IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Нищо не може да ме учуди в нашe време...
    Даже и обява от вида :

    Млада дама с високи доходи и прекрасни мерки, търси добър, скромен домошар, да не пие, да не пуши , да може да готви, мие чинии и чисти поне 2 пъти на седмица къщата ми....Ще има отделна спалня със сигнални лампи - зелена и червена....

    пп Моля да представи и преглед за далтонизъм.....

    Зная, че си сериозен човек, затова може да се разчита на теб и твоята информираност...

    Не разбирам и е необходимо доуточнение: вероятно, изискването за това - Той да може да готви - касае готвене за самият него, нали? Иначе, храна се поръчва на толкова места, в зависимост от вкуса на дамата /бизнесмен/... Възможности в тая посока - бол! Ще ти я доставят с всичко, което пожелаеш..., ще те третират като сертифициран клиент и т.н...

    Кажи нещо повече за зелената и червена ламБи, че нещо не мога да стопля... ... Да не би да са свързани със...сексуални желания, напр., зелената - подготви се за старт към съседната стая..., а червената - горя, изгаси пожара!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Гледам кифлите почнаха да налазват форума.
      Дали е началоро на устойчив тренд или просто спайк покрай пандемията.
      Дефинирай “кифла”. Ти оня ден искаше кифли. Няма угодия при тебе.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

        Здравей и на теб, ако вица е за мен не е удачен и не на място. Аз нищо не търся в този форум, най-малко пък мъж, въпреки че нищо не се знае. Темата ми е интересна, опознавам повече мъжете, правя си някои изводи за вас. Учудват ме постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените. Основно досега четях темите за злато и акции. По-скоро златото ме интересува. Имам ресурс да купя известно количество.
        В понеделник отварят моловете. Може да напазарите доволно
        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

        Коментар


        • Гледам кифлите почнаха да налазват форума.
          Дали е началото на устойчив тренд или просто спайк покрай пандемията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Нищо не може да ме учуди в наша време...
            Даже и обява от вида :

            Млада дама с високи доходи и прекрасни мерки, търси добър, скромен домошар, да не пие, да не пуши , да може да готви, мие чинии и чисти поне 2 пъти на седмица къщата ми....Ще има отделна спалня със сигнални лампи - зелена и червена....

            пп Моля да представи и преглед за далтонизъм.....
            Ученото си е учено
            Last edited by Vola.X; 16.05.2020, 15:58.
            Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              Здравей и на теб, ако вица е за мен не е удачен и не на място. Аз нищо не търся в този форум, най-малко пък мъж, въпреки че нищо не се знае. Темата ми е интересна, опознавам повече мъжете, правя си някои изводи за вас. Учудват ме постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените. Основно досега четях темите за злато и акции. По-скоро златото ме интересува. Имам ресурс да купя известно количество.
              Липсваше ми тази загадъчност ...
              Сега ще трябва да търся кои са късметлиите
              Златото най-добре стои на нежен врат
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Нищо не може да ме учуди в наша време...
                Даже и обява от вида :

                Млада дама с високи доходи и прекрасни мерки, търси добър, скромен домошар, да не пие, да не пуши , да може да готви, мие чинии и чисти поне 2 пъти на седмица къщата ми....Ще има отделна спалня със сигнални лампи - зелена и червена....

                пп Моля да представи и преглед за далтонизъм.....
                Здравей и на теб, ако вица е за мен не е удачен и не на място. Аз нищо не търся в този форум, най-малко пък мъж, въпреки че нищо не се знае. Темата ми е интересна, опознавам повече мъжете, правя си някои изводи за вас. Учудват ме постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените. Основно досега четях темите за злато и акции. По-скоро златото ме интересува. Имам ресурс да купя известно количество.

                Коментар


                • Това противоречи на предходното

                  Non satiation си работи при тебе на пълни обороти

                  Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                  Здравей и на теб, мен лично не ме интересува как един мъж си изкарва парите. Дали с ум, мисъл и интелект, дали с мускулите на тялото си, на всеки човек Природата или Бог е дал възможност и начини да си изкарва прехраната. Разбира се никога няма да одобря и приема пари изкарани от убийства или наркотици. С пари трудно ще ме впечатлите, господа. Самата аз имам доста добри доходи и съм финансово независима като жена. Бившият ми мъж беше и все още е доста известен предприемач, ако не в България поне в столицата. За няколко години съм се нагледала на реки от пари. Е, и какво? Пари ..... когато всяка седмица виждаш какви сметки осчетоводяваш и какви фактури пишеш и в банковите сметки какви суми се въртят в един момент ти стават безразлични и дори гнусни. Цифри и числа с много нули. Парите не са ме направили щастлива, те са да си купуваме разни неща, например обувки Имам поне 30 чифта ох .... обувки ... искам още....

                  Коментар


                  • Нищо не може да ме учуди в наша време...
                    Даже и обява от вида :

                    Млада дама с високи доходи и прекрасни мерки, търси добър, скромен домошар, да не пие, да не пуши , да може да готви, мие чинии и чисти поне 2 пъти на седмица къщата ми....Ще има отделна спалня със сигнални лампи - зелена и червена....

                    пп Моля да представи и преглед за далтонизъм.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                      Здравей, не обичам много да излизам по заведения и ресторанти, предпочитам да си стоя в къщи
                      А,обичаш ли да се разхождаш сред природата,спортуваш ли нещо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                        Квръков е стиснат и май леко крадлив. За да не харчи натрупани кинти, живее при мамчето,
                        Как ли ги е посъбрал, по-добре не питай. Искаше да прави революции, за да рути имотете,
                        Дотогава обаче е при маминка, да е жива и здрава да го гледа. Питай кака Дури от имотите, ще ти каже повече.
                        Ма ти що си мислиш, че Кристинчето не играе точно по тази струна на Кавръка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                          Квръков е стиснат и май леко крадлив. За да не харчи натрупани кинти, живее при мамчето,
                          Как е ги е посъбрал, по-добре не питай. Искаше да прави революции, за да рути имотете,
                          Дотогава обаче е при маминка, да е жива и здрава да го гледа. Питай кака Дури от имотите, ще ти каже повече.
                          Жените не си падат по мъже които злословят по чужд адрес,независимо от това дали казаното е истина или не.Приятелски съвет,в момента сам си сваляш акциите.Личи си че си слаб в отношенията си с жените.Опитай се да блеснеш с нещо лично,като комуникация,стил на общуване,и покажи че имаш ниво някакво,щото така сам се омаза.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                            Здравей, не обичам много да излизам по заведения и ресторанти, предпочитам да си стоя в къщи
                            Квръков е стиснат и май леко крадлив. За да не харчи натрупани кинти, живее при мамчето,
                            Как ли ги е посъбрал, по-добре не питай. Искаше да прави революции, за да рути имотете,
                            Дотогава обаче е при маминка, да е жива и здрава да го гледа. Питай кака Дури от имотите, ще ти каже повече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Кажи сега къде обичаш да излизаш,остави ги глупавите коментари настрана?
                              Здравей, не обичам много да излизам по заведения и ресторанти, предпочитам да си стоя в къщи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                Криси да те информирам,че Евго и Кавръков са ергени.Репрезентиращият и той,ама той се цели в друга възрастова категория.
                                Не се знае къде на човек ще му излезе късмета.Коментирам и в един друг форум и там вече има форумна двойка .Не само се ожениха,ами имат и две деца.
                                Както казваше Форест Гъмп:„Животът е като кутия шоколадови бонбони.Не се знае на какъв бонбон ще попаднеш„.
                                И аз с моята жена се запознах във Фейсбук.
                                Мислиш, че уважаемата госпожица няма фейсбук ли?
                                А аз пък много харесвам скорпионките.
                                Харесвам даже и като жилят, а още повече харесвам, когато не жилят
                                Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 13:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X