IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Евго,
    С риск да те обидя/не целя това/, ставаш все по-зле...
    Имаш проблем с мисленето и предполагам то произлиза от властен родител/майка/.
    Извинявам се, че намесвам семейство, но наистина имаш проблеми и може би е добре консулт със специалист.
    ​​​​​
    Новата приятелка е сериозна, но не искам да пиша тук, заради подигравките ви.

    Коментар


    • Евго,
      С риск да те обидя/не целя това/, ставаш все по-зле...
      Имаш проблем с мисленето и предполагам то произлиза от властен родител/майка/.
      Извинявам се, че намесвам семейство, но наистина имаш проблеми и може би е добре консулт със специалист.
      ​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Боже, моля те, удръж ме да не напиша това, което мисля
        напиши го,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Трябва да ти кажа, че след толкова "приятелки", почти съм изчерпал възможните номера и ги разпознавам по "extralinguistic" фактори, поведение, начин на писане, отношение, комуникация и излъчване.

          Наскоро се запознах с много готин пич, ръгбист, на 22-23 г. Въпреки че е много готин и млад (на тези години младостта ги краси, и жените и мъжете), няма приятелка.
          Боже, моля те, удръж ме да не напиша това, което мисля

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Сега тотално ще го гипсираш и ще оплете пак работата. Хайде сега, нека да й го намекне само и толкоз. Ама не го плаши, че е попаднал на Горгона Медуза, щото той и без туй е наплашен.
            Трябва да ти кажа, че след толкова "приятелки", почти съм изчерпал възможните номера и ги разпознавам по "extralinguistic" фактори, поведение, начин на писане, отношение, комуникация и излъчване.

            Наскоро се запознах с много готин пич, ръгбист, на 22-23 г. Въпреки че е много готин и млад (на тези години младостта ги краси, и жените и мъжете), няма приятелка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              това, че се е зарадвала може да значи, че има планове за твоите пари.

              може би не трябва да им го казваш директно а да ги оставиш те да си правят сами изводите.
              Сега тотално ще го гипсираш и ще оплете пак работата. Хайде сега, нека да й го намекне само и толкоз. Ама не го плаши, че е попаднал на Горгона Медуза, щото той и без туй е наплашен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Бате, тука още ли сте у първи клас. Пича с възможностите да ходи да замрази сперма докато е време, че часовничето тиктака...
                А ти имаш ли вече репродукция?

                Коментар


                • Бате, тука още ли сте у първи клас. Пича с възможностите да ходи да замрази сперма докато е време, че часовничето тиктака...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Братле,

                    според теб хубаво ли е, на 2-ра или 3-та среща с жена, да й кажа, че имам пари и не съм окъсан, че разполагам и имам добри възможности като за България?

                    Защото го направих и мадамата се зарадва,
                    това, че се е зарадвала може да значи, че има планове за твоите пари.

                    може би не трябва да им го казваш директно а да ги оставиш те да си правят сами изводите.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ми то да взема и една бръсначка да им пратя
                      Ми то май много се взе насериозно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        да пратиш на евго 1 литър по еконт.
                        да черпи мадамите и с гаранция нема никоя да му откаже.
                        Ми то да взема и една бръсначка да им пратя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ментарляк е тва на магазина моята си е от вино...
                          да пратиш на евго 1 литър по еконт.
                          да черпи мадамите и с гаранция нема никоя да му откаже.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                            Същият ментарляк.
                            Ментарляк е тва на магазина моята си е от вино...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                              Не се ли вижда, кой е най-агресивиния простак в този форум?!, ха ха ха
                              Нима самото споменаване на Максуел ви извади така от "равновесие". !? хахаха
                              хахаха
                              Боже опази извадил ме от равновесие.Поредния арогантен невеж простак си повярвал.Повярвай на такива като тебе съм се нагледал в тоя живот и винаги съм ги слагал на място...Абер си нямаш ти кой е Максуел и кой е Фарадей и защо Максуел дава математиката...Вместо да се репчиш вземи прочети някоя книжка и дано нещо ти улезне у главата...Препоръчвам Преходни процеси в ЕЕС на професор Петко Нотов първа част.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Поредния агресивен простак дето си мисли че впечатлява...Първо прочети внимателно и бавно ако изобщо можеш да четеш каквото съм написал напъни и втората мозъчна гънка и дано разбереш за какво става дума.За Фарадей и Максуел нямаш капацитет да говориш изобщо с мен а и съм убеден че абер си нямаш какво е късо съединение колко вида са и как се изчисляват токовете на късо съединение...Налегни си задника и по големи простаци от теб съм поставял на мястото им.
                                Не се ли вижда, кой е най-агресивиния простак в този форум?!, ха ха ха
                                Нима самото споменаване на Максуел ви извади така от "равновесие". !? хахаха
                                хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X