IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Спокойно, аз алкохол не пия.
    И не пуша. Мъж за пример.
    А заради заради снимката ми доста жени са имали мокри сънища.
    Трябва да пусна и тук една снимка. Знам, че те сърби любопитството.
    Вече пуснах.
    Нека не изключваме вероятността, да надценяваме интереса на момичетата от форума към скромните ни особи...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      Марк Дарси друг път....него не го беше страх да се бори за Бриджит.
      Ама Хю Грант бързо я свали, докато онзи се накани.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

        Марк Дарси друг път....него не го беше страх да се бори за Бриджит.
        И не си броеше стотинките ми отиде до Тайланд и обратно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ами, аз съм малко по друг тип, като Марк Дарси от филмите на Бриджит Джоунс.

          Образован, готин, културен, но не и сваляч. Имам хубав гардероб и не е чичовски.

          И това, че имам пари, не значи, че съм готов да ги харча за всяка срещната. Ако има харесване и чувства, тогава ще ги харча,


          Във филма "Време разделно" много не се разбира, че Сюлейман Ага не се интересува от Гюлфие и че тя има кратка афера с Венецианеца, само леко е загатнато.
          Марк Дарси друг път....него не го беше страх да се бори за Бриджит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Тя е доста особена, заради стоенето дълго време без мъж.

            Има много работа в службата и едвам смогва. А в свободното си време бродира и шие и не стой във фейса много.

            Дори да я поканя у нас и да я натисна, както ме съветват тук, едва ли ще стане, като е притеснена и скована все още.


            Относно коментара на Миродес за красотата:

            преди години, на 20+, повечето ми колеги и бивши съученици бяха доста скормни, по дънки, по пуловери, изобщо не се гласяха и рядко спортуваха и изглеждат нелепо сравнено със сегашните млади. Въпреки това се изпожениха и имат деца.

            То е и въпрос на поддръжка и хубава фигура. И да имаш хубав и актуален гардероб.
            Най-вече е въпрос на характер. И не да я натискаш, а просто да поддържаш контакта. Така и най-лесно ще се отпусне(ако това е проблема). Иначе току виж някой я отмъкнал набързо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Не думай, земята се е разтресла , сиеста тайм, и да не се изпонапиете туканка
              Спокойно, аз алкохол не пия.
              И не пуша. Мъж за пример.
              А заради заради снимката ми доста жени са имали мокри сънища.
              Трябва да пусна и тук една снимка. Знам, че те сърби любопитството.
              Вече пуснах.
              Last edited by mirodes; 20.10.2022, 15:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Нямам какво да крия. Аз съм откровен човек.
                Ето и вчера публикувах снимка във Фейсбук по бански.
                Не думай, земята се е разтресла , сиеста тайм, и да не се изпонапиете туканка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana

                  Ейййй, ама всичко ли трябва да се казва бе човек?
                  Нямам какво да крия. Аз съм откровен човек.
                  Ето и вчера публикувах снимка във Фейсбук по бански.С дъщерите ми на преден план,ама женската аудитория може да обърне внимание на задният план.
                  Last edited by mirodes; 20.10.2022, 15:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Може и да похълцам. Ама за кратко
                    Наздраве!
                    Имах предвид украинката.
                    Извинявам се ако е прозвучало двусмислено

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Сигурно си сериозна пиячка ,ако естествено казваш истината. Аз преди няколко месеца излизах на заведение с една украинка и оная изпи 200 грама уиски,без изобщо да й личи.Явно не е мит,че и жените в бившите съветски републики яко пият.
                      Мамашите са ми еталон за подражание. Пият и не вомитират.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Сигурно се шегуваш. Обзалагам се, че ако те хване ще те свали под масата от пиене, а тя ще е само поруменяла.
                        Може и да похълцам. Ама за кратко
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Стават издънки от време на време. Все пак драскам у форума къде 11 години
                          Наздраве!
                          Честно казано, не знам в кои теми драскаш(освен тази) , нито аз чета от толкова години(малко по-малко са), просто наблюдавам хората.
                          Наздраве и на теб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Сигурно си сериозна пиячка ,ако естествено казваш истината. Аз преди няколко месеца излизах на заведение с една украинка и оная изпи 200 грама уиски,без изобщо да й личи.Явно не е мит,че и жените в бившите съветски републики яко пият.
                            Сигурно се шегуваш. Обзалагам се, че ако те хване ще те свали под масата от пиене, а тя ще е само поруменяла.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Обиждаш ме! Може ли от чаша ром с червено вино за разредител да се напия!? Нивгаш!
                              Наздраве!
                              Сигурно си сериозна пиячка ,ако естествено казваш истината. Аз преди няколко месеца излизах на заведение с една украинка и оная изпи 200 грама уиски,без изобщо да й личи.Явно не е мит,че и жените в бившите съветски републики яко пият.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                                Малко леко не съм съгласен с описанието. При това без да се познаваме.
                                Да кажем, че празната ми и болна глава обръща Фнимание на някои неща.
                                Стават издънки от време на време. Все пак драскам у форума къде 11 години
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X