IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение




    Е тва е проблема..

    Не мисля, че има някакъв проблем, а фактът: йога-инструкторът от снимката - при обучение в йога на красивата дама - недоумява, защо нещата се развиват в посока - на древноиндийските съвети за секс, издигнати в ранг на учение - Кама Сутра!..., а той се раздвоява, дали не бърка някъде...

    Никъде не намирам инфо за това, че Кама Сутра е противопоказна на обучението по Йога!

    Нещо повече: чрез комбинацията от Кама Сутра и Йога може да се постигне не един акт..., например - актът на превръщането на новите идеи в реалност, а това ни е известно още и като креативност..., да не говоря още и за други реално осъществими идеи и актове...

    ... няма да говоря за емпатията, която ни позволява "да влезем в обувките на другия", защото Кама Сутра дава различната възможност за влизане...

    Коментар


    • А е, да не е някой джендър или пендел и да търси тук бройки мъже..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
        Такаааа ... дишай дълбоко, знаеше че така ще те посрещнат
        Имах затруднения с регистрацията, после с имейла, после без да искам два пъти постнах първия си коментар и администратора веднага ме изтри, но аз се уча бързо
        Представих ви се вече, на 34 год. съм, разведена, без деца. По професия съм счетоводителка и работя като такава. От няколко месеца следя теми в Инвестора свързани с акции и злато, защото искам да инвестирам в тях определени суми. Тази тема "За жените" я следя от самото начало с много голям интерес и съм си изградила виртуално мнение за всички участници. Днес реших вече да се включа и аз.
        На въпроса на representjah - годините казах, за мерките ми е много непочтително така откровено да питате непозната жена, но са впечатляващи и частично ще ви задоволя любопитството, все пак сте мъже 1, 75 висока и 58 кг. Поддържана жена съм, уважаеми

        На въпроса на bota156 - ЕЖК нищо не ми говори
        На въпроса на безимeн - не съм дамата с Фолксвагена, карам Тойота
        На въпроса на mirodes - Какво искат жените? ВСИЧКО
        Никоя жена не би си написала истинското име и фамилия във анонимен форум.
        Предполагам, даже че е някой зевзек от форума (Pyramid например) и сега ви взе за мезе.
        Коцкари разни, Криси това, Криси онова ....
        Аве, да не са свършили жените във двумилионна София ???
        Жената има това свойство да смъква IQ-то на някой иначе интелигентен мъж до едноцифрени стойности.

        Коментар


        • Появи се един женски ник и форума взе да подивява.

          Коментар





















          • Е тва е проблема..

            Коментар


            • Браво Кристина.. Добре дошла.. За Евго и аз подкрепям за среща.. Форума и Господ са събирачи..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                не знам защо не мога да отговарям на коментари

                Мила Криси,

                /позволявам си това обръщение, защото вече си част от дамският състав на форума/

                Не може да не си забелязала, че между нас има един наш колега, който често пише ТУК, но още не се е обадил!!!

                Никът му е ЕВГО.

                Често получава тук съвети, както от дамите, така и от мъжете.

                Според мен - може да опитате /добре е на лични съобщения/ - да поговорите, дори - да се видите!

                Помисли добре върху моето предложение. Вижда се, че възрастовата разлика си я имате, а това момче - се интересува - и от книги, и от филми, и от инвестиции. Може да сте си полезни взаимно и - току-виж - припламнала искрата!

                Знаеш това момче - около или малко - над 40-те /лично не го познавам!/, но личи, че си готина дама, която може да го накара да преодолее - мисля, че е някаква /неуместна/ срамежливост..., дано не го обидя... Виждам, че е свястно момче, висше образование, два езика - знаеш тия неща, щом четеш темата!

                Със здраве - и - мисля си, че е добре - и ти да си по-инициативна!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                  Такаааа ... дишай дълбоко, знаеше че така ще те посрещнат
                  Имах затруднения с регистрацията, после с имейла, после без да искам два пъти постнах първия си коментар и администратора веднага ме изтри, но аз се уча бързо
                  Представих ви се вече, на 34 год. съм, разведена, без деца. По професия съм счетоводителка и работя като такава. От няколко месеца следя теми в Инвестора свързани с акции и злато, защото искам да инвестирам в тях определени суми. Тази тема "За жените" я следя от самото начало с много голям интерес и съм си изградила виртуално мнение за всички участници. Днес реших вече да се включа и аз.
                  На въпроса на representjah - годините казах, за мерките ми е много непочтително така откровено да питате непозната жена, но са впечатляващи и частично ще ви задоволя любопитството, все пак сте мъже 1, 75 висока и 58 кг. Поддържана жена съм, уважаеми

                  На въпроса на bota156 - ЕЖК нищо не ми говори
                  На въпроса на безимeн - не съм дамата с Фолксвагена, карам Тойота
                  На въпроса на mirodes - Какво искат жените? ВСИЧКО
                  Как е котенце? Тези дни може да пием по едно питие :P

                  По млади лъвчета падаш ли си
                  Last edited by prectical; 15.05.2020, 23:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)


                    Привет на всички

                    Казвам се Кристина Димитрова, усмихната и позитивна жена

                    Може ли да участвам във Вашата тема?

                    Ще изчакам да видя мненията "За" и "Против"
                    Качи снимка направо.

                    Коментар


                    • Жените искат всичко,което да ги държи под високо напрежение.Секс,любов,скандали,изневери,и те да се въртят в тази центрофуга.Ако им осигурите всичко,тежко ви и горко,ще ви разкажат играта.Колкото сте по добри и не лъжете,не изневерявате и сте примерни(уж),толкова по зле за вас.

                      Коментар


                      • у
                        Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е защо да съм безгрешен?Напротив имам много кусури .Въпросът е,че суетата ми е чужда и няма да опровергавам неща по отношение на мен,които са истина.Една дама беше написала,че съм търсел робини,които да ме обожествяват.А аз съм последният човек,който би искал някой да го обожествява.Не съм се взел толкова насериозно.Аз съм еволюционист.Което значи,че не се смятам за по-велик от което и да е същество на света.Просто се опитвам да спазвам природните закони-да оцелея и да предам гените си.Изобщо не ми дреме дали някой ще ме обожествява или мрази.
                        Абе нещо не ти се вързва в схемата - казваш не съм безгрешен, имам кусури, не щеш да те обожествяват, еволюционист, не си по-велик от който и да е ... по твои думи.
                        Е що па реши че гените ти са толкова важни, че се имаш за длъжен да изтровиш с тях и душиците на клетите женици

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Е защо да съм безгрешен?Напротив имам много кусури .Въпросът е,че суетата ми е чужда и няма да опровергавам неща по отношение на мен,които са истина.Една дама беше написала,че съм търсел робини,които да ме обожествяват.А аз съм последният човек,който би искал някой да го обожествява.Не съм се взел толкова насериозно.Аз съм еволюционист.Което значи,че не се смятам за по-велик от което и да е същество на света.Просто се опитвам да спазвам природните закони-да оцелея и да предам гените си.Изобщо не ми дреме дали някой ще ме обожествява или мрази.

                          Дори да е така..., няма да влизам в ролята на... адвокат...

                          Мисля, че няма нищо лошо в това, дамата до теб да те обожествява... Ако е искрено, разбира се... За подобна оценка трябва толкова да си напред в материала, че тя наистина да мисли и чувства, че си всичко... Има примери в тая посока... , но отвитите крака и реалността ме връщат към действителността... ))

                          Това е неангажиращото ми мнение!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е защо да съм безгрешен?Напротив имам много кусури .Въпросът е,че суетата ми е чужда и няма да опровергавам неща по отношение на мен,които са истина.Една дама беше написала,че съм търсел робини,които да ме обожествяват.А аз съм последният човек,който би искал някой да го обожествява.Не съм се взел толкова насериозно.Аз съм еволюционист.Което значи,че не се смятам за по-велик от което и да е същество на света.Просто се опитвам да спазвам природните закони-да оцелея и да предам гените си.Изобщо не ми дреме дали някой ще ме обожествява или мрази.
                            Господа утре ще отговоря на всичките ви въпроси. Бъдете учтиви и мили с мен и аз ще бъда добра с вас. Но като отчитам на всеки какви бяха първите му въпроси вече зная,че няма да бъда добра с вас. Ще трябва да жиля, зодия Скорпион съм.
                            Лека нощ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Щом нямам интерес - това трябва да се отчете.

                              ..........................

                              Интересува ме друго: ако някой има мнение за самият ТЕБ, а това мнение НЕ съвпада с твоето - по какви критерии квалифицираш подобно мнение като погрешно?

                              Ако е винаги така, излиза, че самият ти си безгрешен? Има ли безгрешни хора? Не мисля!

                              Та, докато чакаш оценката за себе си - можеш да метнеш един отговор...
                              Е защо да съм безгрешен?Напротив имам много кусури .Въпросът е,че суетата ми е чужда и няма да опровергавам неща по отношение на мен,които са истина.Една дама беше написала,че съм търсел робини,които да ме обожествяват.А аз съм последният човек,който би искал някой да го обожествява.Не съм се взел толкова насериозно.Аз съм еволюционист.Което значи,че не се смятам за по-велик от което и да е същество на света.Просто се опитвам да спазвам природните закони-да оцелея и да предам гените си.Изобщо не ми дреме дали някой ще ме обожествява или мрази.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Докато се подпичкосвате тука, Тракториста мое и да е процес на свършване на работата
                                ++++ Докато умните се наумуват... Така се прави, я!

                                Коментар

                                Working...
                                X