IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Не се ядосвай,тук нивото на мъжете е ниско,доста ниско,защото доста от тях избиват комплекси,нали виждаш ,сама,за какво иде реч .В момента златото е на много високи нива за инвестиция ,момента е добър за акции,ще има още едно дъно,тоест по ниски цени ,за тях.Ако искаш ще ти пиша на лично съобщение,ако позволиш,това което знам за акциите.
    Имал ли си акции, да не се окажеш теоретик без практика, че съвсем да я объркаш жената?
    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

      С тебе специално трябва да се разберем още сега.
      Може като съм по-свободен и на живо да се разберем

      Кой искаш да ти обяснява за злато и акции аз или колегата nkavrakov1982

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

        С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.
        Аха ясно дама в обществото и мръсница пред приятеля ти. те така доста мрънкат като теб на непознати а после какви неща правят и дори с доста грозни думи да ги наричаш се радват много.

        На бас че ако беше някоя по яка батка нямаше да смееш да се доближиш а щеше да кажеш благодаря, пък и телефона да си дадеш. Нормално. Значи не харесваш разни льохмани и мухльовци.

        Както и че на мен не би посмяла да ми посегнеш от сега съм сигурен, но ще го оставя на въображението ти как ме биеш с ток по главата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

          С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.
          Не се ядосвай,тук нивото на мъжете е ниско,доста ниско,защото доста от тях избиват комплекси,нали виждаш ,сама,за какво иде реч .В момента златото е на много високи нива за инвестиция ,момента е добър за акции,ще има още едно дъно,тоест по ниски цени ,за тях.Ако искаш ще ти пиша на лично съобщение,ако позволиш,това което знам за акциите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            не се прави така. Мислиш че някоя мадама ще ходи по паркове да си говори. Започва се с покана за по питие някъде където да може да си поговорите за злато и акции. Има хубави ресторанти, а й сега вече са разрешени. Това в парка е несериозно. В парка си водиш мадамата след това. И когато предлагаш нещо на една жена не и казваш в някой парк а и казваш директно къде. Отиваме тук тук и тук, защото едно от най-наблюдаваните неща в даден мъж е неговата решителност.
            Виж Кристина ти отговори,кое,как се прави ...,не забравяй че тя е Скорпион,аз пък съм Риби,ние с тях се разбираме ,чиста химия,усеща се още по въздуха ха ха ..:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Какви изводи си направи за мъжете сладурче. Кои са тези участници и какво те учуда в поведението им. Разкажи повече за да стане дискусия
              С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                не се прави така. Мислиш че някоя мадама ще ходи по паркове да си говори. Започва се с покана за по питие някъде където да може да си поговорите за злато и акции. Има хубави ресторанти, а й сега вече са разрешени. Това в парка е несериозно. В парка си водиш мадамата след това. И когато предлагаш нещо на една жена не и казваш в някой парк а и казваш директно къде. Отиваме тук тук и тук, защото едно от най-наблюдаваните неща в даден мъж е неговата решителност.
                Знам аз как се прави.Питах нея,не теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Кристинче,мога да ти разкажа за акциите и златото на разходка в някой парк.
                  не се прави така. Мислиш че някоя мадама ще ходи по паркове да си говори. Започва се с покана за по питие някъде където да може да си поговорите за злато и акции. Има хубави ресторанти, а й сега вече са разрешени. Това в парка е несериозно. В парка си водиш мадамата след това. И когато предлагаш нещо на една жена не и казваш в някой парк а и казваш директно къде. Отиваме тук тук и тук, защото едно от най-наблюдаваните неща в даден мъж е неговата решителност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Арменката със сини очи - е върхът!

                    Всъщност, има ли дама, която да не може да бъде върхът? Няма такава! Е, да: подходящо отношение, ОПИТ за разбиране - не се иска прекалено много... Важно е да успяваш да потъваш в очите ѝ, с изплезен език, а дали ще са точно сини очите ѝ - това не е важно!
                    Така, така, и аз за арменката говоря
                    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ама разбира се, че аз съм виновна . И тази жена ще прогоните. Калпазани с калпазани. Поне от Тошко очаквах по-кавалерско отношение. Лягам за сиестата. Кат са събудя ша Ви чета. .

                      Това ще да е нещо много цинично! "ЗА" сиестата, или "СЪС" сиестата?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

                        Ама и ти си нямаше работа, да ни завъртиш ангелите с арменката.
                        Сега се чудиш, защо се облизваме и не искаме кифли

                        Арменката със сини очи - е върхът!

                        Всъщност, има ли дама, която да не може да бъде върхът? Няма такава! Е, да: подходящо отношение, ОПИТ за разбиране - не се иска прекалено много... Важно е да успяваш да потъваш в очите ѝ, с изплезен език, а дали ще са точно сини очите ѝ - това не е важно!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ама разбира се, че аз съм виновна . И тази жена ще прогоните. Калпазани с калпазани. Поне от Тошко очаквах по-кавалерско отношение. Лягам за сиестата. Кат са събудя ша Ви чета. .
                          Няма да я прогоним, тук са най-ценните екземпляри. В бг-мама няма да срещне такива. Добре дошла е момата. Като свикне ще й хареса. На Евго му излезе късмета.
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

                            Ама и ти си нямаше работа, да ни завъртиш ангелите с арменката.
                            Сега се чудиш, защо се облизваме и не искаме кифли
                            Ама разбира се, че аз съм виновна . И тази жена ще прогоните. Калпазани с калпазани. Поне от Тошко очаквах по-кавалерско отношение. Лягам за сиестата. Кат са събудя ша Ви чета. .

                            Коментар


                            • Кристинче,мога да ти разкажа за акциите и златото на разходка в някой парк.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Сега наблюдавай какво ще стане. Всички шансове на Евго ще оакат. Само гледай внимателно.
                                Мое ли така да се изразяваш. (оакта).
                                На мене ми е интересна разликата на необременената жена и мъжките момичета у форума.
                                Според мен доста сте подтиснали женското с този "мъжки" махленкси форум
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X