IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

    Това отваря такава порта за престъпления, че ти е бедна фантазията.
    Съжалявам, че ще прозвуча грубо, но държавата не трябва да финансира ин витро процедури дори. Има си достатъчно широк отрязък от време на фертилитет и ако на някого, случайно, му е убягнало това, да си носи последствията от взетите някога решения.
    Не може винаги да си от печелившата страна.
    Изобщо не си права.

    В днешно време, лекари са го казвали, дори жени на 25 г. имат репродуктивни проблеми.

    Пият, пушат, безразборен секс, лоша храна са някой от факторите за тези проблеми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Според мен, в България трябва да се разреши сурогацията. Има хора с доходи, с капацитет, културни и образовани, които могат да отгледат 2 деца, но или нямат партньор или имат здравословен репродуктивен проблем.

      И без това има демографска катастрофа, със сурогацията ще се увеличи населението, макар и с малко.

      Има държави, където е разрешена сурогацията, но е доста скъпо. Мин, 25 000 евро и нагоре.

      Поздрави
      Това отваря такава порта за престъпления, че ти е бедна фантазията.
      Съжалявам, че ще прозвуча грубо, но държавата не трябва да финансира ин витро процедури дори. Има си достатъчно широк отрязък от време на фертилитет и ако на някого, случайно, му е убягнало това, да си носи последствията от взетите някога решения.
      Не може винаги да си от печелившата страна.

      Коментар


      • Преди да помислите за сурогация и замразени ембриони, прочетете книгата ,,Стъклени съдби,, на Людмила Филипова и тогава решавайте, но аз не бих посъветвала дъщерите си да си решават проблема изкуствено.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Едно е да прибегнеш до инвитро процедури или зачеване от донор,ако мъжът е стерилен,друго да използваш тялото на непозната жена,която да износи и роди детето.Това просто е чудовищно.Противоречи на всякакви морални норми.Не случайно и в малко държави по света е позволена такава процедура.
          ​​​​​​
          Според мен, в България трябва да се разреши сурогацията. Има хора с доходи, с капацитет, културни и образовани, които могат да отгледат 2 деца, но или нямат партньор или имат здравословен репродуктивен проблем.

          И без това има демографска катастрофа, със сурогацията ще се увеличи населението, макар и с малко.

          Има държави, където е разрешена сурогацията, но е доста скъпо. Мин, 25 000 евро и нагоре.

          Поздрави

          Коментар


          • Сега бай Стамен , ако иска да излезе от положение и да продължи, трябва да ни каже, че освен торсионен физик е и писател ..Кристина е неговата героиня и той е тествал публиката- читатели във форума.. За прототип на героинята му е послужила бившата му жена..

            Коментар


            • Бай Стамене, време е за Kristina Dimitrova (2)

              Постепенно ще опознаеш жените и ще ти стане ясно какво искат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                С това темата за мен относно криси, бай стамен и писар е приключена. Ясно е че зад всеки един от тези профили седи лицето бай стамен, а другите профили за с цел вероятно спам, измами, тролене и изпълняване на някакви поръчки. Сигурно има и още много други профили скрити и неактивни от години. Да възможно е всеки един от профилите да си има отделен притежател, но те са на свързана група от хора която както казах цели някакви облаги.
                Признавам те. Сега ще се окаже, че Кристина е бившата жена на бай стамен, и сега ще се съберат и заобичат като едно време - ще ходят на кафе във Виена и ще плащат сметки по 60-70лв

                едит: ма то става много весело - като тръгнеш от единия мейл (от твоето разследване), минаваш през друг, трети (също с регистрация тук с истинското име), от там телефонен номер и отиваш на 4-ти мейл (който е втория от твоя пост) - ахахаа, и Валя Ахчиева ще ти завиди.

                Модераторчето, вместо да триеш, можеше просто да кажеш дали 3-те акаунта пишат от един адрес
                Last edited by Тъпо парче; 25.05.2020, 02:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Имам няколко непосредствени наблюдения към проблема с планиране, зачеване, бременност, раждане и осиновяване на дете. Вероятно всеки е опирал до такива случаи, кога по-близки, кога - по-далечни познати. Личното ми мнение за проблем в тази насока е усещане за ужас. Да си педставим: Двойка, с брак без брак, решават да имат дете.Първи месец - няма две черти - разминаване в овулация и т.н., дамите ще го обяснят по-добре от мен. Втори месец, като първия, Трети - е, нали работим много не сме се настроили, Четвърти, Пети, Шести - хм, партньорът ми нещо има проблем, Седми - Дванадесети - какво става, нещо не е наред. Само за това време какви мисли се въртят в главите на двойката - бедна ни е фантазията на тези, които не сме минали по тоя път. Ама така било писано, Бог така решил (да ме прощава) и тем подобни - всичко отива на кино - надежди, мечти, планове, кариера.... Е, има двойки, които решават проблема, в зависимост от причината - идете кажете на такива, колко неправилно са постъпили. И те така....
                  Едно е да прибегнеш до инвитро процедури или зачеване от донор,ако мъжът е стерилен,друго да използваш тялото на непозната жена,която да износи и роди детето.Това просто е чудовищно.Противоречи на всякакви морални норми.Не случайно и в малко държави по света е позволена такава процедура.
                  ​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Писар Разгледай мнение
                    Кратък коментар в три точки защото вчера очевидно оставих погрешно впечатление в публичното пространство.

                    ПЪРВО: разговарях с племенника ми Валери Димитров, който от години живее в Англия. Той регистрира този профил преди осем години заради един конкретен епизодичен случай, в който му били подарили малка златна монета и искал да я продаде. Затова и има за осем години само един - два коментара. Продал я и всичко било забравено и приключило. До момента в който си спомних преди няколко дена, че имаше някога регистрация в ИНВЕСТОР и така стигаме до точка втора.

                    ВТОРО: този форум се чете от огромен брой хора в страната, предполагам че в по-голямата си част също като мен нямат регистрация. Аз също доста редовно чета и следя една конкретна тема свързана с мой бизнес. Имам много колеги и партньори в бизнес средите и приятели в държавната администрация които също четат (надявам се не в работно време) темите в сайта, защото са ми споделяли разни мнения прочетени тук. И така една моя позната в една общинска администрация ми сподели за настоящата тема свързана с жените и че прочела мнения свързани с ин витро процедури, замразени яйцеклетки и така нататък. Това лично ме засяга защото по-малката ми дъщеря има медицински проблем с зачеването, следя и изчитам всичко свързано с този въпрос. Това провокира интереса ми и в рамките на няколко дена по-малко изчетох настоящата тема от самото начало. И така попаднах на коментарите на бившата г-жа Димитрова (по настоящем г-ца) и реших да напиша вчерашните два коментара свързани с нея. Така отново се връщаме на точка първа. Разговор с племенника ми дали си помни акаунта и дали може да ми го предложи. Беше забравил само паролата си и се наложи от ИНВЕСТОР да му дадат нова.

                    ТРЕТО: темите в този сайт се четат от много хора затова ви призовавам да се изразявате в публичното пространство по-културно и по-възпитано и с по-малко агресивен тон

                    ЧЕТВЪРТА точка не свързана горните три: Винаги съм се учудвал как г-н Матеев, който има огромен и мащабен бизнес му остава толкова свободно време да пише тук? Аз това не мога да го постигна и не е в възможностите ми.

                    Надявам се че така се коригираха недоразуменията свързани с този профил. Направих и кратък коментар в темата за "Успеха" и не смятам повече да участвам в провокирани дискусии
                    Нещо пак не се връзва разказа ти.

                    1) Значи профила е създаден от племеника ти който от години живее в Англия, защото искал да продаде златна монета. Само че постинга за златната монета е от 18 ноември 2013, 18.03 ч.. Профила е регистриран 2012 година. Като виден и грамотен "бизнесмен" не вярвам че за вас е прекалено трудно да направите една проста регистрация и то във ФОРУМ. Това не е ядрена физика.

                    2) Първият коментар не е за златна монета, а за проект който явно е някаква глупост


                    25 септември 2013, 18.46 ч.
                    Инвестирайте в моя проект, той е отразен от много национални медии, преди 2 дни бях гост и в "Шоуто на Слави". Създавам уникален продукт без аналог в света. За да го завърша са необходими 15 000 лв. В завършен вид ще струва между 500 000 и 1 милион, зависи в коя държава ще се продаде !!! Който инвестира в проекта необходимата сума ще получи 10 процента от продажбата. Който се интересува повече да ми пише на e-mail - a, ще изпратя директни линкове и прочие.

                    E-mail: sos8@abv.bg


                    25.09.2013, 19:09
                    Не четете внимателно, колега. Не съм казал, че проекта ми струва 15 К, а че са необходими за довършването му толкова ! Казах също, че проекта е без аналог в света и за първи път се прави нещо подобно в човешката история ! Продуктът е нетрадиционен и не е в категорията на масово известните и популярни начинания и бизнеси. За продажба на продукта като цяло БГ слабо ме интересува, интересува ме Имперска Русия.

                    От тези два поста става дума за измама. Кой иска 15К заем и е готов да даде за уникалният си продукт 10% или 50К в най-песимистичният сценарии както и 100К в оптимистичният.

                    Но това няма значение, не се връзва обяснението че профила е създаден за монета, профила е създаден за някакъв проект.



                    И сега най -интересното от моето разследване, притаете дъх защото това доказва,че Бай стамен е вкарал бая хора във филма си

                    18.11.2013, 08:26
                    бай Стамен Тракториста
                    Здравейте, продавам българска златна монета - ЧЕТВЕРОЕВАНГЕЛИЕ. Чисто нова, в капсула, минт състояние, със сертификат. Цената е супер - 130 лв. !!!! Пуснал съм я за продажба в аукцион.бг. , ето и директен линк, където можете да я видите. Който желае да ми пише на имейла: kiss_sos@abv.bg

                    http://auction.bg/item.php?id=1581902

                    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
                    18.11.2013, 13:22
                    бай Стамен Тракториста
                    Уважаеми г-н ivancholak,
                    изказвате се неподготвен и ставате за смях на другите колеги. Наистина пишете глупости. Пообразовайте се малко първо в нумизматиката. Това не е материал и скрап, а златна юбилейна монета с определен тираж. Цената на тази монета върви между 140-150 лв. За доказателство прилагам офертите в момента в аукцион.бг и като потвърждение, че моята цена е най-ниската.

                    http://auction.bg/item.php?id=1325764 - цена от 155 лв.

                    http://auction.bg/item.php?id=1325078 - цена от 148 лв.


                    http://auction.bg/item.php?id=1449444 - цена от 140 лв.

                    Поздрави
                    -------------------------------------------------------------------------------------------------

                    Това са двата коментара на Бай стамен който иска да продава монета ЧЕТВЕРОЕВАНГЕЛИЕ в аукциона, Единственят коментар на "племеника" не е че той иска да продава монета която му е изпаднала, а да направи коментар колко е изгодна

                    --------------------------------------------------------------------------------------------------
                    18.11.2013, 19:03
                    Писар

                    гледам че цената на монетата "Четвероевангелие" е свалена на 120 лв. в аукциона, бих казал много добра цена за тези, които събират монетки.

                    --------------------------------------------------------------------------------------------------

                    Забелязахте ли имейлите, който маркирах в червено. На бай Стамен тракториста kiss_sos@abv.bgи на Писар sos8@abv.bg

                    С това темата за мен относно криси, бай стамен и писар е приключена. Ясно е че зад всеки един от тези профили седи лицето бай стамен, а другите профили за с цел вероятно спам, измами, тролене и изпълняване на някакви поръчки. Сигурно има и още много други профили скрити и неактивни от години. Да възможно е всеки един от профилите да си има отделен притежател, но те са на свързана група от хора която както казах цели някакви облаги.

                    Last edited by prectical; 25.05.2020, 00:46.

                    Коментар


                    • Имам няколко непосредствени наблюдения към проблема с планиране, зачеване, бременност, раждане и осиновяване на дете. Вероятно всеки е опирал до такива случаи, кога по-близки, кога - по-далечни познати. Личното ми мнение за проблем в тази насока е усещане за ужас. Да си педставим: Двойка, с брак без брак, решават да имат дете.Първи месец - няма две черти - разминаване в овулация и т.н., дамите ще го обяснят по-добре от мен. Втори месец, като първия, Трети - е, нали работим много не сме се настроили, Четвърти, Пети, Шести - хм, партньорът ми нещо има проблем, Седми - Дванадесети - какво става, нещо не е наред. Само за това време какви мисли се въртят в главите на двойката - бедна ни е фантазията на тези, които не сме минали по тоя път. Ама така било писано, Бог така решил (да ме прощава) и тем подобни - всичко отива на кино - надежди, мечти, планове, кариера.... Е, има двойки, които решават проблема, в зависимост от причината - идете кажете на такива, колко неправилно са постъпили. И те така....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Миро, има ли определена теза, която защитаваш или си пишеш просто за спора?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Хммм, защо си мислиш, че в договорът няма клаузи за редовни тестове за алкохол и наркотици?

                          П.П. Майчиният инстинкт не винаги се пробужда. Количеството на изоставените в родилния дом деца ме навежда на тази мисъл.
                          И какво като има в договора клауза за тестване за наркотици и алкохол?Да не би да върнат бебето ако жената пие и се дрогира?Освен това наркотици не се тестват толкова лесно-в цяла България има само няколко лаборатории за това и се чака с месеци резултатите и то се използват основно за нуждите на наказателното производство,та какво остава да се правят редовни тестове на сурогатни майки.А пък един човек може да се освини от пиене и след няколко часа да е трезвен.Така че няма как да им контролират поведението.
                          И количеството изоставени деца в домовете изобщо не е високо.Ако изключим циганките,чийто морал е доста по-различен.А не вярвам тези сурогатни майки да са циганки.
                          Last edited by mirodes; 24.05.2020, 23:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Един подпис в договор по никакъв начин не замества етичната страна на въпроса.Майчинският инстикт е от най-силните и подобно преживяване няма начин да не се отрази негативно на износилата детето жена.От друга страна няма как да се наблюдава 24 часа ,а може да върши неща,които са вредни за плода като тютюнопушене,употреба на алкохол и наркотици.Какво й пука-нали детето не е нейно и други ще го гледат.
                            Хммм, защо си мислиш, че в договорът няма клаузи за редовни тестове за алкохол и наркотици?

                            П.П. Майчиният инстинкт не винаги се пробужда. Количеството на изоставените в родилния дом деца ме навежда на тази мисъл.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Знам, че според българското законодателство такъв начин на сдобиване с дете е незаконен. Затова се ходи в Украйна.

                              Колкото до майката ..., за повечето от жените, съгласили се да бъдат сурогатни майки, това е просто работа. Подписва се двустранен договор, заверен при нотариус, с която тя се отказва от правата върху детето. Явно, по-голямата част от нейните желания са свързани с пари, които съвсем не са малко.
                              Един подпис в договор по никакъв начин не замества етичната страна на въпроса.Майчинският инстикт е от най-силните и подобно преживяване няма начин да не се отрази негативно на износилата детето жена.От друга страна няма как да се наблюдава 24 часа ,а може да върши неща,които са вредни за плода като тютюнопушене,употреба на алкохол и наркотици.Какво й пука-нали детето не е нейно и други ще го гледат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                И аз не мога за разбера къде точно е извращението в тази работа.


                                Според мен, лично мнение, от тази свобода, до това да избираш цвета на очите на детето има една крачка. Помниш ли един добър фантастичен филм “Гатака”?

                                Коментар

                                Working...
                                X