IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Има една поговорка:"Надай се х..на пияна жена".Като ви чета писанията мъжете ви няма да си останат само с надеждата.
    Обиждаш ме! Може ли от чаша ром с червено вино за разредител да се напия!? Нивгаш!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      А иначе готин ли си? Успял ли си?
      Тц, тц

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        В днешно време ценностите много се измениха.Имах един по-млад колега и му викам да си хване за гадже една друга колежка,много скромно момиче, а и добре изглежда. И оня ми вика:"Остави я тая още е девствена ".И аз след такава тъпотия от негова страна изобщо не съм и повдигал темата. Сигурно иска да е баджанак с няколко футболни отбора с резервите.
        Иначе темата е за това какво искат жените, ама мога да светна жените как мислят мъжете. Като видя някоя жена, с която съм бил интимен, не се сещам колко интелигентна или образована е била, а какво е правила в леглото (и не само там).
        Питам се реално ли е налице девалвация или с тези социални мрежи и повсеместни камери излиза много повече помия.

        Но даже като гледаш старите снимки хората имат различно излъчване.
        Last edited by Arana; 20.10.2022, 14:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          А иначе готин ли си? Успял ли си?
          Я сега Миро да каже, защо не се сеща да задава такива въпроси..?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            E какво се учудваш, като от всяка втора медия се прокламира девствеността като задръстеност. Ако се чудиш защо...следващата стъпка е официално легализиране на педофилията. По цял ден ги заливат с помия от социалните мрежи, после чакай хубав резултат.
            То да е само това,с мед да ги намажеш. Ами се пропагандира хомосексуализма, "смяна на пола" ,наркоманията.21 процента от младежите в САЩ вече се определят като хомосексуални.Като гледам и в България все повече се увеличават.И още от детските градини промиват мозъците на децата.
            Last edited by mirodes; 20.10.2022, 14:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              В днешно време ценностите много се измениха.Имах един по-млад колега и му викам да си хване за гадже една друга колежка,много скромно момиче, а и добре изглежда. И оня ми вика:"Остави я тая още е девствена ".И аз след такава тъпотия от негова страна изобщо не съм и повдигал темата. Сигурно иска да е баджанак с няколко футболни отбора с резервите.
              E какво се учудваш, като от всяка втора медия се прокламира девствеността като задръстеност. Ако се чудиш защо...следващата стъпка е официално легализиране на педофилията. По цял ден ги заливат с помия от социалните мрежи, после чакай хубав резултат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Дори да ги изведеш на рестрант, 50% на 50% е да се стигне до .......интимент момент.
                Ми тогава ги изведи два пъти...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                  Е ти си по-големия от двамата ​​​​​​
                  По срещи не ходя
                  А иначе готин ли си? Успял ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Факт.
                    В днешно време ценностите много се измениха.Имах един по-млад колега и му викам да си хване за гадже една друга колежка,много скромно момиче, а и добре изглежда. И оня ми вика:"Остави я тая още е девствена ".И аз след такава тъпотия от негова страна изобщо не съм и повдигал темата. Сигурно иска да е баджанак с няколко футболни отбора с резервите.
                    Иначе темата е за това какво искат жените, ама мога да светна жените как мислят мъжете. Като видя някоя жена, с която съм бил интимен, не се сещам колко интелигентна или образована е била, а какво е правила в леглото (и не само там).
                    Last edited by mirodes; 20.10.2022, 14:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Не си първа младост, , макар за мъж да не е късно.

                      Разкажи и ти как минават срещите ти.

                      На мен Джони ми беше споделил, че наистина повечето българки са лоши и меркантилни, с голямо самочувствие без покритие, мързеливи. Дори да ги изведеш на рестрант, 50% на 50% е да се стигне до .......интимент момент.
                      Е ти си по-големия от двамата ​​​​​​
                      По срещи не ходя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Дано се окаже така, както предполагам.

                        То и соц. жените от предишното поколение имат по няколко аборта от мъжа си.
                        Да,за съжаление е така.Навремето не се е гледало с добро око на многодетните семейства,въпреки че уж се е насърчавала раждаемостта.Но поне са забременявали от съпрузите си.Сега овършеят десетки мъже, имат по 3-4 аборта от различни мъже и на 35 години се сещат,че им е време да се женят и правят деца.Да ама често и не могат вече да имат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Животът не е състезание. Който финишира първи не печели, а губи. За булка си трябва качествен контрол и подбор. Има от тези, на които са им избрали булка и са по-добре, от някой дето сами си я избират...
                          Еххх, изкилифенчиха се времената. Евго в други времена щеше да е отдавна бракуван от умни сватове.

                          Късмет …
                          Last edited by Arana; 20.10.2022, 14:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Нашите предци са го правили чекинг на брачният чаршаф не случайно. И са си взимали порядъчни жени за съпруги.Сега са целували оная работа на половината квартал, докато се омъжат. Имат по няколко аборта.И после възпитават деца.
                            Така че ако това момиче наистина е девствена, това е голямо предимство, а не недостатък.
                            Факт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Нашите предци са го правили чекинг на брачният чаршаф не случайно. И са си взимали порядъчни жени за съпруги.Сега са целували оная работа на половината квартал, докато се омъжат. Имат по няколко аборта.И после възпитават деца.
                              Така че ако това момиче наистина е девствена, това е голямо предимство, а не недостатък.
                              Дано се окаже така, както предполагам.

                              То и соц. жените от предишното поколение имат по няколко аборта от мъжа си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                                ....
                                Аз ще се оженя по-бързо от Евго, почти съм сигурен.
                                Животът не е състезание. Който финишира първи не печели, а губи. За булка си трябва качествен контрол и подбор. Има от тези, на които са им избрали булка и са по-добре, от някой дето сами си я избират...

                                Коментар

                                Working...
                                X