IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
    Жените в Полша явно искат само едно - да пият
    Полякините и чехкините са само за забавление. Гледал съм интересно клипче как 2 чехкини се качват в автобус на ръгби отбор. Има си и сюжет,


    За връзка трябва словенка, словачка или хърватка.

    А ти Цецо здрав ли си, спортуваш ли, висок ли си?


    Поздрави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
      Хахаха, извинявай Юлка, но ми стана много смешно, ами ако ти каже смешен виц ще се омъжиш ли за него или ще се откажеш защото не е издържал твоето препитване ?
      Не!
      Т'ва е само 1-ва фаза "комуникационната"!
      После на 2-ия етап ти ако искаш можеш да му тестваш някои други умения!
      И ако и там издържи - пишем наш Евго "годен за бракуване"!

      п.п.
      Какво стана, уж нямаше да пишеш на такъв крайно некултурен човек като мен... излекувах ли те?
      К'во нещо прави смехът, а!
      Виждаш ли Евгенийййй......
      Last edited by Julius_BG; 07.11.2022, 11:40.

      Коментар


      • Жените в Полша явно искат само едно - да пият

        Качински изрази мнението, че за демографската ситуация в страната са отговорни различни фактори, включително "определено отношение на хората и особено на дамите". "Ако се запази ситуацията, при която до 25-годишна възраст младите жени пият колкото мъжете на същата възраст, няма да има деца. Не забравяйте, че мъжът, за да стане алкохолик, трябва да превиши мярката средно в продължение на двадесет години, а една жена само за две години", каза той.

        Качински уточни, че е получил тази информация от лекар, който му казал, че "е успял да излекува от алкохолизъм една трета от пациентите си от мъжки пол, но нито една от жените".
        "Мъжът, за да стане алкохолик, трябва да превиши мярката средно в продължение на двадесет години, а една жена само за две години", каза той

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
          Не е така, не всички жени са еднакви, има и други, които не търсят обезпечени мъже и на тях аз им викам, че са сбъркани.
          Сбъркани, отчаяни- все тая, важното е да търсят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Не бре! Не си разбрал!
            Дал съм му домашно! След 1 месец ще го препитам.

            Нямам очаквания /не съм нито оптимист, нито песимист/,аз съм проверяващия.
            Ако не ми каже виц, който да ме разсмее - го свалям от рейса!
            Хахаха, извинявай Юлка, но ми стана много смешно, ами ако ти каже смешен виц ще се омъжиш ли за него или ще се откажеш защото не е издържал твоето препитване ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Оптимист
              Не бре! Не си разбрал!
              Дал съм му домашно! След 1 месец ще го препитам.

              Нямам очаквания /не съм нито оптимист, нито песимист/,аз съм проверяващия.
              Ако не ми каже виц, който да ме разсмее - го свалям от рейса!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Проклетото псе го водя на изложби и състезания. Голям цирк - по-едрата 1/3-та не може да го накара да му даде фазаня и се гонят из ловното поле за радост на съдиите и публиката. Голяма излагация
                Наздраве!

                Някой събират срам, други положителни емоции...
                Поне има доволни от излагацията
                Наздраве!
                Last edited by polax; 07.11.2022, 07:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Съжалявам!
                  Значи вече ще сте тримата пълноправни и проклетото псе
                  Проклетото псе го водя на изложби и състезания. Голям цирк - по-едрата 1/3-та не може да го накара да му даде фазаня и се гонят из ловното поле за радост на съдиите и публиката. Голяма излагация
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Оптимист
                    Умерен. Щом залага срокове.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Всички жени са златотърсачки в една или друга степен. Вродено им е да търсят финансово обезпечени мъже, които да подсигурят бъдещето им потомство, а и тях самите. В което няма нищо лошо.
                      Не е така, не всички жени са еднакви, има и други, които не търсят обезпечени мъже и на тях аз им викам, че са сбъркани.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Давам му 1 месец за целта!
                        Оптимист

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Категорично не съм съгласен - и веднага ти отговарям защо!
                          С тоя подход най-много да попадне на някоя златотърсачка!

                          Аз бих му дал следното упражение - да измисли собствен виц! Ама такъв дето да разсмее максимален брой хора, без да засегне никого! Ако успее - има много по-големи шансове да си намери жена отколкото с намеци за Хапартаменти и хелиЧоптери!

                          Давам му 1 месец за целта!
                          Всички жени са златотърсачки в една или друга степен. Вродено им е да търсят финансово обезпечени мъже, които да подсигурят бъдещето им потомство, а и тях самите. В което няма нищо лошо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Категорично не съм съгласен - и веднага ти отговарям защо!
                            С тоя подход най-много да попадне на някоя златотърсачка!

                            Аз бих му дал следното упражение - да измисли собствен виц! Ама такъв дето да разсмее максимален брой хора, без да засегне никого! Ако успее - има много по-големи шансове да си намери жена отколкото с намеци за Хапартаменти и хелиЧоптери!

                            Давам му 1 месец за целта!
                            +1
                            Четох някакво изследване преди време, че ако успееш да накараш момата да се засмее, в първите няколко минути след запознанството, нещата са почти сигурни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ако някоя жена ти каже, че не се интересува от финансовото състояние на бъдещият си съпруг, не й вярвай.
                              Интересува се да продаде розичката скъпо и на богато. И какво ще получи тя от една връзка. За това трябва да внимавам какво й говоря и какво излъчвам.


                              Дори мачо типът (мъже) имат проблеми и не могат да намерят с години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Да ви кажа, че липсата на курец е много лошо.......

                                В блока ми си нямат такъв бабичката на 80+, момата (която нощем приема и пуска музика) на 44 г. и една луда лелка, която гледа 20 котки и смърди много на етажа й. Нямат мъже от 20 г. и повече.
                                потенциални са, въпрос на време е някоя да склони
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X