IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Олеле. Викаш - жертви на класическата механика.
    Наскоро четох нещо,което преди си го бях мислил,и се оказа научно доказано.Една жена ако щеш да я скъсаш от секс,трудно ще достигне оргазъм.В публикацията пишеше ,че жената стига до оргазъм основно със допълнителна стимулация на определени точки,клитор,вагина,каквото се сетиш+G,точката която не при всички жени е толкова чувствителна.Реално ако искаш добър секс с една жена и тя да те боготвори,първо мислиш за нея,после за себе си.Повечето жени докараш ли ги до един два оргазма и то един след друг,изпадат в такова състояние,че реално може да си правиш каквото искаш с тях.Бил съм изумен в такива състоянив са като жиовтни,не на себе си,няколко случая съм имал,направо ти казва са в хванеш и да си правиш с нея каквото искаш.Изпадат в едно такова състояние,което трудно бих описал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ако изправиш 10 мъже до стената я има един двама дето знаят как да докарат на една жена два ,три оргазъма.Повечето не знаят даже и къде е G точката или ако ги питаш гледат като изтребители .Секса за тях е само едно механично клатене.Та така че разбирам ги жените напълно.
      Олеле. Викаш - жертви на класическата механика.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
        И ква стана тя? Имало хляб в оная приказка: Абе тя грозна, ама с добра душа....

        Мъжете изневеряват заради липса на нежност, а жените – в търсене на по-добър секс

        https://www.anteni.bg/2021/01/23/%d0...-%d0%bd%d0%b5/
        Ако изправиш 10 мъже до стената я има един двама дето знаят как да докарат на една жена два ,три оргазъма.Повечето не знаят даже и къде е G точката или ако ги питаш гледат като изтребители .Секса за тях е само едно механично клатене.Та така че разбирам ги жените напълно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          То и ти така ни обясняваш колко си хубав поддържан имотен заможен ама само бабите те харесвали.Същото е.
          Taка, така, разбрахме, че си целомъдрен.
          Само че, голяяяяма част от мъжете са ползвали или ползват чат-пат от "лошите" момичета.
          Общо взето, цял ден само с твоето мислене от 90-те ни занимаваш.
          Сегашните 30-40 год не мислят като тебе.
          Баси, ако ми беше свекър, нямаше да стъпиш у дома ми, освен по празници.
          Last edited by X_Y; 28.01.2021, 08:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Да ви разкажа нещо интересно:

            преди няколко дни гледах българските клипчета в хамстер.

            Там един готин варненец (личеше по акцента) с хубава кола си беше поръчал екстра за 5 лв от бедна и изпаднала ромка.

            Той я вози в колата до закътано място, а тя му нарежда:

            "Майка имам.......дете имам.......другото дете при комшийката.......гладна съм."

            А той: "Тихо....тихо......това не ме интересува."

            След това й обясни как иска да му направят екстрата. И през цялото време говореше с тон на шеф, малко cocky.

            Свършиха работа и той я откара до ......край пътя. А тя му обясняваше колко била работна, но бедна.
            То и ти така ни обясняваш колко си хубав поддържан имотен заможен ама само бабите те харесвали.Същото е.

            Коментар


            • Да ви разкажа нещо интересно:

              преди няколко дни гледах българските клипчета в хамстер.

              Там един готин варненец (личеше по акцента) с хубава кола си беше поръчал екстра за 5 лв от бедна и изпаднала ромка.

              Той я вози в колата до закътано място, а тя му нарежда:

              "Майка имам.......дете имам.......другото дете при комшийката.......гладна съм."

              А той: "Тихо....тихо......това не ме интересува."

              След това й обясни как иска да му направят екстрата. И през цялото време говореше с тон на шеф, малко cocky.

              Свършиха работа и той я откара до ......край пътя. А тя му обясняваше колко била работна, но бедна.

              Коментар


              • И ква стана тя? Имало хляб в оная приказка: Абе тя грозна, ама с добра душа....

                Мъжете изневеряват заради липса на нежност, а жените – в търсене на по-добър секс

                https://www.anteni.bg/2021/01/23/%d0...-%d0%bd%d0%b5/
                Last edited by Kildirim_Bei; 23.01.2021, 21:23.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                  тоя Ю.Корейски консул има заложби .....
                  https://www.facebook.com/10000317845...6516479130932/
                  във видеото със кюлчетата имаше една замъглена чернокоска,
                  ама определено Торбалан би загубил контрол пред тая разсъблечена миска
                  Тая що си вири гъзо постоянно , да нема глисти и да я сърби.
                  Last edited by Todor Sabev; 23.01.2021, 15:26.

                  Коментар


                  • тоя Ю.Корейски консул има заложби .....
                    https://www.facebook.com/10000317845...6516479130932/
                    във видеото със кюлчетата имаше една замъглена чернокоска,
                    ама определено Торбалан би загубил контрол пред тая разсъблечена миска
                    Last edited by hazard; 23.01.2021, 12:46.

                    Коментар


                    • Е така се прави:

                      Тя ме погледна, после погледна гаджето си, после отново ме погледна, после отново погледна бившия си.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар



                      • Evgo, имаш ли нещо общо с инфото долу? Вътрешна информация /неангажиращо!/?

                        Май ще ти излезе късмета с дамите - на опашка ще се редят вече и ще те молят за внимание... Пускай поименен списък за следващите месеци /надявам се, за близките месеци графикът ти вече да е запълнен!/


                        "Операторът на мрежа от зарядни станции за електромобили EVgo Services LLC се приближава до сделка, която ще му позволи да излезе на борсата чрез сливане..."

                        https://www.investor.bg/novini/444/a...paniia-320401/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                          Нещо по темата
                          Кво искаш да кажеш, че мъжете сме работни коне с капаци.

                          Коментар


                          • Нещо по темата
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Клише . Те са удобни , в случайте на неразбиране , неуспех и нужда от оправдание за тях
                              Майтап да става, обичаме ви и така
                              Светът е интересен предимно защото в него има и жени
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                                Жената е такова създание, което не знае какво иска, но го иска веднага и не така!
                                Учудващо е, че напоследък и доста мъже с такива тежнения се срещат. Измени се света. Мани, манииии.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X