз съм претенциозен.За да ме впечатли една жена освен въшния вид трябва да е интелигентна.
                              Досущ кат Наполеон. И той такива ги избирал
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Хехе, евати успеха, че това е задължение на всеки родител
                                Е не на всеки образованието му е приоритет.Да не говорим че има и хора дет нямат финансова възможност.

                                Коментар

                                Working...
                                X