IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    добре, нема да те дразня повече, но ще ни водиш с евго при певицата
    Не говори така щото има неща които не знаеш...И не искай да ви водя там.Не е по силите ми..Само Бог знае кога ще отидете при нея...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Венко приятел си а искаш да ме дразниш...Знаеш че не можеш УНСС е прекалено ниска топка и освен присмех няма какво друго
      добре, нема да те дразня повече, но ще ни водиш с евго при певицата
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

        Пеше, ай ся да не си кривим душите. Прав е Веката за момите от МЕИ-то, трудно се различаваха от шлосерите и стругарите. Не те дразня, само казвам общопризнати факти.
        Купчо в ТУ се учи за инженер а не за шлосер или стругар.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Венко прав си в ТУ никой няма гърди...А ти колежка от ТУ си виждал само по телевизията
          Пеше, ай ся да не си кривим душите. Прав е Веката за момите от МЕИ-то, трудно се различаваха от шлосерите и стругарите. Не те дразня, само казвам общопризнати факти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            кво ми фалиш МЕИ-то. Още по мое време ги приемаха с 2-ки на изпитите - преди 25 години. След 2-3 години директно ги отмениха и по селски дипломи ги приемаха от всякакви забутани села, дет не правят разлика между винт и гайка и след завършването
            Ти май си объркал СУ и УНСС с ТУ.Иди извън България и си покажи дипломата от УНСС да видиш какъв смях ще настане.Пурво ще ти я хвърлят в коша за боклук или директно през джама а после ще те изгонят.Какво умее една куха лейка от УНСС дето си взема изпитите с 200 марки и едно прасе...И от мен да знаеш тия от забутаните села са класи пред тебе класи

            Коментар


            • Еееее, икономическият беше по-изобилен на жени. А Ай Кюто има ли значение?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                аз пешето дразнех а виж кой се включи.
                сега ако е някакво обяснение, за теб знаем.

                наздраве
                Венко приятел си а искаш да ме дразниш...Знаеш че не можеш УНСС е прекалено ниска топка и освен присмех няма какво друго

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  След 89-та можеше да влезнеш и с голфа на приемния изпит. Това време няма нищо общо с това отпреди 89-та по отношение на образованието.
                  А в УНСС можеше и преди 1989г със запорожеца....Досега не съм чул някой от УНСС да е направил нещо освен да пърди на некое гИше у банка или у данъчното къде моето куче мое се оправи по добре...Иначе за времената си прав...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не си прав! И в техническите вузове имаше хубави колежки. Просто в УНСС-то изборът беше по-голям. Да не говорим, че сборно IQ на три девици от УНСС се доближаваше до това на една у ТУ-то.
                    Наздраве!

                    аз пешето дразнех а виж кой се включи.
                    сега ако е някакво обяснение, за теб знаем.

                    наздраве
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      пеше, убавите колежки са тама, къде не се иска много, много напрегане, деме - унсс
                      а за ту аз едва различавах кое момче, кое момиче.
                      демек по вторични полови белези си приличаха много.
                      повечето имаха мустаки и почти никой нямаше гърди
                      Венко прав си в ТУ никой няма гърди...А ти колежка от ТУ си виждал само по телевизията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        От унсс ко се научи да търгува със сигурност е МУЛТИМИЛИОНЕР. Кодер освен да изплаща един имот докат е жив за друго не става.
                        Обикновено е с едно отрупано бюро с бутилки и няколко пепелника от пластмасови чаши.
                        И кой да го научи Румен Гечев ли???Бота ти май съвсем изперка...УНСС е един безполезен тумор който трябва да се закрие а специалността счетоводство да отиде в ТУ...Тама кипи безсмислен неуморен труд

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          браво ботчо
                          пешето да чете и да реве
                          Венко разревах се и са не мое съ запръ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не си прав! И в техническите вузове имаше хубави колежки. Просто в УНСС-то изборът беше по-голям. Да не говорим, че сборно IQ на три девици от УНСС се доближаваше до това на една у ТУ-то.
                            Наздраве!
                            Тъни Мъни мани го не му отваряй очите..приятел е ама не вдява кво да правя?За IQ на трите девици не си права.То не се доближава до това на колежка а до това някоя улична кучка де обикаля окол УНСС...То и затова са го заградили за да не го завършват скитащите бездомни кучета из Студентския град...И за другото не си права..Това че има повече момичета в УНСС не прави изборът по голям щото то какъв избор измежду кухи лейки...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              пеше, убавите колежки са тама, къде не се иска много, много напрегане, деме - унсс
                              а за ту аз едва различавах кое момче, кое момиче.
                              демек по вторични полови белези си приличаха много.
                              повечето имаха мустаки и почти никой нямаше гърди
                              Не си прав! И в техническите вузове имаше хубави колежки. Просто в УНСС-то изборът беше по-голям. Да не говорим, че сборно IQ на три девици от УНСС се доближаваше до това на една у ТУ-то.
                              Наздраве!

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                От унсс ко се научи да търгува със сигурност е МУЛТИМИЛИОНЕР. Кодер освен да изплаща един имот докат е жив за друго не става.
                                Обикновено е с едно отрупано бюро с бутилки и няколко пепелника от пластмасови чаши.
                                браво ботчо
                                пешето да чете и да реве
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X