IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евго ко вярваш на женските фантасмагории трябва да подаряваш стъкълцето тюркоаз.
    Тюркоазът активира женската сексуалност, а самотните жени ще помогнат да привлекат фенове и да намерят любов. Тя дава на мъжете харизма и е подходяща за тези, които са сериозно ангажирани в кариера или се борят за власт.

    Ма от моя опит най-мноо кълват на диаманти и злато
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Наистина може да се направи за тези пари една пица, макар и не луксозна.

      1) тесто 2 лв

      2) парче сирене 2лв

      3) парче кашкавал 2 лв

      4) кремвирши 2 лв

      5) гъби за 2 лв


      И ще сложиш домат, чубрица, масло, яйце, които не влизат в сметката, но ги имаш в владилника.

      Убеди ме. Обаче махни тоя селски кренвирш и го замени с нещо по така - пикантно чоризо, пеперонче, липсва му само един скъп акцент и избиваш рибата.

      Гледаш ли черешката на тортата?

      Още малко и ще те цаня счети за по-завъртените казусчета с бг дестинация

      Талантът не бива да се похабява само по форуми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Жива да не бях, и такава сметка направи

        Евго по сметките равен нямаш. Аз съвсем сериозно ще си те консултирам за най-икономичен масраф във всяка житейска сфера
        Наистина може да се направи за тези пари една пица, макар и не луксозна.

        1) тесто 2 лв

        2) парче сирене 2лв

        3) парче кашкавал 2 лв

        4) кремвирши 2 лв

        5) гъби за 2 лв


        И ще сложиш домат, чубрица, масло, яйце, които не влизат в сметката, но ги имаш в владилника.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Важна е кухнята и уменията да готвиш.

          Първо, както поскъпнаха храните, излиза по-изгодно да си ядеш вкъщи, да готвиш за мадамите вкъщи. Можеш да направиш голяма пица за 10 лв и да ядат 4 човека, а в ресторант ще излезе 80-100 лв поне за 4 човека.

          Второ, има чичовци тип стария Хенри 8, не могат да правят секс, но обичат да ядат. На тях им трябва готвачка, а не кифла.

          Една стрина навремето разправяше на майка ми: "Ти не се притеснявай, мъжете от нашия род не са курвари, те са по манджите",
          Жива да не бях, и такава сметка направи

          Евго по сметките равен нямаш. Аз съвсем сериозно ще си те консултирам за най-икономичен масраф във всяка житейска сфера
          Last edited by Arana; 25.11.2022, 17:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            ний таквиз сме се родили, ама послъгваш яко. Няма как да оцениш нещо дет ни си го виждала ни си го чувала ака НЯМАШ сетива за това.
            затова и кълвете на чичко паричко щот най разбирате от парцалки, шарени стъкларийки
            Хахаха, щот пък ти имаш - хайде холан, аз и стъкларийки сега вече ма обиждаш …

            Не ми трябват на мене чичковци
            Last edited by Arana; 25.11.2022, 17:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Пу, че си назад с модата. Сега тука при мене е на мода сапиосексуалният мъж
              ний таквиз сме се родили, ама послъгваш яко. Няма как да оцениш нещо дет ни си го виждала ни си го чувала ака НЯМАШ сетива за това.
              затова и кълвете на чичко паричко щот най разбирате от парцалки, шарени стъкларийки
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                Таквиз дали са на почит сред нашата дамска фауна?
                Гастросексуалният мъж


                Той ѝ готви още на първата среща. Разпалва я като чили и я разтапя като шоколад. Новият мъж не е просто кавалер, еманципиран, метросексуален. Той готви така, както люби, и люби така, както готви. Явлението се нарича гастросексуалност и заразява все повече представители на силния пол. Терминът бе измислен от британски хранителни експерти, които наблюдават тенденциите в приготовлението на храната. Според тях кухнята е новият еротичен център в живота на съвременния мъж.
                Важна е кухнята и уменията да готвиш.

                Първо, както поскъпнаха храните, излиза по-изгодно да си ядеш вкъщи, да готвиш за мадамите вкъщи. Можеш да направиш голяма пица за 10 лв и да ядат 4 човека, а в ресторант ще излезе 80-100 лв поне за 4 човека.

                Второ, има чичовци тип стария Хенри 8, не могат да правят секс, но обичат да ядат. На тях им трябва готвачка, а не кифла.

                Last edited by Evgo; 25.11.2022, 21:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тоя аватар ли?
                  и не ми се прави на разбойник
                  Старият беше екстра, тоз новият малко хорър фикшън

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Ко туй и как се яде?
                    Видях вече.
                    Може да се каже, че съм малко в отбора.
                    Аз, понеже съм извън времето от край време само на такива кълва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      тоя аватар ли?
                      и не ми се прави на разбойник
                      Мен стария ти аватар много ме кефеше. И някак ти прилягаше на чувството за хумор. Двете в комбинация бяха топ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Мишок толко си можеш , не трябваше да сменяш оригиналния аватар . Жестоко ти прилягаше личната снимчица , кикотенето ,щеше да е хилене до припадък, от раз . Живота е шарен , случайни срещи по улиците нямало казват .
                        тоя аватар ли?
                        и не ми се прави на разбойник
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Пу, че си назад с модата. Сега тука при мене е на мода сапиосексуалният мъж
                          Ко туй и как се яде?
                          Видях вече.
                          Може да се каже, че съм малко в отбора.
                          Last edited by harpiata; 25.11.2022, 15:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            Таквиз дали са на почит сред нашата дамска фауна?
                            Гастросексуалният мъж

                            Той ѝ готви още на първата среща. Разпалва я като чили и я разтапя като шоколад. Новият мъж не е просто кавалер, еманципиран, метросексуален. Той готви така, както люби, и люби така, както готви. Явлението се нарича гастросексуалност и заразява все повече представители на силния пол. Терминът бе измислен от британски хранителни експерти, които наблюдават тенденциите в приготовлението на храната. Според тях кухнята е новият еротичен център в живота на съвременния мъж.
                            Пу, че си назад с модата. Сега тука при мене е на мода сапиосексуалният мъж

                            Коментар


                            • Таквиз дали са на почит сред нашата дамска фауна?
                              Гастросексуалният мъж

                              Той ѝ готви още на първата среща. Разпалва я като чили и я разтапя като шоколад. Новият мъж не е просто кавалер, еманципиран, метросексуален. Той готви така, както люби, и люби така, както готви. Явлението се нарича гастросексуалност и заразява все повече представители на силния пол. Терминът бе измислен от британски хранителни експерти, които наблюдават тенденциите в приготовлението на храната. Според тях кухнята е новият еротичен център в живота на съвременния мъж.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                                Малки са ми децата... само че, вече не вярват на приказки

                                Но знаят, че...

                                ... има различни видове интелигентност - емоционална, финансова, двигателна, академична, музикална, и др. И само една от тях не е достатъчна за щастлив живот...

                                ... парите не са най-важния ресурс, времето винаги е по-ценно от парите...

                                ... важно е не само количеството на парите, но и тяхното качество... как печелиш пари е също толкова важно, колкото и колко печелиш, и какви свободи имаш...

                                Предполагам че ще си много разочарован да разбереш, че децата ми са момчета. Това ще бутне всичките ти други въздушни теории, дето си ги изградил с грешни умозаключения. Но... всеки сам избира в какво да вярва!!!

                                Наздраве
                                По абсЕлютно идентичен начин и, много по-убеден от теб - ще ти кажа, че грешните МИ умозаключения са само част от моята истинска същност, с която разбира се - няма как да не се гордея! Много мои грешни умозаключения се оказват предпоставка за познанства (различни от виртуалните), които ме зареждат емоционално и ме срещат с различни добри хора, с какъвто предполагам, че водя диалог.

                                Грешните ми умозаключения... Е, съгласих се, де! Грешен съм, чадо, като фиш от тотото - съм грешен!

                                Тъй като НИКОЙ в този свят не е безгрешен, единствената теза, в която съм абсолютно (и безпрекословно) сигурен, то именно тази моя теза мога да отстоявам до безкрай.

                                "Грешни" умозаключения по правилна теза не винаги са най-лошото в живота (ми), а и всички мои (бутнати) "въздушни теории" изглеждат "въздушни" само, когато ги гледаш от твоята (обетована) територия... Изобщо не намеквам, че има голяма вероятност и твоите теории да са грешни (въздушни - както сама ги определяш). Дамите - ВИНАГИ имате правилната гледна точка (причините за която са абсолютно неразбираеми за мъжкото съсловие - най общо)... И винаги "лежите на тая кълка"... Ама, моля ти се, бе Съни, бъди уверена, че спор в тая посока няма: "въздушните теории" са си мъжки приоритет, независимо от възрастта на мъжа! Това установяваш при всеки контакт с твоите мъже, независимо от средната им възраст (много използвам този критерий - "средна възраст" - внушил съм си, че има смисъл, но може наистина да де окаже, че и той попада под "ножа" на "въздушните кули", в които дамският състав влиза за много кратко, или пък - въобще не влиза (през съзнателния ни живот)...

                                Моите реалности, определени като (поредните!) "въздушни кули" от теб, Съни - са осезаеми и достатъчно добре установени, но - със сигурност - те не могат да бъдат отчетени еднакво от всяка дама на този свят. Нормално е. Вероятно би се съгласила с подобна теза, но дори да не я приемеш - това не може да се превърне за мен в трагедия. Всяка жена установява у мъжа различни качества, мъжете - подхождат по същия начин към дамския състав, за да направят своя подбор.

                                В тоя дух - ти си направила разумния си избор в лицето на твоя съпруг, който те е дарил с още мъже в твоя живот, които някога ще градят своите въздушни кули и, може би ще свалят звезди от небосклона - в нозете на своите принцеси, за да бъде възможно и самите те да създадат нови мъже, с различни въздушни кули (акцент: различни!), с които да впечатляват нови и нови принцеси....

                                Толкова ясен не съм бил в младия си живот.

                                Оффф, видях, че нищо не съм казал по "великата" тема за ... парите... Ми те (парите) си идват така - от нищото. Човекът обича да се занимава с това, което му харесва - и в подобна ситуация - някои плащат, а на други ИМ плащат ..

                                Смея да твърдя, че имаме избор между последните две тези, но рискувам да намеря отпор в мнението на една "здраво стъпила на земята" млада дама в лицето на уважаваната съфорОмка - Съни!

                                Вместо епилог: от мен да го знаеш, Съни, "въздушните кули" са най-устойчивата конструкция на ТОЗИ свят, щом двойката (мъж и жена) вярват в тях!
                                Що се отнася до това, че "децата ти са малки..., но вече не вярват в приказки(ТЕ)" - това не е най-лошото... ... Много ум и разум са вложени в тях (в приказките), но това е различна тема и не е времето да те убеждавам в нещо, е което сама не вярваш. Животът СИ е твой (пардон - ВАШ - важна забележка, за да не игнорираме мъжката ВИ половина!), ..., животът СИ е материален,..., в живота място за въздушни кули няма (мнение, което не се споделя от всички дами и, слава на Бога - иначе мъжете оставаМЕ "на сухо", а дамите нямаТЕ възможността да осмисляте живота с пелени и детски проблеми, а доста често осмислен в подобен стил е и живота на татковците)...
                                Рискувам да пиша епилог в епилога, но огладнях и спирам. Наздраве (ако съпругът ти не те е дръпнал отдавна в леглото)...



                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X