IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    То ако и това с розовото халатче, татуировчиците и стилизираната брадичка трябва да го броим за "мъж"... мисля, че напълно си се заслужават едни други с момите с двупръстовите джукенца и силиконов пълнеж.

    п.п.
    Представих си го тоя да дава караул ей тъй както е.
    Ще всее огромен респект у всеки нарушител на границата, шъ знайш.
    Мигрантите направо ше пукат на място....... от смях!


    Или ще го уважат, те са всеядни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      "Признаците ,че на нея и писва " са признаци ,че не е неговата бре Аранче !
      Тц. Проблемът може да се превърне в системен и със следващата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Гаранция за сериозност ли е бракът ?! Ти сериозно ли ? Уж с това се занимаваш, статистиката я знаеш ,предполагам ?


        Дълбока тема. Да, гаранция за сериозност е. Прочее, а ти с какво точно се занимаваш като професия?
        Last edited by Arana; 28.02.2023, 15:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Преди време тук пишеше един с ник Цецко.Беше свястно момче,но разправяше някаква измислена история как се оженил за ученическата си любов и били от 20 години заедно,но тя не искала деца,въпреки че той искал. И постоянно я навивал,но тя не се решавала.Което си личеше,че е скалъпена история. Според мен беше самотен и затова представи тази история.
          Но пак казвам,че беше свестен пич.
          е, тоя е същия, но сега жена му е много търсена а той не се притеснява и мие чиниите
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Ако ти е бил и първият,то те е изпуснал.
            Най-здрави са браковете ,при които жената не е била с друг мъж.Щото в женската природа е да сравнява и да търси преимущества на различните мъже,с които е била.
            Ако мъжът е самоуверен това не е проблем. Зависи и в каква култура е възпитан.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Преди време тук пишеше един с ник Цецко.Беше свястно момче,но разправяше някаква измислена история как се оженил за ученическата си любов и били от 20 години заедно,но тя не искала деца,въпреки че той искал. И постоянно я навивал,но тя не се решавала.Което си личеше,че е скалъпена история. Според мен беше самотен и затова представи тази история.
              Но пак казвам,че беше свестен пич.
              Готин беше, според мен имаше жена, но имаха женски репродуктивен проблем, все пак бяха на 40+.

              И не беше злобен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Не, Цецко съм аз, а чакай, фейк профил на жена ми съм. Съжалявам, обърках се....до края на деня миже да стана и Бойко Борисов.
                Преди време тук пишеше един с ник Цецко.Беше свястно момче,но разправяше някаква измислена история как се оженил за ученическата си любов и били от 20 години заедно,но тя не искала деца,въпреки че той искал. И постоянно я навивал,но тя не се решавала.Което си личеше,че е скалъпена история. Според мен беше самотен и затова представи тази история.
                Но пак казвам,че беше свестен пич.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  И аз мисля, че Kaizen трябва да купи един годежен пръстен и да го поднесе по романтичен начин.

                  Ако иска, можем да разменим фейсбук, и да се опознаем.

                  Времето лети и не трябва да се отлагат някой неща.
                  Романтично поднасяне на пръстена е единият вариант. Другият е като при мен-аз дадох годежен пръстен на жена ми без изобщо да чакам отговор да или не. Директно й го връчих и я питах на коя от две дати предпочита да е сватбата. От много лигавщини няма смисъл. Един мъж трябва да действа решително.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Евго , ти ли си бре ?!
                    Не, Цецко съм аз, а чакай, фейк профил на жена ми съм. Съжалявам, обърках се....до края на деня миже да стана и Бойко Борисов.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Много ясно. Ама въпроса е за какво го използват това богатство. Ако си позволяват охолен живот няма нищо по-добро от това.Ама ако са чичо Скрудж и трупат жълтиците за мен не е ок. Аз примерно по доходи съм средна класа,но не пестя,а осигурявам на мен и семейството най-доброто възможно за тези доходи
                      И аз мисля, че Kaizen трябва да купи един годежен пръстен и да го поднесе по романтичен начин.

                      Ако иска, можем да разменим фейсбук, и да се опознаем.

                      Времето лети и не трябва да се отлагат някой неща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                        Приемем гледната точка на всеки, писал тук, както и съветите.

                        Единствено се дразня на ratten, че твърди, че съм бил фейк профил на жена ми. Много грешиш, а най-се издразних на твърдението, кой нормален си споделя личния живот във форума. Първо не мисля, че съм споделил кой знае какво, второ, всичко съм написал, защото е анонимно, ако заставах с името си, разбира се, че нямаше да споделям нищо лично.

                        Ако си от София, заповядай да те почерпя една бира, пък после ще се извиниш публично тук, че си допуснал грешка?
                        Евго , ти ли си бре ?!

                        Коментар


                        • Приемем гледната точка на всеки, писал тук, както и съветите.

                          Единствено се дразня на ratten, че твърди, че съм бил фейк профил на жена ми. Много грешиш, а най-се издразних на твърдението, кой нормален си споделя личния живот във форума. Първо не мисля, че съм споделил кой знае какво, второ, всичко съм написал, защото е анонимно, ако заставах с името си, разбира се, че нямаше да споделям нищо лично.

                          Ако си от София, заповядай да те почерпя една бира, пък после ще се извиниш публично тук, че си допуснал грешка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Говоря за жените. При мъжете е различно и ако един мъж е бил само с една жена,то има нещо сбъркано в него.
                            Е за жените де , за тях ...но лафа е такъв .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                              То ако и това с розовото халатче, татуировчиците и стилизираната брадичка трябва да го броим за "мъж"... мисля, че напълно си се заслужават едни други с момите с двупръстовите джукенца и силиконов пълнеж.

                              п.п.
                              Представих си го тоя да дава караул ей тъй както е.
                              Ще всее огромен респект у всеки нарушител на границата, шъ знайш.
                              Мигрантите направо ше пукат на място....... от смях!
                              а сега се опитай да си го представиш без юнашката брада...
                              ей сетих се нещо...
                              мъжете с вид на дървосекачи прекарват почти цялото си време
                              да поддърат бради и мустаци, за да се
                              харесат на други мъже с вид на дървосекачи
                              или нещо подобно беше, забравил съм
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                То, щото некой е умрел бидейки само с един мъж или една жена ..... Но принципно си прав ако девствеността не е свързана само с години а и с възпитание !
                                Говоря за жените. При мъжете е различно и ако един мъж е бил само с една жена,то има нещо сбъркано в него.

                                Коментар

                                Working...
                                X