IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
    Господа, за духове ли ще говорим .... ??
    Ще се наложи да ни извиниш, но мнозина от нас живеят с погрешната представа, че жените са одухотворени Разбира се, винаги можем да си поговорим за обувки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
      Господа, за духове ли ще говорим .... ??
      Я се събудете, ако има фенове на твърдия рок поздрав с МЕНОАР

      https://www.youtube.com/watch?v=G1G9D8A4Fiw
      10х. по този повод имаш ли татуировки, пиърсинг? Мнение против ако си?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение




        ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК..ИМА ЕДНА ПРИКАЗКА- МАЛКИЯТ МУК С ГОЛЕМИЯТ СУДЖУК..
        Колко си недуховен пък ти сега. Това тук горе е любов .

        Все забравям да ти благодаря за хумора, с който поголовни ни разсмиваш. Факир си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение




          ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК..ИМА ЕДНА ПРИКАЗКА- МАЛКИЯТ МУК С ГОЛЕМИЯТ СУДЖУК..
          Щях да кажа "Кире, не ти ли прилича на Машенка" После видях отговора в надписа отгоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Не бих настоявал на това Но и да е така, "интелигентността е константа, само населението се увеличава." /не помня кой го беше казал/
            Има нещо такова - съществуват десетки примери от историята показващи приятелства м/у гении на своето време и нито един, в който някой да бъде сам - един единствен пионер, изваден от контекста на своето време.

            Коментар


            • Духът - душата са нематериални и нямат общо с гените..Ако вярваме на многото религии след смърта духът се освобождава от тялото и той се преражда..Преди време бяха го измерили шотландски учени..Този въпрос винаги е вълнувал хората..
              https://www.viapontika.com/index.php...e&article=4844

              https://www.digital.bg/novini/7-%D0%...news39323.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                Най-вероятно духа, душата и разни знания са предават чрез гените - колкото и абсурдно да звучи.

                Опитите в тази насока, разбира се, се смятат за нацистки, фашистки и са забранени, обаче чат пат се получава по някой страничен ефект от отпитите върху мишки, които бързо бива потулен, щото противоречи на съвременните либерални разбирания.

                При един опит с мишки с изненада учените установили че поколенията "помнят" това дето са "обучили" родилите им. Освен първото, даже и второто го помнело, след това се губели тези "знания".

                Като единствения начин това базово "знание" да бъде прехвърлено е било чрез гените.

                Разбира се, експериментът е бил за друго, това е било страничен ефект - описан и после "добре" забравен.
                То това не е някакъв приоритет на някакви гени, Оказва се, че вероятно има някакво информационно поле, което тепърва науката ще тр. да разгадава, , Съществуват твърдения че дори "неживата материя" - вода, кристали, или и жива като растително царство имат способността да "помнят нещо", Ванга е говорела с растения, Спомням си случай за големият руският светец св. Серафим от Саров, който по подобие на нашия св. Иван, преживял много дни и нощи на някаква скала сред гората (мисля, че около 3г.), През това време го навестявали и мечки, но той се научил да ги разбира. (може и на молекулно ниво да са комуникирали, кой да ти каже. ) После се върнал в манастир, но мечките се случвало да продължават да го търсят и за да си "поговорят" . Руски генерал е засвидетелствал, как когато бил при св. Серафим по личен въпрос, дошла мечка и влязла,. Св. Серафим я извел , нещо "си казали" отвън и тя си тръгнала спокойно към гората. Генералът не смеел да мръдне и да повярва на очите и ушите си Да не се окаже, че сме произлезли и от мечки, а не само от маймуни. Дано не разсърдим биковете

                Коментар






                • ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК..ИМА ЕДНА ПРИКАЗКА- МАЛКИЯТ МУК С ГОЛЕМИЯТ СУДЖУК..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Най-вероятно духа, душата и разни знания са предават чрез гените - колкото и абсурдно да звучи.
                    Ако духът е нематериален, безначален, универсален и всепроникващ, за какво му е материален носител като гените за да се предава чрез тях?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Отделно е и въпросът колко са "твои" ако не им предаваш дух и душа. И донякъде това е хубаво, за да съществува някакъв баланс, Ако преди да е дорасло, човечеството получи опцията да прехвърля дух и душа като копие, можеше "уродливите" форми в мисленето да получат голям шанс да ни запратят към деградация и самоунищожение.

                      Най-вероятно духа, душата и разни знания са предават чрез гените - колкото и абсурдно да звучи.

                      Опитите в тази насока, разбира се, се смятат за нацистки, фашистки и са забранени, обаче чат пат се получава по някой страничен ефект от отпитите върху мишки, които бързо бива потулен, щото противоречи на съвременните либерални разбирания.

                      При един опит с мишки с изненада учените установили че поколенията "помнят" това дето са "обучили" родилите им. Освен първото, даже и второто го помнело, след това се губели тези "знания".

                      Като единствения начин това базово "знание" да бъде прехвърлено е било чрез гените.

                      Разбира се, експериментът е бил за друго, това е било страничен ефект - описан и после "добре" забравен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Т.е щом искам да отглеждам свои деца,а не чужди,съм нацист?Интересна логика.Това за духът и душата не ми е ясно-в часовете по биология не сме учили за подобни неща.
                        И да човекът не се различава генетично много от животните.С шимпанзетата имаме 98 процента общи гени.Разликата е,че хората са по-умни.И като са по-умни се мислят за много специални.Измислят си богове,задгробен живот,душа.Ама един чичко Дарвин е разбил на пух и прах тези представи.
                        Природата си има собствени прости и жестоки закони,които важат за всяко живо същество-роди се,оцелей достатъчно,за да си предадеш гените и да отгледаш потомство ,което от своя страна да спазва тези закони.Което живо същество не ги спазва,природата го елеминира,щото всеки рано или късно умира.Ние ппишем във форума,защото милиарди наши предци са спазвали тези закони.От природна гледна точка няма никаква логика да се отглежда дете с гени на друг човек.
                        И липсата на достатъчно наследници води до деградация и самоунищожение.Българите изчезват с най-бързи темпове в света.Сигурно щото са много умни.А „простите„евреи увеличават броят си.
                        И щом няма разлика между свои и чужди деца,защо не подкрепиш.думите си на практика?Отиваш в Конго или Уганда,осиновяваш някое негърче,или по-добре няколко и започваш да ги отглеждаш и да се грижиш за духа и душата им.Сигурен съм,че и родителите ти ще са във възторг вместо внуци да целуват негърчетата.
                        Не казах, че само защото си склонен да гледаш "свое" дете, следва да си нацист в прекия смисъл на думата. Само зададох въпрос дали разделянето на гените на свои и чужди не ви наподобява с нещо на нацизма!? То и въпросът беше принципно към аудорията.
                        За да не ме разбереш погрешно, казвам, че за мен конкретно, няма нищо неестествено, нищо лошо, и дори напротив, в мисленето да не се разделят получените от Адам и Ева гени на мои и твои. (Не са от Дарвин моите)
                        Смятам също, че Адам и Ева са хилядократно по-успешни от Чингиза, и дори имам още по-идиотското виждане, че семейният модел, предаден ни от ппрарабата Ева и дедо Адам, на мен повече ми импонира.,нещо като - едно семейство, от един мъж и една жена, на една земя, една вселена т.н.
                        ПОнеже сам даде пример за животинския свят - мисля, че хората имаме и възможността да изберем, като какви живoтни можем да се отнасяме и по отношение на наследствеността. Все пак сме хора.

                        Интересно, че макар и рядко има случаи, когато дори животните отглеждат и "чужди" наследници. Да не говорим, че има уникални видове в животинското царство, които са ме впечатлявали и с това, че създават трайно съжителство, в което мъжкия и женската не си изневеряват, остават верни през цялото време след като се срещнат. Дори хищници като вълци и лисици имат тази склонност да не сменят партньорите си. Има и сред представителите на маймуните (като ги спомена и тях), както и от птиците- лебеди, орли, сови и др. Съжалявам ако такива факти могат да се окажат в разрез с твоите разбирания и за да не обърнеш поста погрешно, не казвам, че тр да се чувстваш като по-широко разпространените примери от животинския свят, ( според примерът, че 98% сме животни)
                        Редно е обаче, когато някой каже жените такива, мъжете онакива, да допълни и че това са си неговите виждания.
                        Накратко казано - имаме възможността да бъдем разни хора с разни идеали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Само дето Дарвин никога не е твърдял,че човек произлиза от маймуната,а че имат общи предци.Което е много,ама много различно.
                          Остана само да изясним - тези общи предци, хора ли са били или маймуни...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            А бе, когато и да съм попрочитал туй-онуй от тая теория,виждам толкова пробойни ,че чак ми се отщява четенето...А иначе ,за разлика от теб,не съм чак толкова тънкообиден и не ми пука ,та ако ще и костенурката - нинджа да е пра-пра....баба ми,стига да се връзва на логиката ми....
                            Ама нещо не ми се връзва,от което пък следва ,че или логиката ми е сбъркана,или пък теорията е сбъркана...Което и от двете да е ,няма да повлияе на доброто ми настроение в момента....
                            Само дето Дарвин никога не е твърдял,че човек произлиза от маймуната,а че имат общи предци.Което е много,ама много различно.
                            И не знам какво не ти се връзва,но генетично човек и другите бозайници доста си приличат.Естествено в процеса на еволюцията са се появили разлики.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Спорна е теорията за тия,които не са я чели.Дарвин никога не е писал,че човекът е произлязъл от маймуната.Ама кой да чете.
                              Важното за теб е да ръсиш обиди в анонимен форум.Браво-сигурно си много горд със себе си.
                              Рядко срещано е човек да парадира с невежество.Ама на теб ти се отдава.
                              А бе, когато и да съм попрочитал туй-онуй от тая теория,виждам толкова пробойни ,че чак ми се отщява четенето...А иначе ,за разлика от теб,не съм чак толкова тънкообиден и не ми пука ,та ако ще и костенурката - нинджа да е пра-пра....баба ми,стига да се връзва на логиката ми....
                              Ама нещо не ми се връзва,от което пък следва ,че или логиката ми е сбъркана,или пък теорията е сбъркана...Което и от двете да е ,няма да повлияе на доброто ми настроение в момента....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                                Аааа,не греша...Аз казвам на мен какво ми допада като мъж - на първо място - деца ,кухня,спалня ....и ако има време - професионално развитие....Не съм казал ,че на много жени ще им хареса,това което на мен ми допада...Нищо не пречи на останалите да се съсредоточат върху кариерата....Проблемът е ,че тези "останалите" са се превърнали в стаховито число,а това, както е видно дори от този форум, е оставило доста мъже "на сухо",скитайки се "немили ,недраги " в собствената си страна....
                                Имах здрав готин дълголетен прадядо. Страшен пич. Малко лют. Той имаше любима поговорка:

                                ”Научил се поп на пържен боб. Свършил се боб. Отучил се поп” .

                                Коментар

                                Working...
                                X