IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

    Малки са ми децата... само че, вече не вярват на приказки

    Но знаят, че...

    ... има различни видове интелигентност - емоционална, финансова, двигателна, академична, музикална, и др. И само една от тях не е достатъчна за щастлив живот...

    ... парите не са най-важния ресурс, времето винаги е по-ценно от парите...

    ... важно е не само количеството на парите, но и тяхното качество... как печелиш пари е също толкова важно, колкото и колко печелиш, и какви свободи имаш...

    Предполагам че ще си много разочарован да разбереш, че децата ми са момчета. Това ще бутне всичките ти други въздушни теории, дето си ги изградил с грешни умозаключения. Но... всеки сам избира в какво да вярва!!!

    Наздраве
    Мъжка майка е много трудно начинание и щом са малки , успех , дано станат Мъже в тоя крив свят .
    ПП Водеща роля за това принципно имат бащите които са избрани от майките ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      "Когато децата ми бяха малки..."

      А аз мислех, че имаш малки деца - наистина. В краен случай - поне средната им възраст да не е голяма...

      Щом са достатъчно големи (18-20 годишни), ако са и дами - значи могат да помогнат на много хора тук с белите (си) магии...

      Ами, той и наш Евго - тук - вероятно се надява на добре упражнявало се момиче в областта на белите магии! Със сигурност - при подобен контакт и правилно извършена процедура по бяла магия - и Евго ще остане усмихнат и по-често ще се усмихва..., а нали това е целта на упражнението! (няма да казваш на момичетата - ако са такива, че Евго има апарТИ и вили по моретата, предполагам си им обяснила, заедно с видовете магии и романтичните нюанси и преживявания във всяка връзка...

      Съни, ако децата ти са от мъжки пол, фитнес манЯци - нищо не те съветвам! Все едно не е ставало дума за това!
      Малки са ми децата... само че, вече не вярват на приказки

      Но знаят, че...

      ... има различни видове интелигентност - емоционална, финансова, двигателна, академична, музикална, и др. И само една от тях не е достатъчна за щастлив живот...

      ... парите не са най-важния ресурс, времето винаги е по-ценно от парите...

      ... важно е не само количеството на парите, но и тяхното качество... как печелиш пари е също толкова важно, колкото и колко печелиш, и какви свободи имаш...

      Предполагам че ще си много разочарован да разбереш, че децата ми са момчета. Това ще бутне всичките ти други въздушни теории, дето си ги изградил с грешни умозаключения. Но... всеки сам избира в какво да вярва!!!

      Наздраве

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        противоречив характер е той
        проповядва библейски добродетели а сам изоставил своята религия за да се ожени за еврейска жена
        коки, моки, разбойник, по платени ходи а не е чувал за здравеопазване
        и въпреки всичко се бара религиозен наставник
        съмнява ме малко
        Мишок толко си можеш , не трябваше да сменяш оригиналния аватар . Жестоко ти прилягаше личната снимчица , кикотенето ,щеше да е хилене до припадък, от раз . Живота е шарен , случайни срещи по улиците нямало казват .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo

          То самият ник издава за човека.....
          противоречив характер е той
          проповядва библейски добродетели а сам изоставил своята религия за да се ожени за еврейска жена
          коки, моки, разбойник, по платени ходи а не е чувал за здравеопазване
          и въпреки всичко се бара религиозен наставник
          съмнява ме малко
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Неее,
            пачангови работи
            налита на бой а за едно дружеско пиене не е готов
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              какво стана, пачанга нави ли се да пиете заедно
              Неее,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                И аз много я харесвам тази книга, Ага,


                снощи изпусна едни просташки коментари
                какво стана, пачанга нави ли се да пиете заедно
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                  Когато децата ми бяха малки и вярваха в приказки... много искаха да разберат как се правят магии. Тогава им обясних, че всеки може да прави да магии. С добри думи се правят бели магии, а с лоши - черни. Не е трудно...

                  Упражняваха се да накарат някой сърдитко да се усмихне

                  Вчера някои май са прекалили с лошите магии. Що не се самоцензурират?

                  "Когато децата ми бяха малки..."

                  А аз мислех, че имаш малки деца - наистина. В краен случай - поне средната им възраст да не е голяма...

                  Щом са достатъчно големи (18-20 годишни), ако са и дами - значи могат да помогнат на много хора тук с белите (си) магии...

                  Ами, той и наш Евго - тук - вероятно се надява на добре упражнявало се момиче в областта на белите магии! Със сигурност - при подобен контакт и правилно извършена процедура по бяла магия - и Евго ще остане усмихнат и по-често ще се усмихва..., а нали това е целта на упражнението! (няма да казваш на момичетата - ако са такива, че Евго има апарТИ и вили по моретата, предполагам си им обяснила, заедно с видовете магии и романтичните нюанси и преживявания във всяка връзка...

                  Съни, ако децата ти са от мъжки пол, фитнес манЯци - нищо не те съветвам! Все едно не е ставало дума за това!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Това, което тя ти е казала, изключително ми напомня на първите редове от една от любимите ми книги - "Великият Гетсби" (1925 г.):

                    Когато бях по-млад и впечатлителен, моят баща ми даде един съвет, който оттогава все се върти в главата ми.

                    „Почувстваш ли желание да критикуваш някого — ми рече той, — просто си спомни, че не всички хора на този свят са имали преимуществата, които си имал ти.“
                    И аз много я харесвам тази книга, Ага,


                    снощи изпусна едни просташки коментари

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Той и цецко така ще каже, ама заработва за апартаментче тук на платформата на инвестора.
                      Би ли пояснил? Как точно го прави? Аз съм прост хуманитар

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Глупости не ми се четат, а от чичко Сорос цент не получавам така че къшшшшшшшш птицо проклета

                        Всеки една идея по-културен човек ти се струва “соросоид”, а нещата са много по-простички.

                        Различните хора мислят и живеят различно. Приемаш го и толкоз.

                        Аз не ти се бъркам в твоя кокошарник как живееш.
                        Той и цецко така ще каже, ама заработва за апартаментче тук на платформата на инвестора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ще ти разкажа една история. Преди около десет години работих необичайна работа и бях в контакт с много интересни хора. Попаднах на колежка, която бе дъщеря на някакъв финансов министър, изключителна жена.

                          Докато аз, с типичния си темперамент (сега съм поулегнала, значи, представиси ме преди десет години като шейкната бутилка кока кола) започнах да критикувам поредната простотия, тя каза нещо, което ме порази като гръм.

                          - Ами, не всички хора са имали достъп до добро образование и култура, затова трябва да сме снизходителни и разбиращи.

                          И си дадох сметка, че тя е права. Беше момент сатори.

                          Така че - не прибързвай със заключенията.

                          Ти си бил привилигерован по силата на чистата случайност.

                          Никой не избира къде да се роди…
                          Това, което тя ти е казала, изключително ми напомня на първите редове от една от любимите ми книги - "Великият Гетсби" (1925 г.):

                          Когато бях по-млад и впечатлителен, моят баща ми даде един съвет, който оттогава все се върти в главата ми.

                          „Почувстваш ли желание да критикуваш някого — ми рече той, — просто си спомни, че не всички хора на този свят са имали преимуществата, които си имал ти.“
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Къде и как се е родил цецко не е известно.
                            Известно е, че е от вашия сороски кокошарник
                            Глупости не ми се четат, а от чичко Сорос цент не получавам така че къшшшшшшшш птицо проклета

                            Всеки една идея по-културен човек ти се струва “соросоид”, а нещата са много по-простички.

                            Различните хора мислят и живеят различно. Приемаш го и толкоз.

                            Аз не ти се бъркам в твоя кокошарник как живееш.
                            Last edited by Arana; 24.11.2022, 10:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ще ти разкажа една история. Преди около десет години работих необичайна работа и бях в контакт с много интересни хора. Попаднах на колежка, която бе дъщеря на някакъв финансов министър, изключителна жена.

                              Докато аз, с типичния си темперамент (сега съм поулегнала, значи, представиси ме преди десет години като шейкната бутилка кока кола) започнах да критикувам поредната простотия, тя каза нещо, което ме порази като гръм.

                              - Ами, не всички хора са имали достъп до добро образование и култура, затова трябва да сме снизходителни и разбиращи.

                              И си дадох сметка, че тя е права. Беше момент сатори.

                              Така че - не прибързвай със заключенията.

                              Ти си бил привилигерован по силата на чистата случайност.

                              Никой не избира къде да се роди…
                              Къде и как се е родил цецко не е известно.
                              Известно е, че е от вашия сороски кокошарник

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                                Конят никога не е бил жив тук. Отвори очички
                                Ще ти разкажа една история. Преди около десет години работих необичайна работа и бях в контакт с много интересни хора. Попаднах на колежка, която бе дъщеря на някакъв финансов министър, изключителна жена.

                                Докато аз, с типичния си темперамент (сега съм поулегнала, значи, представиси ме преди десет години като шейкната бутилка кока кола) започнах да критикувам поредната простотия и тогава тя каза нещо, което ме порази като гръм.

                                - Ами, не всички хора са имали достъп до добро образование и култура, затова трябва да сме снизходителни и разбиращи.

                                И си дадох сметка, че тя е права. Беше момент сатори.

                                Така че - не прибързвай със заключенията.

                                Ти си бил привилигерован по силата на чистата случайност.

                                Никой не избира къде да се роди…
                                Last edited by Arana; 24.11.2022, 11:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X